'Gent hoeft niet te wanhopen na transferwens Yaremchuk'

door
'Gent hoeft niet te wanhopen na transferwens Yaremchuk'

Net voor het ingaan van de interland-break heerste er hoogspanning bij AA Gent. De Buffalo's pakten tegen KV Mechelen dan wel hun eerste punten van het seizoen, maar achteraf haalde Roman Yaremchuk vlijmscherp uit naar de speelstijl van coach Laszlo Bölöni. En de soap krijgt nu weer een nieuwe wending.


Volgens onder meer Het Nieuwsblad heeft Yaremchuk bij het bestuur immers om een transfer gevraagd, iets wat ook bevestigd werd tijdens het commentaar op Eleven Sports. Het is voorlopig niet duidelijk of de clubleiding bereid is om op het verzoek in te gaan. Bij HNB weet men wel dat de spits niet eens meereisde naar het Oostkantons. De storm in Gent is dus nog niet gaan liggen en dat enkele dagen voor het cruciale duel in de voorrondes van de Champions League tegen Rapid Wenen.

UPDATE 12/09
Ook Het Laatste Nieuws bevestigt nu dat Yaremchuk bij de clubleiding om een vertrek heeft gevraagd, maar volgens de krant hoeven de Buffalo's zich nog geen grote zorgen te maken. Ook vorige zomer zou de spits immers al een transferverzoek hebben ingediend, maar uiteindelijk bleef hij gewoon en kende hij zelfs een uitstekend seizoen. Bovendien loopt zijn contract nog tot 2023.

Het feit dat de Oekraïner er niet bij was in Eupen, zou volgens de krant ook los staan van deze affaire. Yaremchuk zou gespaard worden voor de wedstrijd van dinsdag tegen Rapid Wenen. Dan verschijnt hij normaal gezien zelfs aan de aftrap. Nog geen paniek dus, al dringt er wel een goed gesprek zich op tussen speler, trainer en bestuur.

LEES OOK: De Mil voert druk op: "Verwacht beter van hem"

🚀

Denkt u dat Yaremchuk deze mercato nog vertrekt bij Gent?

Meest recent

Invallers doen het weer: Anderlecht snuffelt aan top 3

Anderlecht heeft een uitstekende zaak gedaan in de strijd om een Europees ticket. Het klopte opnieuw ...

8
8
'Anderlecht legt volgende goudhaantje vast'

Ondanks dat het nog steeds wachten is op de aanstelling van de nieuwe sportief directeur, blijven ze ...

8
8
Waalse derby loopt uit de hand: spelers na afloop in clinch

Spektakel heeft de Waalse derby tussen Charleroi en Standard zaterdagavond niet echt opgeleverd, al ...

22
22
Hayen duidt kantelpunt aan in Genkse zege

Vorige week bleef Genk nog ontgoocheld achter nadat het door een teleurstellend gelijkspel tegen OHL ...

30
30
Degradatie en faillissement: RWDM reageert scherp

Het zijn zware tijden voor RWDM Brussels. Het sloot vrijdag zijn seizoen in de Challenger Pro League ...

68
68
KVM-Anderlecht ligt meteen tijdlang stil na bizar incident

De derde speeldag in de Champions' Play-Off werd zaterdagavond afgetrapt door KV Mechelen en ...

78
78
Oosting looft jonkies, Mazzu zalft ervaren pionnen

Antwerp is er op de derde speeldag eindelijk in geslaagd om zijn eerste zege van de play-offs te ...

32
32
Tottenham blijft na nieuwe mokerslag op degradatieplaats

Tottenham blijft zitten in de hoek waar de klappen vallen. Het leek tegen Brighton zaterdag op weg ...

32
32
Genk grijpt macht in PO2 , Standard blijft in spoor

KRC Genk heeft zaterdagavond een uitstekende zaak gedaan in de strijd om de Europe Play-Off. Het ...

55
55
'Italië davert: De Ketelaere weg voor hallucinant bedrag'

Charles De Ketelaere maakt weer indruk in Italië, en dat zet zijn dossier meteen op scherp. ...

397
397
Rotavond voor Napoli: De Bruyne geslachtofferd aan rust

SSC Napoli heeft voor de tweede week op rij peperduur puntenverlies geleden in de Serie A. Op eigen ...

92
92
Eén wissel bij KVM, Taravel gooit voorlinie overhoop

RSC Anderlecht kan zaterdagavond een gouden zaak doen in de strijd om de top 4. Maar dan moet het ...

89
89
'Keerzijde promotie: KV Kortrijk-smaakmaker plots grof wild'

Na een jaartje in de Challenger Pro League maakt KV Kortrijk komend seizoen zijn rentree in de ...

99
99
'Real haalt grove borstel boven: 8 spelers op zwarte lijst'

De Champions League-uitschakeling heeft er hard ingehakt bij Real Madrid. Zeker omdat de Spaanse ...

155
155
Mambourg in vuur en vlam: aftrap Charleroi-Standard even uitgesteld

Ook in de Europe Play-Offs staan dit weekend enkele interessante duels op het programma. ...

33
33
Club dropt selectie voor Union: Leko krijgt extra dilemma

In de Champions' Play-Offs nemen de zenuwen toe. Zondagavond is het immers zover, dan kijken ...

230
230
Jonkies loodsen Antwerp naar zege tegen negenkoppig OHL

Royal Antwerp FC kent een dramatisch seizoen en hoopte de laatste matchen van het seizoen toch ...

58
58
Dortmund rolt rode loper uit voor titelfeest Bayern

In de Bundesliga begonnen er om 15u30 vier matchen, met daarbij vooral de partij van Borussia ...

57
57
'Manchester United klopt aan bij Anderlecht'

Manchester United heeft onder Michael Carrick weer betere resultaten weten te behalen. De Engelse ...

231
231
Vanderhaeghe verklapt: verder, of niet in CPL?

Yves Vanderhaeghe haalde opgelucht adem. Francs Borains verloor kansloos bij Patro Eisden, maar ...

92
92
Opvallend verhaal in Nederland met Ajax én Overmars

Onze redactie liet al meermaals weten dat het voetbal achter de schermen een bijzonder vuile wereld ...

51
51
Taravel verklaart wat verkeerd liep tegen AA Gent

Jérémy Taravel staat met RSC Anderlecht voor een volgend examen tegen KV Mechelen. ...

66
66
Stijnen dolgelukkig: "Hij is JPL-materiaal, zonder discussie"

Patro Eisden won met 4-0 van Francs Borains en plaatste zich zo voor het derde jaar op rij voor de ...

101
101
El Hadj verrast iedereen met deze transferboodschap

Bij Union SG verloren ze de afgelopen jaren veel aanvallende kwaliteit. De Brusselaars rekenen voor ...

144
144
Taravel krijgt signaal: herstelt hij fout tegen KV Mechelen?

RSC Anderlecht neemt het vanavond op tegen KV Mechelen. Jérémy Taravel maakte de ...

124
124

Meer sportnieuws