Red Flames boeken nieuwe monsterzege

door
Red Flames boeken nieuwe monsterzege

De Rode Duivels hebben er nog maar net een interlandperiode opzitten, en deze week is het aan de Red Flames om te tonen dat ze hun goeie vorm niet zijn kwijtgeraakt tijdens de coronaperiode. Vanavond namen ze het in de vijfde EK-kwalificatiewedstrijd op tegen Roemenië.

Afgaande op de vorige resultaten van de Flames zou dat geen probleem mogen vormen. Zo gingen zowel Kroatië (tweemaal), Litouwen als Denemarken al voor de bijl met klinkende overwinningen. Het doelpuntensaldo stond dan ook al op +15, vóór de partij tegen de Roemenen. En dat saldo hebben ze nog serieus wat opgekrikt.



De Belgische dames bleken namelijk inderdaad geen probleem te kennen met hun tegenstander. Zo was de wedstrijd al in de eerste helft gespeeld. Tessa Wullaert zorgde op strafschop voor 1-0, waarna Cayman die score al snel wist te verdubbelen. Net voor de koffie tekende Wullaert voor 3-0 met haar tweede van de avond.



Haar vlotscorende schoenen had ze duidelijk niet in de kleedkamer gelaten, want in minuut 51 was het alweer prijs voor de aanvalster van Anderlecht: 4-0. Na een Roemeense eerredder diepten Dhont en Vanhaevermaet (haar eerste voor de Flames) de score laat in de wedstrijd nog uit tot 6-1. Alweer een monsterzege dus Aan den Dreef, die de Red Flames uiteraard aan het kop van het klassement houden met een perfect rapport (15/15).

LEES OOK: Duivels én Flames in het nieuw: dit zijn de knappe shirts

Kijkt u naar de wedstrijden van de Red Flames?

Meest recent

Vanderhaeghe verrast met nieuwe job bij Belgische profclub

Yves Vanderhaeghe solliciteerde de voorbije maanden druk naar een nieuwe job. De voormalige Rode ...

5
5
'Pro League neemt standpunt in over DAZN en format'

Woensdag stond er een Algemene Vergadering van de Pro League op het programma. Daarbij moest er ...

31
31
Daags voor cruciale match: nieuwe storm rond Brys

Zowat anderhalf jaar is Marc Brys intussen aan de slag als bondscoach van Kameroen, maar in die ...

17
17
Wilmots kent zijn straf na tirade tegen scheidsrechters

Op 17 oktober liep de wedstrijd tussen Standard en Antwerp helemaal uit de hand. De partij moest ...

35
35
Kapiteinskwestie? Onana spreekt over aanvoerdersambities

De Rode Duivels moeten in de komende week tegen Kazachstan en Liechtenstein hun ticket voor het WK ...

28
28
Antwerp komt met groot nieuws over nieuwe Tribune 2

Antwerp beleeft een zeer moeilijk seizoen, want bijna halfweg de reguliere competitie staat het pas ...

65
65
De Ketelaere geeft voorkeur voor positie bij Duivels

Zaterdag kunnen de Rode Duivels hun ticket voor het WK definitief binnenhalen. Daarvoor is de ...

40
40
'Pro League duidt opmerkelijke vervanger Vandenhaute aan'

Het zijn woelige tijden bij de Pro League. Woensdag staat er een belangrijke Algemene Vergadering op ...

66
66
TRANSFERUURTJE: 'Barça wil Duivel, Anderlecht moet stevig dokken'

De competities zijn inmiddels enkele maanden ver, de winterse transferperiode komt er dus met rasse ...

236
236
Albert stellig: "De Cat verlaat Anderlecht volgende zomer'

Dankzij de gewonnen topper tegen Club Brugge duikt RSC Anderlecht met een goed gevoel de ...

171
171
Frank Raes incasseert heel zware klap

Na meer dan veertig jaar bij de openbare omroep geniet Frank Raes (71) van een welverdiend pensioen. ...

98
98
Anderlecht-Club Brugge: DAZN deelt unieke inkijk bij VAR

Afgelopen zondag stond de topper tussen RSC Anderlecht en Club Brugge (1-0) op het programma. Voor ...

132
132
'Transferalarm: stuntdeals voor Mancini en Lewandowski'

Fabrizio Romano en Sasha Tavolieri maken zich klaar voor de wintermercato. De geruchtenmolen komt ...

40
40
Messi doet boekje open over PSG: dit liep er mis

Lionel Messi speelde enkele jaren voor PSG, maar dat is een passage die snel vergeten zal worden. De ...

85
85
'Knaltransfer FC Barcelona: ex-Genkie topprioriteit'

Bij KRC Genk bleken ze de voorbije jaren zeer bedreven in het vinden van offensief sterke ...

196
196
Thorgan Hazard geeft criticasters stevig lik op stuk

De waan van de dag regeert al te vaak in de media en zeker in het voetbal. Onder meer Thorgan Hazard ...

94
94
Hallo, Rudi Garcia? "Ik sprak niet met de bondscoach"

De Rode Duivels zullen wellicht dit weekend zekerheid verschaffen over hun WK-deelname. Bondscoach ...

104
104
Tom Waes zorgt voor grote shock: "Er zijn geen excuses"

Ongeveer één jaar geleden ging Tom Waes zowel fysiek als mentaal door een zware storm. ...

28
28
Weldra deal Bayern en RSCA? "Als Kompany kijkt..."

RSC Anderlecht kende een woelige zomermercato, die we niet meteen als een succes kunnen beschouwen. ...

378
378
Frank Raes breekt stilte: zo ziet zijn leven er nu uit

Frank Raes was als commentator en presentator jarenlang één van dé stemmen in ...

75
75
Belgisch voetbal terug op tv? Nieuwe onthulling in DAZN-hetze

Nog één speeldag te gaan en de reguliere competitie van de Jupiler Pro League is exact ...

1130
1130
Frappante uitspraak Albert: Anderlecht naast Union en Club?

RSC Anderlecht heeft de huidige interland-periode op een positieve manier kunnen inzetten. Het ...

306
306
'Megatransfer Fofana: titanenstrijd met drie grootmachten'

De Rode Duivels zullen tijdens de huidige interland-periode geen beroep kunnen doen op de ...

126
126
Vermant in complete stress: Duivels-droom nu al op barsten?

Door de blessuregolf krijgt Romeo Vermant zijn kans bij de Rode Duivels, maar de lat ligt anders: ...

256
256
'Code rood bij Club: zorgwekkend nieuws uit ziekenboeg'

Bij Club Brugge kan men momenteel even op adem komen na het zware schema van de voorbije weken. Maar ...

324
324

Meer sportnieuws