'Gent hoeft niet te wanhopen na transferwens Yaremchuk'

door
'Gent hoeft niet te wanhopen na transferwens Yaremchuk'

Net voor het ingaan van de interland-break heerste er hoogspanning bij AA Gent. De Buffalo's pakten tegen KV Mechelen dan wel hun eerste punten van het seizoen, maar achteraf haalde Roman Yaremchuk vlijmscherp uit naar de speelstijl van coach Laszlo Bölöni. En de soap krijgt nu weer een nieuwe wending.


Volgens onder meer Het Nieuwsblad heeft Yaremchuk bij het bestuur immers om een transfer gevraagd, iets wat ook bevestigd werd tijdens het commentaar op Eleven Sports. Het is voorlopig niet duidelijk of de clubleiding bereid is om op het verzoek in te gaan. Bij HNB weet men wel dat de spits niet eens meereisde naar het Oostkantons. De storm in Gent is dus nog niet gaan liggen en dat enkele dagen voor het cruciale duel in de voorrondes van de Champions League tegen Rapid Wenen.

UPDATE 12/09
Ook Het Laatste Nieuws bevestigt nu dat Yaremchuk bij de clubleiding om een vertrek heeft gevraagd, maar volgens de krant hoeven de Buffalo's zich nog geen grote zorgen te maken. Ook vorige zomer zou de spits immers al een transferverzoek hebben ingediend, maar uiteindelijk bleef hij gewoon en kende hij zelfs een uitstekend seizoen. Bovendien loopt zijn contract nog tot 2023.

Het feit dat de Oekraïner er niet bij was in Eupen, zou volgens de krant ook los staan van deze affaire. Yaremchuk zou gespaard worden voor de wedstrijd van dinsdag tegen Rapid Wenen. Dan verschijnt hij normaal gezien zelfs aan de aftrap. Nog geen paniek dus, al dringt er wel een goed gesprek zich op tussen speler, trainer en bestuur.

LEES OOK: Na Vanderhaeghe ook Borkelmans terug aan de slag in België?

Denkt u dat Yaremchuk deze mercato nog vertrekt bij Gent?

Meest recent

'Deze grootmacht wil De Cat voor Bayern wegkapen'

Op het WK U17 heeft Nathan De Cat zich deze week niet in de kijker kunnen spelen, want na zijn ...

74
74
Droom komt uit voor twee goudhaantjes van Club

Bij Club Brugge zullen ze met veel trots kijken naar hun goudhaantjes tijdens deze interlandperiode. ...

71
71
Noren geven WK-ticket extra glans, Congolese droom leeft nog

Zaterdagavond heeft ook Noorwegen zich voor het WK geplaatst. Met een klinkende zege in Italië ...

70
70
'Sof in Kazachstan: volgende Duivel ter discussie'

Met wedstrijden tegen Kazachstan en Liechtenstein leken de Rode Duivels deze maand overtuigend en ...

120
120
'Missie WK: Stassin moet opvolger Rode Duivel worden'

Het gelijkspel in Kazachstan maakte nog maar eens pijnlijk duidelijk dat de Rode Duivels voor ...

53
53
'Duivelse bom barst: sterkhouders keren zich tegen Garcia'

Dinsdag werken de Rode Duivels tegen Liechtenstein hun laatste interland van het kalenderjaar 2025 ...

866
866
'Raskin voor toptransfer: ook Premier League lonkt'

Bij de Rode Duivels is Nicolas Raskin de voorbije maanden stilaan uitgegroeid tot een vaste waarde ...

41
41
Vandenbempt benoemt hét pijnpunt van de Rode Duivels

Het pijnlijke puntenverlies van de Rode Duivels in Kazachstan zindert nog altijd stevig na. Een ...

79
79
Zorgen om Duivels: "Van hem zal het niet komen op het WK..."

Romelu Lukaku en Jérémy Doku zijn de enige Rode Duivels die als (flank)aanvallers ...

168
168
Koeman weg bij Oranje? Bondscoach doorbreekt de stilte

In België krijgt Rudi Garcia de volle laag, in Nederland was er ook al veel kritiek op Ronald ...

36
36
Garcia zwaar onder vuur: "Haal hém als bondscoach"

België zal zich dinsdag gaan kwalificeren voor het WK van komende zomer. De Rode Duivels hebben ...

526
526
Frankrijk en Engeland klaren de klus, feest in Oekraïne

Engeland en Frankrijk kwamen vanavond aan de bak, maar voor de twee landen stond er niets meer op ...

85
85
'Anderlecht wil zware slag slaan: spits op de radar'

RSC Anderlecht heeft in januari heel wat werk. De zomermercato was geen succes en in de winter ...

288
288
'Faes topprioriteit: absolute toptransfer lonkt'

Na de teleurstellende 1-1 tegen Kazachstan zijn de Rode Duivels nog altijd niet zeker van het WK, ...

107
107
Doemscenario voor Duivels? "Dan is het tijd om te stoppen"

De Rode Duivels zijn er zaterdag niet in geslaagd hun ticket voor de WK-eindronde te verzilveren. ...

101
101
Straffe woorden: dit denkt Sir Alex Ferguson over Lammens

Om de geblesseerde Thibaut Courtois te vervangen, koos bondscoach Rudi Garcia zaterdag tegen ...

56
56
Mignolet dropt onthulling over 'aanvoerder' Vanaken

De Rode Duivels maakten zaterdagnamiddag allerminst een goede beurt tijdens hun ...

624
624
Garcia keihard neergehaald: "Niet beter dan Tedesco"

Dat de Rode Duivels zich dinsdag tegen dwergstaat Liechtenstein zullen plaatsen voor het WK, lijkt ...

300
300
'Club op miljoenenkoers: Engels gevecht om sterkhouder'

Nu het clubvoetbal even heeft plaats gemaakt voor de nationale ploegen en de winterse ...

238
238
Anderlecht helemaal terug? Boskamp trekt conclusie

Bij RSC Anderlecht kijkt men met de nodige verwachtingen naar de hervatting van het seizoen. Voor de ...

356
356
Portugal met monsterzege naar WK, Ierse waanzin in Hongarije

Ook het Portugal van bondscoach Roberto Martinez zal komende zomer te bewonderen zijn op het WK. In ...

206
206
2 op 10 - Waalse pers draait één Duivel door gehaktmolen

Wat een glorieuze middag had moeten worden voor de Rode Duivels, is uitgedraaid op een aanzienlijke ...

551
551
België-Liechtenstein: Garcia haalt verse kracht bij selectie

Na de slipper van zaterdag in Kazachstan (1-1), zullen de Rode Duivels tot de laatste snik moeten ...

578
578
'Noa Lang heeft het gehad: bliksemvertrek uit Napels dreigt'

Nederland wil zich maandagavond tegen Litouwen verzekeren van zijn plek op de WK-eindronde van ...

246
246
'Garcia maakt grove fout met Romeo Vermant'

De Rode Duivels zullen dan toch tot dinsdag moeten wachten om hun WK-kwalificatie te vieren. De ...

850
850

Meer sportnieuws