'Anderlecht stelt voorwaarde voor transfer Dimata'

844 stemmen
'Anderlecht stelt voorwaarde voor transfer Dimata'

RSC Anderlecht heeft zijn transferwerk aan inkomende zijde zo goed als af. Indien de opportuniteit zich voor doet willen de Brusselaars nog een extra centrale verdediger aantrekken, verder moet er niet veel versterking meer verwacht worden in het Lotto Park. Aan uitgaande zijde volgt in de komende twee weken echter wel nog beweging.


Zo heeft RSCA nog steeds een flink aantal overbodige spelers op de loonlijst staan die het liefst deze mercato nog ziet vertrekken. Maar er ook het vertrek van enkele sterkhouders is niet helemaal uitgesloten. Zo geraakte vrijdag bekend dat er interesse heerst van het Franse Dijon in spits Landry Dimata. De club uit de Ligue 1 deed echter nog geen concreet bod, bovendien zou de speler zelf ook geen trek hebben om in de kelder van de Franse competitie te gaan spelen.

Dat sluit een vertrek evenwel niet uit. Volgens La Dernière Heure is een transfer van Dimata tijdens de huidige transferperiode wel degelijk bespreekbaar. Gezien de financiële situatie is Anderlecht niet bij machte om elk bod zomaar naast zich neer te leggen. Maar er staat wel een duidelijke voorwaarde tegenover een mogelijke transfer, zo moet de aanbieding voldoende hoog zijn. De club betaalde destijds zo'n 5 miljoen euro voor zijn komst en dat bedrag lijkt minstens geëvenaard te moeten worden, ook al kwam hij het voorbije anderhalf jaar amper in actie.

Bovendien zou RSCA het zeker niet erg vinden indien Dimata toch in Brussel blijft. Coach Vincent Kompany liet donderdag op zijn persbabbel nog verstaan dat de Rode Duivel in de weegschaal blijft liggen met Lukas Nmecha en Antoine Colassin voor de positie van eerste spits.

LEES OOK: 'UIttocht Anderlecht: ook verrassende transfer Stroeykens'

Indien er vijf miljoen geboden wordt, moet RSCA hem laten gaan ...

Meest recent

'Club stuit op njet: groot talent vertrekt'

Bij Club Brugge staan er deze zomer heel wat veranderingen op til. Heel wat sterkhouders dreigen te ...

9
9
De Mil spreekt klare taal over transferplannen AA Gent

Alsmaar meer eersteklassers beginnen volop met de voorbereiding op het nieuwe seizoen. Ook bij AA ...

32
32
'Club Brugge heeft fraaie dubbelslag helemaal beet'

Bij Club Brugge blijft het deze zomer voorlopig opmerkelijk stil wat betreft inkomende transfers. ...

186
186
Brandon Mechele brengt emotioneel nieuws uit Amerika

Brandon Mechele is één van de zeldzame lichtpunten in een zwalpend Belgisch team. De ...

111
111
Vanaken beleeft WK-hel: Garcia maakt het nóg pijnlijker

Hans Vanaken droomde van zijn eerste echte WK-kans, maar zijn keuzes zet Rudi Garcia hem voorlopig ...

256
256
'Garcia plooit alsnog: belangrijke wissel bij Rode Duivels'

Na de twee op zes tegen Egypte en Iran lijkt het mes nu al op de keel te staan bij de Rode Duivels. ...

168
168
'Club laat zich niet afschrikken door contractverlenging'

Club Brugge maakt doorgaans snel zijn transferhuiswerk, maar deze zomer is het nog altijd wachten op ...

138
138
Vossen heeft spraakmakende transfer helemaal beet

Jelle Vossen beleefde een ontgoochelend seizoen bij Zulte Waregem, waar hij de voorbije maanden ...

70
70
'Wout Faes versiert absolute toptransfer'

Waar speelt Wout Faes komend seizoen? Dat is nog altijd een groot vraagteken. De Belgische ...

71
71
Midden in WK-storm haalt De Wever vernietigend uit

De sfeer rond de Rode Duivels was al allesbehalve uitbundig. Na twee teleurstellende gelijke spelen ...

128
128
Standard en Charleroi krijgen pittige straffen

Een deel van de fans van Standard en Sporting Charleroi maakten het vorig seizoen bont op Sclessin. ...

159
159
'Plotse transferwending omtrent Thorgan Hazard'

Bij RSC Anderlecht vonden ze geen akkoord met Thorgan Hazard. Beide partijen gingen uit elkaar. Het ...

297
297
Kanaté verklaart plots vertrek bij Anderlecht

RSC Anderlecht verhuurde vandaag Ibrahim Kanaté aan FC Kaiserslautern. De winger was een van ...

304
304
'KV Mechelen ruikt jackpot: Bundesliga-club meldt zich'

Bij KV Mechelen gaan er de komende weken nog de nodige spelers de club verlaten. Voor ...

225
225
Zulte Waregem komt met zeer groot transfernieuws

Zulte Waregem was tot op heden nog rustig op de transfermarkt. CEO Michiel Beeuwsaert gaf bij Het ...

407
407
Niets verloren? Zelfs zonder groepswinst mogen Duivels hopen

De verwachting was dat de Rode Duivels door de groepsfase van het WK zouden walsen, maar niets ...

135
135
'UIttocht Anderlecht: ook verrassende transfer Stroeykens'

Het wordt nog een zeer drukke transferzomer voor Anderlecht. Met Giulian Biancone streek tot dusver ...

634
634
Standard heeft weer beet: oude bekende keert terug

Standard is bezig aan een zeer opvallende zomermercato. De Rouches willen volgend seizoen weer ...

96
96
'Westerlo blijft cashen: 8 miljoen voor duo'

Het belooft bij Westerlo een zeer drukke transferzomer te drukken. In eerste instantie lijken de ...

62
62
Vitor Bruno spreekt eerste keer na intrede bij Anderlecht

Anderlecht heeft lang geduld moeten oefenen, maar heeft eindelijk zijn nieuwe trainer gevonden. Het ...

355
355
Beerschot kondigt uitgaande 'toptransfer' aan

Beerschot greep afgelopen seizoen maar net naast een directe terugkeer in de Jupiler Pro League en ...

61
61
'Bakayoko maakt zeer verrassende transfer'

In de WK-selectie van de Rode Duivels koos Rudi Garcia voor Jérémy Doku, Leandro ...

157
157
'Westerlo op een zucht van nieuwe miljoenendeal'

Westerlo boerde de voorbije jaren al zeer goed op de transfermarkt. Ze wisten vooral hun spitsen ...

38
38
Veronique De Kock en Ronaldo serveren bloedheet spektakel

Véronique De Kock heeft een verhaal opgediept waar veel mensen alleen maar van kunnen dromen. ...

104
104
'Beveren baalt: smaakmaker trekt naar Bundesliga'

SK Beveren maakt zich op voor zijn grote terugkeer in de Jupiler Pro League. Het zal zich daarvoor ...

160
160

Meer sportnieuws