Enorme veranderingen FIFA 21: Career Mode realistischer dan ooit

door
Enorme veranderingen FIFA 21: Career Mode realistischer dan ooit

Op 9 oktober is het eindelijk zover, dan brengt EA Sports de nieuwste versie van de hyperpopulaire voetbalgame FIFA op de markt. Inmiddels zijn de meeste spelersratings al naar buiten gebracht. Maar er worden ook steeds meer details over de gameplay en inhoud van het spel gelekt.


Ondanks de corona-crisis hebben de makers toch de nodige veranderingen kunnen doorvoeren, dat konden we u eerder al melden. Waar echter het meest aan gesleuteld is, lijkt de 'Career Mode'. In deze spelmodus moet je als manager of speler timmeren aan een topcarrière binnen het internationale voetbal. De voorbije jaren werd hier echter weinig aandacht aan besteed door de makers, maar daar kwam dit jaar verandering in. Op de sociale media zijn immers al heel wat veranderingen gelekt en die zijn de moeite waard. Zo is 'Career Mode' op FIFA 21 realistischer dan ooit.

De grootste verandering is misschien wel de 'interactieve wedstrijdsimulatie'. Indien je een uitgebreide carrière wil uitbouwen zullen er uiteraard ook wedstrijden gesimuleerd worden. Op FIFA 20 kon je bij een simulatie echter alleen de uitslag zien. Nu is het mogelijk om het hele wedstrijdverloop te volgen. Indien nodig kan je tactisch bijsturen of zelfs inspringen en de wedstrijd zelf in handen nemen. Je hebt ook zicht op de wedstrijdstatistieken, de ratings van spelers én hun fitheid.

Maar ook het trainerschap op zich wordt veel realistischer. Zo kan je spelers veel gedetailleerder trainen. Er is zelfs de mogelijkheid om ze te trainen op andere posities, zodat je bijvoorbeeld van je flankaanvaller een vleugelback kan maken en omgekeerd. Daarnaast heb je een veel grotere inspraak in het opstellen van trainings- én wedstrijdschema's. De scherpte en fitheid van spelers hebben ook een veel grotere invloed op hun prestaties. En de jeugdopleiding van je club wordt veel realistischer.

Tot slot werden de transferopties verder uitgebreid. Je kan bijvoorbeeld huurconstructies mét aankoopopties op poot zetten. Andere ploegen zullen nu ook zelf ruildeals voorstellen. En voor je je carrière opstart zal je zelf kunnen instellen hoe strikt de onderhandelingen verlopen. Kortom, het is zeker de moeite om straks nog eens de 'Career Mode' op te starten.

LEES OOK: Bataille-soap: Antwerp sneert terug met messcherp statement

Trending:

'Bittere pil voor Club Brugge: solden op sleutelfiguur'
'Bittere pil voor Club Brugge: solden op sleutelfiguur'

Career Mode of FUT?

Meest recent

'Camara zorgt voor gedonder bij Anderlecht-comeback'

Ilay Camara keert terug naar Anderlecht – een club die hem ooit zonder pardon liet gaan. Hoe ...

31
31
Genk lanceert nieuw talent: "Fink heeft een plan"

KRC Genk vergaarde de voorbije jaren een stevige reputatie omwille van zijn geroemde jeugdopleiding. ...

8
8
'Strijd om goudhaantje Cercle barst helemaal los'

Cercle Brugge hoopt het straks beter te doen na een vervelend seizoen, waarin het pas in de barrages ...

40
40
'Jashari baalt: Club brengt keiharde transferboodschap'

Club Brugge reist binnen enkele dagen af naar het Verenigd Koninkrijk voor zijn stage en een ...

239
239
"Goede band met Coucke" - oude bekende lonkt naar Anderlecht

Bij Anderlecht zijn ze dit seizoen een andere weg ingeslagen. CEO Sports Tim Borguet en sportief ...

