'Club opnieuw gelinkt aan peperdure middenvelder'

door
'Club opnieuw gelinkt aan peperdure middenvelder'

De supporters van Club Brugge kijken reikhalzend uit naar de slotweken van de zomerse transferperiode. De verwachting is immers dat de landskampioen, die tot dusver nog geen nieuwkomers aantrok, daarin flink zal toeslaan. Er staan alvast een aantal prioriteiten op het verlanglijstje.


Momenteel lijkt versterking voor het aanvallende compartiment het belangrijkste, een extra flankaanvaller en een nieuwe spits zouden bovenaan de to do-list van Vincent Mannaert staan. Maar ook een extra middenvelder lijkt geen overbodige luxe. En daarvoor wordt Blauw-Zwart nu opnieuw gelinkt aan een voormalig doelwit. Het Turkse Fotospor beweert namelijk dat Fausto Vera nog steeds in beeld is op Jan Breydel.

Club werd tijdens de vorige wintermercato al gelinkt aan de 20-jarige middenvelder van Argentinos Juniors. Tot een overgang kwam het toen niet, maar blijkbaar zou hij nog steeds in beeld zijn. Al is er financieel gezien wel een zware inspanning nodig om Vera binnen te halen. Volgens TuttoSport zou een bod van 9 miljoen euro, afkomstig van Torino, niet rechtstreeks aanvaard zijn. De Argentijnse club zou op minstens 10 miljoen euro mikken.

Hoewel Club er financieel goed voor staat, lijkt zo'n bedrag een te groot risico voor een speler die nog niets heeft bewezen in het Europese voetbal. Bovendien heerst er heel wat concurrentie. Naast Torino zouden ook Galatasaray en Spartak Moskou belangstelling tonen.

LEES OOK: 'Club Brugge hakt knoop door: ideale opvolger Mignolet'

Is een extra middenvelder momenteel een prioriteit voor Club?

Meest recent

Thibaut Courtois kiest voor spectaculair nieuw team

Sommige stappen zie je aankomen, andere totaal niet. Thibaut Courtois lijkt de laatste tijd vooral ...

3
3
Keeperskwestie in Genk: Hayen kiest nieuwe nummer één

Op het veld van Antwerp krijgt KRC Genk vrijdag de eer om de play-offs af te trappen. Niet de ...

21
21
'Club Brugge hakt knoop door: ideale opvolger Mignolet'

Wat al langer in de lucht hing, is nu ook officieel: Simon Mignolet houdt het na dit seizoen voor ...

241
241
'Genk wil voorbeeld van Club met Tresoldi-deal volgen'

Club Brugge sloeg vorige zomer alweer een geweldige transferslag met de komst van Nicolo Tresoldi. ...

97
97
Geen vaste waarde, wel Openda: Teklak maakt WK-selectie

Binnen ongeveer anderhalve maand moet Rudi Garcia de selectie van de Rode Duivels voor het WK ...

70
70
Hayen kondigt (noodgedwongen) wissel aan bij Genk

Vrijdagavond worden de play-offs van de Jupiler Pro League op gang getrapt. De debatten worden ...

142
142
'Brys krijgt Belgische concurrentie voor WK-job'

De Rode Duivels zakken straks opnieuw af naar het WK met een buitenlandse bondscoach, maar dat ...

23
23
Verhaeghe spreekt duidelijk over opvolging Mignolet

Het was donderdag toch wel een bommetje bij Club Brugge: Simon Mignolet stopt op het einde van het ...

317
317
'Napoli wil nog een derde Belg binnenhalen'

Napoli kleurt de laatste seizoenen weer behoorlijk Belgisch. Romelu Lukaku streek er in de zomer van ...

67
67
'Standard verrast met beslissing over Euvrard'

Standard mocht dit seizoen nog verrassend lang dromen van de top zes, maar viel uiteindelijk toch ...

187
187
'Club mag deze opvolger voor Mignolet al schrappen'

Bij Club Brugge kwam er donderdagvoormiddag zeer verrassend nieuws. Plots werd er immers een ...

356
356
TRANSFERUURTJE: 'WK-explosie bij Club, reden exit Hazard bekend'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

168
168
DAZN pakt uit met nieuwigheid voor PO's: "Voor de fans!"

DAZN heeft besloten het contract met de Pro League stop te zetten, maar dit seizoen is het Belgische ...

249
249
Verhaeghe en Mignolet geven uitleg over bliksemvertrek

Simon Mignolet stopt na een indrukwekkende carrière aan het einde van het seizoen met ...

388
388
Simon Mignolet dropt bom en verlaat Club Brugge

Club Brugge kondigde plots een persconferentie aan en de supporters wisten niet wat er aan de hand ...

381
381
STVV heeft doel in PO1: "Niet zoals Gent vorig jaar"

Vanaf komend weekend is het 'money time' in de Jupiler Pro League, want dan worden de play-offs ...

44
44
Mannaert over WK-selectie: "Zij zijn al zeker"

De Rode Duivels hebben hun stage in de Verenigde Staten afgerond met een ruime zege tegen het ...

109
109
Genk slaat drie vliegen in één klap met contractopties

KRC Genk moest tijdens de interlandbreak zijn wonden likken, want de Limburgers grepen uiteindelijk ...

284
284
Rode Duivel hint naar straffe transferwending

Er is de laatste jaren een groot spelersverloop geweest bij de Rode Duivels. Domenico Tedesco voerde ...

53
53
Ceulemans velt zijn oordeel over vergelijking met De Cat

De stage in de Verenigde Staten was voor Rudi Garcia de gelegenheid om enkele nieuwe namen aan het ...

112
112
Ward Lemmelijn en Francken: telefoontje slaat in als bom

Sommige carrières nemen onverwachte bochten, maar bij Ward Lemmelijn lijkt het eerder een ...

97
97
Vanaken komt met belangrijk nieuws over blessure

De Rode Duivels moesten het de voorbije week in de Verenigde Staten stellen zonder een aantal vaste ...

244
244
Club, RSCA of Genk: wie heeft de beste jeugdopleiding?

Zelf opgeleide talenten spelen een alsmaar belangrijkere rol bij onze Belgische topclubs. Niet ...

328
328
Stadionsoap Club Brugge: hallucinante details onthuld

Het is nog maar eens D-Day voor Club Brugge in het heikele stadiondossier, een soap die nu al bijna ...

1240
1240
Van Gucht en Vermeire: conflict krijgt vurige wending

Soms zegt één zin meer dan een heel interview. Jacques Vermeire deed recent zo’n ...

63
63

Meer sportnieuws