'Gent hoeft niet te wanhopen na transferwens Yaremchuk'

door
'Gent hoeft niet te wanhopen na transferwens Yaremchuk'

Net voor het ingaan van de interland-break heerste er hoogspanning bij AA Gent. De Buffalo's pakten tegen KV Mechelen dan wel hun eerste punten van het seizoen, maar achteraf haalde Roman Yaremchuk vlijmscherp uit naar de speelstijl van coach Laszlo Bölöni. En de soap krijgt nu weer een nieuwe wending.


Volgens onder meer Het Nieuwsblad heeft Yaremchuk bij het bestuur immers om een transfer gevraagd, iets wat ook bevestigd werd tijdens het commentaar op Eleven Sports. Het is voorlopig niet duidelijk of de clubleiding bereid is om op het verzoek in te gaan. Bij HNB weet men wel dat de spits niet eens meereisde naar het Oostkantons. De storm in Gent is dus nog niet gaan liggen en dat enkele dagen voor het cruciale duel in de voorrondes van de Champions League tegen Rapid Wenen.

UPDATE 12/09
Ook Het Laatste Nieuws bevestigt nu dat Yaremchuk bij de clubleiding om een vertrek heeft gevraagd, maar volgens de krant hoeven de Buffalo's zich nog geen grote zorgen te maken. Ook vorige zomer zou de spits immers al een transferverzoek hebben ingediend, maar uiteindelijk bleef hij gewoon en kende hij zelfs een uitstekend seizoen. Bovendien loopt zijn contract nog tot 2023.

Het feit dat de Oekraïner er niet bij was in Eupen, zou volgens de krant ook los staan van deze affaire. Yaremchuk zou gespaard worden voor de wedstrijd van dinsdag tegen Rapid Wenen. Dan verschijnt hij normaal gezien zelfs aan de aftrap. Nog geen paniek dus, al dringt er wel een goed gesprek zich op tussen speler, trainer en bestuur.

LEES OOK: AA Gent liet nieuw goudhaantje Club Brugge liggen

Denkt u dat Yaremchuk deze mercato nog vertrekt bij Gent?

Meest recent

DAZN komt met groot nieuw over Belgisch voetbal: tot 2027

De soap tussen DAZN en de Pro League blijft de gemoederen bezighouden. Er was veel onduidelijkheid ...

72
72
Anderlecht zet streep door opmerkelijke samenwerking

RSC Anderlecht heeft veel partners en werkt ook met verschillende scholen samen om de jeugdwerking ...

33
33
Oorlog in Challenger Pro League: “Schandalig en debiel”

De Challenger Pro League is afgelopen, of niet? Door de U23-regel die vanaf volgend seizoen wordt ...

82
82
Publiekslieveling weg: loodzware transferopdracht Genk

KRC Genk wist afgelopen weekend de macht te heroveren in de Europe Play-Offs door met 1-2 te gaan ...

75
75
Bayern zonder Kompany: Anderlecht-bekende neemt over

Zondag werd de landstitel binnen gehaald, maar voor Bayern München is er momenteel geen tijd om ...

123
123
Dikke tranen bij Club Nxt: aanvoerder met klasse-gebaar

De U19 van Club Brugge is er dan toch niet in geslaagd de prestigieuze Youth League te winnen. In de ...

99
99
Relletje voorbij? Lukaku maakt één grote fout bij Napoli

De plooien tussen SSC Napoli en Romelu Lukaku lijken weer grotendeels gladgestreken. De aanvaller ...

64
64
'STVV machteloos: steunpilaar richting topcompetitie'

De resultaten van de laatste weken zijn weliswaar minder, maar STVV kan nu al terugblikken op een ...

44
44
Amateurvoetbal op stelten: Antwerp-pion zaait titelchaos

Met nog één speeldag voor de boeg blijft het razend spannend in verschillende ...

85
85
"Complete mislukking" - Ivan Leko met grond gelijk gemaakt

Club Brugge heeft afgelopen weekend een opdoffer van formaat moeten verwerken. In de titelclash op ...

317
317
Puzzelwerk voor Hayen: groot vraagteken bij KRC Genk

KRC Genk wist afgelopen weekend de macht te heroveren in de Europe Play-Offs. Dinsdagavond wordt het ...

187
187
Verhaeghe verovert Europa: Club verbaast de voetbalwereld

Club Brugge heeft een stap gezet die niemand zag aankomen. De jeugdploeg speelde maandag de finale ...

278
278
Kompany-mania in München: Bayern-boegbeeld houdt zich niet in

Bayern München veroverde zondagavond de 35ste landstitel uit zijn geschiedenis, de tweede ...

121
121
'Antwerp ruikt buitenkans: vizier op Standard-smaakmaker'

In de Europe Play-Offs krijgt Standard dinsdagavond het bezoek van Antwerp FC. En beide clubs komen ...

197
197
WK-selectie Duivels: Openda gedumpt voor wit konijn?

Nog 52 dagen te gaan en het wereldkampioenschap voetbal wordt op gang getrapt. Bondscoach Rudi ...

260
260
'Volgende Anderlecht-revolutie: nieuwe trainer op komst'

RSC Anderlecht staat voor enkele cruciale weken waarin het een Europees ticket wil veroveren en ...

582
582
Catastrofe bij Club Brugge: opvallende ingreep Leko?

Club Brugge hoopte zondag haasje-over te doen met Union, maar Ivan Leko en co. kwamen van een kale ...

230
230
Essevee hakt trainersknoop door: Coen versus Colpaert

Dankzij de 0-2 zege tegen La Louvière is Zulte Waregem nog steeds ongeslagen in de Relegation ...

223
223
Lardot laat licht schijnen op speeldag 3 play-offs

De play-offs draaien op volle toeren, want de komende dagen staat speeldag vier al op het programma. ...

114
114
Leko likt wonden: steunpilaar Club Brugge valt uit

Door de nederlaag tegen Union lijkt de titel ineens ver weg voor Club Brugge. Tot overmaat van ramp ...

412
412
Amy Sonck mikpunt van spot: vader Wesley grijpt hard in

Zowel Wesley als Amy Sonck hebben de laatste jaren hun sporen verdiend in het medialandschap. Amy ...

320
320
Mooie woorden: Courtois zwaait met lof naar Club Brugge

De U19 van Club Brugge is er dan toch niet in geslaagd om de prestigieuze Youth League te winnen. In ...

297
297
Nieuwe opdoffer Anderlecht: Proto heeft inside informatie

RSC Anderlecht is volop aan het strijden voor een Europees ticket in de Champions' Play-Offs en ...

457
457
Onheilspellend nieuws: Boskamp geeft gezondheidsupdate

Als speler, trainer en zelfs televisie-analist heeft Jan Boskamp een serieuze stempel gedrukt op het ...

102
102
Net niet: Club verliest finale Youth League na penalty's tegen Real

Club Nxt is er maandagavond niet in geslaagd om opnieuw een stukje Belgische voetbalgeschiedenis te ...

199
199

Meer sportnieuws