Vergeet Messi, Barça heeft nieuwe diamant: "Bliksemflits"

door
Vergeet Messi, Barça heeft nieuwe diamant:

Lionel Messi domineert nog steeds de krantenkoppen, maar Barça hoeft niet te vrezen. Met Ansu Fati heeft het namelijk al een volgend briljantje klaar staan. Gisteren liet die een onuitwisbare indruk achtergelaten in de Nations League-wedstrijd tussen Spanje en Oekraïne (4-0). De jonge aanvaller versierde eerst een penalty en maakte later in het duel zijn eerste doelpunt voor La Furia Roja.

De Spaanse media zijn logischerwijs lyrisch. Marca kopt bijvoorbeeld 'Ansu Fati is Disneyworld' en schrijft: "Als zeventienjarige is elke voetbalwedstrijd nog hetzelfde als naar een pretpark gaan, een plek om te lachen, voor lol en fantasie. Met één actie stal hij de show (de krant doelt op de actie waarmee de FC Barcelona-speler de strafschop versierde, red.). Een bliksemflits en Spanje hervond zijn vreugde. Dat is wat er gebeurde in het Alfredo di Stéfano, waar je alleen al vanwege de naam goed moet voetballen."

Het dagblad vervolgt: "En dat deed Ansu Fati, het was een optreden om te onthouden. Hij is als zeventienjarige nog onbevangen. De vleugelspits van Barça bleef volhouden totdat hij een bruut doelpunt maakte, het soort waarvan de glazen van tafel vallen op de terrassen. Van buiten de zestien kapte hij en kapte hij, zag een gaatje en passeerde de 36-jarige Pyatov. Ansu houdt geen rekening met leeftijd."

Het talent zorgt voor een frisse wind bij de Spanjaarden: "Als er symptomen van depressie zijn, is niets beter dan het raam openzetten om de kamer te luchten. Het gebeurde met de Quinta del Buitre, met Fernando Torres bij Atlético en het kan nu gebeuren met Ansu Fati bij Barça en de Spaanse ploeg. Hij speelde met een lach op zijn gezicht. Van nu af aan zal elke wedstrijd waarin hij wissel is bij zijn club voor discussie zorgen. Hij heeft alles in huis om te breken met de protocollen."

LEES OOK: 'Deal van 30 miljoen: Barça verzilvert zege met toptransfer'

De opvolger van Messi bij Barça?

Meest recent

Jeugdproduct Anderlecht versiert zeer verrassende transfer

Neerpede heeft nog steeds een geweldige reputatie, al weten niet alle jeugdproducten van Anderlecht ...

2
2
Ngoy verovert plots Frankrijk: "Het is geen toeval"

Bondscoach Rudi Garcia zal zondag met veel plezier gekeken hebben naar de wedstrijd van Lille. Niet ...

12
12
Straf beeld: Club deelt schade bij Tzolis na aanslag

Club Brugge heeft zondagavond een uitstekende zaak gedaan door te gaan winnen in Charleroi. Het nam ...

57
57
Cercle laat gouden punten liggen: "We verdienden meer"

De 27ste speeldag in de Jupiler Pro League werd zondagavond afgesloten met een heuse kelderkraker. ...

17
17
Geen droomdebuut voor Ferrera: "Maar dit geeft vertrouwen"

Bij FCV Dender streek er deze week nog een nieuwe coach neer. Na een nul op twaalf werd Hayk Milkon ...

6
6
Leko stuurt Anderlecht nu al stevige waarschuwing

Club Brugge heeft zich zondagavond tot de winnaar van het weekend gekroond, maar daar heeft het wel ...

226
226
Charleroi schreeuwt moord en brand: "Schuld ligt bij ref"

Charleroi kwam zondag dicht bij een nieuwe stunt tegen Club Brugge, dat het in januari al in de ...

310
310
Doelhout houdt Cercle en Dender van drie gouden punten

De kelderkraker tussen Cercle Brugge en Dender is voor beide teams op een sof geëindigd. ...

39
39
Hubert legt uit wat er allemaal misliep bij Union SG

Union SG speelde een zeer zwakke partij op het veld van KVC Westerlo. De landskampioen speelde ruim ...

59
59
Pover Club Brugge pakt in 100ste minuut alsnog de zege

Club Brugge kon een uitstekende zaak doen door het puntenverlies van STVV en Union SG. Om 18u30 ...

267
267
'Anderlecht verrast: bizarre zet om topaanwinst te strikken'

Anderlecht speurt naar defensieve versterking en heeft een opvallend, duur dossier bovenaan liggen. ...

225
225
De Mil trekt héél pijnlijke conclusie over AA Gent

De komst van Rik De Mil naar AA Gent is vooralsnog geen succes. De trainer zal de komende drie ...

154
154
Arsenal blijft op titelkoers, Chelsea in de problemen

In de Premier League stond er om 17u30 een interessant duel op het programma. Arsenal moest in eigen ...

33
33
Club Brugge in de problemen: fans luiden alarmbel

Club Brugge is momenteel bezig aan zijn partij op het veld van Sporting Charleroi. De eerste 45 ...

266
266
KRC Genk kent topweek: Hayen ziet 'cruciaal' momentum

KRC Genk staat weer onder de mensen. Een achtste finale in de Europa League én momenteel ...

126
126
Kums geeft RSCA tip: "Dat ze niet aan hem denken als TD..."

Bij RSC Anderlecht zijn ze op zoek naar een hoofdtrainer en een sportief directeur. De Brusselaars ...

338
338
'Fenerbahçe klopt aan bij KRC Genk: zéér verrassende deal'

KRC Genk heeft heel veel talent rondlopen. De Limburgers krijgen elke match heel wat scouts over de ...

221
221
Crisis bij AA Gent: "Zo kan het niet verder!"

AA Gent verloor kansloos met 3-0 van KRC Genk. Met nog drie speeldagen te gaan staan ze zo plots ...

266
266
Zwak Union SG verliest dure punten tegen tienkoppig Westerlo

Union SG kon door de nederlaag van STVV een zeer goede zaak doen in het klassement. Ze moesten ...

65
65
Charleroi - Club Brugge: Leko voert één wissel door

Club Brugge moet zich na uitschakeling in de Champions League richten op de Jupiler Pro League. Een ...

258
258
Anderlecht heeft vervanger Verschaeren nu al beet

RSC Anderlecht en Yari Verschaeren lijken na het seizoen uit elkaar te gaan. Een afscheid na een ...

385
385
Man United derde na comeback, code rood bij Tottenham

Manchester United blijft zijn opmars in de Premier League voortzetten. Ondanks een achterstand aan ...

66
66
Eén valse noot in 'perfecte week' Genk: "Dit is heel zuur"

KRC Genk heeft een erg mooie week achter de rug. Slechts enkele dagen na de kwalificatie in de ...

183
183
Kerk bejubelt Antwerp-ploegmaat: "Je ziet hem groeien"

Antwerp FC heeft zaterdagavond de knop omgedraaid na een reeks van vier opeenvolgende nederlagen. De ...

142
142
'Club nóg rijker: duizelingwekkende transfersom Tzolis'

Club Brugge dreigt komende zomer verschillende sterkhouders te verliezen. Ook een vertrek van ...

268
268

Meer sportnieuws