'Grote zorgen om Hazard: Real doet pijnlijke vaststelling'

door
'Grote zorgen om Hazard: Real doet pijnlijke vaststelling'

Eden Hazard behoorde ook voor de afgelopen interlandperiode tot de selectie van de Rode Duivels, maar Roberto Martinez hield hem 180 minuten aan de kant. Iets wat tot verbazing zorgt in de Spaanse media, al hebben ze daar uiteraard ook weet van zijn zorgwekkende fysieke vorm.

Zo stellen ze bij MARCA dat ze in Madrid nog nooit de beste Hazard hebben te zien gekregen. In eerste instantie te wijten aan de slechte fysieke conditie waarin hij vorige zomer arriveerde, waarna hij meteen kreeg af te rekenen met blessureleed. Later in het seizoen viel hij opnieuw uit, en zijn die klachten dus nog steeds geen verleden tijd.

Ook nu kampt Hazard nog steeds problemen aan de enkel, en wordt er gevreesd dat het blessureleed zijn tol eist. Zo zou de Rode Duivel geen volledig vertrouwen meer hebben in zijn eigen lichaam, en schrik hebben voor een nieuwe terugval.  En die twijfel reikt ook tot bij de staf van Real, zo zegt MARCA. 

Hoewel ze blijven geloven in Hazard, hebben ze toch groeiende bezorgdheid over zijn vorm en vragen ze zich af of hij ooit nog zijn beste niveau zal bereiken. De Spaanse krant zegt bovendien dat zijn terugkeer nog niet voor meteen zal zijn. Zo zou hij pas binnen een kleine maand speelklaar kunnen zijn, net op het moment dat er een nieuwe interlandbreak aankomt. 

LEES OOK: 'Real Madrid wil uitpakken met Ronaldo-transferbom'

🚀

Haalt hij nog zijn beste niveau?

Meest recent

Rode Duivels schrikken op na nieuwe update uit Iran

De Rode Duivels vertoeven momenteel in de Verenigde Staten met het oog op het WK van komende zomer. ...

1
1
'Antwerp hakt knoop door: flop moet beschikken'

Bij Antwerp zullen ze in de Europe Play-Off de komende weken nog alles uit de kast halen om het ...

27
27
'Vuurwerk op Sclessin: transferplannen Standard bekend'

De voorbije jaren werden de Europe Play-Offs doorgaans een sof voor Standard. Dit seizoen willen de ...

46
46
WK-barrages: geen stunts voor Suriname en Nieuw-Caledonië

In de komende dagen worden de laatste tickets voor het WK van deze zomer nog uitgedeeld. ...

29
29
Ex-Rode Duivel Mike Verstraeten deelt verschrikkelijk nieuws

In de jaren '80 en '90 was Mike Verstraeten één van de meest gevreesde verdedigers op ...

0
0
Ophef bij VRT: Van Gucht deelt onverwachte tik uit

Ruben Van Gucht heeft onlangs zelf de speculatie rond zijn toekomst flink aangewakkerd. Met een ...

38
38
Na 6 jaar wachten: “Onwerkelijk” voor Duivel

De Rode Duivels spelen in de komende dagen oefeninterlands tegen de Verenigde Staten en Mexico. Het ...

50
50
‘Sensatie rond Onana: verrassende club meldt zich’

Zaterdagavond beginnen de Rode Duivels aan hun voorbereiding op het WK met een oefeninterland tegen ...

79
79
Zomerse toptransfer? De Ketelaere verrast met uitspraak

De Rode Duivels zijn deze week naar de Verenigde Staten afgereisd zonder Romelu Lukaku en dat ...

78
78
Slagveld bij Licentiecommissie: 11 clubs moeten vrezen

De lente is aangebroken en dat betekent voor Belgische voetbalclubs dat het tijd is om hun dossiers ...

359
359
'Grootmacht twijfelt plots: recorddeal Club in gevaar'

De kans is reëel dat Club Brugge komende zomer opnieuw het Belgische transferrecord zal ...

231
231
Met groeten van Mbappé: Frankrijk klopt Brazilië in oefenclash

Deze week staan heel wat interessante oefenduels op het programma met oog op het WK van komende ...

60
60
WK-barrages: Italië en Denemarken op koers, Polen ontsnapt

Donderdagavond werd de eerste ronde van de Europese WK-barrages afgewerkt. Daarbij kon Italië ...

130
130
'Topkandidaat bij City: Kompany beslist over Bayern-vertrek'

Vincent Kompany levert momenteel uitstekend werk af als hoofdtrainer van Bayern München. Toch ...

301
301
Tresoldi verklapt opvallend detail over Club-transfer

Club Brugge wil in de komende weken absoluut de 20ste landstitel uit zijn geschiedenis veroveren. ...

381
381
Garcia lacht tanden bloot na eerste groepstraining in VS

De Rode Duivels vertoeven momenteel op Amerikaanse bodem voor een stage. Aanstaande zaterdag werken ...

126
126
Titelfavorieten afgewogen: "Het momentum ligt bij hun"

Terwijl de ogen in de komende dagen gericht zijn op de nationale ploeg, is het toch ook al uitkijken ...

132
132
'Transferklepper Barça: steraanvaller naar Camp Nou'

FC Barcelona wil in de komende weken serieus oogsten met Robert Lewandowski als aanvallend ...

194
194
De Cat naar Bayern München? 'Sleutelrol Kompany onthuld'

In de komende dagen hoopt hij zijn grote debuut als Rode Duivel te maken, ondertussen wordt ook al ...

376
376
Interlands: Turkije op zucht van WK, noodscenario Standard

Donderdag staan verschillende WK-barragewedstrijden op het programma. Daarnaast wordt er ook in de ...

78
78
‘Club Brugge blaast mercato op: 9M voor eerste zomerknaller’

Club Brugge wil deze zomer vroeg en hard toeslaan op de transfermarkt. Blauw-Zwart volgt een jonge ...

446
446
'Garcia keihard: deze spelers mogen WK op buik schrijven'

De Rode Duivels zijn geland op Amerikaanse bodem waar ze de komende dagen een stage en twee ...

335
335
Oosting jubelt: Antwerp krijgt er belangrijk wapen bij

Antwerp FC heeft woensdag extra vertrouwen getankt met oog op de Europe Play-Offs. In een oefenmatch ...

407
407
'Opvolger Courtois: nieuwe nummer één Duivels staat vast'

De Rode Duivels zullen het tijdens de oefenstage in de Verenigde Staten zonder Thibaut Courtois ...

519
519
Transfervoorwaarden bekend: huurling terug naar Anderlecht?

RSC Anderlecht blijft op zoek naar een nieuwe sportief directeur. De Brusselaars willen dan ook een ...

430
430

Meer sportnieuws