'Anderlecht wil transfermarkt afsluiten met één laatste aanwinst'

door
'Anderlecht wil transfermarkt afsluiten met één laatste aanwinst'

Voor het aanbreken van de transferperiode werd bij RSC Anderlecht het ergste gevreesd. De club stond er financieel immers erg slecht voor en dus kon er slechts een zeer beperkt budget gebruikt worden, terwijl er toch heel wat versterking nodig was. Maar tot dusver kunnen de Brusselaars terugblikken op een erg geslaagde mercato.


Met nog ongeveer twee en halve week te gaan tot de Deadline Day, is het huiswerk van Paars-Wit immers zo goed als rond. Volgens La Capitale overweegt de recordkampioen nog slechts één aanwinst aan te trekken: een centrale verdediger, liefst iemand die linksvoetig is en die niet al te veel moet kosten. In afwachting daarvan hoopt de club om Ognjen Vranjes te herlanceren. Een goede oplossing op korte termijn en bovendien wordt de Bosniër op die manier weer interessanter voor andere clubs, wat in de komende mercato's dan weer goed van pas kan komen.

Verder hebben sportief directeur Peter Verbeke en zijn team goed werk geleverd aan inkomende zijde, zowat alle posities zijn minstens dubbel bezet. En dat terwijl de uitgaven onder controle werden gehouden. Met Timon Wellenreuther werd bijvoorbeeld een transfervrije tweede doelman aangetrokken, waardoor de club zonder problemen kon afscheid van grootverdiener Thomas Didillon. De problemen rond Kemar Lawrence werden dan weer opgevangen met de komst van Bogdan Mykhaylichenko, eveneens een koopje.

Op het middenveld werd de concurrentie intern aangescherpt met het doorschuiven van Marco Kana en de wederopstanding van Adrien Trebel. Voorin werd met Lukas Nmecha en Percy Tau (twee huurlingen) opnieuw relatief goedkoop versterking aangetrokken. Hierdoor was er voldoende budget over om enkele miljoenen te spenderen aan de komst van Mustapha Bundu, de duurste aanwinst van de zomer. Indien de aanvaller uit Sierra-Leone zich echter kan doorzetten, zal men die investering op termijn vanzelf terugverdienen.

LEES OOK: Anderlecht boven: Kompany en De Cat maken kans op prijs

De transfermarkt is een succes voor Anderlecht ...

Meest recent

JPL-ontslag in de maak? "Ik voel nog veel steun"

Voor Cercle Brugge is het een zeer belangrijke week. De Bruggelingen doen het al vele weken niet ...

1
1
Anderlecht maakt cijfers bekend: voor tweede jaar op rij winst

RSC Anderlecht heeft vandaag de cijfers van zijn jaarrekening meegedeeld. De Brusselaars maakten ...

48
48
STVV geeft drie grote doelstellingen voor komende jaren prijs

STVV maakte bekend dat Nico Eraerts gedelegeerd bestuurder wordt bij de club. David Meekers werkt ...

24
24
'AA Gent & STVV jagen op revelatie Challenger Pro League'

Met meer dan de helft van de reguliere competitie achter de rug staat STVV nog steeds stevig in de ...

34
34
Club onthult bekerselectie: goed & slecht nieuws voor Hayen

Na drie nederlagen in vier matchen kan Club Brugge zich in de achtste finale van de Croky Cup geen ...

83
83
Aanduidingen refs Croky Cup & speeldag 17 bekend

De komende dagen staat achtereenvolgens de achtste finale van de Croky Cup en speeldag 17 in de ...

87
87
Frisse wind bij Antwerp: Oosting warmt Bosuil al op

Antwerp boekte afgelopen zondag een deugddoende 0-1 zege op het veld van Club Brugge. Onder het ...

131
131
'Club Brugge lanceert winteroffensief: toptarget bekend'

Na de 0-1 nederlaag tegen Antwerp luidt de algemene consensus dat Club Brugge voorin nood heeft aan ...

396
396
Jan Boskamp trekt hard besluit: "Zo lang het nog duurt"

Ex-voetballer, trainer en topanalist Jan Boskamp heeft een bijzonder zware periode achter de rug. De ...

79
79
‘Transferstrijd De Cat barst los: monstersom Anderlecht’

Nathan De Cat is dit seizoen volledig doorgebroken bij RSC Anderlecht. Op 17-jarige leeftijd is de ...

384
384
Beerschot brult straffe ambities: “Dat is het hoofddoel”

Beerschot degradeerde afgelopen seizoen van de Jupiler Pro League naar de Challenger Pro League. De ...

123
123
Deschacht snapt niets van Anderlecht: “Zo moe van"

RSC Anderlecht was de grote winnaar van de afgelopen speeldag. Paars-Wit won met het kleinste ...

180
180
Anderlecht boven: Kompany en De Cat maken kans op prijs

De genomineerden voor het sportgala op zondag 14 januari in Schelle zijn bekendgemaakt door Gazet ...

135
135
Straffe comeback: zingende ref blaast iedereen omver

Een bekende scheidsrechter uit Nederland had nooit gedacht dat één zondagmiddag zijn ...

17
17
‘Toekomst Saelemaekers bekend: Duivel maakt knaller’

Alexis Saelemaekers maakte de overstap van RSC Anderlecht naar AC Milan, maar de afgelopen seizoenen ...

124
124
Sonck roept ferme waarschuwing naar Anderlecht

RSC Anderlecht won vorige speeldag van Union SG. Het was al een tijdje geleden dat Paars-Wit de ...

341
341
Standard komt met statement over kandidaat-investeerders

Standard Luik is nog steeds op zoek naar nieuwe investeerders. De afgelopen dagen kwam nieuws naar ...

138
138
Parys stampt na op DAZN: Pro League doet deur dicht

De oorlog tussen DAZN en de Pro League gaat verder. Het tv-contract werd stopgezet door het ...

589
589
Filip Joos doet erg opvallende Anderlecht-uitspraak

RSC Anderlecht wist vorige speeldag rivaal en competitieleider Union SG opzij te zetten in de ...

194
194
Toby Alderweireld richt verrassende boodschap aan De Wever

Toby Alderweireld zit allesbehalve stil sinds zijn afscheid van het voetbal. De man die Antwerp naar ...

230
230
Oosting krijgt meteen grote verrassing bij Antwerp

Royal Antwerp FC won vorige speeldag in het Jan Breydelstadion van Club Brugge. Na het ontslag van ...

243
243
Nucleaire ontploffing: oorlog Brys en Eto’o gaat verder

De oorlog tussen Marc Brys en Samuel Eto’o bij Kameroen is al een tijdje aan de gang. Die ...

135
135
KV Mechelen zorgt voor enorme rel: speler in shock

KV Mechelen heeft met Mauro Lenaerts al een eerste wintertransfer binnen. De aanvaller komt in ...

372
372
Anderlecht-fans verbazen met boycot: al derde keer

RSC Anderlecht heeft de afgelopen weken vertrouwen getankt. In de competitie werd leider Union SG ...

215
215
Paul Gheysens trekt fel van leer: "Ik ben geen gek!"

Het zijn woelige tijden voor Paul Gheysens. Zijn bedrijf Ghelamco verkeert al enige tijd in woelig ...

280
280

Meer sportnieuws