198
198
'Transferdetails Meijer: Club Brugge kan verlies beperken'

In navolging van Casper Nielsen (Standard) en Ferran Jutgla (Celta de Vigo), staat de derde grote ...

334
334
Bataille-soap: Antwerp sneert terug met messcherp statement

Royal Antwerp FC heeft donderdag met onmiddelijke ingang afscheid genomen van Jelle Bataille. ...

331
331
'Toptransfer De Winter: Genoa legt stevige vraagprijs vast'

Verschillende Rode Duivels komen tijdens de huidige mercato in aanmerking voor een mooie transfer. ...

68
68
Flames vervloeken Italianen: "Ze maakten de match kapot"

De Red Flames zijn met een domper aan het Europees kampioenschap in Zwitserland begonnen. Donderdag ...

74
74
Peperdure fout bij Antwerp: sterkhouder per direct weg

Antwerp FC zag in het tussenseizoen al verschillende sterkhouders wegvallen. Toby Alderweireld ging ...

224
224
Versterking voor De Mil, Zulte Waregem strikt opvolger Messoudi

De start van het nieuwe seizoen in de Jupiler Pro League komt steeds dichterbij, maar de ploegen ...

73
73
'Club Brugge omver geblazen: bod van 35 miljoen'

Bij Club Brugge KV zitten nog verschillende grote uitgaande transfers in de pijplijn. Zo wordt volop ...

1172
1172
'Medische proeven gepland: Noa Lang heeft toptransfer beet'

Noa Lang speelde afgelopen seizoen een belangrijke rol in het kampioenschap van PSV. Maar het ...

167
167
Slot komt met hartbrekende reactie na Jota-drama

De voetbalwereld rouwt momenteel om het plotse heengaan van Diogo Jota. De 28-jarige aanvaller van ...

167
167
"Grootste van België" - aanwinst lyrisch over Anderlecht

RSC Anderlecht heeft zijn vijfde directe aanwinst voor komend seizoen in huis gehaald. Zo werd ...

588
588
‘Nieuwe nummer 9 voor Club: transferchaos compleet’

Club Brugge zet volop in op versterking van de aanval en richt zijn pijlen op een jonge, ...

554
554
EK-start in mineur: enerverend Italië bezorgt Flames mokerslag

Het Europees kampioenschap is met een flinke tegenvaller van start gegaan voor de Red Flames. De ...

97
97
Anderlecht strikt Camara: exacte transfervoorwaarden gelekt

RSC Anderlecht blijft bijzonder actief op de zomerse transfermarkt. Slechts enkele dagen na de komst ...

555
555
'Witte rook te zien: volgende grote vertrekker bij Club'

Komend weekend reist Club Brugge naar Groot-Britannië af voor een oefenwedstrijd en ...

620
620
Union blijft verkopen: JPL-transfer in kannen en kruiken

Binnen minder dan drie weken begint Union SG aan zijn seizoen in de Supercup tegen Club Brugge KV. ...

174
174
Nieuw element maakt ongeval Jota nog triester, schokgolf op WK

De voetbalwereld heeft donderdag een enorme klap te verwerken gekregen. Liverpool-aanvaller Diogo ...

412
412
'Bayern ruikt bloed: salaris van 12 miljoen geboden'

FC Barcelona wil zijn goede prestaties van de voorbije jaargang bevestigen in het komende seizoen en ...

241
241
'Anderlecht & Club Brugge mogen transfertargets schrappen'

Dat het zowel bij RSC Anderlecht als Club Brugge een drukke zomer zou worden viel vooraf te ...

291
291
'Standard blijft gaan: zomeraanwinst nummer 9 & 10 op til'

Marc Wilmots laat er geen gras over groeien bij Standard, waar de teller op inkomend gebied intussen ...

414
414
'KRC Genk loopt blauwtje bij beoogde opvolger Tolu'

Voorlopig kan Thorsten Fink nog rekenen op Tolu Arokodare, maar of dat binnen drie weken nog het ...

350
350

Meer sportnieuws