'Wolf kan deze week nog ontslagen worden bij Genk'

1196 stemmen
'Wolf kan deze week nog ontslagen worden bij Genk'

Bij KRC Genk hebben ze deze zomer diep in de buidel getast om zich te versterken, want er werd zo'n 20 miljoen euro uitgegeven aan de komst van Junya Ito, Daniel Muñoz, Cyriel Dessers, Eboue Kouassi, Gerardo Arteaga en vorige week nog Bastien Toma. De resultaten weerspiegelen die investeringen echter voorlopig niet, want na een vijf op twaalf staat Genk pas twaalfde.


En dus wordt er alsmaar meer gekeken richting trainer Hannes Wolf en de druk op de Duitser wordt stilaan zeer groot. Het Laatste Nieuws stelt zelfs dat Wolf zo goed als zeker ontslagen zal worden als Genk straks een nieuwe nederlaag zou leiden op het veld van Beerschot. Niet alleen vallen de prestaties tegen, er zouden ook spanningen ontstaan tussen Wolf enerzijds en het bestuur en de spelers anderzijds.

Er zou Wolf immers verweten worden dat er nog steeds geen vast tactisch plan is en dat hij de spelers zelden emotioneel kan beroeren. Ook met de manier waarop hij Dewaest naar de B-kern stuurde zou hij geen punten gescoord hebben. Bovendien lijkt er ook een groot verschil te zijn tussen de spelvisies van Wolf en het bestuur. Dat kwam ook naar buiten bij de transfer van Bastien Toma, van wie Wolf naar verluidt niet meteen overtuigd was. De coach wil op de nummer tien immers een aanjager, die de ploeg bij de hand kan nemen om hoog druk te zetten. Genk wil dan weer een meer klassieke spelmaker.

Dat alles leidt ertoe dat het hoofd van Wolf dus stilaan op het kapblok ligt. Een volgende misstap lijkt hij niet te overleven en dus is het de komende weken van moeten. Wolf kan dus maar beter met drie punten terugkeren van het Kiel.

LEES OOK: TRANSFERUURTJE: ‘Club houdt been stijf, mokerslag Anderlecht’

Denk je dat het Genk zou helpen Wolf te ontslaan?

Meest recent

Ngoy onthult klare boodschap Garcia na België - Egypte

Na het 1-1 gelijkspel van België tegen Egypte worden er heel wat vragen gesteld over de ...

0
0
Ook De Bruyne ontsnapt niet aan kritiek na Egypte

De analisten keuvelen rustig door na het 1-1 gelijkspel van de Belgen tegen Egypte. Het WK is aldus ...

23
23
Duivels wapen staat op: “WK-tegenstanders huiveren”

Ondanks het gelijkspel van België tegen Egypte zou de sfeer in het Duivelse kamp nog goed zijn. ...

43
43
‘Cercle troeft concurrentie af: toptransfer dichtbij’

Cercle Brugge is naarstig op zoek naar zomerse opportuniteiten om de kern voor volgend seizoen te ...

26
26
Nieuw koningskoppel bij Duivels? “Stond gewoon goed”

Het gelijkspel van België tegen Egypte op het WK maakt heel wat wakker. Ook bij de analisten is ...

150
150
“Kan hem niet uitstaan!”: Rudi Garcia compleet afgemaakt

De Belgen speelden 1-1 gelijk tegen Egypte op de eerste groepswedstrijd van het WK. Geen drama, maar ...

197
197
Frustratie loopt op: Egypte haalt ferm uit na België

Egypte stond dicht bij een stunt tegen de Rode Duivels. Mohamed Salah en consorten kwamen op ...

352
352
‘Schoktransfer Lukaku: Spaanse club all-in voor Rode Duivel’

Waar ligt de toekomst van Romelu Lukaku? De aanvaller kwam afgelopen seizoen amper in actie voor ...

308
308
Grijpt Garcia genadeloos in? “Iemand anders kapitein”

Het 1-1 gelijkspel van de Rode Duivels tegen Egypte zindert nog na. België start niet optimaal ...

386
386
Grote Duivelse vrees bij Vandenbempt: “Een schande!”

De eerste WK-wedstrijd van de Rode Duivels in de Verenigde Staten zit erop. Tegen Egypte kwamen de ...

225
225
Beerschot haalt uit en plukt pion weg bij concurrent

Beerschot greep dit seizoen net naast promotie naar de Jupiler Pro League, maar de Kielse Ratten ...

62
62
TRANSFERUURTJE: ‘Club houdt been stijf, mokerslag Anderlecht’

De zomermercato staat voor de deur, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in de ...

460
460
Mechele briest: "Dit liep er mis bij de Rode Duivels"

Brandon Mechele kreeg tegen Egypte het vertrouwen van Rudi Garcia. De centrale verdediger van Club ...

320
320
Één Rode Duivel volledig afgeserveerd op WK?

De Rode Duivels speelden 1-1 gelijk tegen Egypte. Als vervanger van Romelu Lukaku koos bondscoach ...

334
334
Ngoy slaat op tafel na Egypte: “Tuurlijk ontgoocheling”

België kwam niet verder dan een 1-1 gelijkspel tegen Egypte. De eerste wedstrijd op het WK ...

159
159
Emoties bij Kaapverdië: 40-jarige WK-held gaat viraal

De eerste grote stunt van het WK in de Verenigde Staten, Mexico en Canada is een feit. ...

58
58
Burgess verlaat Union voor KAA Gent: grote ambities

Christian Burgess was de afgelopen jaren de steunpilaar van Union SG, maar de ervaren verdediger was ...

270
270
'Opvolger Tzolis: Club Brugge meldt zich in Bundesliga'

Club Brugge nam inmiddels afscheid van Simon Mignolet, Dani van den Heuvel en Aleksandar Stankovic. ...

331
331
L'Equipe buist twee Duivels: kop van Jut krijgt pijnlijke 3

De Rode Duivels hebben geen al te beste beurt gemaakt tijdens hun WK-opener tegen Egypte (1-1). Ook ...

468
468
Mechele bejubelt 'echte leider' bij Duivels: "Op training ..."

Een grootse prestatie was het zeker niet, maar het gelijkspel tegen Egypte bezorgden de Rode Duivels ...

253
253
Grove 'Vanaken-blunder' Garcia: analisten trekken fel van leer

Een puntendeling tegen Egypte is op zich geen slecht resultaat, maar naar het vervolg van het WK ...

1652
1652
'Club Brugge resoluut: Verhaeghe weigert miljoenentransfer'

Club Brugge zag de voorbije weken al enkele belangrijke krachten vertrekken en zal er ongetwijfeld ...

627
627
Union niet te stuiten: aanwinst vier binnen, nummer vijf op komst

Union SG laat er tijdens de zomerse transferperiode geen gras over groeien. Nog voor de ...

262
262
Reden tot zorgen? Garcia geeft reden voor povere Doku

Voor aanvang van het toernooi werd Jérémy Doku bestempeld als één van de ...

164
164
Rode Duivels schrikken: schade veel groter dan gedacht

De 1-1 tegen Egypte lijkt op het eerste zicht geen ramp voor de Rode Duivels. België heeft ...

366
366

Meer sportnieuws