'Real legt contact voor transfer Premier League-ster'

301 stemmen
'Real legt contact voor transfer Premier League-ster'

Meteen na het behalen van de Spaanse titel liet voorzitter Florentino Pérez weten dat Real Madrid deze mercato allicht geen grote namen zal aantrekken. Voorlopig heeft de preses het ook bij het rechte einde. Maar nu de deadline steeds dichter komt, kan daar nog verandering in komen.


De prioriteit van Real tijdens de huidige transferperiode, was het van de hand doen van enkele zware contracten. Dat lukte al in het geval van James Rodriguez. De Colombiaan werd verkocht aan het Engelse Everton FC. Voor Gareth Bale is er echter nog geen oplossing gevonden. Nochtans zou de Koninklijke bereid zijn om financieel zware inspanningen te doen om verlost te geraken van de Welshman, die volledig verdwenen is uit de sportieve plannen.

De clubleiding zou alvast goede hoop hebben dat er voor het sluiten van de mercato nog een oplossing voor Bale uit de bus komt. Zo zou er al concreet werk worden gemaakt van een mogelijke opvolger. Diverse bronnen in Spanje en Frankrijk melden namelijk dat Real contact heeft opgenomen met de entourage van Riyad Mahrez. De Algerijnse ster komt momenteel uit voor Manchester City, maar is daar niet altijd zeker van een basisplaats.

Mede gezien het feit dat Mahrez alweer 29 jaar is, zou Real hopen op een niet al te hoge transfersom. Voorlopig is echter niet bekend of City bereid is om mee te werken en aan welke voorwaarden. Bovendien lijkt een overgang enkel aan de orde als Bale effectief vertrekt.

LEES OOK: Manchester City maakt eindelijk opvolger Guardiola bekend

🚀

Welke speler zou u het liefst in uw ploeg hebben?

Meest recent

Opvallend ontslag bij AA Gent: fans in alle staten

Bijna drie jaar nadat hij de touwtjes in handen kreeg bij AA Gent is Sam Baro nog steeds naarstig op ...

21
21
Laatste twijfels weg over toekomst Witsel

De Rode Duivels staan woensdag voor hun volgende opdracht op het WK, waarin ze het zullen moeten ...

26
26
Khalaili en Stankovic: TD Inter spreekt klare taal

Het lijkt erop dat Inter sterk van plan is om zich deze zomer op de Belgische markt te begeven. De ...

23
23
'Sibierski moet zich haasten: bod op Anderlecht-target'

Er ligt deze zomer nog véél werk op de plank voor Antoine Sibierski. De nieuwe ...

78
78
Onder niveau op WK? De Bruyne velt duidelijk oordeel

De Rode Duivels zijn woensdagavond aan zet in de zestiende finales van het WK. Na de verrassende ...

51
51
'Knaltransfer Keita nadert: 2 clubs zijn concreet'

Doordat het WK nog volop aan de gang is, blijven vele toptransfers nog even in de koelkast zitten. ...

33
33
'Zeer verrassende transfer voor Vincent Janssen'

Bij Antwerp zijn ze aan de voorbereiding op het nieuwe seizoen begonnen met alweer een stevig ...

227
227
Lukaku vreest Senegal: zes pionnen springen eruit

De Rode Duivels nemen het in de 1/16e finale op tegen Senegal. Geen hapklare brok want het ...

159
159
Filip Joos maakt Nederland compleet af: “Karma!”

Nederland is uitgeschakeld op het WK. In de 1/16e finales ging Oranje na penalty’s kopje onder ...

175
175
Straffe comeback Jordan Lukaku in de maak?

Jordan Lukaku (31) staat nu vooral bekend als het ‘broertje van Romelu’, maar de ...

352
352
Cercle Brugge rondt absolute knaltransfer af

Cercle Brugge kende een minder seizoen, maar Groen-Zwart is ook volgend seizoen nog in de Jupiler ...

92
92
Plan van Senegal bloot: gouden raad voor Garcia

Tom Saintfiet heeft heel wat ervaring met het Afrikaanse voetbal. De Belgische coach stond in de ...

210
210
Lukaku maakt korte metten met criticasters op WK

De groepsfase zit erop en de Rode Duivels kregen al heel wat kritiek. Na het gelijkspel tegen Egypte ...

73
73
TRANSFERUURTJE: ‘Club en Anderlecht botsen, Union pakt uit’

De zomerse transfercarrousel draait op toerental, ploegen in binnen- en buitenland zijn druk in de ...

388
388
Sporza-man de grond ingeboord: "Tenenkrullend schouwspel"

Hij moest voor wat luchtigheid zorgen tijdens de lange WK-avonden, maar intussen lijkt hij zelf het ...

182
182
Woedende Nagelsmann slaat keihard terug na uitschakeling

Duitsland ligt uit het WK. Na penalty’s ging het mis tegen Paraguay en uiteraard is er in de ...

169
169
Union stelt nieuw thuisshirt voor: unieke samenwerking

Union SG is de afgelopen jaren uitgegroeid tot een Belgische topclub. Na de promotie schoot de ...

73
73
‘KV Mechelen duwt Lierse in de put: buitenland afgetroefd’

KV Mechelen is druk in de weer op de zomermercato. Malinwa kijkt daarvoor vooral rond op de ...

287
287
‘Anderlecht gaat strijd aan: gewilde verdediger in vizier’

RSC Anderlecht is de transfermarkt aan het afspeuren. Antoine Sibierski en consorten willen ook de ...

297
297
Westerlo bevestigt miljoenentransfer: kassa ontploft

Westerlo is de afgelopen jaren aan een ferme opmars bezig. De Kemphanen wisten al enkele straffe ...

100
100
Nederland in diepe rouw: zondebok keihard neergesabeld

Het wereldkampioenschap is nog maar twee rondes ver, of het toernooi zit er alweer op voor ...

346
346
Harde keuze Garcia: ijskoude douche Vanaken op komst

Woensdagavond is het zover, dan kruisen de Rode Duivels de degens met Senegal in de 1/16de finales ...

1054
1054
'Anderlecht verbaast: miljoenenbod op 21-jarige aanvaller'

Nu hij een nieuwe trainer heeft gevonden, kan Antoine Sibierski zich volledig toeleggen op het ...

518
518
Transferplannen KRC Genk: Hayen gooit kaarten op tafel

Ook bij KRC Genk is de kop eraf. De Limburgers begonnen maandag met trainen ter voorbereiding op het ...

437
437
Voorbereiding Club: afgeschreven tweetal krijgt unieke kans

Een dikke maand na het behalen van de landstitel, zijn de trainingen ook bij Club Brugge weer ...

634
634

Meer sportnieuws