Kranten duiden grote uitblinker aan na klinkende zege Duivels

door
Kranten duiden grote uitblinker aan na klinkende zege Duivels

De Rode Duivels hebben hun eerste luik in de Nations League afgesloten met een klinkende overwinning. Tegen IJsland was het eerst nog wat schrikken na een vroege tegengoal, maar uiteindelijk wonnen de mannen van bondscoach Roberto Martinez met duidelijke 5-1-cijfers. Verschillende spelers haalden dan ook een hoog niveau.


Maar één man stak er toch nog wat bovenuit. Zo wordt Kevin De Bruyne daags nadien uitgeroepen tot grote uitblinker bij de meeste kranten. Bij SudPresse krijgt hij bijvoorbeeld een beoordeling van 8.5 op 10. "Hij was de orkestmeester van de Rode Duivels. Na zijn afwezigheid tegen Denemarken had De Bruyne honger en dus gaf hij een masterclass van wat hij allemaal met een bal kan doen. In het korte spel of met een lange bal, de spelmaker van Manchester City tekende toch weer voor twee assists", klonk het.

Bij La Dernière Heure wordt de lofzang gewoon voort gezet. "De geboorte van zijn derde kind, gevolgd door een confrontatie met zijn ex-makelaar op het politiebureau: niets kan De Bruyne destabiliseren. Na tien minuutjes van matig spel, deed hij daarna wat hij wou. Hij was betrokken bij bijna elke gevaarlijke aanval en bij enkele doelpunten. Zelfs als hij wandelt is hij dé patron op het veld."

Ook bij Het Nieuwsblad scoort KDB de beste beoordeling van alle Duivels. Het Laatste Nieuws tot slot, is iets kritischer. Al haalt hij met een 7 op 10 toch een even goede score als hun 'Man van de Match' Dries Mertens. "Hij begon wat roestig, maar mocht na een turbulente week zijn joker inzetten. Veel betere tweede helft en was betrokken bij drie goals."

LEES OOK: ‘Details switch Mokio onthuld: KBVB grijpt in en géén WK’

Als de Duivels slechts één van de drie kon meepakken naar het EK, wie zou u kiezen?

Meest recent

Doku briest ondanks glansrol: Rode Duivel in zak en as

Manchester City kreeg een uppercut in de Premier League. The Cityzens speelden 3-3 gelijk tegen ...

14
14
Noa Lang baart opzien met Lil Kleine: grote verrassing

Noa Lang heeft een verleden bij Club Brugge, maar nu maakt de aanvaller het mooie weer bij ...

12
12
KV Mechelen schiet recht in de roos: toptransfer

KV Mechelen boekte afgelopen speeldag een eerste overwinning in de Champions Play-Offs. Malinwa mag ...

70
70
Rudi Garcia opgelet: Real komt met Courtois-statement

Thibaut Courtois ligt in de lappenmand bij Real Madrid, maar de doelman lijkt op de weg terug. Ook ...

50
50
Klacht tegen DAZN: misleidende advertentie voor fans

DAZN is al een tijdje gespreksonderwerp nummer 1 in België. De streamingdienst kwam afgelopen ...

183
183
TRANSFERUURTJE: ‘Anderlecht strijdt met rivaal, Club incasseert’

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

278
278
Ronny Deila in vieze papieren: seksuele intimidatie

Ronny Deila zit in vieze papieren. De voormalige trainer van Standard Luik en Club Brugge nam in ...

77
77
Oosting krimpt ineen bij Antwerp: fans zijn het beu

Royal Antwerp FC kreeg afgelopen speeldag een pak slaag van jewelste tegen rechtstreekse concurrent ...

139
139
‘Club Brugge gaat vol voor knaltransfer van 15 miljoen euro’

De zomertransfer komt dichterbij en de clubs zijn al op zoek naar opportuniteiten op de ...

308
308
'Anderlecht gaat transferstrijd aan met Standard'

RSC Anderlecht gaat wellicht een linksachter aantrekken. De Brusselaars worden steeds vaker in ...

149
149
'Bommetje bij Antwerp: vertrekken twee sterke mannen?'

Royal Antwerp FC is een club op drift. Eigenaar Paul Gheysens zal dringend knopen moeten doorhakken ...

319
319
Butera verlaat Ajax: hapt één van deze drie JPL-clubs?

Bij RSC Anderlecht lieten ze de afgelopen jaren enkel talenten vertrekken. Dat pakte soms verkeerd ...

133
133
'Rigaux grijpt in: intens gesprek met Club-sterkhouder'

Club Brugge heeft de titelstrijd in de Champions' Play-Offs helemaal naar zich toe getrokken. Dat ...

318
318
'Consequenties bij Genk: transferrevolutie in de maak'

Mathematisch gezien blijft nog alles mogelijk, maar KRC Genk heeft het zichzelf knap lastig gemaakt ...

310
310
Club zoekt flankaanvaller: buitenkansje bij landgenoot?

Club Brugge zal tijdens de zomerse transferperiode verschillende aanwinsten aantrekken. Op het ...

285
285
'Komst Sibierski maakt eerste 'slachtoffer' bij Anderlecht'

RSC Anderlecht heeft zijn nieuwe sportief verantwoordelijke beet. Maandag werd de Fransman Antoine ...

560
560
Discussie niet voorbij: fatale rode kaart Mac Allister onterecht?

Union SG heeft afgelopen weekend zijn koppositie in de Champions' Play-Offs te grabbel gegooid na ...

584
584
Boskamp laat fans achter met enorme brok in de keel

De afwezigheid van Jan Boskamp op televisie valt steeds meer op. De goedlachse Nederlander was ...

102
102
Doku steelt de show: Guardiola geeft straf compliment

Manchester City heeft maandagavond twee dure punten verspeeld in de Engelse titelstrijd. Aan ...

207
207
'Poppen aan het dansen bij Genk: De Condé ontploft in kleedkamer'

De Europe Play-Offs zijn dit seizoen erg aantrekkelijk, met vier speeldagen te gaan hebben liefst ...

551
551
‘Sibierski-bom barst: koppen rollen bij Anderlecht’

Anderlecht haalt met Antoine Sibierski niet alleen een nieuwe sportieve baas binnen, maar ook iemand ...

558
558
Vrancken vs. Burgess: directe trigger voor conflict onthuld

Christian Burgess zorgde afgelopen weekend voor een heuse relletje. De aanvoerder van Union SG ...

329
329
'Pro League Player of the Season': grote favoriet al bekend

Het einde van het seizoen nadert en dus is het weer tijd om de uitblinkers van de voorbije maanden ...

269
269
Schipbreuk City: fenomenale Doku voorkomt nederlaag in 96ste

In de Engelse titelstrijd heeft Manchester City duur puntenverlies geleden. Ondanks een dominante ...

81
81
Taravel grijpt in: vier wijzigingen bij Anderlecht?

RSC Anderlecht ging afgelopen weekend in eigen huis met de billen bloot tegen Club Brugge. Zondag ...

293
293

Meer sportnieuws