'Anderlecht gaat voor absolute jackpot'

door
'Anderlecht gaat voor absolute jackpot'

RSC Anderlecht kiest in de recente seizoenen voluit voor de eigen jeugd en dat werpt stilaan haar vruchten af. Zo maken Jérémy Doku en Yari Verschaeren bijvoorbeeld veel minuten bij de Rode Duivels en daarnaast staat er nog een hele generatie aan te drummen.

Jérémy Doku vierde tegen IJsland zijn eerste interlandgoal, nadat hij vooral in de tweede wedstrijdhelft een grote indruk naliet. De snelle dribbelkont bevestigde daarmee zijn steile evolutie die hij sinds vorig seizoen meemaakt. En wie ook die evolutie opvolgt, is de Engelse kampioen Liverpool, die Doku al sinds 2017 op de radar heeft. Volgens La Dernière Heure hebben The Reds nu hun belangstelling vernieuwd in Doku.

Volgens de Franstalige krant is het de bedoeling dat Liverpool hem aankoopt maar eerst nog een jaar uitleent aan Anderlecht - zoals de constructie tussen KV Mechelen en Manchester City met Issa Kaboré. Anderlecht zou op de hoogte zijn van de Engelse interesse maar van concrete onderhandelingen zou er nog geen sprake zijn. Uiteraard wil Sporting haar kroonjuweel niet laten gaan, maar toch zou elke speler te koop zijn "voor de juiste prijs", gezien de penibele financiële situatie waarin de club zich bevindt. 

UPDATE 10/09

Liverpool zou dus opnieuw zijn oog hebben laten vallen op Jérémy Doku, zo melden ze ook bij Het Nieuwsblad. Anderlecht zou niet helemaal weigerachtig staan tegenover een transfer, al zullen The Reds dan wel heel wat water bij de wijn moeten doen.

Want ondanks de penibele financiële situatie waarin Anderlecht zich nog steeds begeeft, zijn de Brusselaars niet van plan om hun grootste goudhaantje zomaar de deur te laten uitlopen. Zo heeft Het Nieuwsblad het over een transfer van ‘enkele tientallen miljoenen’.  De marktwaarde van de vleugelspeler bedraagt volgens Transfermarkt momenteel 9 miljoen euro.

LEES OOK: Red Flames zien na 112 caps wéér grote naam afhaken

Is hij 30-40 miljoen euro waard?

Meest recent

Okon gelooft in stunt Club Brugge en ziet hierdoor grote kans

Paul Okon was enkele jaren geleden assistent-trainer van Carl Hoefkens toen Club Brugge in eigen ...

1
1
Standard heeft prijs en slaat mooie slag

Bij Standard kent alweer een pover seizoen, maar de club hoopt de volgende jaren weer meer ...

10
10
Albert luidt alarmbel over twee Duivels: "Maak me zorgen"

Binnen een viertal maanden gaat het WK van start. De Rode Duivels kennen de nodige problemen, want ...

20
20
Verheyen over smaakmaker Club: "Niet klaar voor grote club"

Bij Club Brugge verkochten ze de afgelopen jaren voor héél veel geld. Geen enkele ...

72
72
Red Flames zien na 112 caps wéér grote naam afhaken

Het is duidelijk dat er stilaan een nieuw tijdperk is bij de Red Flames. De Belgische dames zien ...

22
22
Europese topcoach: "Haal Karetsas weg bij KRC Genk"

Bij KRC Genk weten ze dat ze met Konstantinos Karetsas een fenomeen in de rangen hebben. De jonge ...

200
200
Transferplan Club Brugge: Rigaux doet boekje open

Club Brugge heeft het voorbije decennium een straffe ontwikkeling doorgemaakt. Het groeide uit tot ...

159
159
'Toptransfer in de maak voor Amadou Onana'

Komende zomer staat er een WK op het programma en dat toernooi zal ongetwijfeld een invloed hebben ...

67
67
Mechele zorgt voor straffe primeur bij Club Brugge

Club Brugge hoopt om 21u opnieuw een Europese topavond te beleven. Dan komt Atletico Madrid op ...

104
104
UEFA grijpt in na racismerel rond Vinicius

Het werd dinsdag helaas geen feestavond in de Champions League. Alle sportieve verdiensten van de ...

177
177
Garcia moet volgende Rode Duivel schrappen voor maart

De Rode Duivels trekken in maart op stage naar de Verenigde Staten. Het wordt de laatste bijeenkomst ...

75
75
Aster Nzeyimana spuwt het uit: "Om van te kokhalzen"

Ze deelden recent nog ontroerend nieuws na een moeilijke periode. Aster Nzeyimana en Lize Feryn ...

58
58
De Condé benoemt enorm verschil bij Genk

Niet alleen Club Brugge is deze week aan zet in Europa. Donderdag komt ook KRC Genk in actie, want ...

116
116
Openda en Faes beleven zeer pijnlijke avond in CL

Het is dinsdagavond geen al te beste avond geworden voor de Belgen in de Champions League. Thibaut ...

32
32
Van der Elst stuurt Club grote waarschuwing voor Atletico

Club Brugge haalde vorig seizoen knap de achtste finales van de Champions League en hoopt dat ...

88
88
'Nieuwe knaltransfer Union: meer dan 20 miljoen'

Union moet de Champions League-wedstrijden van deze week op de televisie volgen, nadat de ...

95
95
TRANSFERUURTJE: 'Twijfels rond Schreuder, exit Verschaeren'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

320
320
Mbappé scheldt ‘racist’ de huid vol: “Nooit meer spelen”

De racismerel in de Champions League tussen Real Madrid en Benfica blijft de gemoederen bezighouden. ...

120
120
Vandenbempt draait kar volledig over Club Brugge

Club Brugge staat in de Champions League-tussenronde tegenover Atlético Madrid. De ...

418
418
Noa Lang haalt ferm uit na glansrol bij Galatasaray

Noa Lang verliet Napoli in de winter voor Galatasaray. De concurrentie in Italië was enorm en ...

125
125
Mignolet emotioneel: "Ze vragen alleen of ik pijn heb"

Bij Club Brugge leven ze toe naar wat hopelijk opnieuw een sprookjesachtige avond wordt op Jan ...

209
209
Einde CL-verhaal voor Mignolet? 'Big Si' velt oordeel

Simon Mignolet lijkt bezig aan zijn laatste maanden als doelman van Club Brugge. Hij is er einde ...

308
308
'Anderlecht en Renard: dé oorzaak voor vertrek bekend'

RSC Anderlecht ontsloeg Olivier Renard, wat geen verrassende beslissing was. De sportief directeur ...

414
414
Carrasco over Duivels én transfer: "Wil toch iets zeggen"

Yannick Carrasco kende al een héél mooie carrière, waarbij vooral zijn periode ...

81
81
Speler Club trapt niet in val: "Of ik naar Atlético wil?"

Nicolo Tresoldi praat regellmatig met buitenlandse media. De aanvaller gaf een interview aan het ...

147
147

Meer sportnieuws