'KRC Genk wil tegen Beerschot al op aanwinst rekenen'

door
'KRC Genk wil tegen Beerschot al op aanwinst rekenen'

Technisch directeur Dimitri de Condé liet er voor de verloren topper tegen Club Brugge al weinig twijfel over bestaan: KRC Genk is nog op zoek naar een extra dosis creativiteit. Geen loze woorden, zo blijkt, want de Limburgers zouden dicht bij een nieuwe draaischijf staan.

Het Belang van Limburg meldt immers dat Genk momenteel onderhandelingen voert met FC Sion over Bastien Toma. De 21-jarige Zwitser, die met zijn polyvalentie op meerdere plaatsen in het middenveld aan de slag kan, was daar in drie jaar bij de hoofdmacht reeds goed voor 10 doelpunten en 12 assists in 91 optredens.

UPDATE 08/09

Ook bij Het Laatste Nieuws bevestigt men dat een akkoord omtrent de nieuwe middenvelder nabij is. Door zijn aflopende contract zou de transfersom alvast niet al te hoog liggen. Zodra zijn verplichtingen met de nationale beloften van Zwitserland achter de rug zijn zou Toma doorreizen naar ons land, mogelijk zit hij komend weekend al in de wedstrijdselectie. Volgens de krant hoopt Genk dat hij de 'nieuwe Pozuelo' kan worden, TD Dimitri De Condé zou alvast helemaal overtuigd zijn.

UPDATE 10/09

Intussen lijkt de deal in kannen en kruiken, want Het Belang van Limburg meldt dat Toma donderdagmiddag arriveerde aan de Luminus Arena. De spelverdeler van Sion poseerde zelfs meteen gretig aan het Genkse stadion, waar in de loop van de namiddag zijn fysieke en medische testen aflegt. HBvL meent dan ook dat de overgang waarschijnlijk morgen officieel wordt afgerond.

UPDATE 11/09
Het Laatste Nieuws bevestigt nog eens dat de komst van Toma vrijdag helemaal afgerond moet worden. De jonge middenvelder zou meteen op training moeten kunnen aansluiten. Bij Genk zouden ze zelfs hopen dat ze hem maandag al meteen in de selectie kunnen opnemen voor de clash tegen Beerschot.

LEES OOK: KRC Genk kent topweek: Hayen ziet 'cruciaal' momentum

Had Genk zijn komst nog nodig?

Meest recent

Straf beeld: Club deelt schade bij Tzolis na aanslag

Club Brugge heeft zondagavond een uitstekende zaak gedaan door te gaan winnen in Charleroi. Het nam ...

29
29
Cercle laat gouden punten liggen: "We verdienden meer"

De 27ste speeldag in de Jupiler Pro League werd zondagavond afgesloten met een heuse kelderkraker. ...

9
9
Geen droomdebuut voor Ferrera: "Maar dit geeft vertrouwen"

Bij FCV Dender streek er deze week nog een nieuwe coach neer. Na een nul op twaalf werd Hayk Milkon ...

4
4
Leko stuurt Anderlecht nu al stevige waarschuwing

Club Brugge heeft zich zondagavond tot de winnaar van het weekend gekroond, maar daar heeft het wel ...

195
195
Charleroi schreeuwt moord en brand: "Schuld ligt bij ref"

Charleroi kwam zondag dicht bij een nieuwe stunt tegen Club Brugge, dat het in januari al in de ...

292
292
Doelhout houdt Cercle en Dender van drie gouden punten

De kelderkraker tussen Cercle Brugge en Dender is voor beide teams op een sof geëindigd. ...

37
37
Hubert legt uit wat er allemaal misliep bij Union SG

Union SG speelde een zeer zwakke partij op het veld van KVC Westerlo. De landskampioen speelde ruim ...

58
58
Pover Club Brugge pakt in 100ste minuut alsnog de zege

Club Brugge kon een uitstekende zaak doen door het puntenverlies van STVV en Union SG. Om 18u30 ...

258
258
'Anderlecht verrast: bizarre zet om topaanwinst te strikken'

Anderlecht speurt naar defensieve versterking en heeft een opvallend, duur dossier bovenaan liggen. ...

216
216
De Mil trekt héél pijnlijke conclusie over AA Gent

De komst van Rik De Mil naar AA Gent is vooralsnog geen succes. De trainer zal de komende drie ...

150
150
Arsenal blijft op titelkoers, Chelsea in de problemen

In de Premier League stond er om 17u30 een interessant duel op het programma. Arsenal moest in eigen ...

32
32
Club Brugge in de problemen: fans luiden alarmbel

Club Brugge is momenteel bezig aan zijn partij op het veld van Sporting Charleroi. De eerste 45 ...

261
261
KRC Genk kent topweek: Hayen ziet 'cruciaal' momentum

KRC Genk staat weer onder de mensen. Een achtste finale in de Europa League én momenteel ...

125
125
Kums geeft RSCA tip: "Dat ze niet aan hem denken als TD..."

Bij RSC Anderlecht zijn ze op zoek naar een hoofdtrainer en een sportief directeur. De Brusselaars ...

332
332
'Fenerbahçe klopt aan bij KRC Genk: zéér verrassende deal'

KRC Genk heeft heel veel talent rondlopen. De Limburgers krijgen elke match heel wat scouts over de ...

211
211
Crisis bij AA Gent: "Zo kan het niet verder!"

AA Gent verloor kansloos met 3-0 van KRC Genk. Met nog drie speeldagen te gaan staan ze zo plots ...

263
263
Zwak Union SG verliest dure punten tegen tienkoppig Westerlo

Union SG kon door de nederlaag van STVV een zeer goede zaak doen in het klassement. Ze moesten ...

64
64
Charleroi - Club Brugge: Leko voert één wissel door

Club Brugge moet zich na uitschakeling in de Champions League richten op de Jupiler Pro League. Een ...

257
257
Anderlecht heeft vervanger Verschaeren nu al beet

RSC Anderlecht en Yari Verschaeren lijken na het seizoen uit elkaar te gaan. Een afscheid na een ...

378
378
Man United derde na comeback, code rood bij Tottenham

Manchester United blijft zijn opmars in de Premier League voortzetten. Ondanks een achterstand aan ...

66
66
Eén valse noot in 'perfecte week' Genk: "Dit is heel zuur"

KRC Genk heeft een erg mooie week achter de rug. Slechts enkele dagen na de kwalificatie in de ...

182
182
Kerk bejubelt Antwerp-ploegmaat: "Je ziet hem groeien"

Antwerp FC heeft zaterdagavond de knop omgedraaid na een reeks van vier opeenvolgende nederlagen. De ...

133
133
'Club nóg rijker: duizelingwekkende transfersom Tzolis'

Club Brugge dreigt komende zomer verschillende sterkhouders te verliezen. Ook een vertrek van ...

263
263
Genk grijpt 6de plaats! AA Gent in nesten na zware nederlaag

Met nog drie speeldagen te gaan in de reguliere competitie, heeft KRC Genk een grote stap gezet ...

202
202
Eén dissonant bij sterk Anderlecht: "Altijd foute keuze"

RSC Anderlecht heeft zaterdagavond nog eens ouderwets uitgehaald in eigen huis. Zo werd OH Leuven op ...

226
226

Meer sportnieuws