Bölöni: "Moeten blijkbaar eerst langs hel passeren"

door
Bölöni:

De crisis is bij AA Gent nog niet bezworen, integendeel. Vrijdagavond gingen de Buffalo's andermaal onderuit, dit keer toonde KAS Eupen zich te sterk. Aan de Kehrweg haalden de Panda's het met 2-1 van de Oost-Vlamingen, die ook nog eens met tien man kwamen te staan.


Op het moment dat Gent beter in de match leek te komen, liep Michael Ngadeu immers tegen een rode kaart aan. Bij een corner deelde de verdediger een onnodige tik uit aan zijn tegenstander met alle gevolgen van dien. Volgens coach Laszlo Bölöni was dat ook een breekpunt. "Ik had toen de indruk dat het geluk aan onze kant stond, dat we op karakter zouden terugkomen en zouden profiteren van de 2-1. Maar toen viel die rode kaart op een heel slecht moment en konden we enkel met heel veel vechtlust en wat geluk proberen om nog punten te rapen", reageerde hij op de clubwebstek.

In ieder geval blijft Gent achter met een schrale 3 op 15, van de eerste vijf competitiewedstrijden gingen er vier verloren. Ook de trainerswissel lijkt voorlopig geen zoden aan de dijk te brengen. "Ik feliciteer onze tegenstander en stel vast dat we om terug te keren naar het niveau waarvan we allemaal dromen, we blijkbaar eerst langs de hel moeten passeren", concludeerde Bölöni.

LEES OOK: Baro wrijft zich in handen: jaarrekening AA Gent bekend

Vindt u dat er beterschap merkbaar is onder Bölöni?

Meest recent

Garcia kiest beste elf: één keuze zorgt voor ophef

De Rode Duivels nemen het om 15u op tegen Kazachstan. Een zege en het WK is binnen. Bondscoach Rudi ...

1
1
Versterking Hayen: fans watertanden na video op socials Club

Club Brugge staat na de interland-break opnieuw voor een bijzonder druk wedstrijdschema. En dat ...

21
21
Opstelling Duivels: verrassende basisdebutant, Vanaken kapitein

Zaterdagnamiddag is het zover, dan kunnen de Rode Duivels zich mathematisch plaatsen voor het WK ...

90
90
'Stille exit na 238 duels: transfer Verschaeren nabij'

Yari Verschaeren raakt de laatste weken niet meer van de bank bij RSC Anderlecht. Het begint er dan ...

115
115
VTM-bom barst: kijkers in shock door nieuws over Mulder

Deze namiddag nemen onze Rode Duivels het op tegen Kazachstan. De inzet is duidelijk: het WK-ticket ...

245
245
Geurtje aan afhaken Courtois? Philippe Albert reageert

De Rode Duivels zullen zaterdagnamiddag hun WK-kwalificatie moeten afdwingen zonder verschillende ...

100
100
'Arsenal lijkbleek: City haalt PL-smaakmaker in januari'

In de Engelse Premier League staat Arsenal FC na elf speeldagen alleen aan de leiding te pronken. ...

96
96
TRANSFERUURTJE: 'Recordsom De Cat, Liverpool lonkt naar Club'

De competities zijn inmiddels enkele maanden ver, de winterse transferperiode komt er dus met rasse ...

123
123
'Club Brugge verliest sterkhouder: prijskaartje bekend'

Met een slordige 80 miljoen aan inkomsten verlegde Club Brugge vorige zomer zijn grenzen, maar of ...

217
217
'Anderlecht kan cashen: interesse in De Cat neemt toe'

Doorheen de financiële malaise van de afgelopen jaren bleek Neerpede vaak een levenslijn voor ...

89
89
'Unicum bij Rode Duivels: Garcia broedt op verrassing'

In het verre Kazachstan beginnen de Rode Duivels straks aan hun voorlaatste opdracht van de ...

136
136
'Transfertwist bij Club Brugge: Vermant weg in januari?'

De wintermercato opent pas binnen anderhalve maand haar deuren, maar de geruchtenmolen draait nu al ...

300
300
Club-fans in shock: verrassende namen op transferlijst

Club Brugge legt een shortlist op tafel: van U20-parels tot een Premier League-keeper. Het gaat om ...

323
323
Garcia en Tielemans spreken ferme taal: "Dat moét"

Rond 16u45 mogen de Rode Duivels hun WK-kwalificatie vieren. Iets anders zou een blamage zijn. Rudi ...

37
37
Rode Duivel keihard afgemaakt: “Hij liet niks zien”

Sasha Tavolieri heeft zich bij LN24 stevig laten gaan richting één Rode Duivel. De ...

241
241
'Ajax zet twee topnamen op lijstje als opvolger Kroes'

Het is nog maar eens crisis in Amsterdam. Ajax ontsloeg John Heitinga en technisch directeur Alex ...

107
107
Duivel laat Boskamp sprakeloos: "Zo zag ik hem nóóit"

De Rode Duivels willen zich zaterdag, ten laatste dinsdag, verzekeren van hun WK-ticket. In de duels ...

132
132
'Engeland stort zich op De Cat: spectaculair prijskaartje gelekt'

De veelbesproken passage van Nathan De Cat op het WK U17, werd er uiteindelijk één van ...

771
771
Hayen krijgt oplawaai: droomjob wordt gênante afwijzing

Nicky Hayen leek even te flirten met zijn droomjob bij Celtic, met praatjes over monsterloon en ...

197
197
'Supertransfer in JPL: Liverpool klopt aan bij Club Brugge'

Club Brugge wist de voorbije seizoenen verschillende spelers te lanceren richting Europese ...

443
443
Kazachstan-België: Garcia pakt uit met onuitgegeven basiself

De Rode Duivels kunnen zich zaterdagnamiddag verzekeren van hun ticket voor de WK-eindronde van ...

547
547
Van der Elst trekt streng oordeel na WK-afgang U17

Het WK U17 is uiteindelijk een afknapper geworden voor de Jonge Duivels. Ze waren met hoge ...

316
316
Vanderhaeghe deelt sneertje uit aan Hayen, Hubert en co

De interlandbreak is vaak een moment voor trainerswissels en ook deze maand was het weer raak bij ...

275
275
Anderlecht-legende Jurion verrast met 3 favoriete spelers

Bij Anderlecht hopen ze zich weer te kunnen gaan mengen in de titelstrijd na de overwinningen tegen ...

237
237
Kroatië plaatst zich voor WK, Oranje en Duitsland wachten nog

De kwalificatiecampagne voor het WK is in zijn laatste fase aanbeland. Vrijdagavond wist ...

94
94

Meer sportnieuws