'Kompany dropt grote verrassing in basisploeg'

door
'Kompany dropt grote verrassing in basisploeg'

Vincent Kompany slaagde er vlak voor de interland-break niet in om zijn eerste overwinning als hoofdtrainer van RSC Anderlecht te boeken. Zondagmiddag moet daar verandering in komen. Tegen Cercle Brugge wil Paars-Wit de terugkeer van (een deel van) de supporters absoluut vieren met een zege.


In aanloop naar de partij in het Lotto Park is het alvast uitkijken naar de basisploeg die Kompany tussen de lijnen zal brengen, want er zal sowieso geschoven worden. Zo verwachten bijna alle media een grote verrassing in het centrum van de defensie. Om de geblesseerde Elias Cobbaut te vervangen zou Kompany immers beroep doen op Ognjen Vranjes. De Bosniër is nochtans al meermaals afgeschreven, maar op zijn persbabbel van vrijdag was de trainer nog opvallend lovend voor de ex-speler van AEK Athene. Hij zit in ieder geval in de wedstrijdselectie en zou dus wel eens zijn eerste officiële minuten in lange tijd kunnen maken bij RSCA.

Verder zal ook een vervanger voor Michel Vlap aangeduid moeten worden, de Nederlander zit in quarantaine na een positieve corona-test. De kans is groot dat Yari Verschaeren nog eens mag starten, al kan het ook dat Percy Tau centraal wordt geposteerd. In dit geval zouden Anouar Ait-El Hadj of Mustapha Bundu starten op de flank. Van die laatste wordt verwacht dat hij sowieso zijn eerste minuten zal krijgen. Tot slot lijkt Lukas Nmecha, die tijdens de interland-periode twee keer scoorde voor de Duitse beloften, de voorkeur te krijgen op Landry Dimata als diepste man. Antoine Colassin is er, net als Peter Zulj en Francis Amuzu, niet bij.

De mogelijke basisploeg:
Van Crombrugge; Murillo, Luckassen, Vranjes, Mykhaylichenko; Trebel, Kana, Verschaeren, Tau, Nmecha, Doku

LEES OOK: Duitse media smullen van Kompany’s hilarisch persmoment

Wie moet Vlap vervangen tegen Cercle?

Meest recent

Bayern wendt in minuut 99 nog puntenverlies af

Vincent Kompany en Bayern München hebben zaterdagnamiddag maar net puntenverlies vermeden. Na ...

6
6
Kritiek op Mokio: Swerts velt duidelijk oordeel

De laatste weken is Jorthy Mokio weer titularis bij Ajax, maar toch beleeft onze landgenoot zijn ...

3
3
Volgende trainer op de wip in Jupiler Pro League?

Het leek een zorgeloos seizoen te gaan worden in de Jupiler Pro League. Door de nakende ...

23
23
Smaakmaker KV Mechelen spreekt zich uit over vertrek

Bij KV Mechelen willen ze in de Champions' Play-Off nog knallen en proberen om een Europees ticket ...

42
42
'Anderlecht kaapt talent weg voor neus van Atletico'

Bij Anderlecht is het nog steeds wachten op witte rook over een nieuwe sportief directeur, al lijkt ...

72
72
Oosting baalt: "Kan mijn ploeg één ding kwalijk nemen"

Antwerp FC is er niet in geslaagd om met een overwinning te starten aan de campagne in de Europe ...

45
45
Statement Man City: machtige Haaland verplettert Liverpool

Manchester City heeft de laatste rechte lijn van het seizoen op indrukwekkende wijze ingezet. In de ...

48
48
'Witte rook nabij: Anderlecht op zucht van nieuwe TD'

RSC Anderlecht speurt inmiddels al een hele poos naar een nieuwe technisch directeur. Maar die ...

310
310
Titelpredictie Vandenbempt: "Geef ze 59 procent kans"

Volgt Union SG zichzelf op als kampioen? Kan Club Brugge de macht heroveren? Of staat alsnog een ...

112
112
Voorbeeld Brughmans: deze Genk-goudhaantjes staan al klaar

KRC Genk opende vrijdagavond zijn campagne in de Europe Play-Offs met de 17-jarige Lucca Brughmans ...

126
126
De Bruyne lucht zijn hart: “Kan geen normale papa zijn”

Het leven van Kevin De Bruyne speelt zich al jaren af onder een vergrootglas. Waar hij ook gaat, ...

32
32
Comeback Kompany? 'City heeft ideale opvolger Guardiola'

Of hij doet zijn contract tot medio 2027 uit. Of hij zet er na dit seizoen al een punt achter. Feit ...

56
56
Scherprechter Sint-Truiden: Sebaoui tipt nieuwe kampioen

Zaterdagavond wordt de openingsspeeldag van de Champions' Play-Offs op gang getrapt. Leider Union SG ...

127
127
Champions' Play-Offs: zes namen extra onder vergrootglas

De Champions' Play-Offs gaan dit weekend van start. Voor de spelers van de zes deelnemers wordt dat ...

118
118
'Club knokt met Ajax en co: peperdure zomeraanwinst'

Club Brugge dreigt na het seizoen verschillende sterkhouders kwijt te spelen. Daar moet ook de ...

243
243
Woede Bosuil terecht? Somers velt verdict over penaltyfase

Antwerp FC heeft op de eerste speeldag van de Europe Play-Offs meteen averij opgelopen. De Great Old ...

206
206
Courtois deelt intrigerend bericht dat fans doet gissen

Zonder aankondiging, zonder context en precies daardoor zo opvallend. Thibaut Courtois zette zijn ...

39
39
TU: 'Pittig prijskaartje De Cat, Club wil bekende doelman'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

217
217
Transfersoap bij Chelsea: sterkhouder hint naar vertrek

Het is de voorbije jaren maar zelden rustig geweest bij Chelsea. Sinds de overname door BlueCo ...

23
23
Vloek op leider in play-offs? Dit vindt Hubert ervan

Om 20u45 wordt ook de Champions' Play-Off in de Jupiler Pro League afgetrapt. Daarin begint Union ...

47
47
‘Club Brugge ruikt buitenkans op mercato: Leko huivert’

Club Brugge ziet richting zomer een buitenkans op de transfermarkt opduiken, maar intern is niet ...

297
297
Geruchten over bliksemvertrek bij Napoli: De Bruyne spreekt

Na enkele maanden afwezigheid is Kevin De Bruyne helemaal terug. Voor de interlandbreak kon hij al ...

94
94
Duitse media smullen van Kompany’s hilarisch persmoment

Vincent Kompany werkte vrijdag zijn persconferentie af in aanloop naar de uitwedstrijd van Bayern ...

50
50
Wilmots doet transferplannen Standard uit de doeken

Standard trapt dit weekend zijn campagne in de Europe Play-Off af met een bezoek aan OH Leuven. De ...

133
133
Van der Elst ziet enorm transferdilemma voor Club

Club Brugge gaat in de play-offs op zoek naar de titel en daarna volgt ongetwijfeld weer een drukke ...

188
188

Meer sportnieuws