'KRC Genk wil tegen Beerschot al op aanwinst rekenen'

387 stemmen
'KRC Genk wil tegen Beerschot al op aanwinst rekenen'

Technisch directeur Dimitri de Condé liet er voor de verloren topper tegen Club Brugge al weinig twijfel over bestaan: KRC Genk is nog op zoek naar een extra dosis creativiteit. Geen loze woorden, zo blijkt, want de Limburgers zouden dicht bij een nieuwe draaischijf staan.

Het Belang van Limburg meldt immers dat Genk momenteel onderhandelingen voert met FC Sion over Bastien Toma. De 21-jarige Zwitser, die met zijn polyvalentie op meerdere plaatsen in het middenveld aan de slag kan, was daar in drie jaar bij de hoofdmacht reeds goed voor 10 doelpunten en 12 assists in 91 optredens.

UPDATE 08/09

Ook bij Het Laatste Nieuws bevestigt men dat een akkoord omtrent de nieuwe middenvelder nabij is. Door zijn aflopende contract zou de transfersom alvast niet al te hoog liggen. Zodra zijn verplichtingen met de nationale beloften van Zwitserland achter de rug zijn zou Toma doorreizen naar ons land, mogelijk zit hij komend weekend al in de wedstrijdselectie. Volgens de krant hoopt Genk dat hij de 'nieuwe Pozuelo' kan worden, TD Dimitri De Condé zou alvast helemaal overtuigd zijn.

UPDATE 10/09

Intussen lijkt de deal in kannen en kruiken, want Het Belang van Limburg meldt dat Toma donderdagmiddag arriveerde aan de Luminus Arena. De spelverdeler van Sion poseerde zelfs meteen gretig aan het Genkse stadion, waar in de loop van de namiddag zijn fysieke en medische testen aflegt. HBvL meent dan ook dat de overgang waarschijnlijk morgen officieel wordt afgerond.

UPDATE 11/09
Het Laatste Nieuws bevestigt nog eens dat de komst van Toma vrijdag helemaal afgerond moet worden. De jonge middenvelder zou meteen op training moeten kunnen aansluiten. Bij Genk zouden ze zelfs hopen dat ze hem maandag al meteen in de selectie kunnen opnemen voor de clash tegen Beerschot.

LEES OOK: 'Transferoorlog Club vs. Genk: Racing slaat fors terug'

Had Genk zijn komst nog nodig?

Meest recent

Blijft Vanaken in de basis? Duidelijk oordeel na Nieuw-Zeeland

Hans Vanaken kreeg tegen Nieuw-Zeeland zijn kans in de basis naast Youri Tielemans en Kevin De ...

49
49
De Bruyne glundert voor camera: pakkende reden voor viering

Kevin De Bruyne was bezig aan een moeizaam wereldkampioenschap. Maar na een sterke prestatie tegen ...

9
9
Saelemaekers zorgt voor valse noot: "Waarom doet hij dat?!"

De Rode Duivels hebben dan toch hun poule kunnen winnen op het WK 2026. Dat deden ze bovendien na ...

223
223
'Transferoorlog Club vs. Genk: Racing slaat fors terug'

Terwijl het WK op volle toeren draait, zijn de ploegen uit de Jupiler Pro League druk in de weer met ...

330
330
"Het is lelijk" - Garcia bijt keihard terug na droomzege

Rudi Garcia heeft zijn gram gehaald op het WK 2026. Zijn Rode Duivels pakten alsnog de groepswinst ...

101
101
WK-route Duivels: weg open naar loodzware kwartfinale?

De Rode Duivels hebben dan toch beslag gelegd op groepswinst op het WK 2026. Nu hun poulefase achter ...

222
222
Europese pers draait volledig om: één Duivel hemel in geprezen

Na twee mindere wedstrijden hebben de Rode Duivels de rug gerecht op het WK 2026. Met een klinkende ...

672
672
Rode Duivels slaan waanzinnige slag: déze droomloting wenkt

De Rode Duivels hebben hun WK in één wedstrijd helemaal omgedraaid. Na de zege tegen ...

411
411
Megastunt op WK 2026, dramatische aftocht Uruguay

Het wereldkampioenschap 2026 leverde al heel wat mooie verhalen op. Het grootste sprookje tot dusver ...

129
129
Punten van VN: drie grote uitblinkers, één vette 9 op 10

De Rode Duivels hebben zich als groepswinnaar geplaatst voor de volgende ronde van het WK. ...

723
723
Groepswinnaar! Sterke Duivels hakken Nieuw-Zeeland in de pan

De Rode Duivels hebben het dan toch gedaan. In hun laatste groepswedstrijd op het WK 2026 maakten de ...

220
220
Garcia verrast compleet met basisploeg Rode Duivels

Om 5u nemen de Rode Duivels het op tegen Nieuw-Zeeland. Een cruciale partij voor beide ploegen, maar ...

148
148
Leekens lyrisch over twee Duivels: "Besten ooit van België"

Georges Leekens werkte met een aantal Rode Duivels samen die tegen Nieuw-Zeeland een blamage moeten ...

248
248
Beveren maakt nieuwe versterking bekend

SK Beveren maakt zich klaar voor zijn terugkeer in de Jupiler Pro League. De Waaslanders hebben de ...

156
156
Van Geneugden kondigt verrassend vertrek aan

Verrassend nieuws uit Maastricht. Plaatselijke tweedeklasser MVV kondigde aan dat Ronny van ...

59
59
Frankrijk en Senegal halen stevig uit op het WK

Op het WK stond in Groep I de laatste speeldag op het programma. Noorwegen en Frankrijk namen het op ...

51
51
Belgische topclubs, opgelet: ontdek deze ster bij Nieuw-Zeeland

België neemt het op tegen Nieuw-Zeeland. De Kiwi’s zijn zeker niet het zwakste land op ...

81
81
Boskamp begrijpt kritiek op Rode Duivel niet: "Zonnesteek?"

D-day voor de Rode Duivels. Dat is het voor België tegen Nieuw-Zeeland. Tijd voor de grote ...

158
158
Rode Duivels zoeken identiteit: ‘afscheid’ is nodig

De Rode Duivels spelen om 5u tegen Nieuw-Zeeland. Het is van moeten. Goed voetbal telt niet. Winnen. ...

131
131
Sibierski geeft inzicht in mercato van Anderlecht

Antoine Sibierski sprak voor het eerst echt met de Belgische pers bij de voorstelling van Vitor ...

573
573
Hasi verrast en plukt ervaren pion weg bij Standard

Standard heeft een uitgaande transfer afgerond en toch wel een verrassende. De Luikenaars hebben ...

104
104
Marc Coucke heeft het gehad: "Geen zin om te lachen!"

Marc Coucke ligt al maanden onder vuur bij een deel van de de Anderlecht-aanhang. Supporters trokken ...

195
195
'Sibierski hakt knoop door en zorgt meteen voor ontslag'

Antoine Sibierski begint stilaan zijn stempel te drukken bij Anderlecht. Hij haalde Vitor Bruno als ...

382
382
'Westerlo heeft prijs en vindt versterking in Bundesliga'

KVC Westerlo is op zoek naar versterking en die gaat er weldra komen. De Kemphanen staan volgens ...

73
73
'Oorlog in JPL: Club achter de rug om akkoord met Genkie'

Een transferbom in de Jupiler Pro League. Club Brugge heeft volgens Het Laatste Nieuws achter de rug ...

1111
1111

Meer sportnieuws