'Wolf kan deze week nog ontslagen worden bij Genk'

door
'Wolf kan deze week nog ontslagen worden bij Genk'

Bij KRC Genk hebben ze deze zomer diep in de buidel getast om zich te versterken, want er werd zo'n 20 miljoen euro uitgegeven aan de komst van Junya Ito, Daniel Muñoz, Cyriel Dessers, Eboue Kouassi, Gerardo Arteaga en vorige week nog Bastien Toma. De resultaten weerspiegelen die investeringen echter voorlopig niet, want na een vijf op twaalf staat Genk pas twaalfde.


En dus wordt er alsmaar meer gekeken richting trainer Hannes Wolf en de druk op de Duitser wordt stilaan zeer groot. Het Laatste Nieuws stelt zelfs dat Wolf zo goed als zeker ontslagen zal worden als Genk straks een nieuwe nederlaag zou leiden op het veld van Beerschot. Niet alleen vallen de prestaties tegen, er zouden ook spanningen ontstaan tussen Wolf enerzijds en het bestuur en de spelers anderzijds.

Er zou Wolf immers verweten worden dat er nog steeds geen vast tactisch plan is en dat hij de spelers zelden emotioneel kan beroeren. Ook met de manier waarop hij Dewaest naar de B-kern stuurde zou hij geen punten gescoord hebben. Bovendien lijkt er ook een groot verschil te zijn tussen de spelvisies van Wolf en het bestuur. Dat kwam ook naar buiten bij de transfer van Bastien Toma, van wie Wolf naar verluidt niet meteen overtuigd was. De coach wil op de nummer tien immers een aanjager, die de ploeg bij de hand kan nemen om hoog druk te zetten. Genk wil dan weer een meer klassieke spelmaker.

Dat alles leidt ertoe dat het hoofd van Wolf dus stilaan op het kapblok ligt. Een volgende misstap lijkt hij niet te overleven en dus is het de komende weken van moeten. Wolf kan dus maar beter met drie punten terugkeren van het Kiel.

LEES OOK: CIES: KRC Genk beste van de klas, Club bijna 600 miljoen

Denk je dat het Genk zou helpen Wolf te ontslaan?

Meest recent

België vs Nederland bij Ajax: “Toch niet zo dom…”

De Belgische pionnen bij Ajax schitterden tegen Fortuna Sittard. Jorthy Mokio, Rayane Bounida en ...

3
3
Kane wil fameus record laten sneuvelen dankzij Kompany

Bayern München won dit weekend bijzonder makkelijk met 0-3 van Werder Bremen. Harry Kane was de ...

11
11
RSCA baalt enorm: "Vol verbazing dat Ajax hem er weghaalde"

Bij Ajax mogen ze hun Belgen bedanken, want Mika Godts, Jorthy Mokio en Rayane Bounida zorgden voor ...

95
95
Vannieuwkerke krijgt absolute mokerslag op Valentijn

Karl Vannieuwkerke groeide binnen de VRT uit tot een waar fenomeen. De man is uiteraard het gezicht ...

29
29
Union SG verliest punten: gigantisch probleem duikt op

Union SG speelde geen goede wedstrijd op het veld van Standard. De landskampioen verspeelde punten ...

54
54
Vanaken laat fans smelten met diep ontroerende beelden

Deze namiddag staat de Brugse derby op het programma tussen Cercle en Club Brugge. Blauw-Zwart kan ...

101
101
Standard likt zijn wonden: "Dit is heel ongelukkig"

Standard leek op weg naar een stuntzege tegen Union SG, maar Guilherme Smith maakte uiteindelijk het ...

66
66
‘Antwerp geschokt: Gheysens beslissing slaat in als een bom'

Antwerp FC staat op scherp. Paul Gheysens zet een beslissing door die intern en extern zwaar ...

302
302
CIES: KRC Genk beste van de klas, Club bijna 600 miljoen

De financiële cijfers van de Pro League bewijzen nog maar eens dat de Belgische clubs boven hun ...

291
291
Nu of nooit voor Marc Coucke: eerste RSCA-stap is gezet

De kritiek was de afgelopen maanden bij RSC Anderlecht vooral richting Wouter Vandenhaute en Olivier ...

336
336
'KRC Genk hakt knoop door over ervaren smaakmaker'

Bij KRC Genk is het bijzonder druk met de strijd voor de top zes en de matchen in de Europa League ...

160
160
Vertrek Hasi bevrijdend voor ‘vergeten’ RSCA-smaakmaker

We haalden het de afgelopen maanden zeer vaak aan toen Besnik Hasi nog coach was van RSC Anderlecht. ...

319
319
Crisis met grote C bij Antwerp: alle alarmbellen gaan af

Royal Antwerp FC boekte een verlies van amper 500.000 euro, maar dat gebeurde wel nog nadat ze voor ...

242
242
Verrassend puntenverlies Union: Hubert viseert refs

Union plaatste zich deze week nog in stijl voor de bekerfinale, maar liet zaterdagavond verrassend ...

178
178
Genk zorgt voor grote ophef: "Dit is schandalig!"

KRC Genk kwam vrijdagavond al in actie en ging toen met 2-3 winnen in Mechelen. Dat stelde de ...

826
826
Godts spreekt na nieuwe knalprestatie helder over transfer

Mika Godts heeft dit seizoen enorme stappen gezet in zijn ontwikkeling. De 20-jarige linksbuiten ...

75
75
Penaltyfestijn bij Real, Inter wint sensationele kraker

Er stonden in Spanje en Italië enkele interessante affiches op het programma. Real Madrid kreeg ...

29
29
Fel Standard maakt kampioen Union het leven meer dan zuur

Standard thuis en uit lijkt wel een andere ploeg. De Rouches leken vanavond lange tijd Union met een ...

107
107
"Rode Duivels? Zeker geen onoverkomelijke uitdaging"

Komende zomer staat er een WK voor de deur en dat doet heel wat spelers dromen. Bij de Rode Duivels ...

38
38
"Ik zit er in"-Ruben Van Gucht pakt spetterend uit

Ruben Van Gucht is dezer dagen weer niet uit de media weg te slaan. Gisteren was er de hele soap ...

100
100
Ajax dankt zijn Belgen voor klinkende zege

Ajax heeft zich zaterdagavond voorlopig naast Feyenoord op de tweede plaats in de Eredivisie ...

56
56
KV Kortrijk doet na zinderend slot gouden zaak in CPL

KV Kortrijk heeft vanavond een gouden zaak gedaan in de promotiestrijd van de Challenger Pro League. ...

60
60
De Mil waarschuwt AA Gent in strijd voor top zes

AA Gent heeft zaterdagavond een uitstekende zaak gedaan in de strijd om de Champions' Play-Off. Het ...

129
129
"Zorgwekkend" - Cornelis ziet groot probleem bij Charleroi

Charleroi was de voorbije anderhalve maand dé sensatie van het land, maar op een week tijd is ...

61
61
'Vermant en Tresoldi strijden met elkaar om knaltransfer'

Club Brugge wist tijdens de wintermercato nog zijn kern samen te houden, maar in de zomer lijkt het ...

240
240

Meer sportnieuws