Kranten duiden grote uitblinker aan na klinkende zege Duivels

door
Kranten duiden grote uitblinker aan na klinkende zege Duivels

De Rode Duivels hebben hun eerste luik in de Nations League afgesloten met een klinkende overwinning. Tegen IJsland was het eerst nog wat schrikken na een vroege tegengoal, maar uiteindelijk wonnen de mannen van bondscoach Roberto Martinez met duidelijke 5-1-cijfers. Verschillende spelers haalden dan ook een hoog niveau.


Maar één man stak er toch nog wat bovenuit. Zo wordt Kevin De Bruyne daags nadien uitgeroepen tot grote uitblinker bij de meeste kranten. Bij SudPresse krijgt hij bijvoorbeeld een beoordeling van 8.5 op 10. "Hij was de orkestmeester van de Rode Duivels. Na zijn afwezigheid tegen Denemarken had De Bruyne honger en dus gaf hij een masterclass van wat hij allemaal met een bal kan doen. In het korte spel of met een lange bal, de spelmaker van Manchester City tekende toch weer voor twee assists", klonk het.

Bij La Dernière Heure wordt de lofzang gewoon voort gezet. "De geboorte van zijn derde kind, gevolgd door een confrontatie met zijn ex-makelaar op het politiebureau: niets kan De Bruyne destabiliseren. Na tien minuutjes van matig spel, deed hij daarna wat hij wou. Hij was betrokken bij bijna elke gevaarlijke aanval en bij enkele doelpunten. Zelfs als hij wandelt is hij dé patron op het veld."

Ook bij Het Nieuwsblad scoort KDB de beste beoordeling van alle Duivels. Het Laatste Nieuws tot slot, is iets kritischer. Al haalt hij met een 7 op 10 toch een even goede score als hun 'Man van de Match' Dries Mertens. "Hij begon wat roestig, maar mocht na een turbulente week zijn joker inzetten. Veel betere tweede helft en was betrokken bij drie goals."

LEES OOK: Staande ovatie De Bruyne: Italiaanse pers door dolle heen

Als de Duivels slechts één van de drie kon meepakken naar het EK, wie zou u kiezen?

Meest recent

'Anderlecht wil uitpakken met oud-speler PSG en Dortmund'

Bijna drie maanden na het ontslag van Olivier Renard, zit RSC Anderlecht nog steeds zonder sportief ...

24
24
Kompany door het lint in kleedkamer: Bayern-sterren getuigen

Bayern München heeft zaterdag extra vertrouwen getankt voor de Champions League-kraker op Paris ...

134
134
Drie wissels bij Gent, Leko laat grote naam links liggen

Zondagmiddag staat opnieuw een erg mooie affiche op het programma in de Champions' Play-Offs. Zo ...

118
118
'Zomerse transferbom: PSG pakt zwaar uit op mercato'

Paris Saint-Germain blijft goed in de running om zichzelf op te volgen als Frans kampioen én ...

176
176
TRANSFERUURTJE: 'Club lonkt naar Ajax, transfergevecht Karetsas'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

130
130
Horror bij Schalke 04: Medewerkers in shock na vondst lijk

In het stadion van FC Schalke 04 is een tragische ontdekking gedaan. In een toilet van de ...

33
33
'RSCA-Union: Taravel dumpt duo, Hubert verrast'

Nadat het op een diefje won van AA Gent en KV Mechelen werd RSC Anderlecht donderdag door STVV met ...

212
212
'Club Brugge heeft beet: toptarget geeft jawoord'

In de titelrace kan Club Brugge zich wellicht geen fouten meer veroorloven, en dus is het straks ...

318
318
'Sibierski drukt stempel: eerste wapenfeit in Anderlecht'

RSC Anderlecht zit nog altijd zonder technisch directeur, want voorlopig blijft het wachten op een ...

314
314
'Gent-Club: De Mil waagt gokje, dilemma voor Leko'

In de Champions' Play-Offs geven AA Gent en Club Brugge straks het startschot voor speeldag vier. In ...

111
111
BV’s in zinderend titelduel: Drama loert om de hoek

Is Sporting Hasselt stilaan op weg naar een soort Wrexham-scenario? Onder leiding van BV's Sam ...

209
209
'Anderlecht loopt blauwtje: comeback van de baan'

Terwijl er alsmaar meer gespeculeerd wordt over de comeback van Romelu Lukaku, flirt RSC Anderlecht ...

126
126
Vanden Borre verrast: uitspraken over Anderlecht en Club

RSC Anderlecht hoopt dit jaar met de beker eindelijk nog eens een prijs te pakken, Club Brugge ...

323
323
Brusselmans laat medialand daveren met grote onthulling

De nasleep van zijn passage in De Slimste Mens ter Wereld blijft Herman Brusselmans achtervolgen. De ...

101
101
AC Milan - Juventus: twee ex-JPL'ers krijgen de volle laag

In de Serie A nemen AC Milan en Juventus het tegen elkaar op. De titel is vliegen voor de twee, maar ...

46
46
Opschudding in Breda: Hoefkens na match naar het ziekenhuis

NAC Breda speelde gisterenavond in eigen huis tegen Ajax. De Amsterdammers waren met 0-2 te sterk na ...

92
92
Meunier zet deur open: JPL-topclub loert

Thomas Meunier is einde contract bij Lille OSC. Daar is de Rode Duivel nog steeds een vaste waarde. ...

402
402
Gedoemd te mislukken: Club twijfelt aan transfer

Club Brugge zit met een probleem dat maar blijft aanslepen. De rechtsachterpositie zorgt al maanden ...

362
362
Guardiola slaat terug: critici likken wonden

Manchester City staat momenteel tweede in de Premier League met een match minder. Als ze die winnen, ...

35
35
Antwerp droomt weer: mooi verhaal krijgt vorm

Royal Antwerp FC mag weer dromen van een Europees ticket. De Great Old won met 2-4 van KVC Westerlo ...

194
194
Klopt KRC Genk in JPL aan voor vervanger El Ouahdi?

De kans is héél groot dat Zakaria El Ouahdi KRC Genk komende zomer gaat verlaten. Er ...

281
281
Na Hazard vreest Anderlecht: volgende vertrek lonkt

Bij RSC Anderlecht vertrekt Thorgan Hazard. Alwéér een ervaren speler weg. Tegen Union ...

467
467
Kompany perplex: Kane neemt besluit met enorme gevolgen

Rond Harry Kane is de voorbije weken opnieuw wat beweging vanuit de markt ontstaan, en dat blijft ...

365
365
'Salah, Casemiro en Neymar samen: competitie verrast'

Mo Salah (Liverpool), Casemiro (Manchester United) en Neymar (Santos) gaan deze zomer wellicht een ...

33
33
Anderlecht draait koers: succesrecept keert terug?

RSC Anderlecht verandert het geweer (alweer) van schouder. De Brusselaars gaan in hun transferbeleid ...

517
517

Meer sportnieuws