'Antwerp geeft Lamkel Zé op: transfer in de maak'

door
'Antwerp geeft Lamkel Zé op: transfer in de maak'

Antwerp FC boekte zondagnamiddag een zwaarbevochten 2-3-overwinning op het veld van Antwerp FC. Didier Lamkel Zé was echter niet van de partij op Stayen. De Kameroener werd andermaal uit de selectie gelaten wegens extra-sportieve redenen en lijkt geen toekomst meer te hebben bij het stamnummer één.


De aanvaller bezorgde Antwerp weliswaar al heel wat mooie momenten, maar die verdwijnen in het niets in vergelijking met het brokkenparcours dat hij er al heeft afgelegd. Volgens Het Laatste Nieuws heeft hij zijn laatste kans dan ook verspeeld. Op de Bosuil zou niemand er nog in geloven dat Lamkel Zé weer op het rechte pad terecht zal komen. Ook zijn ploegmaats zijn de fratsen kotsbeu. En dus lijkt er nog maar één mogelijke oplossing: hem zo snel mogelijk van de hand doen.

Bij HLN weet men dat dit ook de bedoeling is van het bestuur. In eerste instantie werd nog gehoopt dat Lamkel Zé een mooie som zou opbrengen, maar momenteel zou de club al lang blij zijn als er überhaupt een concreet bod wordt neergelegd. Dat was tot dusver nog niet het geval en zijn uitspattingen maken de kansen er niet groter op. Nochtans blijft hij wel degelijk een uitstekende voetballer. Maandagavond zorgde hij bij de beloften bijvoorbeeld nog voor twee goals en een assist.

LEES OOK: TRANSFERUURTJE: 'Gent strijdt met Anderlecht, superaanwinst Barça'

Trending:

'Anderlecht dokt miljoenen: details Camara-deal gelekt'
'Anderlecht dokt miljoenen: details Camara-deal gelekt'

Antwerp had Lamkel Zé al veel eerder moeten verkopen ...

Meest recent

'Renard heeft beet: Anderlecht strikt zesde zomeraanwinst'

Op inkomend vlak staat de teller bij Standard met Casper Nielsen en Thomas Henry al op acht ...

96
96
'Doorbraak bij Club Brugge: Jashari out, Stankovic in?'

De soap rond Ardon Jashari stevent af op zijn ontknoping. De vraag lijkt niet langer of, maar wel ...

319
319
Hoste en Coucke: De bromance die niemand zag aankomen

Marc Coucke en Geert Hoste hebben elk, op hun domein, al heel wat strepen verdiend. De eigenaar van ...

25
25
'Overmars verbaast met nieuwe flankaanvaller Antwerp'

Antwerp FC is met een slipper aan zijn oefencampagne begonnen en verloor afgelopen weekend van ...

347
347
'Entourage Jashari heeft cruciaal nieuws voor Club Brugge'

De transfersoap rond Ardon Jashari blijft de gemoederen bedaren. De middenvelder wil dolgraag naar ...

606
606
Aanwinst nummer 8: Standard haalt goaltjesdief terug naar JPL

Standard toont zich deze mercato één van de meest kooplustige ploegen uit de Jupiler ...

178
178
Schokkende beelden: Guardia Civil geeft details ongeval Jota

De voetbalwereld is donderdagochtend opgeschrikt door dieptriest nieuws. Liverpool-aanvaller Diogo ...

484
484
'Anderlecht kruist degens met Antwerp voor 7de aanwinst'

RSC Anderlecht haalde inmiddels al een vijftal aanwinsten voor volgend seizoen in huis, maar is nog ...

500
500
TRANSFERUURTJE: 'Exodus bij Club, Anderlecht dropt transferbom'

De zomerse transfercarrousel komt stilaan op toerental, ploegen in binnen- en buitenland zijn al ...

242
242
Verrassende Belgische terugkeer Zakaria Bakkali?

Zakaria Bakkali brak op jonge leeftijd door bij PSV en werd meteen gebombardeerd tot de ...

446
446
Van kampioen tot tragedie: Kompany en Ronaldo in shock

De voetbalwereld verkeert momenteel in grote shock. Liverpool-aanvaller Diogo José Teixeira ...

110
110
Nieuwe liefde voor Genk-fan Vanwezemael? Publiek huivert

De bekendste seksuologe van ons land? Dat is ongetwijfeld Lotte Vanwezemael. De Limburgse verschijnt ...

213
213
Wilmots in zijn nopjes: Standard pakt uit met nieuwe pion

Standard Luik is bezig om de brokken van voormalige eigenaar 777 Partners te lijmen. Ook achter de ...

175
175
Anderlecht op scherp: Simic lijnrecht tegenover MMA-vechter

RSC Anderlecht is volop aan het voorbereiden op volgend seizoen. Tussen de trainingen door is er ook ...

80
80
'Sporting Charleroi passeert alwéér langs de kassa'

Bij Sporting Charleroi gaan ze de kassa nog eens aardig kunnen vullen. De Zebra's staan op het punt ...

26
26
Wullaert slijpt de messen: "Dat wordt héél belangrijk"

D-day voor de Red Flames. België opent zijn EK vandaag met een pittig duel tegen Italië. ...

25
25
Liverpool-ster Diogo Jota op 28-jarige leeftijd overleden

Er heeft zich een enorm drama plaatsgevonden in Spanje. Liverpool-ster Diogo Jota is op 28-jarige ...

0
0
Vrancken ziet plots verrassende wending bij STVV

STVV won gisteren met 2-4 op het veld van Thes Sport. De Limburgers kennen voorlopig een goede ...

237
237
Tabula rasa bij Anderlecht: Hasi start grote werken

RSC Anderlecht haalde al drie nieuwe middenvelders, enkel Leander Dendoncker vertrok al. Besnik Hasi ...

664
664
'Beerschot rondt komst vierde zomeraanwinst af'

Het bestuur van Beerschot heeft duidelijk zijn netwerk aangesproken in Frankrijk. De Kielse Ratten ...

299
299
AA Gent en Stade Reims ronden plots transfer af

Toch wel verrassend nieuws bij AA Gent. Daar hebben ze een speler van de hand gedaan en niet geheel ...

346
346
Dimata versiert transfer, Wesley zet groot avontuur verder

Landry Dimata en Wesley Moraes maakten vele jaren geleden het mooie weer op de Belgische velden. ...

132
132
STVV’s geheim achter de 25 miljoen: van kritiek tot succes

STVV verkocht Joel Fujima aan St. Pauli. Alweer een mooie transfer voor een Japanse speler van de ...

193
193
Anderlecht krijgt wake-upcall: Club Brugge als voorbeeld

RSC Anderlecht heeft een jeugdopleiding om ‘u’ tegen te zeggen. Dat wordt al jaren ...

306
306
Farioli irriteert Ajax, PSV wacht niet langer op sterkhouder

Bij PSV en Ajax gonst het ook van de geruchten. De twee Nederlandse topclubs gaan zich nog roeren op ...

65
65

Meer sportnieuws