'Antwerp krijgt uitstekend nieuws in dossier-Diaby'

door
'Antwerp krijgt uitstekend nieuws in dossier-Diaby'

Antwerp FC kende een vrij tegenvallend eerste luik van het seizoen en hield slechts vier punten over aan zijn eerste vier wedstrijden. Wat extra versterking is dan ook geen overbodige luxe voor de kern van coach Ivan Leko. Op het verlanglijstje staat onder meer een nieuwe spits.


Zeker nu Jonathan Bolingi op weg is om de Bosuil te verlaten, is een extra concurrent voor Dieumerci Mbokani noodzakelijk. En daarvoor zou Antwerp onder meer lonken naar een ex-smaakmaker van Club Brugge. Zo meldt de krant Het Nieuwsblad dat Abdoulay Diaby op de radar staat bij RAFC. De 29-jarige Malinees staat momenteel nog op de loonlijst van Sporting CP, maar het is al langer bekend dat hij mag/moet vertrekken bij de Portugese topclub. Ook Standard werd al gelinkt aan de pocketspits, nu zou de Great Old zich dus eveneens aan het front hebben gemeld.

UPDATE 10/09
Inmiddels is Bolingi ook vertrokken bij Antwerp, de Congolese aanvaller werd donderdagavond aangekondigd bij het Turkse Ankaragücü. En dus zou het dossier van Diaby wel eens in een stroomversnelling kunnen geraken. Het Portugese A Bola kent alvast de voorwaarden tot een transfer en die lijken de Great Old te plezieren. Zo zou Sporting CP een bedrag van 3 à 4 miljoen euro verlangen. In principe moet dat een haalbaar bedrag zijn voor Antwerp, zeker gezien de kwalificatie voor de Europa League.

Of Luciano D'Onofrio dat ook wil betalen is echter een andere vraag. Maar zelfs dan is het stamnummer één niet kansloos. Volgens A Bola is het meest voor de hand liggende scenario immers dat Diaby verhuurd zal worden met aankoopoptie, al dan niet verplicht. In ieder geval wil Sporting hem deze mercato absoluut nog van de hand doen. Antwerp lijkt dus een goede kans te maken.

LEES OOK: Gheysens buiten geschreeuwd: nieuwe eigenaars bij Antwerp?

Antwerp moet doordrukken voor Diaby ...

Meest recent

Icoon scherp voor Standard en RSCA: "Dan blijf je beter thuis"

Om 13u30 nemen Standard en RSC Anderlecht het in een kolkend Sclessin op tegen elkaar. Een duel vol ...

5
5
Grote gelijk van Club Brugge: ‘gemiste’ transfer beste zet

Club Brugge zit weer op een wolk na de demonstratie tegen Marseille. Die had de club nodig, want het ...

69
69
Steun voor Hasi: hoe Anderlecht héél geduldig is

Bij RSC Anderlecht besloten ze om verder te gaan met Besnik Hasi. Hij moet echter winnen van ...

37
37
Vrancken is scherp na vreemde rode kaart voor STVV

STVV is bezig aan een sensationeel seizoen, maar werd zaterdagavond weer een beetje met de voetjes ...

124
124
'Club Brugge legt prijskaartje Onyedika vast'

Bij Club Brugge beloven de laatste dagen van de wintermercato nog zeer bewogen te worden. De ...

413
413
Vlotte zeges Liverpool en Barça, ademruimte voor Pocognoli

Er kwamen zaterdagavond nog enkele Europese grootmachten in actie. Liverpool en FC Barcelona hebben ...

23
23
Charleroi zet straffe reeks voort en stuit opmars STVV

Charleroi blijft zijn straffe reeks van de laatste weken verderzetten. Ze pakken nu ook de scalp van ...

53
53
'Genk laat toptalent vertrekken: oorzaak bekend'

KRC Genk beleeft een zeer opmerkelijke mercato. Het versterkt zich voorlopig niet, maar laat wel ...

178
178
Woeste Kompany haalt uit naar refs na nieuw puntenverlies

Maandenlang was Bayern München onaantastbaar in de Bundesliga, maar plots lijkt het team van ...

150
150
Nainggolan weer beslissend, RWDM wint opnieuw

In de slotwedstrijden van zaterdagavond in de Challenger Pro League heeft Radja Nainggolan zich ...

89
89
PSG stuurt speler naar België, verrassende transfer Yaremchuk

De wintermercato is in zijn laatste dagen aanbeland. Ongetwijfeld zullen we daarin nog enkele ...

161
161
'Cercle pakt nog uit met Duitse jeugdinternational'

Cercle Brugge was de voorbije weken goed op dreef, maar kreeg zaterdag een pijnlijke 0-4 om de oren ...

68
68
'Club Brugge in shock: alsnog vertrek Onyedika?'

Voor Club Brugge belooft het slot van de wintermercato nog zeer druk te worden. Niet alleen hopen ze ...

416
416
Chelsea wint op de valreep, Bayern verliest weer punten

Bayern München en Vincent Kompany lijken plots in een dipje te zitten. Ze blijven achter met ...

21
21
Slotoffensief komt te laat: Essevee onderuit tegen Westerlo

Zulte Waregem heeft zaterdag een zeer slechte zaak gedaan. Het moet weer bang achterom kijken nadat ...

32
32
‘Real verraadt eigen coach: droomtrainer staat al klaar’

Real Madrid heeft z’n nieuwe T1 nog maar net aangesteld, maar het Bernabéu gelooft er ...

137
137
Vrancken geeft het 'geheim' van STVV-succes prijs

STVV is bijzonder sterk bezig en staat knap tweede in de Jupiler Pro League. Vanavond nemen ze het ...

33
33
'AA Gent deelt KRC Genk twee transfertikken uit'

In België is er al jaren een strijd om de beste talenten. AA Gent probeert ook steeds meer in ...

222
222
'Club Brugge baalt: parel trekt naar Europese top'

Club Brugge leeft momenteel op een wolk na de kwalificatie in de Champions League, maar ze gaan toch ...

812
812
Druk op Renard neemt toe: "Er werd toch flink gespendeerd"

Besnik Hasi krijgt voorlopig de volle laag, maar daarachter zal Olivier Renard toch stilaan ...

382
382
Vannieuwkerke verrast vriend en vijand met opvallende zet

Karl Vannieuwkerke is dit weekend te horen en te zien op het WK Veldrijden in het Nederlandse Hulst. ...

128
128
KRC Genk maakt transferdeal met FC Barcelona bekend

Een zeer opvallende transfer bij Racing Genk. Daar hebben ze vandaag een deal gesloten met FC ...

194
194
Clement komt met bijzonder straffe Premier League-uitspraak

Philippe Clement kende wisselend succes bij AS Monaco en Rangers FC. Hij trok nadien naar Norwich ...

99
99
Arsenal recht de rug, Leipzig haakt helemaal af

In de Bundesliga en Premier League stonden er namiddag een aantal matche op het programma. Kregen we ...

23
23
Antwerp houdt gezondheidswandeling bij Cercle Brugge

Royal Antwerp FC stond om 16u voor een aantal moeilijke verplaatsing naar Cercle Brugge. Al werd het ...

83
83

Meer sportnieuws