'Wolf kan deze week nog ontslagen worden bij Genk'

door
'Wolf kan deze week nog ontslagen worden bij Genk'

Bij KRC Genk hebben ze deze zomer diep in de buidel getast om zich te versterken, want er werd zo'n 20 miljoen euro uitgegeven aan de komst van Junya Ito, Daniel Muñoz, Cyriel Dessers, Eboue Kouassi, Gerardo Arteaga en vorige week nog Bastien Toma. De resultaten weerspiegelen die investeringen echter voorlopig niet, want na een vijf op twaalf staat Genk pas twaalfde.


En dus wordt er alsmaar meer gekeken richting trainer Hannes Wolf en de druk op de Duitser wordt stilaan zeer groot. Het Laatste Nieuws stelt zelfs dat Wolf zo goed als zeker ontslagen zal worden als Genk straks een nieuwe nederlaag zou leiden op het veld van Beerschot. Niet alleen vallen de prestaties tegen, er zouden ook spanningen ontstaan tussen Wolf enerzijds en het bestuur en de spelers anderzijds.

Er zou Wolf immers verweten worden dat er nog steeds geen vast tactisch plan is en dat hij de spelers zelden emotioneel kan beroeren. Ook met de manier waarop hij Dewaest naar de B-kern stuurde zou hij geen punten gescoord hebben. Bovendien lijkt er ook een groot verschil te zijn tussen de spelvisies van Wolf en het bestuur. Dat kwam ook naar buiten bij de transfer van Bastien Toma, van wie Wolf naar verluidt niet meteen overtuigd was. De coach wil op de nummer tien immers een aanjager, die de ploeg bij de hand kan nemen om hoog druk te zetten. Genk wil dan weer een meer klassieke spelmaker.

Dat alles leidt ertoe dat het hoofd van Wolf dus stilaan op het kapblok ligt. Een volgende misstap lijkt hij niet te overleven en dus is het de komende weken van moeten. Wolf kan dus maar beter met drie punten terugkeren van het Kiel.

LEES OOK: Genk bijna zeker: "Alleen mag dàt niét meer gebeuren"

Denk je dat het Genk zou helpen Wolf te ontslaan?

Meest recent

Bayat en Charleroi ambitieus: JPL-topclub als hét voorbeeld

Sporting Charleroi stelde vandaag Nicolas Frutos voor als de nieuwe sportieve baas. De Argentijn ...

22
22
Genk bijna zeker: "Alleen mag dàt niét meer gebeuren"

Club Brugge, Union SG en STVV zijn al zeker van de top zes. RSC Anderlecht bijna, en ook KV Mechelen ...

52
52
Godts komt met pijnlijk verhaal voor KRC Genk

Mika Godts breekt volledig door bij Ajax en is er dit seizoen veruit de beste speler. De Belgische ...

98
98
Grove blunder Anderlecht? Banneling in 'Elftal vd Week'

RSC Anderlecht nam in januari afscheid van enkele spelers die geen hoofdrol meer hadden in de ...

167
167
"Tien speeldagen schorsen!" - Tzolis-aanslag zindert na

Sporting Charleroi leek zondag op weg naar een goed resultaat tegen een matig Club Brugge. Maar de ...

234
234
De Tafel van Gert davert: Ruben Van Gucht onthult alles

Het klettert momenteel in BV-land. Alles begon met een pikante uitspraak van Herman Brusselmans ...

91
91
'Kompany kijkt toe: nieuwe Kane-wenteling bij Bayern'

Nu de landstitel binnen handbereik is voor Bayern München, heeft Vincent Kompany zijn zinnen ...

68
68
'Overmars in actie: oude bekende als eerste zomeraanwinst'

Antwerp FC boekte zaterdag een bijzonder deugddoende zege tegen revelatie STVV, desondanks lijkt de ...

167
167
'Monstertransfer Club: PSG klopt aan voor sterkhouder'

Club Brugge KV toonde zich de voorbije jaren een ideale springplank richting de Europese ...

497
497
Straffe woorden: Lineker en Richards gaan wild op Lammens

Manchester United is de laatste weken uitstekend bezig in de Premier League. Na een puike reeks is ...

196
196
‘Alle remmen los bij Anderlecht: stunttransfer in de maak'

RSC Anderlecht wil deze zomer stunten, en één groot dossier dreigt sneller te ...

731
731
Anderlecht hoopt op meevaller: aanwinst toont zich

RSC Anderlecht rondde dit seizoen een karrenvracht aan transfers af voor de eerste en tweede ploeg. ...

183
183
Hallo, Rudi Garcia? "Rode Duivels? Had al gemoeten"

Deze maand spelen de Rode Duivels in Chicago tegen de Verenigde Staten en Mexico. Door de hoge ...

127
127
Hein luidt alarmbel: "Zo verliezen ze de JPL-titel"

Union SG verloor alweer punten op verplaatsing. Het spelniveau van de landskampioen is al weken te ...

158
158
Deschacht ziet 'onverwachte' uitblinker bij Anderlecht

Het transferbeleid van RSC Anderlecht onder Olivier Renard was niet bepaald een succes. Zo mocht er ...

235
235
Lardot zag één grote bepalende fout in Charleroi-Club Brugge

Club Brugge won met 1-2 van Sporting Charleroi. Bij de Zebra's waren ze woedend over de 10 minuten ...

659
659
Wesley Sonck kiest onverwacht nieuw pad in zijn carrière

Wesley Sonck kent het klappen van de zweep. Als ex-voetballer, Rode Duivel en vaste analist op ...

67
67
'Anderlecht en De Cat: nieuwe contractupdate'

RSC Anderlecht moet snel duidelijkheid verschaffen over de contractsituatie van Thorgan Hazard, al ...

370
370
Stunt richting PO 1: "Ik hoop dat ze het halen"

STVV is al zeker van Play-Off 1 en dat is een zeer grote stunt. De Limburgers weten al dat ze tegen ...

317
317
Druk op Borguet en Bornauw neemt toe: "Verleng het contract"

Thorgan Hazard scoorde vijf keer in twee matchen en plots lezen we dat Anderlecht zijn contract moet ...

183
183
Na aanslag op Tzolis: Bondsparket vordert heel stevige straf

Club Brugge pakte zondagavond in extremis de drie punten op Sporting Charleroi na een doelpunt van ...

427
427
Frutos verklapt: "Of Anderlecht belde na ontslag Renard?"

Sporting Charleroi stelde vandaag Nicolas Frutos voor als de nieuwe sportief directeur. Hij kwam ...

203
203
RAFC-fan Tom Waes verrast iedereen: “Vertrek komt eraan”

Tom Waes was de laatste weken in oorlogsgebied. De man achter succesreeksen zoals Kamp Waes en ...

72
72
Charai niet 'happy': "Dat gaan we binnenskamers bespreken"

Bij KVC Westerlo pakten ze een oververdiend punt tegen Union SG. Ze hadden zelfs misschien nog ...

55
55
"Ik sprak met Anderlecht, niet met Club Brugge"

RSC Anderlecht en Club Brugge gaan komende zomer ongetwijfeld offensieve versterking zoeken. De twee ...

325
325

Meer sportnieuws