'Barça wil Koeman verblijden met topaanwinst uit PL'

door
'Barça wil Koeman verblijden met topaanwinst uit PL'

FC Barcelona begint volgend weekend aan het nieuwe seizoen in La Liga, maar ondertussen blijft het wachten op de eerste grote aanwinsten onder nieuwe coach Ronald Koeman. Al maakt het bestuur wel degelijk werk van de nodige versterking. Zo zou het vizier nu ook op Arsenal-back Hector Bellerin zijn gericht.


Men zou zelfs bereid zijn om Nelson Semedo op te offeren om de deal rond te krijgen. Barcelona is naar verluidt niet tevreden over de Portugees en dus krijgt Sergi Roberto voorlopig de voorkeur, maar de club ziet in Bellerin een ideale nieuwe rechtsback. Volgens Marca hoopt de clubleiding veertig tot vijftig miljoen euro te verdienen aan een transfer van Semedo. Woensdag werd dit besproken met zaakwaarnemer Jorge Mendes.

Barcelona heeft kamp-Bellerin al gecontacteerd om de kansen in te schatten, zo meldt SPORT. Een huurtransfer zou de voorkeur genieten, maar ook een permanente overstap zou bespreekbaar zijn. De vraag is alleen wel of de clubleiding deze zomer circa dertig miljoen euro kan aftikken voor de rechtsback. Daarvoor lijkt een transfer van Semedo noodzakelijk.

Een persoonlijk akkoord vinden lijkt minder moeilijk. In Londen heeft Bellerin een salaris van vier miljoen euro per seizoen. Barcelona zou daar zelfs in de huidige situatie prima mee kunnen leven.

LEES OOK: Liplezers onthullen: 'Yamal bedreigde Courtois na Clasico'

Wie vindt u de beste back?

Meest recent

'Anderlecht loopt miljoenen mis: wintertransfer op komst'

Bij RSC Anderlecht maakten ze afgelopen zomer heel wat verkeerde keuzes op de transfermarkt. Daar ...

48
48
De Mil zet puntjes op de i na soap over gemiste transfer

Het is een bewogen periode geweest voor Rik De Mil. Enkele weken geleden leek de trainer op weg te ...

9
9
'Diego Moreira versiert absolute knaltransfer'

Toen de Jonge Duivels eerder deze maand knappe zeges boekten tegen Wales en Denemarken, was Diego ...

11
11
Club Brugge boekt megawinst dankzij straffe zet

Club Brugge is de voorbije jaren met voorsprong uitgegroeid tot de meest welvarende club van het ...

83
83
Dé vergissing van Anderlecht: "Hadden ze nooit mogen doen"

Anderlecht blijft dit seizoen maar ter plaatse trappelen. Het liet afgelopen weekend weer een steek ...

182
182
Goots vreest sportief rampscenario voor Antwerp

Antwerp slikte vorig weekend opnieuw een stevige domper. Het liet tegen Club Brugge de kansen liggen ...

121
121
Openda krijgt nieuwe coach: Juventus grijpt in

Juventus is aan een zeer pijnlijke reeks bezig. Nadat het zondagavond met 1-0 onderuit ging bij ...

50
50
Napoli brengt uitsluitsel: keihard verdict De Bruyne

Kevin De Bruyne kreeg afgelopen weekend opnieuw een mokerslag te verwerken. Hij moest in de kraker ...

186
186
Wesley Sonck zingt toontje lager: "Dieje van den Aldi!"

Hij was jarenlang het schrikbeeld van elke verdediger, een trefzekere spits bij Club Brugge, Genk, ...

57
57
DAZN-ramp voor Pro League? Vandenbempt brengt nieuws

De uitzendrechten van het Belgische voetbal blijven voor heel wat beroering zorgen. Het blijft voor ...

326
326
Opvallende geruchten Lavia: ‘Hij kiest nog voor Ghana’

Romeo Lavia kwam op sociale media plots in een vreemde instroom van roddels terecht. De middenvelder ...

100
100
TRANSFERUURTJE: 'Gent dumpt flop, volgende trainerswissel?'

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

342
342
Michy Batshuayi in diepe rouw na tragische gebeurtenis

Michy Batshuayi heeft zwaar nieuws gedeeld vanuit Frankfurt. De Rode Duivel nam op ontroerende wijze ...

46
46
Vincent Janssen op rand van afgrond bij Antwerp

Royal Antwerp FC ging met het kleinste verschil onderuit tegen Club Brugge. The Great Old kon niet ...

211
211
Rits duikt op bij derdeprovincialer: “Klein van Anderlecht”

Mats Rits komt niet meer aan de bak bij RSC Anderlecht. De middenvelder werd naar de B-kern verwezen ...

999
999
Liplezers onthullen: 'Yamal bedreigde Courtois na Clasico'

De Clasico was weer één om duimen en vingers van af te likken. In de eerste helft ...

256
256
Degryse geeft Antwerp raad over mogelijk ontslag Wils

Royal Antwerp FC verdiende meer dan een nederlaag tegen Club Brugge. De Great Old speelde een goede ...

190
190
Vandenbempt over 'saaie' Club Brugge: "Matig"

Club Brugge laat geen geweldige indruk achter dit seizoen. Dat is de enige juiste conclusie die we ...

327
327
Albert ziet gigantische transferblunder bij Anderlecht

Onze redactie haalde al snel aan dat de mercato van Olivier Renard en Tim Borguet absoluut niet ...

367
367
Vrancken weet wat STVV nodig heeft om toppers te winnen

STVV speelde geen onaardige partij op het veld van Union SG, maar verloor wel met 2-0. De Kanaries ...

98
98
Lichtpunt bij KRC Genk: "Tevreden met bepaalde impact"

KRC Genk speelde geen goede wedstrijd tegen La Louvière. Het werd 1-1 en de Limburgers ...

143
143
Volgend ontslag bij Anderlecht? Degryse oordeelt

RSC Anderlecht is ronduit slecht aan het seizoen begonnen. Europees door de mand gevallen en in de ...

634
634
OHL 'verovert' Europa: "Héél goed voor het Belgische voetbal"

De Red Flames hebben hun eerste partij tegen Ierland al achter de rug en die verloren ze met 4-2. ...

71
71
'Leko hakt knopen door: AA Gent dumpt peperdure flop'

De galamatch ter ere van het 125-jarig bestaan loste de verwachtingen in bij AA Gent, dat Standard ...

738
738
Furie in Italië: Lang krijgt mokerslag van jewelste

Noa Lang krijgt het hard te verduren in Napels: Antonio Conte zette hem publiek op zijn plaats. De ...

269
269

Meer sportnieuws