'Anderlecht gaat voor absolute jackpot'

door
'Anderlecht gaat voor absolute jackpot'

RSC Anderlecht kiest in de recente seizoenen voluit voor de eigen jeugd en dat werpt stilaan haar vruchten af. Zo maken Jérémy Doku en Yari Verschaeren bijvoorbeeld veel minuten bij de Rode Duivels en daarnaast staat er nog een hele generatie aan te drummen.

Jérémy Doku vierde tegen IJsland zijn eerste interlandgoal, nadat hij vooral in de tweede wedstrijdhelft een grote indruk naliet. De snelle dribbelkont bevestigde daarmee zijn steile evolutie die hij sinds vorig seizoen meemaakt. En wie ook die evolutie opvolgt, is de Engelse kampioen Liverpool, die Doku al sinds 2017 op de radar heeft. Volgens La Dernière Heure hebben The Reds nu hun belangstelling vernieuwd in Doku.

Volgens de Franstalige krant is het de bedoeling dat Liverpool hem aankoopt maar eerst nog een jaar uitleent aan Anderlecht - zoals de constructie tussen KV Mechelen en Manchester City met Issa Kaboré. Anderlecht zou op de hoogte zijn van de Engelse interesse maar van concrete onderhandelingen zou er nog geen sprake zijn. Uiteraard wil Sporting haar kroonjuweel niet laten gaan, maar toch zou elke speler te koop zijn "voor de juiste prijs", gezien de penibele financiële situatie waarin de club zich bevindt. 

UPDATE 10/09

Liverpool zou dus opnieuw zijn oog hebben laten vallen op Jérémy Doku, zo melden ze ook bij Het Nieuwsblad. Anderlecht zou niet helemaal weigerachtig staan tegenover een transfer, al zullen The Reds dan wel heel wat water bij de wijn moeten doen.

Want ondanks de penibele financiële situatie waarin Anderlecht zich nog steeds begeeft, zijn de Brusselaars niet van plan om hun grootste goudhaantje zomaar de deur te laten uitlopen. Zo heeft Het Nieuwsblad het over een transfer van ‘enkele tientallen miljoenen’.  De marktwaarde van de vleugelspeler bedraagt volgens Transfermarkt momenteel 9 miljoen euro.

LEES OOK: 'Union SG droomt van megadeal met Liverpool'

Is hij 30-40 miljoen euro waard?

Meest recent

'Zeer verrassende WK-ganger voor Club Brugge'

Club Brugge zag dit seizoen weer de nodige spelers doorbreken op het internationale toneel. Sinds de ...

35
35
'KV Mechelen twijfelt nog over verlenging sterkhouder'

KV Mechelen ligt met nog vier wedstrijden te spelen in de reguliere competitie nog altijd op koers ...

20
20
Trotse Leko: "We hebben voor paniek gezorgd"

Voor Club Brugge is er dinsdagavond een einde gekomen aan het avontuur in de Champions League. Op ...

38
38
Bodø/Glimt stunt weer, ook Leverkusen en Newcastle door

Dinsdagavond hebben nog drie teams hun ticket voor de achtste finales van de Champions League ...

49
49
'Marokko vier maanden voor WK op zoek naar bondscoach'

De start van het WK nadert met rasse schreden en de meeste deelnemers leggen de laatste hand aan hun ...

44
44
Mignolet reageert goudeerlijk na stevige blunder

Club Brugge heeft zich dinsdag niet opnieuw kunnen plaatsen voor de achtste finales van de Champions ...

80
80
'Wilmots zorgt voor opmerkelijke wending bij Standard'

Op vier speeldagen van het einde van de reguliere competitie strijdt Standard nog altijd mee voor de ...

93
93
Twee sterkhouders gebuisd bij Club: "Je ziet het zelden"

Voor Club Brugge zit het avontuur in de Champions League erop. Het slaagde er niet in om te stunten ...

264
264
Zure avond voor Club: "Cijfers zijn te zwaar"

Club Brugge is er dit seizoen niet in geslaagd om de achtste finale van de Champions League te ...

106
106
Mannaert héél duidelijk over transfer naar Anderlecht

Vincent Mannaert heeft een aflopend contract bij de KBVB. De toekomst van de voormalige sportieve ...

280
280
Exit Club Brugge: ex-Buffalo kegelt Blauw-Zwart uit CL

Om 18u45 ging Club Brugge op bezoek naar Atlético Madrid. Heel Brugge geloofde in een stunt ...

118
118
'Griezmann op weg naar bijzonder straffe transfer'

Antoine Griezmann hoopt vanavond met Atlético Madrid Club Brugge uit te schakelen. De Franse ...

39
39
‘Casteels-stunt: één detail zet Club Brugge op z’n kop’

Club Brugge kijkt al vooruit naar het leven na Simon Mignolet, want zijn contractdossier blijft ...

400
400
Sensatie in Atlético-Club Brugge: "50 miljoen euro!"

Club Brugge begon om 18u45 aan zijn match tegen Atlético Madrid. De Bruggelingen speelden 3-3 ...

193
193
'Standard wil cashen: smaakmaker ontploft'

Bij Standard kennen ze al jarenlang heel veel miserie, op en naast het veld. Sportief en financieel ...

128
128
Verhuurde JPL-spelers: verrassende smaakmaker in Eredivisie

In de Jupiler Pro League hebben weer heel wat spelers de competitie tijdelijk verlaten voor een ...

27
27
Club-coach Leko legt keuzes Vetlesen en Diakhon uit

Club Brugge neemt het in de terugwedstrijd van de Champions League op tegen Atlético Madrid. ...

45
45
Lukebakio in de clinch met Prestianni: racismerel escaleert

De racismerel tussen Vinicius Junior van Real Madrid en Benfica-speler Gianluca Prestianni blijft ...

88
88
‘Nieuwe sportieve baas Anderlecht: positieve gesprekken’

RSC Anderlecht is druk bezig om de zaken achter de schermen op orde te stellen. Paars-Wit zoekt een ...

282
282
De 11 namen: Leko verrast met vervanger Onyedika

Club Brugge heeft om 18u45 een afspraak met de geschiedenis. Na het 3-3 gelijkspel in Jan Breydel ...

162
162
Voetbalbond maakt aanduidingen refs speeldag 27 bekend

De reguliere competitie nadert zijn finale ontknoping, en dus staan de zenuwen alsmaar meer ...

139
139
'Geen weg terug: Anderlecht hakt trainersknoop door'

Behoudens een verrassing zit Jérémy Taravel ook volgende week tegen OH Leuven nog in ...

415
415
Verheyen tipt Leko: Club Brugge all-in tegen Atlético?

Binnen twee uur begint Club Brugge eraan tegen Atlético Madrid. Om een ticket voor de achtste ...

112
112
'Anderlecht verbrandt vingers: Hazard op hete kolen'

Met hangen en wurgen zette RSC Anderlecht zondag tegen Zulte Waregem een serieuze stap richting de ...

240
240
Union incasseert uppercut: einde seizoen voor sterkhouder?

Union liet zich zaterdag niet onder druk zetten door de zeges van eerste achtervolgers STVV en Club ...

123
123

Meer sportnieuws