'Spaanse bond blokkeert toptransfer Barcelona'

door
'Spaanse bond blokkeert toptransfer Barcelona'

FC Barcelona lijkt zijn eerste grote aanwinst onder Ronald Koeman beet te hebben. Volgens De Telegraaf zijn Barça en Olympique Lyon er namelijk helemaal uit wat betreft de transfer van Memphis Depay. Naar alle waarschijnlijkheid wordt de aanvaller later deze week nog gepresenteerd bij zijn nieuwe club.


De Catalanen waren al een tijdje op zoek naar een nieuwe aanvaller, zeker omdat Luis Suarez normaal gezien deze transferperiode nog vertrekt. Bovendien had de aanvaller bij Olympique Lyon de voorbije jaren mooie dingen laten zien en werkte hij bij Oranje al nauw samen met Ronald Koeman. Zijn contract in Frankrijk loopt na dit seizoen echter af en dus is de transfersom beperkt. Barça zou volgens De Telegraaf zo'n 25 miljoen euro direct overmaken en na het seizoen nog eens 5 miljoen. Daar kunnen ook nog eens 2 miljoen euro aan bonussen bij komen.

UPDATE 12u30
De overgang van Depay naar Camp Nou blijkt dan toch nog niet in kannen en kruiken. Opnieuw De Telegraaf meldt immers dat de Spaanse voetbalbond op de rem is gaan staan. Barcelona zou namelijk niet aan de voorwaarden voldoen om recht te hebben op een pakket steunmaatregelen dat de bond had voorzien voor de clubs. Daardoor zouden de Catalanen voorlopig geen grote uitgaven mogen doen, pas wanneer bepaalde spelers verkocht worden zou Barcelona zich weer kunnen versterken.

LEES OOK: UEL: Feyenoord bezweert crisis, Tielemans klopt Tedesco

Denkt u dat Barça zich deze mercato nog zwaar gaat versterken?

Meest recent

Schokkende details incidenten Utrecht-Genk: "Nog nooit meegemaakt"

In de Europa League ging KRC Genk donderdagavond op bezoek bij FC Utrecht. Maar de match moest bijna ...

22
22
Zulte Waregem slaat toe: aanwinst tekent tot 2028

Zulte Waregem heeft de selectie van coach Sven Vandenbroeck verder versterkt. Zo kondigde Essevee ...

14
14
Utrecht-Genk uitgesteld: peperspray ingezet, uitfans niet meer binnen

In de Europa League kruist KRC Genk donderdagavond de degens met FC Utrecht. Maar de aftrap van dat ...

752
752
'Genk opent gesprekken voor eerste winteraanwinst'

KRC Genk wil donderdagavond in Utrecht zijn eerste overwinning sinds eind november boeken. ...

95
95
Straffe transfer Dzeko, United laat grote naam gaan

De winterse transferperiode nadert stilaan zijn climax, maar er wordt nog lustig van club gewisseld. ...

61
61
UEL: Feyenoord bezweert crisis, Tielemans klopt Tedesco

Donderdag wordt de voorlaatste speeldag van de League Phase in de Europa League afgewerkt. Tijdens ...

27
27
Hayen zoekt eerste zege: grote verrassing in basiself

KRC Genk zoekt nog steeds naar zijn eerste overwinning onder hoofdcoach Nicky Hayen. Die hoopt het ...

54
54
'Anderlecht ontploft: winterknaller schiet naar 30 miljoen’

Anderlecht heeft deze week geïnformeerd naar een 19-jarige flankaanvaller uit Spanje. En net nu ...

508
508
'Drie wintertransfers: Club haalt miljoenenkanon boven'

Club Brugge is stilaan onder stoom aan het komen op de winterse transfermarkt. Blauw-Zwart ...

1039
1039
KVM met rug tegen muur gezet: steunpilaar dropt transfereis

KV Mechelen staat na 21 speeldagen nog steeds op de vijfde plaats en behoudt dus een goede kans op ...

336
336
Handtekeningen gezet: Duranville verrast met nieuwe club

Julien Duranville zag zijn carrière de voorbije maanden helemaal in het slop belandden. Maar ...

36
36
Pijnlijke details Noa Lang-aftocht: opvallende rol Lukaku

Amper een half seizoen na zijn komst, staat Noa Lang alweer op punt om SSC Napoli te verlaten. ...

179
179
'Mooie comeback bij Anderlecht: contractvoorstel op tafel'

De sportieve leiding van RSC Anderlecht heeft zijn handen momenteel meer dan vol. De Brusselaars ...

478
478
'Leko houdt adem in: transfersoap bij Club Brugge?'

Club Brugge hoopt de kern in januari te versterken, maar Ivan Leko dreigt ook nog enkele ...

315
315
'Kindermans hakt knoop door: Anderlecht of Antwerp?'

Het zijn drukke dagen bij RSC Anderlecht, waar Luis Vazquez en Mads Kikkenborg werden ingeruild voor ...

811
811
Horrortrip in Kazachstan: Club-supporters achter tralies

Club Brugge werd dinsdagnamiddag door ruim 500 fans aangemoedigd in het verre en ijskoude ...

234
234
'Club Brugge heeft beet: groen licht voor toptarget'

De beloofde versterking bleef tot dusver achterwege, maar stilaan lijkt Club Brugge ontwaakt uit ...

618
618
'Anderlecht en AA Gent lopen blauwtje bij dure vogel'

Ook in deze wintermercato komen de Belgische topploegen geregeld in mekaars vaarwater terecht. Na ...

105
105
Leko vloekt: voetbalbond maakt schorsing Ordonez bekend

In de Champions League blijft Club Brugge in de running voor de knock-outfase, maar ook in eigen ...

609
609
Hayen grijpt in: opvallend slachtoffer bij KRC Genk?

KRC Genk moet de knop snel omdraaien na de nederlaag tegen Zulte Waregem, want in de Europa League ...

406
406
'Club Brugge dropt bom: ex-smaakmaker Cercle zet kribbel'

Tot dusver bleef het stil op inkomend gebied, maar ook Club Brugge lijkt stilaan een versnelling ...

760
760
'Anderlecht slaat geweldige slag en troeft 14(!) clubs af'

Bij Anderlecht ontdekten ze in de voorbije maanden met Nathan De Cat een nieuwe parel, maar er zit ...

671
671
'Genk ziet prestigieuze deal alsnog in het water vallen'

Bij KRC Genk is het tot dusver een vrij rustige wintermercato. Met Patrik Hrosovsky zagen ze wel een ...

202
202
'Lokeren krijgt transferverbod om zeer bizarre reden'

De wintermercato is volop aan de gang, maar in de Challenger Pro League zitten enkele teams met een ...

128
128
'AA Gent heeft beet: tweede aanwinst op komst'

AA Gent wist vorig weekend de zesde plaats te veroveren en ligt daarmee weer op koers voor de ...

539
539

Meer sportnieuws