'Anderlecht wil transfermarkt afsluiten met één laatste aanwinst'

1274 stemmen
'Anderlecht wil transfermarkt afsluiten met één laatste aanwinst'

Voor het aanbreken van de transferperiode werd bij RSC Anderlecht het ergste gevreesd. De club stond er financieel immers erg slecht voor en dus kon er slechts een zeer beperkt budget gebruikt worden, terwijl er toch heel wat versterking nodig was. Maar tot dusver kunnen de Brusselaars terugblikken op een erg geslaagde mercato.


Met nog ongeveer twee en halve week te gaan tot de Deadline Day, is het huiswerk van Paars-Wit immers zo goed als rond. Volgens La Capitale overweegt de recordkampioen nog slechts één aanwinst aan te trekken: een centrale verdediger, liefst iemand die linksvoetig is en die niet al te veel moet kosten. In afwachting daarvan hoopt de club om Ognjen Vranjes te herlanceren. Een goede oplossing op korte termijn en bovendien wordt de Bosniër op die manier weer interessanter voor andere clubs, wat in de komende mercato's dan weer goed van pas kan komen.

Verder hebben sportief directeur Peter Verbeke en zijn team goed werk geleverd aan inkomende zijde, zowat alle posities zijn minstens dubbel bezet. En dat terwijl de uitgaven onder controle werden gehouden. Met Timon Wellenreuther werd bijvoorbeeld een transfervrije tweede doelman aangetrokken, waardoor de club zonder problemen kon afscheid van grootverdiener Thomas Didillon. De problemen rond Kemar Lawrence werden dan weer opgevangen met de komst van Bogdan Mykhaylichenko, eveneens een koopje.

Op het middenveld werd de concurrentie intern aangescherpt met het doorschuiven van Marco Kana en de wederopstanding van Adrien Trebel. Voorin werd met Lukas Nmecha en Percy Tau (twee huurlingen) opnieuw relatief goedkoop versterking aangetrokken. Hierdoor was er voldoende budget over om enkele miljoenen te spenderen aan de komst van Mustapha Bundu, de duurste aanwinst van de zomer. Indien de aanvaller uit Sierra-Leone zich echter kan doorzetten, zal men die investering op termijn vanzelf terugverdienen.

LEES OOK: 'Bayern haalt uit op mercato: medische proeven op WK'

De transfermarkt is een succes voor Anderlecht ...

Meest recent

'Club Brugge moet hoofd buigen in pittig transfergevecht'

Club Brugge wist de voorbije seizoenen heel wat jonge talenten voor een prikje te strikken, om ze na ...

68
68
Zwitserland wint: 20-jarige sensatie sloopt Bosnische muur

Zwitserland heeft niet zonder enige moeite zijn eerste zege van het WK geboekt: 4-1. Tegen ...

15
15
Feest in Oranje-kamp: transfer van 60 miljoen beklonken

Nederland bereidt zich momenteel voor op zijn tweede WK-wedstrijd van aanstaande zaterdag tegen ...

15
15
'Transferbom Liverpool: bod van 100 miljoen op WK-sensatie'

Een aantal nieuwe namen binnen het mondiale voetbal maakte de voorbije dagen al flink indruk op het ...

26
26
Vanaken titularis tegen Iran? Ferrera spreekt duidelijke taal

Het heeft er alle schijn van dat België zondagavond met een aangepaste basisploeg aan zijn ...

149
149
'Anderlecht drukt door: miljoenenbod op bekend gezicht'

Bij RSC Anderlecht staan vrijdag al de eerste fysieke proeven in aanloop naar volgend seizoen op het ...

476
476
Beveren presenteert hoofdcoach; nieuwe Belgische club Mazzu

In de schaduw van het wereldkampioenschap, beginnen de Belgische profclubs stilaan aan het ...

151
151
'Bayern haalt uit op mercato: medische proeven op WK'

Dat het wereldkampioenschap momenteel wordt afgewerkt aan de andere kant van de Atlatische Oceaan, ...

63
63
Duivel imponeert Nederlanders: "Je schrikt je de pleuris"

De Rode Duivels hebben tijdens hun WK-opener tegen Egypte niet de allerbeste beurt gemaakt. Toch ...

419
419
Feest voor Broos: Tsjechië geeft gedroomde start uit handen

Het Zuid-Afrika van bondscoach Hugo Broos op het WK 2026 een knap punt gepakt tegen Tsjechië. ...

73
73
Drastische ingreep Duivels: Nainggolan wil onverwachte naam

Aanstaande zondag staan de Rode Duivels voor hun tweede WK-wedstrijd tegen Iran. Na de mindere ...

188
188
'Club Brugge hakt knopen door: twee transfers geschrapt'

Landskampioen Club Brugge zag inmiddels al enkele spelers vertrekken, voorlopig blijft het echter ...

505
505
'Ophefmakende comeback: Mats Rits richting Belgische club'

Nadat hij er al een tijdje op een zijspoor zat, werd het aflopende contract van Mats Rits bij RSC ...

474
474
"Ze kunnen mekaar niet zien" - zorgwekkende analyse Duivels

De Rode Duivels hebben tijdens hun opener van het WK gelijkgespeeld tegen Egypte (1-1). Op zich geen ...

472
472
De Cat-wending doet Anderlecht dromen van krankzinnige deal

Nathan De Cat leek deze zomer vooral richting Duitsland te vertrekken, maar plots ligt er een heel ...

345
345
Van bank naar basis: Rode Duivel overbluft Garcia

In hun eerste wedstrijd op het WK liep het  niet bepaald van een leien dakje voor de Rode ...

181
181
'Sibierski slaat toe: eerste aanwinst RSCA onderweg'

Binnen ruim een maand moet RSC Anderlecht alweer vol aan de bak in de voorronde van de Europa ...

570
570
'Arsenal all-in: toptransfer Tzolis in stroomversnelling'

Hoewel de ogen van de voetbalwereld op het WK gericht zijn, draait de geruchtenmolen bij Club Brugge ...

259
259
Debast in, Mechele out: analisten geven Garcia raad

Het gelijkspel tegen Egypte biedt uiteraard stof tot discussie over de opstelling van Rudi Garcia, ...

982
982
Van Gucht vs De Bilde: Bloedmooie Russische slaat hard terug

Ruben Van Gucht lijkt de laatste jaren niet meer weg te slaan uit de media. De sportjournalist is ...

320
320
'Club Brugge breekt alle records: minstens 50 miljoen'

Club Brugge staat een bijzonder drukke zomer te wachten, maar aan centen om de vele vertrekkers te ...

644
644
Zorgen voor Garcia: vier afwezigen bij Rode Duivels

Na het gelijkspel tegen Egypte kunnen de Rode Duivels zich geen foutjes meer veroorloven. Zondag ...

462
462
STVV in diepe rouw gedompeld na tragisch overlijden

Een gewone fietstocht naar huis eindigde in een drama dat een hele gemeenschap diep raakt. In ...

150
150
'Nieuwe wending De Cat: grootmacht maakt iedereen gelukkig'

Het is nog altijd wachten tot de transferzomer bij Anderlecht helemaal losbarst. Er ligt voor ...

731
731
'Club Brugge krijgt belangrijk nieuws over vertrek Tzolis'

Het wordt voor Club Brugge een zeer drukke transferzomer. Zowat de halve basiself geniet ...

294
294

Meer sportnieuws