'Anderlecht gaat voor absolute jackpot'

1890 stemmen
'Anderlecht gaat voor absolute jackpot'

RSC Anderlecht kiest in de recente seizoenen voluit voor de eigen jeugd en dat werpt stilaan haar vruchten af. Zo maken Jérémy Doku en Yari Verschaeren bijvoorbeeld veel minuten bij de Rode Duivels en daarnaast staat er nog een hele generatie aan te drummen.

Jérémy Doku vierde tegen IJsland zijn eerste interlandgoal, nadat hij vooral in de tweede wedstrijdhelft een grote indruk naliet. De snelle dribbelkont bevestigde daarmee zijn steile evolutie die hij sinds vorig seizoen meemaakt. En wie ook die evolutie opvolgt, is de Engelse kampioen Liverpool, die Doku al sinds 2017 op de radar heeft. Volgens La Dernière Heure hebben The Reds nu hun belangstelling vernieuwd in Doku.

Volgens de Franstalige krant is het de bedoeling dat Liverpool hem aankoopt maar eerst nog een jaar uitleent aan Anderlecht - zoals de constructie tussen KV Mechelen en Manchester City met Issa Kaboré. Anderlecht zou op de hoogte zijn van de Engelse interesse maar van concrete onderhandelingen zou er nog geen sprake zijn. Uiteraard wil Sporting haar kroonjuweel niet laten gaan, maar toch zou elke speler te koop zijn "voor de juiste prijs", gezien de penibele financiële situatie waarin de club zich bevindt. 

UPDATE 10/09

Liverpool zou dus opnieuw zijn oog hebben laten vallen op Jérémy Doku, zo melden ze ook bij Het Nieuwsblad. Anderlecht zou niet helemaal weigerachtig staan tegenover een transfer, al zullen The Reds dan wel heel wat water bij de wijn moeten doen.

Want ondanks de penibele financiële situatie waarin Anderlecht zich nog steeds begeeft, zijn de Brusselaars niet van plan om hun grootste goudhaantje zomaar de deur te laten uitlopen. Zo heeft Het Nieuwsblad het over een transfer van ‘enkele tientallen miljoenen’.  De marktwaarde van de vleugelspeler bedraagt volgens Transfermarkt momenteel 9 miljoen euro.

LEES OOK: Salah gooit met statement Slot helemaal onder de bus

Is hij 30-40 miljoen euro waard?

Meest recent

Arsenal op zucht van titel: controverse na rode kaart-fase

Arsenal FC heeft maandagavond weer een grote stap richting de landstitel gezet. De Gunners wonnen op ...

14
14
Leko ontkracht kritiek op Verhaeghe: "Klopt niet"

Club Brugge staat op het punt om Dévy Rigaux te verliezen aan Feyenoord, met als gevolg de ...

130
130
'Code rood bij Antwerp: exit Jaecques & Haroun?'

Na een alweer teleurstellend seizoen is Antwerp aan bezinning toe. Komende zomer is er dan ook nog ...

112
112
'Witte rook bij Essevee: overeenkomst met nieuwe T1'

Ontsnappen aan de Relegation Play-Offs lukte niet, maar daarin bleek Zulte Waregem wel veruit de ...

132
132
'Kogel door de kerk: Anderlecht verkoopt De Cat'

Na de verloren bekerfinale was het andermaal een seizoen om snel te vergeten voor RSC Anderlecht. ...

693
693
Leko haalt gram: ultieme vernedering voor AA Gent?

Dankzij een spectaculaire 5-0 zege tegen Union diepte Club Brugge het gat met de eerste achtervolger ...

353
353
"Als je hem ziet spelen ..." - Vanaken vaste basisspeler op WK?

Met een vijf sterren-prestatie in de titelclash tegen Union SG, toonde Hans Vanaken zondag nog eens ...

150
150
'Bom in Manchester: Guardiola na slotspeeldag weg bij City'

De ontknoping van de Engelse titelstrijd draait op volle toeren. Maar maandagavond werd de Premier ...

145
145
'STVV op zucht van nieuwe spits, Cercle pakt miljoenen'

Het seizoen in het clubvoetbal loopt op zijn laatste benen. Heel wat ploegen zijn dan ook al ...

77
77
Gouden Schoen: winnaar eerste stemronde nú al bekend?

Het seizoen in het clubvoetbal zit er bijna op, tijd dus om de uitblinkers van de voorbije maanden ...

204
204
'Mourinho dropt enorme transferbom bij Real-comeback'

Een officiële aankondiging ontbreekt nog, maar alle signalen wijzen erop dat José ...

189
189
Coucke met grond gelijk gemaakt: "Net een oude ABBA-zanger"

Bijna negen jaar geleden verraste Marc Coucke de Belgische voetbalwereld door recordkampioen RSC ...

532
532
'Gheysens droomt van stunt met topcoach'

Antwerp zit opnieuw zonder trainer en op de Bosuil gonst het meteen van de geruchten. Paul Gheysens ...

634
634
Lardot velt verdict: Sykes ontsnapt, penalty voor RSCA?

Na de 5-0 zege van Club Brugge tegen Union lijkt de titelstrijd beslist. Op het optreden van Lothar ...

314
314
Haroun hakt knopen door: 4 slachtoffers bij Antwerp

Na nog geen halfjaar werd Joseph Oosting alweer bedankt voor bewezen diensten door Antwerp, dat de ...

588
588
Jan Breydel ontploft: Brugse fans in brand door één man

Club Brugge lijkt op weg naar de landstitel. Blauw-Zwart veegde gisteren de vloer aan met concurrent ...

471
471
'RSCA kan cashen: 30 miljoen voor voltreffers Renard'

De vierde plaats werd voorlopig veiliggesteld, maar tot zover het goede nieuws bij RSC Anderlecht. ...

663
663
Titelkoorts bij Club Brugge: feestplannen al onthuld

Zelf houden Ivan Leko en co hun voetjes nog op de grond, maar na de forfaitzege tegen Union lijkt ...

294
294
Van Gucht en Charlotte shockeren: “Namen beslissing samen”

Alsof alle ogen al niet genoeg op hen gericht waren, zorgen Ruben Van Gucht en Charlotte Van Looy ...

96
96
Vanderbiest met verrassend oordeel over punt in Anderlecht

KV Mechelen gaf in de slotfase alsnog een zege weg tegen RSC Anderlecht. Al verdienden de ...

277
277
Vandenbempt trekt héél pijnlijke conclusie over Anderlecht

RSC Anderlecht moet nog knokken om een Europees ticket te behalen. Dat is heel erg nodig voor de ...

325
325
KV Mechelen wacht af: ervaren pion mysterieus over vertrek

Bij KV Mechelen hopen ze nog een Europees ticket te behalen, wat voor de club fantastisch zou zijn. ...

179
179
Club Brugge reageert fors na nazigroet

Er was een groot feest na Club Brugge - Union SG, maar één fan zorgde ervoor dat hij ...

416
416
Club Brugge heeft beet en shopt in de Bundesliga

Club Brugge is volop bezig met het scouten van buitenlandse talenten, maar ze wisten ook al een ...

172
172
Hayen baalt: vier pionnen out voor Antwerp

KRC Genk moet aan de bak tegen Royal Antwerp FC. De Limburgers beseffen dat het van moeten is, want ...

267
267

Meer sportnieuws