'Anderlecht gaat voor absolute jackpot'

1890 stemmen
'Anderlecht gaat voor absolute jackpot'

RSC Anderlecht kiest in de recente seizoenen voluit voor de eigen jeugd en dat werpt stilaan haar vruchten af. Zo maken Jérémy Doku en Yari Verschaeren bijvoorbeeld veel minuten bij de Rode Duivels en daarnaast staat er nog een hele generatie aan te drummen.

Jérémy Doku vierde tegen IJsland zijn eerste interlandgoal, nadat hij vooral in de tweede wedstrijdhelft een grote indruk naliet. De snelle dribbelkont bevestigde daarmee zijn steile evolutie die hij sinds vorig seizoen meemaakt. En wie ook die evolutie opvolgt, is de Engelse kampioen Liverpool, die Doku al sinds 2017 op de radar heeft. Volgens La Dernière Heure hebben The Reds nu hun belangstelling vernieuwd in Doku.

Volgens de Franstalige krant is het de bedoeling dat Liverpool hem aankoopt maar eerst nog een jaar uitleent aan Anderlecht - zoals de constructie tussen KV Mechelen en Manchester City met Issa Kaboré. Anderlecht zou op de hoogte zijn van de Engelse interesse maar van concrete onderhandelingen zou er nog geen sprake zijn. Uiteraard wil Sporting haar kroonjuweel niet laten gaan, maar toch zou elke speler te koop zijn "voor de juiste prijs", gezien de penibele financiële situatie waarin de club zich bevindt. 

UPDATE 10/09

Liverpool zou dus opnieuw zijn oog hebben laten vallen op Jérémy Doku, zo melden ze ook bij Het Nieuwsblad. Anderlecht zou niet helemaal weigerachtig staan tegenover een transfer, al zullen The Reds dan wel heel wat water bij de wijn moeten doen.

Want ondanks de penibele financiële situatie waarin Anderlecht zich nog steeds begeeft, zijn de Brusselaars niet van plan om hun grootste goudhaantje zomaar de deur te laten uitlopen. Zo heeft Het Nieuwsblad het over een transfer van ‘enkele tientallen miljoenen’.  De marktwaarde van de vleugelspeler bedraagt volgens Transfermarkt momenteel 9 miljoen euro.

LEES OOK: Jeremy Doku laat niemand onberoerd met verrassend bericht

Is hij 30-40 miljoen euro waard?

Meest recent

"Scheidsrechter zag het anders" - Broos scherp na dubbel rood

Wat één van de hoogtepunten uit zijn carrière moest worden, draaide uit op een ...

18
18
Analisten vellen verdict: Vanaken titularis tegen Egypte?

In aanloop naar de WK-opener tegen Egypte, wordt al volop gespeculeerd over de mogelijke basisploeg ...

34
34
'Anderlecht vliegt direct mercato op met Goto-miljoenen'

RSC Anderlecht wacht nog steeds op een nieuwe trainer, maar is ondertussen wel actief op de ...

170
170
Openingsmatch met drie rode kaarten: Mexico klopt zwak Zuid-Afrika

Co-gastland Mexico is met een perfect rapport aan het wereldkampioenschap begonnen. In de ...

62
62
'Mourinho-effect: Real plukt topspeler weg onder neus Barça'

José Mourinho is de nieuwe trainer van Real Madrid. De Portugese trainer werd donderdag ...

71
71
Beste spelers WK '26: twee Rode Duivels in top 50

Het wereldkampioenschap 2026 is donderdagavond officieel op gang getrapt. In de komende weken wordt ...

134
134
Grote ergernis bij WK-openingsmatch: "Doodsteek voetbalfan"

De kop is eraf op het wereldkampioenschap 2026. Co-gastland Mexico en het Zuid-Afrika van bondscoach ...

170
170
Imke Courtois kiest basiself Duivels: Vanaken én grote verrassing

De Rode Duivels staan tijdens hun eerste WK-groepsmatch meteen voor een serieuze uitdaging. Egypte ...

176
176
Spraakmakende comeback rond: Mourinho nieuwe coach Real

Vlak voor de openingswedstrijd van het WK bracht Real Madrid groot nieuws naar buiten. De ...

61
61
Eerste zomeraanwinst: Zulte Waregem shopt in eigen land

Zulte Waregem heeft donderdag afscheid genomen van smaakmaker Jeppe Erenbjerg, die naar KRC Genk ...

143
143
Talisman bij Duivels: "Hij heeft enorm veel goesting"

De Rode Duivels zijn bereide zich momenteel voor op hun eerste WK-wedstrijd. Aan motivatie om er een ...

287
287
'Anderlecht grijpt mis: groen licht toptransfer Duranville'

Terwijl het wereldkampioenschap in de startblokken staat, begint in Europa stilaan de ...

365
365
Laatste kunststuk als Duivel? Courtois open over afscheid

De Rode Duivels bereiden zich momenteel in Seattle voor op hun eerste WK-wedstrijd van aanstaande ...

77
77
Zwaar dilemma Garcia: "Dat duo mag blijven staan"

Met zijn sterke voorbereidingscampagne lijkt Nathan Ngoy een basisplaats te hebben afgedwongen bij ...

534
534
"Brute waarheid" - Ronaldo keihard aangepakt vlak voor WK

De verwachtingen rond Portugal zijn bijzonder groot voor het WK in de VS, Canada en Mexico. ...

73
73
Vanaken-schok in basiself Duivels? "Tielemans op de bank"

Donderdagavond trappen Mexico en Zuid-Afrika het wereldkampioenschap 2026 op gang. Aanstaande ...

442
442
Club Brugge droomt van stunttransfer van 20 miljoen

Club Brugge volgt het WK met grote ogen. De jonge speler op het WK kan zich daar op het grootste ...

637
637
'Club Brugge richt pijlen op Nigeriaanse flankaanvaller'

Zowel op uitgaand als inkomend vlak wordt er deze zomer heel wat verkeer verwacht bij Club Brugge. ...

247
247
Anderlecht-fans reageren massaal op vertrek van Goto

De eerste grote uitgaande transfer van deze zomermercato is een feit. Via de officiële kanalen ...

302
302
Hugo Broos beroert tot tranen toe met tragisch verhaal

Hugo Broos heeft in zijn carrière al zowat alles meegemaakt. Maar vanavond, wanneer ...

102
102
'Anderlecht zoekt T1: topkandidaat Sibierski haakt af'

Op uitgaand vlak zit er stilaan schot in de zaak, maar inkomende dossiers wist RSC Anderlecht tot op ...

913
913
'Grote kuis in Anderlecht: abrupte exit in de maak'

Nadat het eerder al een aantal huurlingen uitzwaaide, en enkele aflopende contracten niet meer ...

493
493
Vlak voor WK: De Wever slaat voetbalfans met verstomming

Opvallende beelden vanuit de Wetstraat 16, waar Bart De Wever zich vlak voor de openingswedstrijd ...

150
150
'Club Brugge aast op dubbelslag bij PSG'

Bij Club Brugge lijkt er deze zomer heel wat te gaan bewegen. Het zal vervangers moeten vinden voor ...

459
459
Vossen ziet Genk goudmijn aanboren op transfermarkt

Jelle Vossen is nog op zoek naar een nieuwe uitdaging. De 37-jarige spits nam enkele weken geleden ...

610
610

Meer sportnieuws