'KRC Genk wil tegen Beerschot al op aanwinst rekenen'

door
'KRC Genk wil tegen Beerschot al op aanwinst rekenen'

Technisch directeur Dimitri de Condé liet er voor de verloren topper tegen Club Brugge al weinig twijfel over bestaan: KRC Genk is nog op zoek naar een extra dosis creativiteit. Geen loze woorden, zo blijkt, want de Limburgers zouden dicht bij een nieuwe draaischijf staan.

Het Belang van Limburg meldt immers dat Genk momenteel onderhandelingen voert met FC Sion over Bastien Toma. De 21-jarige Zwitser, die met zijn polyvalentie op meerdere plaatsen in het middenveld aan de slag kan, was daar in drie jaar bij de hoofdmacht reeds goed voor 10 doelpunten en 12 assists in 91 optredens.

UPDATE 08/09

Ook bij Het Laatste Nieuws bevestigt men dat een akkoord omtrent de nieuwe middenvelder nabij is. Door zijn aflopende contract zou de transfersom alvast niet al te hoog liggen. Zodra zijn verplichtingen met de nationale beloften van Zwitserland achter de rug zijn zou Toma doorreizen naar ons land, mogelijk zit hij komend weekend al in de wedstrijdselectie. Volgens de krant hoopt Genk dat hij de 'nieuwe Pozuelo' kan worden, TD Dimitri De Condé zou alvast helemaal overtuigd zijn.

UPDATE 10/09

Intussen lijkt de deal in kannen en kruiken, want Het Belang van Limburg meldt dat Toma donderdagmiddag arriveerde aan de Luminus Arena. De spelverdeler van Sion poseerde zelfs meteen gretig aan het Genkse stadion, waar in de loop van de namiddag zijn fysieke en medische testen aflegt. HBvL meent dan ook dat de overgang waarschijnlijk morgen officieel wordt afgerond.

UPDATE 11/09
Het Laatste Nieuws bevestigt nog eens dat de komst van Toma vrijdag helemaal afgerond moet worden. De jonge middenvelder zou meteen op training moeten kunnen aansluiten. Bij Genk zouden ze zelfs hopen dat ze hem maandag al meteen in de selectie kunnen opnemen voor de clash tegen Beerschot.

LEES OOK: Genk-spelers stellen unaniem doel voor terugmatch

Had Genk zijn komst nog nodig?

Meest recent

Ancelotti verbaast iedereen met groot transfernieuws

Carlo Ancelotti moet Brazilië weer naar hogere sferen zien te brengen. Nog voor het WK 2026 in ...

7
7
Max Dean slaat keihard terug: “Van waar komt dat?”

Max Dean is één van de meest uitgesproken figuren in de Belgische competitie. De ...

24
24
Cinel trekt aan alarmbel: code rood bij Cercle Brugge

Cercle Brugge vecht dit seizoen weer tegen de degradatie. Groen-Zwart staat op een voorlaatste ...

77
77
Oordeel na eerste 90 minuten Jashari: Italië gaat los

Ardon Jashari maakte de overstap van Club Brugge naar AC Milan, maar de 23-jarige middenvelder ...

165
165
‘Racismerel zindert na: ook Benfica dient klacht in’

De Champions League-clash tussen Benfica en Real Madrid blijft de gemoederen bezighouden. Vooral de ...

79
79
KAA Gent-meevaller vlak voor Cercle: De Mil tempert

KAA Gent neemt het vanavond op tegen Cercle Brugge. Terwijl de Buffalo’s strijden voor een ...

48
48
Rode Duivel van 10 miljoen ligt onder vuur in Duitsland

Met het oog op het WK maakten heel wat potentiële Rode Duivels de voorbije maanden een ...

43
43
Smaakmaker bereidt vertrek bij Union nu al voor

Union hoopt de komende maanden opnieuw de titel te veroveren, staat ook in de bekerfinale en kan ...

43
43
Geen geheimen meer: Ruben Van Gucht pakt stevig uit

Ruzies, roddels en romantiek lijken al jaren als schaduwen rond Ruben Van Gucht te hangen. Wat ooit ...

107
107
'Barça wil profiteren: Rode Duivel aan spotprijsje'

Voor FC Barcelona belooft het alweer een drukke transferzomer te worden. De Catalanen moeten nog ...

118
118
'Anderlecht slikt nieuwe Schreuder-domper'

Het is bij Anderlecht nog altijd wachten op een nieuwe hoofdtrainer, drie weken na het ontslag van ...

338
338
Jan Boskamp ging door complete hel: "Rot op man!"

Er zijn weinig Nederlanders die in België zo geliefd zijn als de immer sympathieke 'brulboei' ...

64
64
Van MLS-finale naar Stayen: reden voor transfer bekend

STVV blijft verbazen en prijkt nog altijd op de tweede plaats in de Jupiler Pro League, maar dat ...

26
26
'Juventus heeft keiharde boodschap voor Openda'

Loïs Openda beleefde deze week een nieuw dieptepunt bij Juventus. De Rode Duivel kreeg met zijn ...

120
120
Boersma geeft dé reden aan waarom hij KV Mechelen verkoos

KV Mechelen lijkt in januari een fraaie slag geslagen te hebben. Het zag met Lion Lauberbach wel een ...

135
135
'Comeback Lavia: plan van Chelsea is bekend'

Hij had stilaan de patron van de Rode Duivels moeten zijn, maar de teller van Roméo Lavia ...

69
69
‘Club Brugge schrikt zich rot: topspeler pakt zijn boeltje?’

Club Brugge wil hem niet kwijt, maar na Standard gaat er wéér een alarm af. Eén ...

738
738
'Onthuld: dit incident luidde einde Vanzeir bij Gent in'

De 26ste speeldag in de Jupiler Pro League wordt vrijdagavond afgetrapt met een confrontatie tussen ...

247
247
Courtois onthult straf plan met Belgische club

Thibaut Courtois hoopt de komende maanden nog prijzen te pakken met Real Madrid, maar intussen maakt ...

125
125
Vazquez onthult dé reden waarom hij bij Anderlecht faalde

Anderlecht blijft kwakkelen in de Jupiler Pro League, met vorig weekend nog een teleurstellende 0-0 ...

445
445
Genk-spelers stellen unaniem doel voor terugmatch

KRC Genk blijft indruk maken in de Europa League. De Limburgers staan nu al met één ...

210
210
'Anderlecht in actie: deadline Schreuder, Taravel krijgt belofte'

Bijna drie weken na het ontslag van Besnik Hasi, heerst er nog steeds onduidelijkheid over de ...

390
390
Hayen geeft 'het geheim' achter wedergeboorte Genk

KRC Genk heeft zijn goede resultaten van de laatste weken nu ook kunnen bevestigen in de Europa ...

226
226
Kritische Verhaeghe krijgt draai om de oren: "Kleine verliezer"

Club Brugge is een historische Champions League-avond rijker. Ondanks een 0-2-achterstand aan ...

346
346
UEL/UECL: horror-avond Schmeichel, Lille in vieze papieren

Donderdagavond werden de heenmatchen in de tussenronde van de Europa en Conference League afgewerkt. ...

101
101

Meer sportnieuws