Arsenal opent Premier League met klinkende zege

door
Arsenal opent Premier League met klinkende zege

Ook de Premier League heeft zich zaterdag weer op gang getrokken en Arsenal FC wist meteen een sterke indruk achter te laten. De winnaar van de Community Shield haalde het immers met klinkende 0-3-cijfers op het veld van promovendus Fulham FC. Aanwinst Willian was de grote uitblinker met drie 'assists' in nog geen uur spelen.


Arsenal werd vorig jaar slechts achtste, maar door de FA Cup en de Community Shield te winnen de laatste maanden begint de ploeg van Mikel Arteta toch met vertrouwen aan het nieuwe seizoen. Dat was er op Craven Cottage ook aan te merken. Arsenal startte met de Braziliaanse aanwinsten Willian en Gabriel Magalhães, die meteen een behoorlijke inbreng hadden.

Na een kleine tien minuten was Willian dichtbij de openingstreffer. Via de kluts kwam de bal bij de aanvaller terecht, die nog op doelman Marek Rodak stuitte. In de rebound kon Alexandre Lacazette eenvoudig binnen tikken. In het eerste bedrijf kreeg Arsenal mogelijkheden om de score uit te breiden, maar slaagde daar niet in.

Net na rust werd het debuut van Magalhães bekroond met een goal. Uit een corner kon hij van dichtbij raak schieten. Het krachtsverschil was duidelijk en de ploeg uit Noord-Londen kon dat verder in de stand uitdrukken. Na een klein uur mikte Pierre-Emerick Aubameyang, die komend seizoen bij Arsenal lijkt te blijven, knap raak vanaf de linkerkant van het strafschopgebied.

Fulham, met Denis Odoi een hele wedstrijd tussen de lijnen, kon geen vuist maken en creëerde weinig kansen. Arsenal freewheelde zo naar een simpele overwinning van 0-3. De club trekt de sterke lijn door in de opening van het Premier League-seizoen.

LEES OOK: TRANSFERUURTJE: 'Club shopt in 1B, Arsenal haalt zwaar uit'

Is dit Arsenal een titelkandidaat volgens u?

Meest recent

Nieuwe leider Duivels staat op: “Zéér serieus”

De Rode Duivels zijn momenteel op stage in de Verenigde Staten. Morgen staat de oefenwedstrijd tegen ...

7
7
Mokerslag De Cuyper: WK plots in gevaar?

Maxim De Cuyper heeft de afgelopen jaren een ferme opmars gemaakt. Van Club Brugge naar een ...

14
14
‘Strijd om Amadou Onana barst los: drie grootmachten’

Amadou Onana is bij de Rode Duivels niet meer weg te denken. Bij Aston Villa speelt de boomlange ...

29
29
Raman deelt ferme steek uit aan Club Brugge-fans

Benito Raman en Club Brugge, het zal nooit meer goedkomen. De aanvaller maakt nu het mooie weer bij ...

144
144
Vervanger Lukaku? Rudi Garcia maakt keuze

Romelu Lukaku geeft verstek voor de stage van de Rode Duivels in de Verenigde Staten. De topscorer ...

45
45
De Cuyper slaat terug na kritiek op defensie Duivels

Komende zomer willen de Rode Duivels op het WK graag hoge ogen gooien. Om zo goed mogelijk aan de ...

30
30
Ruzie escaleert: Napoli stelt Lukaku ultimatum

De Rode Duivels stomen zich in de Verenigde Staten klaar voor het WK zonder Romelu Lukaku. De ...

178
178
De Cat voor toptransfer? Oude bekende duikt op

Nathan De Cat speelde zich de voorbije maanden al in de kijker en in de komende dagen zal zijn ...

64
64
'BOM: Real wil droomdeal Barça saboteren'

FC Barcelona stevent voorlopig af op de titel in LaLiga en is ook in de Champions League nog steeds ...

37
37
Anderlecht botst op njet van Rode Duivel

Anderlecht heeft nog eens een Rode Duivel, want Nathan De Cat werd voor de oefenmatchen tegen de VS ...

122
122
'Rode Duivel bekroont boerenjaar met knaltransfer'

De Rode Duivels oefenen in de komende dagen tegen de Verenigde Staten en Mexico en die matchen ...

63
63
TRANSFERUURTJE: 'Topdeal Club in gevaar, Kompany hakt knoop door'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

126
126
Peperdure flop Anderlecht: pijnlijke details onthuld

RSC Anderlecht laat zich niet opjagen in de zoektocht naar een nieuwe sportieve baas. Maar goed ook, ...

197
197
'Hard verdict Antwerp: sterkhouder moet beschikken'

Antwerp sloot een teleurstellende campagne in de reguliere competitie zondag op gepaste wijze af met ...

495
495
Ruben Van Gucht zorgt voor shock: Nog een nieuw gezin?

Ruben Van Gucht blijft één van de meest besproken gezichten van de VRT, niet alleen ...

120
120
AA Gent draait overuren: overeenkomst tot medio 2029

Voor het tweede jaar op rij kwalificeerde AA Gent zich voor de Champions' Play-Offs, waarin het dit ...

93
93
Club Brugge trendsetter: "Goed gezien van Verhaeghe"

Na de landstitel van afgelopen seizoen begint Union straks alweer in polepositie aan de play-offs. ...

428
428
Ophef bij VRT: Van Gucht deelt onverwachte tik uit

Ruben Van Gucht heeft onlangs zelf de speculatie rond zijn toekomst flink aangewakkerd. Met een ...

117
117
Italianen zorgen voor woede: pikante beelden na kwalificatie

Donderdagavond werden de halve finales van de WK-barrages afgewerkt. Daarin zette onder meer ...

162
162
'Twee clubs doen strijd om Karetsas helemaal losbarsten'

KRC Genk greep vorige week naast de top zes en dat maakte heel wat los. Heel wat analisten toonden ...

451
451
Rode Duivels schrikken op na nieuwe update uit Iran

De Rode Duivels vertoeven momenteel in de Verenigde Staten met het oog op het WK van komende zomer. ...

242
242
'Antwerp hakt knoop door: flop moet beschikken'

Bij Antwerp zullen ze in de Europe Play-Off de komende weken nog alles uit de kast halen om het ...

234
234
'Vuurwerk op Sclessin: transferplannen Standard bekend'

De voorbije jaren werden de Europe Play-Offs doorgaans een sof voor Standard. Dit seizoen willen de ...

281
281
WK-barrages: geen stunts voor Suriname en Nieuw-Caledonië

In de komende dagen worden de laatste tickets voor het WK van deze zomer nog uitgedeeld. ...

81
81
Ex-Rode Duivel Mike Verstraeten deelt verschrikkelijk nieuws

In de jaren '80 en '90 was Mike Verstraeten één van de meest gevreesde verdedigers op ...

0
0

Meer sportnieuws