Kranten duiden grote uitblinker aan na klinkende zege Duivels

door
Kranten duiden grote uitblinker aan na klinkende zege Duivels

De Rode Duivels hebben hun eerste luik in de Nations League afgesloten met een klinkende overwinning. Tegen IJsland was het eerst nog wat schrikken na een vroege tegengoal, maar uiteindelijk wonnen de mannen van bondscoach Roberto Martinez met duidelijke 5-1-cijfers. Verschillende spelers haalden dan ook een hoog niveau.


Maar één man stak er toch nog wat bovenuit. Zo wordt Kevin De Bruyne daags nadien uitgeroepen tot grote uitblinker bij de meeste kranten. Bij SudPresse krijgt hij bijvoorbeeld een beoordeling van 8.5 op 10. "Hij was de orkestmeester van de Rode Duivels. Na zijn afwezigheid tegen Denemarken had De Bruyne honger en dus gaf hij een masterclass van wat hij allemaal met een bal kan doen. In het korte spel of met een lange bal, de spelmaker van Manchester City tekende toch weer voor twee assists", klonk het.

Bij La Dernière Heure wordt de lofzang gewoon voort gezet. "De geboorte van zijn derde kind, gevolgd door een confrontatie met zijn ex-makelaar op het politiebureau: niets kan De Bruyne destabiliseren. Na tien minuutjes van matig spel, deed hij daarna wat hij wou. Hij was betrokken bij bijna elke gevaarlijke aanval en bij enkele doelpunten. Zelfs als hij wandelt is hij dé patron op het veld."

Ook bij Het Nieuwsblad scoort KDB de beste beoordeling van alle Duivels. Het Laatste Nieuws tot slot, is iets kritischer. Al haalt hij met een 7 op 10 toch een even goede score als hun 'Man van de Match' Dries Mertens. "Hij begon wat roestig, maar mocht na een turbulente week zijn joker inzetten. Veel betere tweede helft en was betrokken bij drie goals."

LEES OOK: Straf! Rode Duivel bij 10 grootste blikvangers op WK 2026

Als de Duivels slechts één van de drie kon meepakken naar het EK, wie zou u kiezen?

Meest recent

KRC Genk droomt van de jackpot: "In januari al?"

KRC Genk heeft heel wat spelers die interesse genieten vanuit het buitenland. Net zoals elke ...

0
0
Held van Club Brugge stopt en wordt trainer

Victor Vazquez heeft zopas het einde van zijn voetbalcarrière aangekondigd. Dat maakte de ...

37
37
'Club Brugge verwacht gigantische financiële bonus'

Club Brugge is financieel de sterkste ploeg in België. De Bruggelingen kunnen komende zomer ...

114
114
KV Mechelen met groot nieuws: "Een historische dag"

KV Mechelen heeft een volgende stap in zijn ontwikkeling als club gezet. De Maneblussers hadden ...

21
21
Buitenkans voor Anderlecht: Neymar & co afgetroefd?

RSC Anderlecht gaat in januari de transfermarkt op. Paars-Wit heeft op een aantal posities ...

67
67
‘Benteke-bom slaat in: grote schok bij Anderlecht’

Bij de naam Christian Benteke schoten in Neerpede meteen alle emoties alle kanten op. Supporters ...

258
258
‘Aandeelhouder Union zwaar in opspraak: problemen op komst?'

In het voetbal gebeuren er achter de schermen veel zaken die men liefst niet in het openbaar ziet. ...

87
87
Verschaeren toch kritisch, Heynen baalt als een stekker

RSC Anderlecht won met 1-3 van KRC Genk en zit in de kwartfinales van de Croky Cup, waar ze AA Gent ...

126
126
DAZN trekt van leer én geeft duidelijkheid aan kijkers

DAZN en de Pro League liggen op ramkoers. Er is nog een grote onduidelijkheid over de rest van het ...

182
182
Fink geeft dé reden voor bekeruitschakeling KRC Genk

KRC Genk ging na verlengingen met 1-3 onderuit tegen RSC Anderlecht, waar de wisselspelers met hun ...

278
278
Hasi ziet kantelmoment in Genk: "Moet hen bedanken"

RSC Anderlecht kende een geweldige week. We haalden nog aan dat het richtinggevend was. Paars-Wit ...

200
200
Loting Croky Cup: Anderlecht vs. Gent, Union en Club spelen uit

Vlak nadat de laatste tickets werden uitgedeeld, werd donderdagavond ook geloot voor de kwartfinales ...

494
494
Valse noot bij Anderlecht: 'zwakke schakel' krijgt 3 op 10

Ook RSC Anderlecht treedt begin volgend kalenderjaar aan in de kwartfinales van de Croky Cup. Op het ...

359
359
Anderlecht naar kwartfinale! Domme penaltyfout nekt Genk

RSC Anderlecht heeft zich donderdagavond als laatste ploeg geplaatst voor de kwartfinales van de ...

220
220
Lammens vloekt in slotfase, Milan-Belgen sneuvelen in Coppa

In de Engelse Premier League heeft Manchester United wederom puntenverlies geleden. Na een late ...

51
51
CEO gooit kaarten open: dít competitieformat wil Anderlecht

Normaal gesproken wordt volgend seizoen een grote competitiehervorming doorgevoerd in de Jupiler Pro ...

299
299
'Lewandowski overvalt Barça met grote transferwending'

De toekomst van FC Barcelona-steraanvaller Robert Lewandowski blijft de gemoederen bedaren in ...

172
172
Anderlecht beroofd van doelpunt? Vanhaezebrouck duidelijk

In de 1/8ste finales van de Croky Cup stond donderdagavond een aantrekkelijke topaffiche op het ...

826
826
Neuer legt alles op tafel: zó denkt Bayern-legende over Kompany

Vincent Kompany scheert dit seizoen hoge toppen met zijn Bayern München. De Belgische trainer ...

737
737
Nieuwe bom onder JPL: Club Brugge neemt standpunt in

De Jupiler Pro League blijft in woelig weer verkeren. De storm rond de mediarechten woedt nog volop ...

694
694
Competitie al verloren voor Gent? Roef maakt statement

AA Gent heeft woensdagavond voor het eerst in vijf wedstrijden nog eens kunnen winnen. De Buffalo's ...

127
127
'OM in shock: transferstunt Vermeeren na 90 minuten bank'

Arthur Vermeeren is eindelijk baas op het middenveld van Marseille, en dan zat hij ineens 90 minuten ...

624
624
Genk-Anderlecht: Fink en Hasi wisselen elk twee keer

Donderdagavond worden de twee laatste tickets voor de kwartfinales van de Croky Cup uitgedeeld. ...

69
69
Vreemd moment in bekerzege Club: "Grijze zone?"

Club Brugge blijft in de running om zichzelf op te volgen als bekerwinnaar. Het plaatste zich ...

535
535
'Alarm bij Club: wintervertrek steunpilaar plots erg concreet'

Club Brugge zou in januari onder meer een extra flankaanvaller willen aantrekken. Maar Blauw-Zwart ...

378
378

Meer sportnieuws