'KRC Genk wil tegen Beerschot al op aanwinst rekenen'

387 stemmen
'KRC Genk wil tegen Beerschot al op aanwinst rekenen'

Technisch directeur Dimitri de Condé liet er voor de verloren topper tegen Club Brugge al weinig twijfel over bestaan: KRC Genk is nog op zoek naar een extra dosis creativiteit. Geen loze woorden, zo blijkt, want de Limburgers zouden dicht bij een nieuwe draaischijf staan.

Het Belang van Limburg meldt immers dat Genk momenteel onderhandelingen voert met FC Sion over Bastien Toma. De 21-jarige Zwitser, die met zijn polyvalentie op meerdere plaatsen in het middenveld aan de slag kan, was daar in drie jaar bij de hoofdmacht reeds goed voor 10 doelpunten en 12 assists in 91 optredens.

UPDATE 08/09

Ook bij Het Laatste Nieuws bevestigt men dat een akkoord omtrent de nieuwe middenvelder nabij is. Door zijn aflopende contract zou de transfersom alvast niet al te hoog liggen. Zodra zijn verplichtingen met de nationale beloften van Zwitserland achter de rug zijn zou Toma doorreizen naar ons land, mogelijk zit hij komend weekend al in de wedstrijdselectie. Volgens de krant hoopt Genk dat hij de 'nieuwe Pozuelo' kan worden, TD Dimitri De Condé zou alvast helemaal overtuigd zijn.

UPDATE 10/09

Intussen lijkt de deal in kannen en kruiken, want Het Belang van Limburg meldt dat Toma donderdagmiddag arriveerde aan de Luminus Arena. De spelverdeler van Sion poseerde zelfs meteen gretig aan het Genkse stadion, waar in de loop van de namiddag zijn fysieke en medische testen aflegt. HBvL meent dan ook dat de overgang waarschijnlijk morgen officieel wordt afgerond.

UPDATE 11/09
Het Laatste Nieuws bevestigt nog eens dat de komst van Toma vrijdag helemaal afgerond moet worden. De jonge middenvelder zou meteen op training moeten kunnen aansluiten. Bij Genk zouden ze zelfs hopen dat ze hem maandag al meteen in de selectie kunnen opnemen voor de clash tegen Beerschot.

LEES OOK: Charleroi wil rivaal Standard een ferme hak zetten

Had Genk zijn komst nog nodig?

Meest recent

Club Brugge verrast: Verhaeghe verklapt opvolger Mignolet

Landstitel nummer 20 is een feit voor Club Brugge, waar Bart Verhaeghe achteraf glunderend de pers ...

84
84
'Over & out: Anderlecht spuwt Goto definitief uit'

Dankzij de zege tegen STVV verzekerde RSC Anderlecht zich donderdag van de vierde plaats en het ...

134
134
Pro League spreekt klare taal: Club NXT blijft in 1B

Vermits eerste achtervolger Union zelf punten liet liggen tegen AA Gent, volstond een gelijkspel in ...

164
164
'Hete zomer Anderlecht: 5 toptargets Sibierski bekend'

RSC Anderlecht verzekerde zich donderdag van een Europees ticket, wat dus wel betekent dat Paars-Wit ...

262
262
Titelrapport: kranten oneens over sterkhouder Club

Club Brugge kroonde zich donderdag voor de twintigste keer tot landskampioen. Het succes van Ivan ...

270
270
Nieuwe plottwist in 1B: reddingsboei voor Club NXT?

De landstitel kan hen alvast niet meer ontglippen, maar bij Club Brugge heeft men ook nog andere ...

224
224
Charleroi wil rivaal Standard een ferme hak zetten

Sporting Charleroi doet niet meer mee voor Europees voetbal, maar de Carolo’s kunnen Waalse ...

116
116
STVV sneert naar Anderlecht: “Dan anders verlopen…”

Sint-Truiden VV verloor van RSC Anderlecht terwijl de Kanaries al heel het seizoen indruk maken. ...

334
334
Daam Foulon gelooft ogen niet bij Antwerp

Royal Antwerp FC kan Europees voetbal al een paar speeldagen op hun buik schrijven, maar The Great ...

231
231
Knaltransfer? Amadou Onana verrast met uitspraken

Amadou Onana kampte dit seizoen met heel wat blessureleed, maar de middenvelder maakte toch indruk ...

128
128
De Vlieger ziet struikelblok voor Europese druk KAA Gent

KAA Gent moet nog vol aan de bak om nog kans te maken op Europees voetbal. Op de slotpseeldag van de ...

101
101
Senne Lammens hoort plots groot nieuws bij Man Utd

Senne Lammens maakte de overstap van Royal Antwerp FC naar Manchester United en heeft in Engeland al ...

139
139
'Tzolis en Fernandez-Pardo verwikkeld in transferstrijd'

Rudi Garcia wist een wit konijn uit zijn hoed te toveren voor de WK-selectie van de Rode Duivels. ...

178
178
Cercle legt straf plan op tafel: véél transfers op til

Komend weekend valt het doek over het seizoen in de Jupiler Pro League. Voor Cercle Brugge zit de ...

128
128
Leko haalt zijn gram: "Een zege voor het voetbal"

De 20ste landstitel zal de komende dagen nog duchtig gevierd worden bij Club Brugge. Het was er ...

94
94
Sibierski onthult dé factor in transferbeleid Anderlecht

Anderlecht zet zondag een punt achter zijn seizoen met een derby tegen Union. Daarin staat niets ...

451
451
De bevestiging: Guardiola kondigt afscheid bij Man City aan

In Engeland komt er een einde aan een tijdperk. Na maanden van geruchten kwam vrijdagmiddag immers ...

111
111
Vandenbempt ziet groot gevaar na nieuwe titel Club

Het doek is donderdagavond gevallen over de titelstrijd in de Jupiler Pro League. Op de voorlaatste ...

300
300
TRANSFERUURTJE: 'Leegloop bij Club, Genk verliest El Ouahdi'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

133
133
Vanaken slaat op tafel na titel: WK-boodschap voor Garcia

Hans Vanaken is alwéér de grote man bij Club Brugge. De middenvelder was dit seizoen ...

299
299
Engeland ontploft: Tuchel laat sterren thuis en slaat terug

Het WK is nog niet begonnen of er is al een grote rel in Engeland. Eerder kwam het nieuws al naar ...

165
165
Mechele verrast Club Brugge met straffe toekomsttaal

Club Brugge is kampioen na een zenuwslopend einde van speeldag 39. Blauw-Zwart speelde 2-2 gelijk ...

398
398
Roef verbaast met duidelijke belofte aan KAA Gent-fans

KAA Gent speelde 0-0 gelijk tegen Union SG en staat op de vijfde plek in de Champions Play-Offs. De ...

242
242
Godts clasht zwaar in Nederland: scheldtirade en géén hand

Mika Godts kende een ongelooflijk seizoen bij Ajax. De buitenspeler was de grote man in een minder ...

178
178
Vandenbempt snoeihard na ontknoping Play-Offs

Club Brugge is kampioen. Blauw-Zwart kan een tweede ster naast het logo zetten na een ongelooflijke ...

470
470

Meer sportnieuws