'Strijd barst los: City wil Kompany inzetten voor supertransfer Doku'

door
'Strijd barst los: City wil Kompany inzetten voor supertransfer Doku'

Ondanks het feit dat de club zich tot dusver al liet gelden op de transfermarkt, belooft het nog een druk slot van de zomermercato te worden bij RSC Anderlecht. De recordkampioen wil immers nog een pak overbodige spelers van de hand doen. Daarnaast begint er nu ook één en ander te bewegen rond Jérémy Doku.


Het paars-witte goudhaantje zag zijn sterke start van het seizoen afgelopen week beloond worden met zijn eerste speelminuten én eerste doelpunt namens de Rode Duivels, terwijl hij nog altijd maar 18 jaar is. Die prestaties zijn ook aan de top van Europa niet voorbij gegaan. Eerder op de dag geraakte al bekend dat Liverpool FC hem nog steeds op de radar heeft staan, The Daily Telegraph voegt nu echter een compleet nieuwe wending toe aan deze transfersoap.

Het Britse medium beweert namelijk dat ook Manchester City zich aan het front heeft gemeld. De nummer twee uit de Premier League van vorig seizoen zou zijn prestaties bij de nationale ploeg alvast van dichtbij gevolgd hebben. Zeker het samenspel met Kevin De Bruyne in de tweede helft tegen IJsland zou de scouts gecharmeerd hebben. The Telegraph stelt ook dat coach Vincent Kompany door zijn ex-club ingezet kan worden om de transfer rond te krijgen.

20 MILJOEN POND
De Citizens zouden in Doku vooral een aanwinst op lange termijn zien. Maar gezien de grote concurrentie, ook AC Milan en Juventus worden genoemd als kandidaten, zou men overwegen om snel toe te slaan. In dat geval zou de winger eerst nog verhuurd kunnen worden. Aan Anderlecht of zelfs aan een kleinere club in de Champions League. Het medium stelt wel dat het minstens 20 miljoen pond, een slordige 22 miljoen euro, zou kosten om hem weg te krijgen uit het Lotto Park. Dat lijkt zelfs nog redelijk weinig, RSCA hoopt allicht om zijn eigen transferrecord scherper te stellen met de verkoop van Doku. Momenteel staat dat nog op naam van Youri Tielemans, die destijds voor zo'n 25 miljoen euro aan AS Monaco werd verpatst.

LEES OOK: Garcia hemelt één Duivel op: “Hij is ‘le détonnateur’”

Doku doet er goed aan nog een seizoen bij Anderlecht te blijven ...

Meest recent

‘Bliksemvertrek Mignolet bij de KBVB?’

Simon Mignolet stopt na dit seizoen als profvoetballer en hij gaat een avontuur aan bij de KBVB. ...

28
28
'Mokerslag voor Anderlecht: Club wil 2 toptargets wegkapen'

Het keepersdossier van Club Brugge en Anderlecht dreigt deze zomer opvallend hard door elkaar te ...

128
128
Misnoegd Antwerp wacht op uitleg Lardot: "Bizarre situatie"

Antwerp FC heeft op de eerste speeldag van de Europe Play-Offs meteen averij opgelopen. De Great Old ...

49
49
Afscheid bij Club Brugge? Vanaken gooit kaarten op tafel

Club Brugge wil in de komende weken de 20ste landstitel uit zijn geschiedenis veroveren. Daarvoor ...

167
167
Bayern-top schaamt zich kapot na blunder rond Kompany

Vincent Kompany zet sterke prestaties neer bij Bayern München, maar net dat maakt de situatie ...

199
199
Commotie op Bosuil: Van der Elst gaat volledig los na dé fase

De kop is eraf in de Europe Play-Offs. Leider KRC Genk trapte de nacompetitie vrijdagavond op gang ...

209
209
'Anderlecht zet spaarpotje klaar voor eerste zomeraankoop'

RSC Anderlecht hoopt in de Champions' Play-Offs alsnog een Europees ticket af te dwingen, maar mikt ...

167
167
"Blauw-zwarte toverketel" - Club zwaar bevoordeeld in titelstrijd

De Champions' Play-Offs barsten zaterdagavond helemaal los. Hoewel het door de puntenverdeling in ...

415
415
Hayen in discussie met Antwerp-fans: coach doet boekje open

De openingswedstrijd van de Europe Play-Offs tussen Antwerp FC en KRC Genk is op 1-2 geëindigd ...

514
514
Brughmans straalt na geslaagd debuut: "Dat rugnummer ..."

KRC Genk heeft vrijdagavond de Europe Play-Offs op gang getrapt met een belangrijke 1-2-overwinning ...

222
222
Met beauty Dembélé: winnend PSG klaar voor Liverpool

Paris Saint-Germain is goed aan het beslissende luik van het seizoen begonnen. De grootmacht ...

23
23
Meteen cruciale zege Genk: Heymans legt Bosuil zwijgen op

KRC Genk heeft zijn ambities om de Europe Play-Offs te winnen tijdens de eerste speeldag meteen in ...

81
81
Champions' Play-Offs van start: zestal onder vergrootglas

De Champions' Play-Offs gaan dit weekend van start. Voor de spelers van de zes deelnemers wordt dat ...

79
79
CPL: KV Kortrijk doet gouden zaak in promotiestrijd

De kampioen mag dan wel al bekend zijn, er staat in de Challenger Pro League toch nog ...

114
114
'Wending in dossier-De Cat: transfersom ligt op tafel'

RSC Anderlecht hoopt in de Champions' Play-Offs om nog minstens te stijgen tot de derde plaats en ...

360
360
Kompany telt af, spanning in Spanje: stand van zaken in Europa

Niet enkel in de Jupiler Pro League is money time aangebroken. Ook in de Europese topcompetities ...

57
57
'Keepersgevecht barst los: Anderlecht en Club neus aan neus'

Vlak voor de start van de Play-Offs kondigde Simon Mignolet aan dat hij na het seizoen zal stoppen ...

485
485
Zwakke plek bij Duivels: "Kan niet de bedoeling zijn"

De voorbereidingsstage van de Rode Duivels in aanloop naar het WK zit erop. Enkele dagen nadat de VS ...

276
276
Transferzet Club Brugge doet Vanderbiest ontploffen

Club Brugge staat op het punt om KV Mechelen een stevige transferdreun uit te delen. Blauw-Zwart ...

400
400
Van Gucht laat De Kock zweten: "Volgende keer zonder?"

Ruben Van Gucht was vandaag te gast bij Play Nostalgie en zorgde meteen voor een opvallend moment. ...

37
37
Vier nieuwe namen bij Antwerp, Hayen hakt keepersknoop door

De Europe Play-Offs worden vrijdagavond op gang getrapt met een bijzonder aantrekkelijke affiche. Zo ...

38
38
Italiaanse tragedie deint uit: nieuwe bondscoach tegen Belgen

Italië greep deze week voor de derde keer op rij naast een ticket voor de eindronde van het WK. ...

87
87
'Antwerp-Genk: Oosting en Hayen hakken knopen door'

Het startschot van de play-offs wordt straks gegeven op de Bosuil, waar zowel Antwerp als KRC Genk ...

93
93
Euvrard laat koppen rollen: grote kuis bij Standard

Standard hoopt zaterdag tegen OHL voor het eerst in vijf (!) jaar tijd nog eens een wedstrijd te ...

153
153
AA Gent slikt bittere pil: goudhaantje onder het mes

AA Gent vat maandag in eigen huis de play-offs aan tegen KV Mechelen. Rik De Mil zal het dan wel nog ...

79
79

Meer sportnieuws