'Anderlecht stelt voorwaarde voor transfer Dimata'

door
'Anderlecht stelt voorwaarde voor transfer Dimata'

RSC Anderlecht heeft zijn transferwerk aan inkomende zijde zo goed als af. Indien de opportuniteit zich voor doet willen de Brusselaars nog een extra centrale verdediger aantrekken, verder moet er niet veel versterking meer verwacht worden in het Lotto Park. Aan uitgaande zijde volgt in de komende twee weken echter wel nog beweging.


Zo heeft RSCA nog steeds een flink aantal overbodige spelers op de loonlijst staan die het liefst deze mercato nog ziet vertrekken. Maar er ook het vertrek van enkele sterkhouders is niet helemaal uitgesloten. Zo geraakte vrijdag bekend dat er interesse heerst van het Franse Dijon in spits Landry Dimata. De club uit de Ligue 1 deed echter nog geen concreet bod, bovendien zou de speler zelf ook geen trek hebben om in de kelder van de Franse competitie te gaan spelen.

Dat sluit een vertrek evenwel niet uit. Volgens La Dernière Heure is een transfer van Dimata tijdens de huidige transferperiode wel degelijk bespreekbaar. Gezien de financiële situatie is Anderlecht niet bij machte om elk bod zomaar naast zich neer te leggen. Maar er staat wel een duidelijke voorwaarde tegenover een mogelijke transfer, zo moet de aanbieding voldoende hoog zijn. De club betaalde destijds zo'n 5 miljoen euro voor zijn komst en dat bedrag lijkt minstens geëvenaard te moeten worden, ook al kwam hij het voorbije anderhalf jaar amper in actie.

Bovendien zou RSCA het zeker niet erg vinden indien Dimata toch in Brussel blijft. Coach Vincent Kompany liet donderdag op zijn persbabbel nog verstaan dat de Rode Duivel in de weegschaal blijft liggen met Lukas Nmecha en Antoine Colassin voor de positie van eerste spits.

LEES OOK: Vier toppers, één verrassing: ontdek de Europese topscorers

Indien er vijf miljoen geboden wordt, moet RSCA hem laten gaan ...

Meest recent

Slimme tip: maak VoetbalNieuws jouw vaste bron op Google

Bij VoetbalNieuws brengen we je al jarenlang het belangrijkste nieuws uit de Jupiler Pro League en ...

90
90
Zorgen bij Bayern Munchen: ster dreigt WK te missen

Bayern München wist net niet de finale van de Champions League te halen. De Duitse ...

11
11
Leko beseft: "Dan zijn we kampioen"

Club Brugge is bezig aan ijzersterke PO's. Ze rolden ploegen als RSC Anderlecht, AA Gent en KV ...

55
55
Antwerp zoekt eerherstel: Oosting verwacht stevige reactie

Royal Antwerp FC verloor vorig weekend met 0-5 van Standard. Een bijzonder pijnlijke nederlaag. De ...

19
19
Standard maakt statement en zet KRC Genk zwaar onder druk

Standard kon tegen OH Leuven in eigen huis KRC Genk en Westerlo meteen onder druk zetten. De ...

66
66
STVV gaat voor het 'onmogelijke': Vrancken wil méér

Wouter Vrancken zal dit seizoen Trainer van het Jaar worden, dat staat nu al vast. Wat de coach met ...

120
120
'La Louvière verrast met ex-coach van Anderlecht'

La Louvière is plots een énorme duiventil aan het worden. Er vertrokken de afgelopen ...

121
121
Hayen voert druk op: "Er zullen spelers afscheid nemen"

KRC Genk heeft intern de druk enorm opgevoerd na de wanprestatie op het veld van Sporting Charleroi. ...

99
99
Taravel doet boekje open over gesprek met Sibierski

Antoine Sibierski werd deze week voorgesteld bij RSC Anderlecht. De Fransman gaat de komende ...

146
146
'Anderlecht haakt af, betaalt Club Brugge 2 miljoen euro?'

De zomermercato loert om de hoek. Zowel RSC Anderlecht en Club Brugge gaan zich stevig willen ...

269
269
Mazzu ontdekt nieuwe parel bij OHL: "Misschien zat ik mis"

Bij OH Leuven hopen ze vanavond nog eens te winnen. Al zal dat moeten gebeuren tegen een wellicht ...

17
17
Club Brugge in beroep: énorm CPL-probleem in de maak

De afgelopen weken en maanden is er al veel inkt gevloeid over de competitiehervorming, waarbij ...

435
435
‘Alle remmen los bij Club Brugge: stunttransfer in de maak’

Club Brugge voelt dat er iets broeit. De lijst met geïnteresseerde topclubs wordt steeds ...

726
726
Anderlecht haalt slag thuis: "Kind van Neerpede"

Anderlecht blijft voor de jeugd kiezen. De Brusselaars spelen ook dit seizoen weer met tal van ...

151
151
STVV legt belangrijke kracht vast tot 2029

STVV is zeker van een Europees ticket en dat is héél belangrijk. Het is een extra ...

24
24
Standard terug naar de top? Vandersmissen ziet één probleem

Standard speelt vanavond een zeer belangrijk duel tegen OH Leuven. Bij winst staan ze alvast voor ...

106
106
'Leko hakt knoop door: comeback Mignolet uitgesteld'

Club Brugge ontvangt zaterdag STVV, alweer een cruciaal duel in de titelrace. Door de afwezigheid ...

98
98
Taravel twijfelt: Anderlecht met B-ploeg naar Gent?

RSC Anderlecht gaat zondag op bezoek bij AA Gent, een cruciaal duel met het oog op de vierde plaats ...

121
121
Bom in CPL: Club NXT degradeert naar derde afdeling

De afgelopen weken en maanden is er al veel inkt gevloeid over de competitiehervorming, waarbij ...

494
494
Leko verrast: opvallende namen in selectie Club Brugge

Club Brugge krijgt zaterdag STVV over de vloer, dat na de zege tegen Union zijn status als ...

299
299
Taravel doet boekje open over afwezigen Anderlecht

De week van de waarheid breekt aan voor RSC Anderlecht. Enkele dagen voor de bekerfinale tegen Union ...

144
144
Mokio bevestigt exit Rode Duivels: "Ik kies Congo"

Nu de voetbaljaargang op zijn einde loopt, en de laatste rechte lijn richting het WK dus kan worden ...

120
120
Leko speelt open kaart: twee wissels bij Club Brugge

Nadat het vorige week haasje-over deed met Union, verdedigt Club Brugge zaterdag zijn leidersplek ...

454
454
'Taravel out: Anderlecht richt pijlen op oude bekende'

Er waait alweer een nieuwe wind bij RSC Anderlecht, waar Antoine Sibierski eerder deze week ...

661
661
Club Brugge en betreurde Sterchele: eerbetoon raakt diep

Club Brugge heeft vandaag op Instagram een pakkend eerbetoon gedeeld aan François Sterchele. ...

335
335
De Mil slaat op tafel bij KAA Gent vlak voor Anderlecht

KAA Gent moet zich snel herpakken in de Champions Play-Offs wil het nog een rol van betekenis ...

151
151

Meer sportnieuws