'Benteke kan Club handje toesteken op transfermarkt'

door
'Benteke kan Club handje toesteken op transfermarkt'

Michael Krmencik opende zaterdag eindelijk zijn rekening voor Club Brugge, terwijl tiener Youssouph Badji wel eens een van de revelaties van dit seizoen kan worden. Toch blijft Blauw-Zwart op zoek naar een nieuwe goalgetter. Waarbij de pijlen op verschillende namen gericht zijn.


Zo werd de landskampioen recent nog gelinkt aan Bas Dost, al werden in dat dossier weinig vorderingen gemaakt vanwege de hoge vraagprijs. En nu lijkt Blauw-Zwart hem helemaal te mogen vergeten. Volgens The Daily Mail wil Tottenham Hotspur de Nederlander immers overnemen van Frankfurt. Momenteel zou de Londense club zelfs een bod aan het voorbereiden zijn. Coach José Mourinho zou in Dost alvast een ideale stand-in voor Harry Kane zien en ook de speler zelf lijkt open te staan voor een overgang naar de Spurs. Tottenham zou bereid zijn om aan de vraagprijs te voldoen, waardoor Club quasi kansloos lijkt in dit dossier.

UPDATE 17/09
Indien Tottenham doordrukt mag Club de komst van Dost vergeten, maar de Spurs blijken nog andere opties te hebben. Zo stelt The Guardian dat de Londense club Christian Benteke heeft aangeboden gekregen. De Rode Duivel staat momenteel nog onder contract bij Crystal Palace, maar na de komst van Michy Batshuayi is hij er verre van eerste keuze. En dus wordt momenteel elders naar oplossingen gezocht.

Als Tottenham toehapt in het dossier-Benteke, lijkt de komst van Dost niet meer aan de orde en maakt Club Brugge dus opnieuw kans. Maar zover zijn we nog lang niet. Voorlopig zou de Nederlander nog steeds een streepje voor hebben. Voor Blauw-Zwart zit er dus niets anders op dan verder af te wachten, al komt het einde van de transfermarkt steeds dichterbij.

LEES OOK: Leko houdt adem in: comeback Mignolet uitgesteld?

Club moet zelf een nieuwe poging wagen voor Benteke ...

Meest recent

Taravel grijpt in: vier wijzigingen bij Anderlecht?

RSC Anderlecht ging afgelopen weekend in eigen huis met de billen bloot tegen Club Brugge. Zondag ...

59
59
Leko houdt adem in: comeback Mignolet uitgesteld?

Club Brugge nam afgelopen weekend de koppositie over van Union, maar zag wel Nordin Jackers ...

74
74
Schorsingen in Play-Offs: wie staat er nog op scherp?

Onderin is Dender veroordeeld tot de barrages, maar zowel in de Champions' als de Europe Play-Offs ...

92
92
Genk glundert: El Ouahdi pronkt met Ebbenhouten Schoen

Door de nederlaag tegen Charleroi is KRC Genk niet langer de leider in de Europe PO's. Ondanks het ...

40
40
Union houdt adem in: Burgess geschorst in bekerfinale?

Union is leider af na de nederlaag tegen STVV, waar de Brusselaars zich benadeeeld voelden door de ...

248
248
Sleutelmoment in titelstrijd: Doku breekt de ban met pareltje

De titelstrijd in de Premier League is bezig aan een zinderende climax. Nadat leider Arsenal FC ...

131
131
'Pittig transfergevecht: Club slaat toe bij Anderlecht'

De transfermarkt opent pas binnen enkele weken zijn deuren, maar jeugdspelers zonder ...

438
438
Burgess-relletje zindert na: ook Vrancken op plaats gezet

Christian Burgess zorgde afgelopen weekend voor een heuse relletje. De aanvoerder van Union SG ...

163
163
'Schokkend gerucht Lammens: United maakt fors statement'

Senne Lammens maakte zondag zijn eerste grote fout als doelman van Manchester United, maar droeg met ...

219
219
DAZN-soap in stroomversnelling: volgende grote deal nabij?

De soap rond de mediarechten in het Belgische voetbal heeft andermaal een U-bocht genomen. Na ...

453
453
'Club droomt van stunt: WK-held op weg naar Jan Breydel'

Club Brugge heeft zijn zinnen gezet op een grote naam. Blauw-zwart werkt aan een dossier dat de ...

695
695
'Sibierski velt hard verdict: dagen Taravel geteld?'

RSC Anderlecht ging zondag kansloos met 1-3 onderuit tegen Club Brugge. Vooral door de ...

318
318
'Bommetje bij Club Brugge: redder in nood gratis weg'

Momenteel ligt de focus uiteraard op de titelrace, maar nadien wenkt een heuse leegloop bij Club ...

686
686
Ruben Van Gucht klapt uit de biecht: derde vrouw in spel

Ruben Van Gucht blijft verbazen. De bekende sportjournalist zette afgelopen weekend de stap naar ...

124
124
Under Review: Lardot dient Burgess & Union van antwoord

Club Brugge profiteerde zondag optimaal van het puntenverlies van Union, dat collectief moord en ...

379
379
'Grote kuis in Anderlecht: eerste slachtoffer Sibierski'

RSC Anderlecht maakte zopas officieel de komst van Antoine Sibierski wereldkundig. De nieuwe ...

596
596
Voetbalbond verrast iedereen: Georges Leekens mee naar WK?

De Belgische voetbalbond pakte zopas uit met een opvallende en vooral humoristische video die meteen ...

46
46
'Megatransfer Ordonez: één van deze vijf clubs'

Joel Ordonez is aan zijn laatste weken bezig bij Club Brugge. De 22-jarige centrale verdediger gaat ...

542
542
Beveren legt weer sterkhouder langer onder contract

Bij SK Beveren is Bob Peeters druk bezig met het samenstellen van de kern van komend seizoen in de ...

63
63
Anderlecht maakt komst sportief directeur wereldkundig

RSC Anderlecht ontsloeg enkele maanden geleden Olivier Renard. Dat was een logische beslissing na ...

261
261
KRC Genk onder druk: clubleiding moet knoop doorhakken

KRC Genk zit in een sportieve crisis. De Limburgers gaan de komende matchen stevig moeten toeslaan. ...

435
435
'Anderlecht incasseert miljoenen voor overbodige pion'

Bij RSC Anderlecht hopen ze de komende weken de nodige miljoenen binnen te rijven. De Brusselaars ...

582
582
SK Beveren haalt slag thuis voor Jupiler Pro League

SK Beveren werd op heel overtuigende kampioen in de Jupiler Pro League. Ze promoveerden zo terug ...

154
154
Verrassend oordeel Sonck over Vrancken en Burgess

Op papier was de klassieker tussen Anderlecht en Club Brugge dé affiche van het weekend, maar ...

331
331
Revanche na nederlaag: Anderlecht slaat slag bij Club

Voor Anderlecht dreigen de play-offs alweer een ontgoocheling te worden. Zondag werd het door Club ...

336
336

Meer sportnieuws