'Anderlecht stelt voorwaarde voor transfer Dimata'

door
'Anderlecht stelt voorwaarde voor transfer Dimata'

RSC Anderlecht heeft zijn transferwerk aan inkomende zijde zo goed als af. Indien de opportuniteit zich voor doet willen de Brusselaars nog een extra centrale verdediger aantrekken, verder moet er niet veel versterking meer verwacht worden in het Lotto Park. Aan uitgaande zijde volgt in de komende twee weken echter wel nog beweging.


Zo heeft RSCA nog steeds een flink aantal overbodige spelers op de loonlijst staan die het liefst deze mercato nog ziet vertrekken. Maar er ook het vertrek van enkele sterkhouders is niet helemaal uitgesloten. Zo geraakte vrijdag bekend dat er interesse heerst van het Franse Dijon in spits Landry Dimata. De club uit de Ligue 1 deed echter nog geen concreet bod, bovendien zou de speler zelf ook geen trek hebben om in de kelder van de Franse competitie te gaan spelen.

Dat sluit een vertrek evenwel niet uit. Volgens La Dernière Heure is een transfer van Dimata tijdens de huidige transferperiode wel degelijk bespreekbaar. Gezien de financiële situatie is Anderlecht niet bij machte om elk bod zomaar naast zich neer te leggen. Maar er staat wel een duidelijke voorwaarde tegenover een mogelijke transfer, zo moet de aanbieding voldoende hoog zijn. De club betaalde destijds zo'n 5 miljoen euro voor zijn komst en dat bedrag lijkt minstens geëvenaard te moeten worden, ook al kwam hij het voorbije anderhalf jaar amper in actie.

Bovendien zou RSCA het zeker niet erg vinden indien Dimata toch in Brussel blijft. Coach Vincent Kompany liet donderdag op zijn persbabbel nog verstaan dat de Rode Duivel in de weegschaal blijft liggen met Lukas Nmecha en Antoine Colassin voor de positie van eerste spits.

LEES OOK: TRANSFERUURTJE: 'Grote verrassing bij Anderlecht, nog transfer Dimata'

Indien er vijf miljoen geboden wordt, moet RSCA hem laten gaan ...

Meest recent

'Cercle en Charleroi balen: zware schorsingen dreigen'

De 24ste speeldag in de Jupiler Pro League bracht vorig weekend weer enkele verrassende resultaten. ...

0
0
Kane weg bij Bayern? Duitse club komt met statement

Bij Bayern München zit sportief directeur Max Eberl er bijna steevast bij tijdens de ...

50
50
Hubert reageert op crisis RSCA: "Hartverscheurend"

Union SG is weer bezig aan een uitstekend seizoen bezig. De Brusselaars kenden een goede campagne in ...

158
158
‘Courtois kookt over: stevige aanvaring met Arbeloa’

Bij Real Madrid rommelt het opnieuw — en deze keer staat Courtois pal tegenover Arbeloa. ...

66
66
Charleroi gaat voor megastunt: Cornelis slijpt de messen

Sporting Charleroi neemt het in de halve finale van de beker op tegen Union SG. In het Zwarte Land ...

40
40
Anderlecht geeft niet op: "We kunnen het"

RSC Anderlecht staat nog steeds op een vierde plaats. Maar om het seizoen alsnog te laten ...

268
268
Bayat-bom barst in Engeland: fans Watford viseren Still

Edward Still vertrok bij RSC Anderlecht om aan de slag te gaan bij Watford. Dat roept vragen op. Ook ...

86
86
Ajax verrast compleet met geflopte JPL-coach

Ajax is een beetje het Anderlecht geworden. Doorlopend personeelsverloop en steeds verder ...

69
69
Verhuurde JPL-spelers: droomdebuut in NL, Vazquez geniet

In de Jupiler Pro League hebben weer heel wat spelers de competitie tijdelijk verlaten voor een ...

35
35
Stoelendans in Anderlecht: volgend hoofd al op kapblok?

Het blijft maar rommelen bij RSC Anderlecht, waar zowel in de technische staf als de bestuurskamer ...

387
387
'Déjà vu: AC Milan wil opnieuw shoppen bij Club Brugge'

Club Brugge verwees in januari voor meer dan 100 miljoen aan aanbiedingen naar de prullenmand, maar ...

558
558
Coucke dropt bommetje: comeback Lukaku uitgesteld?

Na het ontslag van Besnik Hasi en Olivier Renard moet RSC Anderlecht alweer van nul beginnen. De ...

264
264
Ontploffingsgevaar bij Antwerp: fans viseren Gheysens

Antwerp hoopt donderdag tegen RSC Anderlecht een 1-0 voorsprong om te zetten in een ticket voor de ...

271
271
'Anderlecht zoekt TD: eerste kandidaten haken al af'

De zoektocht naar een T1 om Besnik Hasi op te volgen is momenteel prioritair, maar na het ontslag ...

962
962
Vannieuwkerke kruipt uit moeras: emoties laaien hoog op

Wie Karl Vannieuwkerke de voorbije jaren alleen maar kende als het vaste, vertrouwde gezicht van de ...

74
74
Coucke afgemaakt: “Lukaku schaamteloos als zelfverdediging”

De malaise bij RSC Anderlecht begint hoogtepunten te bereiken. Achter de schermen is er sprake van ...

492
492
‘Nieuwe topcoach bij Real: ambitieuze transferplannen’

Real Madrid is na het ontslag van Xabi Alonso op zoek naar een absolute topcoach. Momenteel neemt ...

173
173
De Cat neusje van de zalm in Europa: Anderlecht ziet goud

RSC Anderlecht zit dan wel in de hoek waar de klappen vallen, dit seizoen is er één ...

217
217
‘Nagelbijten voor Kompany: drie prangende dossiers’

Vincent Kompany is dit seizoen sterk bezig met Bayern München. Der Rekordmeister staat ...

57
57
‘Invasie op Beerschot: opvallende transferplannen bekend’

Beerschot wil zo snel mogelijk weer naar de Jupiler Pro League promoveren, maar na afgelopen ...

356
356
‘Enorm drama treft Salah: volgende speeldag in gevaar’

Mohamed Salah zit dit seizoen in een ferme dip bij Liverpool. De Egyptenaar krijgt nu ook naast het ...

55
55
Pikant: KAA Gent plukt toptalent bij Anderlecht weg

De Belgische clubs durven wel eens toptalenten in eigen land wegplukken. Ook KAA Gent heeft nu op ...

319
319
Anderlecht pakt opnieuw uit: supertalent (15) tekent

RSC Anderlecht staat bekend om de sterke jeugdopleiding. Paars-Wit legt dan ook nog steeds de focus ...

185
185
Mag Anderlecht dubbel klagen? Joos opent nieuw debat

Tijdens de podcast 90 Minutes werd afgelopen speeldag uitvoerig besproken. Ook de topper tussen KRC ...

419
419
‘Mourinho deelt Roberto Martinez enorme uppercut uit’

Roberto Martinez was jarenlang de bondscoach van de Rode Duivels tijdens de befaamde ‘Gouden ...

84
84

Meer sportnieuws