'Anderlecht stelt voorwaarde voor transfer Dimata'

844 stemmen
'Anderlecht stelt voorwaarde voor transfer Dimata'

RSC Anderlecht heeft zijn transferwerk aan inkomende zijde zo goed als af. Indien de opportuniteit zich voor doet willen de Brusselaars nog een extra centrale verdediger aantrekken, verder moet er niet veel versterking meer verwacht worden in het Lotto Park. Aan uitgaande zijde volgt in de komende twee weken echter wel nog beweging.


Zo heeft RSCA nog steeds een flink aantal overbodige spelers op de loonlijst staan die het liefst deze mercato nog ziet vertrekken. Maar er ook het vertrek van enkele sterkhouders is niet helemaal uitgesloten. Zo geraakte vrijdag bekend dat er interesse heerst van het Franse Dijon in spits Landry Dimata. De club uit de Ligue 1 deed echter nog geen concreet bod, bovendien zou de speler zelf ook geen trek hebben om in de kelder van de Franse competitie te gaan spelen.

Dat sluit een vertrek evenwel niet uit. Volgens La Dernière Heure is een transfer van Dimata tijdens de huidige transferperiode wel degelijk bespreekbaar. Gezien de financiële situatie is Anderlecht niet bij machte om elk bod zomaar naast zich neer te leggen. Maar er staat wel een duidelijke voorwaarde tegenover een mogelijke transfer, zo moet de aanbieding voldoende hoog zijn. De club betaalde destijds zo'n 5 miljoen euro voor zijn komst en dat bedrag lijkt minstens geëvenaard te moeten worden, ook al kwam hij het voorbije anderhalf jaar amper in actie.

Bovendien zou RSCA het zeker niet erg vinden indien Dimata toch in Brussel blijft. Coach Vincent Kompany liet donderdag op zijn persbabbel nog verstaan dat de Rode Duivel in de weegschaal blijft liggen met Lukas Nmecha en Antoine Colassin voor de positie van eerste spits.

LEES OOK: 'PSG wil oppermachtig worden met 'man van 100 miljoen'

Indien er vijf miljoen geboden wordt, moet RSCA hem laten gaan ...

Meest recent

Vanaken vertelt waarheid achter shirtwissel met Modric

Een doelpunt zat er net niet in, maar Hans Vanaken heeft met zijn invalbeurt tegen Kroatië toch ...

0
0
Eén Duivel maakt tongen los bij Iran: "Iedereen ongerust"

De Rode Duivels worden door de meeste kenners en waarnemers getipt als de grote favoriet om hun ...

31
31
'Heftig gevecht barst los: transferklapper Leandro Trossard'

Tijdens het komende wereldkampioenschap rekenen de Rode Duivels onder meer op Leandro Trossard om ...

42
42
Duivels-rel rond Vanaken: “Dit zal hij niet vergeten”

Hans Vanaken kreeg tegen Kroatië opnieuw een harde boodschap van Rudi Garcia. De middenvelder ...

370
370
'Club breekt de bank: absolute topaanwinst onderweg'

Club Brugge is het volgende lid van zijn kampioenenselectie kwijt. In navolging van Simon Mignolet ...

250
250
België - Tunesië: Garcia sleutelt aan basiself Rode Duivels

De Rode Duivels staan zaterdag voor hun laatste test richting het WK. In het Koning ...

178
178
Fans KRC Genk roeren zich: "Gebrek aan respect"

KRC Genk maakte het vertrek van Michel Ribeiro bekend. Die werkte 23 jaar voor de club. Dat gebeurde ...

254
254
Domper Duitsland: smaakmaker mogelijk out voor WK

Duitsland trekt zeker niet als favoriet naar het WK. Bondscoach Julian Nagelsmann kwam vandaag met ...

52
52
SK Beveren maakt volgende vertrekker wereldkundig

Bij SK Beveren is het akelig stil omtrent nieuwe spelers en een nieuwe coach. De Waaslanders ...

68
68
Vandenbempt en Joos voorspellen Belgische WK-ster

De Rode Duivels trekken met de nodige ambitie naar het WK. De kwartfinales bereiken is het doel. ...

142
142
KRC Genk licht optie niet: doelman gratis weg

KRC Genk is volop bezig met de evaluatie van de spelerskernen. Voor de eerste ploeg en Jong Genk ...

162
162
Red Flames verwennen fans met zesklapper

De Belgische Red Flames speelden vanavond aan Den Dreef tegen Luxemburg. Een zege was een bijna ...

86
86
'Geen Saibari? Kompany heeft Rode Duivel als Plan B'

Ismael Saibari lijkt op weg naar Bayern München. De aanvallende middenvelder van PSV heeft al ...

151
151
Wullaert licht tipje van de sluier omtrent volgende club

De Red Flames spelen vanavond tegen Luxemburg. Daar moeten ze ruim van kunnen winnen. Voor de goals ...

62
62
Keuze gemaakt? Garcia gaat niet mee met de hype

De Rode Duivels hebben op een aantal posities enorm veel weelde. Onder meer op het middenveld. Toch ...

171
171
Na Ribeiro weer meubelstuk weg bij KRC Genk: "Na 18 jaar"

Bij KRC Genk is er toch wel wat aan het gebeuren op de achtergrond. De Limburgers maakten het ...

162
162
Sporting Charleroi strikt voormalige speler van Standard

Sporting Charleroi gaat komende zomer de nodige sterkhouders de club zien verlaten. De Zebra's zijn ...

26
26
De Bruyne onder vuur: dit hakt er keihard in

Antonio Conte is weg bij Napoli en dat lijkt goed nieuws voor Kevin De Bruyne. Maar daardoor valt ...

194
194
Croonen verrast: KRC Genk met straf buitenlands akkoord

KRC Genk zet een volgende stap in de ontwikkeling van de club. De Limburgers gaan de club wereldwijd ...

433
433
'Real Madrid drukt door: Bayern reageert op monsterbod'

Real Madrid gaat voor een enorm grote verandering. Florentino Perez zal wellicht nog steeds de ...

285
285
Patro Eisden verrast iedereen met ervaren Belg

Patro Eisden zit niet stil op de transfermarkt. Ze stelden vandaag een volgende aanwinst voor. En ...

83
83
Coosemans out: Anderlecht stoomt nieuwe nummer 1 klaar

Hopelijk beseft Antoine Sibierski waaraan hij begonnen is, want de nieuwe sportieve baas van RSC ...

917
917
'KRC Genk breekt record: concreet bod op Karetsas'

KRC Genk gaat een erg drukke zomer tegemoet, want na een teleurstellend seizoen is er heel wat werk ...

530
530
'Overmars houdt adem in: rampscenario voor Antwerp'

Deels noodgedwongen trekt Antwerp meer dan ooit de kaart van de jeugd. Dat blijkt uit de ...

603
603
'Sibierski in shock: toptalenten weg bij Anderlecht?'

Met de doorbraak van Nathan De Cat vormde Neerpede het voorbije seizoen weer een lichtpunt in barre ...

412
412

Meer sportnieuws