'Anderlecht gaat voor absolute jackpot'

1890 stemmen
'Anderlecht gaat voor absolute jackpot'

RSC Anderlecht kiest in de recente seizoenen voluit voor de eigen jeugd en dat werpt stilaan haar vruchten af. Zo maken Jérémy Doku en Yari Verschaeren bijvoorbeeld veel minuten bij de Rode Duivels en daarnaast staat er nog een hele generatie aan te drummen.

Jérémy Doku vierde tegen IJsland zijn eerste interlandgoal, nadat hij vooral in de tweede wedstrijdhelft een grote indruk naliet. De snelle dribbelkont bevestigde daarmee zijn steile evolutie die hij sinds vorig seizoen meemaakt. En wie ook die evolutie opvolgt, is de Engelse kampioen Liverpool, die Doku al sinds 2017 op de radar heeft. Volgens La Dernière Heure hebben The Reds nu hun belangstelling vernieuwd in Doku.

Volgens de Franstalige krant is het de bedoeling dat Liverpool hem aankoopt maar eerst nog een jaar uitleent aan Anderlecht - zoals de constructie tussen KV Mechelen en Manchester City met Issa Kaboré. Anderlecht zou op de hoogte zijn van de Engelse interesse maar van concrete onderhandelingen zou er nog geen sprake zijn. Uiteraard wil Sporting haar kroonjuweel niet laten gaan, maar toch zou elke speler te koop zijn "voor de juiste prijs", gezien de penibele financiële situatie waarin de club zich bevindt. 

UPDATE 10/09

Liverpool zou dus opnieuw zijn oog hebben laten vallen op Jérémy Doku, zo melden ze ook bij Het Nieuwsblad. Anderlecht zou niet helemaal weigerachtig staan tegenover een transfer, al zullen The Reds dan wel heel wat water bij de wijn moeten doen.

Want ondanks de penibele financiële situatie waarin Anderlecht zich nog steeds begeeft, zijn de Brusselaars niet van plan om hun grootste goudhaantje zomaar de deur te laten uitlopen. Zo heeft Het Nieuwsblad het over een transfer van ‘enkele tientallen miljoenen’.  De marktwaarde van de vleugelspeler bedraagt volgens Transfermarkt momenteel 9 miljoen euro.

LEES OOK: Doku-discussie bereikt kookpunt: zware kritiek ontploft

Is hij 30-40 miljoen euro waard?

Meest recent

'Club in lastig transferparket: United komt aankloppen'

Dat Club Brugge deze transferzomer enkele sterkhouders zal verliezen lijkt onvermijdelijk, maar men ...

64
64
Rudi Garcia op weg naar ondergang? "Ik vrees ervoor ..."

De Rode Duivels zijn tegenvallend aan het WK 2026 en dus wordt met een kritische blik naar de ...

97
97
'Garcia grijpt drastisch in: totale WK-wending Vanaken'

De Rode Duivels staan zaterdagochtend onder aanzienlijke druk voor hun laatste WK-groepsmatch tegen ...

364
364
WK-bom ontploft al voor slotmatch: zware gevolgen Garcia

Het WK is nog maar net bezig, maar Rudi Garcia zit al volop in een storm. De rust rond de Rode ...

309
309
Jordanië in rouw: comeback Algerije verbrodt grote WK-stunt

Jordanië is er dinsdagochtend niet in geslaagd zijn eerste punten ooit op het WK te pakken. ...

27
27
'Kompany in zijn nopjes: Bayern legt monstercontract klaar'

Michael Olise heeft zich in het voorbije seizoen opgeworpen tot één van de betere ...

211
211
'Anderlecht op zucht van trainer: onverwachte naam op komst'

RSC Anderlecht is maandag aan de voorbereiding op het nieuwe seizoen begonnen zonder hoofdtrainer. ...

593
593
Topspitsen aan kanon: Mbappé en Haaland heersen in Groep I

Groep I van het wereldkampioenschap wordt momenteel gedomineerd door twee absolute topspitsen. Zowel ...

56
56
Garcia houdt adem in na nieuwe update omtrent Doku

Als een donderslag bij heldere hemel gaf Jérémy Doku zondag verstek tegen Iran. ...

249
249
Vanhaezebrouck velt verdict over basisplaats Vanaken

Na het gelijkspel tegen Egypte geraakten de Rode Duivels nu ook niet voorbij Iran, en dus staan Rudi ...

319
319
Ex-ref spreekt klare taal: Rode Duivels bestolen?

Op het WK is er helaas geen Jonathan Lardot om een woordje uitleg te verschaffen bij de beslissingen ...

211
211
'Ngoy op strafbankje: Garcia broedt op verrassing'

In een sowieso al moeizame partij tegen Iran schoten de Rode Duivels zichzelf tot overmaat van ramp ...

202
202
'Rode Duivels likken wonden: duo in de lappenmand'

Zaterdag is het do or die voor de Rode Duivels tegen Nieuw-Zeeland. Op papier een haalbare affiche, ...

216
216
Nederlanders stomverbaasd: "Vanaken beste speler van België"

Na de tegenvallende WK-start met 2 op 6, krijgt bondscoach Rudi Garcia de nodige kritiek over zich ...

611
611
Magic Messi! Historische goals brengen Argentinië ronde verder

Argentinië blijft voorlopig op koers om zijn wereldtitel te verlengen. De Albiceleste zijn ...

118
118
Nieuwe club voor Renard; AA Gent kondigt vertrek aan

AA Gent begint binnen een maand al aan het nieuwe seizoen in de voorrondes van de Conference League. ...

278
278
Doku vader geworden in Londen! Tijdstip WK-terugkeer bekend

Jérémy Doku en zijn vrouw Shireen Raymond zijn bevallen van hun eerste kindje. Dat ...

339
339
Anderlecht duwt voor WK-transfer: oude bekende in beeld

Anderlecht heeft het dossier van een oude bekende weer op tafel gelegd. Vandaag lijkt het nog een ...

358
358
'Wit konijn Sibierski: nieuwe trainer RSCA onderweg'

RSC Anderlecht vatte maandag de voorbereiding op komend seizoen aan. Nog altijd zonder nieuwe ...

610
610
Bommetje bij RSCA: comeback Kindermans eist slachtoffer

RSC Anderlecht sluit een verloren zoon weer in de armen, want via de clubkanalen werd Jean ...

425
425
Kerkhofs geeft Van Gucht lik op stuk: "Of hij te klein is?"

Sommige uitspraken blijven hangen omdat ze zo onverwacht eerlijk zijn. Dat was ook het geval toen ...

161
161
Garcia slikt bittere pil: WK al afgelopen voor Doku?

Na de magere twee op zes kunnen de Rode Duivels zich geen misstap meer veroorloven. Winst tegen ...

204
204
Anderlecht kondigt Kindermans aan, Antwerp kiest opvolger

Eerder op de dag geraakte bekend dat Jean Kindermans terugkeert naar Neerpede. Lang heeft een ...

454
454
Pfaff compleet vernederd: Belgische bond door stof

Jean-Marie Pfaff heeft in een openhartig gesprek een opvallende ontgoocheling gedeeld over zijn band ...

593
593
'Vrancken verrast met nieuwe buitenlandse club'

Wouter Vrancken heeft zijn nieuwe club zo goed als beet. De ex-trainer van STVV gaat aan de slag ...

401
401

Meer sportnieuws