'Gent hoeft niet te wanhopen na transferwens Yaremchuk'

door
'Gent hoeft niet te wanhopen na transferwens Yaremchuk'

Net voor het ingaan van de interland-break heerste er hoogspanning bij AA Gent. De Buffalo's pakten tegen KV Mechelen dan wel hun eerste punten van het seizoen, maar achteraf haalde Roman Yaremchuk vlijmscherp uit naar de speelstijl van coach Laszlo Bölöni. En de soap krijgt nu weer een nieuwe wending.


Volgens onder meer Het Nieuwsblad heeft Yaremchuk bij het bestuur immers om een transfer gevraagd, iets wat ook bevestigd werd tijdens het commentaar op Eleven Sports. Het is voorlopig niet duidelijk of de clubleiding bereid is om op het verzoek in te gaan. Bij HNB weet men wel dat de spits niet eens meereisde naar het Oostkantons. De storm in Gent is dus nog niet gaan liggen en dat enkele dagen voor het cruciale duel in de voorrondes van de Champions League tegen Rapid Wenen.

UPDATE 12/09
Ook Het Laatste Nieuws bevestigt nu dat Yaremchuk bij de clubleiding om een vertrek heeft gevraagd, maar volgens de krant hoeven de Buffalo's zich nog geen grote zorgen te maken. Ook vorige zomer zou de spits immers al een transferverzoek hebben ingediend, maar uiteindelijk bleef hij gewoon en kende hij zelfs een uitstekend seizoen. Bovendien loopt zijn contract nog tot 2023.

Het feit dat de Oekraïner er niet bij was in Eupen, zou volgens de krant ook los staan van deze affaire. Yaremchuk zou gespaard worden voor de wedstrijd van dinsdag tegen Rapid Wenen. Dan verschijnt hij normaal gezien zelfs aan de aftrap. Nog geen paniek dus, al dringt er wel een goed gesprek zich op tussen speler, trainer en bestuur.

LEES OOK: Roef misnoegd: "Hiervoor speel ik geen voetbal"

Denkt u dat Yaremchuk deze mercato nog vertrekt bij Gent?

Meest recent

Slimme tip: maak VoetbalNieuws jouw vaste bron op Google

Bij VoetbalNieuws brengen we je al jarenlang het belangrijkste nieuws uit de Jupiler Pro League en ...

104
104
'Princiepsakkoord bereikt: Union verliest smaakmaker'

Voor Union staat of valt het seizoen met de komende week. Donderdag strijden ze met Anderlecht om de ...

20
20
Rentree in mineur: Hairemans verklaart penaltymisser

Antwerp lijkt zondag definitief afgehaakt te zijn in de strijd om de Europe Play-Off te winnen. Door ...

8
8
'Genk waagt nieuwe poging en kent prijskaartje'

Bij KRC Genk staan ze wellicht voor een drukke transferzomer. Na een tegenvallend seizoen lijkt vers ...

24
24
Hubert komt met eerste update over Rodriguez

Union stond zondag onder grote druk doordat Club Brugge zaterdag al gewonnen had. De Brusselaars ...

80
80
Genk wint ruim, maar blijft met kopzorgen achter

KRC Genk heeft zondag gedaan wat het moest doen om in de running te blijven voor het laatste ...

79
79
Lichtpunt bij Anderlecht: "Of ik start in de bekerfinale?"

Bij RSC Anderlecht mocht Adriano Bertaccini zoals verwacht starten voor Thorgan Hazard, die rust ...

108
108
Union SG klaart de klus, grote zorgen omtrent sterkhouder

Union SG moest winnen tegen KV Mechelen, nadat Club Brugge vlot won van STVV. De Brusselaars konden ...

191
191
'Relatiebreuk voor Trossard? Vrouw verwijdert alle foto’s'

Sportief kent Leandro Trossard geweldige tijden. Hij was vandaag alweer bepalend voor Arsenal, maar ...

167
167
Club Brugge slaat toe met miljoenenbod voor topschutter

Club Brugge bereidt zich voor op een mogelijk vertrek van Nicolo Tresoldi, en dat gaat sneller dan ...

676
676
Roef misnoegd: "Hiervoor speel ik geen voetbal"

AA Gent mocht ruim een helft met een man meer spelen tegen RSC Anderlecht. Verder dan een ...

130
130
Trossard grote redder bij Arsenal na sensationeel slot

In de Premier League is de titelstrijd bijzonder spannend. Manchester City won, waardoor Arsenal ook ...

82
82
Taravel ziet groot lichtpunt na draw bij AA Gent

RSC Anderlecht speelde 1-1 op het veld van AA Gent. De Brusselaars speelden ruim een helft met een ...

122
122
Hommeles Antwerp: Oosting opvallend streng na penaltymoment

Antwerp FC heeft zondagnamiddag een erg dure thuisnederlaag tegen Sporting Charleroi geleden. In de ...

162
162
Vlak voor Clasico: Flick getroffen door persoonlijk drama

Zondagavond kan de beslissing vallen in de Spaanse titelstrijd. Uitgerekend in de clash tegen ...

50
50
Flirtend met de grens: Coosemans doet Gent-publiek koken

AA Gent en RSC Anderlecht hebben zondagmiddag de punten gedeeld in de Champions' Play-Offs: 1-1. De ...

284
284
Charleroi telt Antwerp uit: lat fnuikt gedroomde rentree Hairemans

Antwerp FC lijkt uitgeteld voor de eindzege in de Europe Play-Offs. Een week na de pandoering tegen ...

48
48
Cvetkovic geschorst in bekerfinale? Anderlecht krijgt uitsluitsel

De competitiewedstrijd van zondagmiddag op AA Gent was voor RSC Anderlecht tevens de generale ...

406
406
Nog geen Champions League: Burnley voorkomt droomweek Villa

In Engeland blijft de strijd om de landstitel bijzonder spannend. Het gevecht om de Champions ...

22
22
Rood Cvetkovic: aanstoker Van der Heyden klapt uit biecht

RSC Anderlecht is er niet in geslaagd zijn laatste competitiewedstrijd voor de bekerfinale al ...

315
315
De Mil in volle wedstrijd naar binnen: oorzaak bekend

AA Gent is er zondagmiddag wederom niet in geslaagd om zijn eerste zege in de Champions' Play-Offs ...

211
211
Poppen aan het dansen: Gent-Anderlecht escaleert na affluiten

In de Champions' Play-Offs hebben AA Gent en RSC Anderlecht zondagmiddag de punten gedeeld: 1-1. Een ...

569
569
'Europa bibbert: Enrique hamert op supertransfer PSG'

Paris Saint-Germain plaatste zich deze week voor zijn tweede opeenvolgende Champions League-finale. ...

246
246
Rode kaart beslissend: geen winnaar in Gent-Anderlecht

In de Champions' Play-Offs heeft het duel om de vierde plaats tussen AA Gent en RSC Anderlecht geen ...

101
101
Genk-spelers op matje: Hayen onthult inhoud gesprekken

KRC Genk staat zondagavond voor een sleutelwedstrijd. Op eigen veld kunnen de Limburgers zich ...

255
255
Dramatisch rood Anderlecht: DAZN-analisten vellen verdict

RSC Anderlecht leek zondagmiddag verdiend op voorsprong te gaan rusten op bezoek bij AA Gent. Maar ...

423
423

Meer sportnieuws