'Grote zorgen rond Hazard: Real en Zidane niet te spreken'

1637 stemmen
'Grote zorgen rond Hazard: Real en Zidane niet te spreken'

In Spanje trekt La Liga zich dit weekend weer op gang, al zullen de topploegen nog niet meteen in actie komen. De clubs die in augustus nog Europees aan de bak moesten kregen immers nog een weekje extra voorbereiding. En dat lijkt voor Eden Hazard geen slechte zaak, integendeel.


Zo worden er in Spanje grote vraagtekens geplaatst bij zijn fysieke paraatheid. Afgelopen week bleef de aanvaller bij de Rode Duivels al aan de bank gekluisterd. Volgens bondscoach Roberto Martinez had dat louter te maken met een gebrek aan matchritme en was hij fysiek op zich wel in orde. Maar vanuit Madrid weerklinken heel andere geluiden. Zo stelt het medium ABC dat het bestuur en coach Zinedine Zidane niet te spreken zijn over Hazard.

Net zoals vorige zomer zou hij uit zijn vakantie zijn teruggekeerd met wat overgewicht en hij zou een serieuze fysieke achterstand hebben. Volgens SPORT loopt hij zelfs twee à drie weken achter op de rest van de selectie. De clubleiding zou dan ook meer toewijding eisen van Hazard, die meer dan 100 miljoen euro heeft gekost. Op de trainingsbeelden die gretig gedeeld worden op sociale media is ook amper een spoor van de Belg te bespeuren. Voorlopig werkt hij individueel verder in de gym.

Onze landgenoot zal dus een stevig tandje moeten bijsteken, al blijft het uiteraard ook opletten voor zijn enkel na al het blessureleed van vorig seizoen. In ieder geval verwachten de meeste Spaanse media dat Hazard tijdens de eerste speeldag zal moeten plaatsnemen op de bank. Vinicius Junior, die tijdens zijn vakantie heel wat beelden deelde waarop hij zich zat uit te sloven, zou in de basis starten.

LEES OOK: Eden Hazard doet boekje open over Real: “Ik wilde dat niet!”

Hazard toont te weinig beroepsernst ...

Meest recent

'Stankovic hakt belangrijke transferknoop door'

Bij Club Brugge zal na het titelfeest de blik snel op de zomermercato gaan. De vraag lijkt op dit ...

48
48
Pijnlijke beelden: Waalse derby ontspoort nog helemaal

De Europe Play-Off eindigde zaterdag voor Standard op pijnlijke wijze. Het gaf de eindwinst nog uit ...

134
134
Ontknoping LaLiga: drama voor Witsel, Getafe Europa in

Zaterdagavond stond in Spanje de ontknoping van het seizoen op het programma. Bovenaan het ...

33
33
Standard faalt: Genk wint alsnog Europe Play-Off

De Europe Play-Off heeft zaterdagavond nog een verrassende ontknoping gekend. Standard begon als ...

130
130
Ferrera kondigt na degradatie meteen ontslag bij Dender aan

Na twee seizoenen is voor FCV Dender zaterdag een einde gekomen aan het avontuur in de Jupiler Pro ...

69
69
Dubbel is een feit: Bayern pakt nu ook de beker

Bayern München sluit het seizoen af met de Duitse dubbel. Na de landstitel heeft het ...

57
57
Kogel door de kerk: Vrancken kondigt vertrek bij STVV aan

STVV heeft dit seizoen de hele Belgische voetbalwereld verbaast. De Kanaries sluiten het seizoen af ...

145
145
Sibierski krijgt transfertip: Anderlecht moet aan de bak

Anderlecht heeft zich donderdagavond al verzekerd van de vierde plaats en bijhorend ticket voor de ...

233
233
'Barça dringt aan: Club legt vraagprijs vast'

Club Brugge maakt zich na het veroveren van de titel op voor een bewogen transferzomer. Heel wat ...

331
331
Lommel houdt Dender in bedwang en mag naar 1A

Lommel heeft het laatste ticket voor de Jupiler Pro League 2026/27 gepakt. Na een bewogen slotfase ...

181
181
'Club Brugge-fans kijken op: eerste transfer na titelwinst'

Na de landstitel speurt Club Brugge opnieuw naar versterking achterin. Een jonge verdediger met ...

524
524
Nederland, opgelet: Union-verhaal in de maak

Union SG, Como en Hearts werken allen samen met Jamestown Analytics, wat hen sportief al ...

57
57
Kritiek op Nicky Hayen neemt steeds meer toe

KRC Genk heeft zijn lot niet meer in eigen handen. Dat is best pijnlijk. De Limburgers moeten hopen ...

327
327
Hasi spreekt na ontslag: "Coucke heeft twee opties"

Besnik Hasi werd enkele maanden geleden ontslagen. Dat was geen verrassing, want de resultaten waren ...

246
246
Anderlecht wint de jackpot: tientallen miljoenen in zicht

RSC Anderlecht heeft financieel de ergste jaren achter de rug. De Brusselaars gaan ook deze zomer ...

361
361
Mertens zei dit seizoen 'neen' tegen deze Belgische transfer

Dries Mertens hing vorige zomer zijn schoenen aan de haak. De voormalige Rode Duivel kende een ...

243
243
Defour begrijpt RSCA-fans niet: "Compleet onbegrijpelijk"

RSC Anderlecht kende een slechter seizoen dan vorig jaar. De Brusselaars pakten wel nog een Europees ...

169
169
Stijnen looft Club Brugge: "Dat is top tien in de wereld"

Club Brugge pakte afgelopen donderdag zijn 20ste landstitel in België. De Bruggelingen waren ...

214
214
Boskamp looft 'onderschatte' Rode Duivel: "Wereldster!"

De Rode Duivels maken zich op voor het WK. Eén van de spelers waarvan men in België toch ...

166
166
Vurige Kompany: "Héél de ploeg praat er al heel seizoen over"

Vincent Kompany is een groot succes bij Bayern München en de coach kan dit weekend nog een ...

66
66
Buitenkans voor Anderlecht: keert publiekslieveling terug?

RSC Anderlecht gaat in de zomer op zoek naar meer snelheid en creativiteit, wat uiteraard heel erg ...

634
634
Standard hoopt op énorm succes: "JPL is zo vreemd..."

Standard kan een moeizaam seizoen nog afsluiten met een geweldig feest. Ze staan zelfs op enkele ...

102
102
Beveren neemt afscheid van drie spelers

SK Beveren speelt komend seizoen in de Jupiler Pro League. De club, die ook te koop zou staan, gaat ...

50
50
'Sibierski beslist: 'sterkhouder' verlaat Anderlecht'

RSC Anderlecht gaat een drukke zomermercato tegemoet. De Brusselaars laten heel wat spelers ...

288
288
STVV viert feest met de fans: "Kans bestaat dat ik blijf"

STVV vierde vrijdagavond samen met de fans dat ze een historisch Europees ticket hebben weten te ...

111
111

Meer sportnieuws