Vergeet Messi, Barça heeft nieuwe diamant: "Bliksemflits"

392 stemmen
Vergeet Messi, Barça heeft nieuwe diamant:

Lionel Messi domineert nog steeds de krantenkoppen, maar Barça hoeft niet te vrezen. Met Ansu Fati heeft het namelijk al een volgend briljantje klaar staan. Gisteren liet die een onuitwisbare indruk achtergelaten in de Nations League-wedstrijd tussen Spanje en Oekraïne (4-0). De jonge aanvaller versierde eerst een penalty en maakte later in het duel zijn eerste doelpunt voor La Furia Roja.

De Spaanse media zijn logischerwijs lyrisch. Marca kopt bijvoorbeeld 'Ansu Fati is Disneyworld' en schrijft: "Als zeventienjarige is elke voetbalwedstrijd nog hetzelfde als naar een pretpark gaan, een plek om te lachen, voor lol en fantasie. Met één actie stal hij de show (de krant doelt op de actie waarmee de FC Barcelona-speler de strafschop versierde, red.). Een bliksemflits en Spanje hervond zijn vreugde. Dat is wat er gebeurde in het Alfredo di Stéfano, waar je alleen al vanwege de naam goed moet voetballen."

Het dagblad vervolgt: "En dat deed Ansu Fati, het was een optreden om te onthouden. Hij is als zeventienjarige nog onbevangen. De vleugelspits van Barça bleef volhouden totdat hij een bruut doelpunt maakte, het soort waarvan de glazen van tafel vallen op de terrassen. Van buiten de zestien kapte hij en kapte hij, zag een gaatje en passeerde de 36-jarige Pyatov. Ansu houdt geen rekening met leeftijd."

Het talent zorgt voor een frisse wind bij de Spanjaarden: "Als er symptomen van depressie zijn, is niets beter dan het raam openzetten om de kamer te luchten. Het gebeurde met de Quinta del Buitre, met Fernando Torres bij Atlético en het kan nu gebeuren met Ansu Fati bij Barça en de Spaanse ploeg. Hij speelde met een lach op zijn gezicht. Van nu af aan zal elke wedstrijd waarin hij wissel is bij zijn club voor discussie zorgen. Hij heeft alles in huis om te breken met de protocollen."

LEES OOK: Spanje recht de rug met zeer riante overwinning

🚀

De opvolger van Messi bij Barça?

Meest recent

Leekens lyrisch over twee Duivels: "Besten ooit van België"

Georges Leekens werkte met een aantal Rode Duivels samen die tegen Nieuw-Zeeland een blamage moeten ...

55
55
Beveren maakt nieuwe versterking bekend

SK Beveren maakt zich klaar voor zijn terugkeer in de Jupiler Pro League. De Waaslanders hebben de ...

57
57
Van Geneugden kondigt verrassend vertrek aan

Verrassend nieuws uit Maastricht. Plaatselijke tweedeklasser MVV kondigde aan dat Ronny van ...

30
30
Frankrijk en Senegal halen stevig uit op het WK

Op het WK stond in Groep I de laatste speeldag op het programma. Noorwegen en Frankrijk namen het op ...

35
35
Belgische topclubs, opgelet: ontdek deze ster bij Nieuw-Zeeland

België neemt het op tegen Nieuw-Zeeland. De Kiwi’s zijn zeker niet het zwakste land op ...

32
32
Boskamp begrijpt kritiek op Rode Duivel niet: "Zonnesteek?"

D-day voor de Rode Duivels. Dat is het voor België tegen Nieuw-Zeeland. Tijd voor de grote ...

107
107
Rode Duivels zoeken identiteit: ‘afscheid’ is nodig

De Rode Duivels spelen om 5u tegen Nieuw-Zeeland. Het is van moeten. Goed voetbal telt niet. Winnen. ...

108
108
Sibierski geeft inzicht in mercato van Anderlecht

Antoine Sibierski sprak voor het eerst echt met de Belgische pers bij de voorstelling van Vitor ...

405
405
Hasi verrast en plukt ervaren pion weg bij Standard

Standard heeft een uitgaande transfer afgerond en toch wel een verrassende. De Luikenaars hebben ...

77
77
Marc Coucke heeft het gehad: "Geen zin om te lachen!"

Marc Coucke ligt al maanden onder vuur bij een deel van de de Anderlecht-aanhang. Supporters trokken ...

153
153
'Sibierski hakt knoop door en zorgt meteen voor ontslag'

Antoine Sibierski begint stilaan zijn stempel te drukken bij Anderlecht. Hij haalde Vitor Bruno als ...

314
314
'Westerlo heeft prijs en vindt versterking in Bundesliga'

KVC Westerlo is op zoek naar versterking en die gaat er weldra komen. De Kemphanen staan volgens ...

64
64
'Oorlog in JPL: Club achter de rug om akkoord met Genkie'

Een transferbom in de Jupiler Pro League. Club Brugge heeft volgens Het Laatste Nieuws achter de rug ...

924
924
'Basisteam uitgelekt: nieuws over Doku en Vanaken'

De Rode Duivels spelen komende ochtend om 5u tegen Nieuw-Zeeland. Een partij die ze moeten winnen. ...

507
507
Patro Eisden strikt al zijn vijfde én zesde aanwinst

Patro Eisden laat er geen gras over groeien. De Limburgse tweedeklasser heeft vanavond zijn volgende ...

33
33
Charleroi en JPL-club ronden transfer af

Sporting Charleroi zet een tandje bij op de transfermarkt. De Carolo’s hebben een volgende ...

11
11
België dondert van zijn wolk: NZE hierdoor probleem

België moet winnen tegen Nieuw-Zeeland. In de Belgische pers worden de kiwi’s als een ...

185
185
Relletje rond stadiondossier: Club Brugge reageert

Bart Verhaeghe kijkt vast met enige jaloezie naar het WK, waar de ene na de andere voetbaltempel de ...

933
933
Anderlecht troeft topploegen af: contract tot 2029

Onder leiding van Antoine Sibierski en Vitor Bruno hoopt RSC Anderlecht een nieuwe koers te varen. ...

159
159
Rode Duivel gooit eigen ruiten in: Garcia grijpt hard in

Indien ze nog langer op het WK willen blijven zit er voor de Rode Duivels wellicht niks anders op ...

443
443
'Sommer naar Club Brugge: laatste struikelblok bekend'

Door het afscheid van Simon Mignolet moet Club Brugge op zoek naar een nieuwe nummer ...

821
821
'Anderlecht baalt: De Cat geeft groen licht voor transfer'

Zijn kersverse coach Vitor Bruno wil hem overtuigen om op post te blijven, terwijl een verlengd ...

567
567
Filip Joos hardhandig aangepakt: VRT dropt pittig statement

Filip Joos is een echt voetbaldier, dat ook op het WK weer heel wat voor-en tegenstanders heeft. ...

353
353
'Grootmacht duwt door: kassa rinkelt bij Club Brugge'

Hoewel het transfergeweld wellicht pas na het WK helemaal zal losbarsten, draait de geruchtenmolen ...

590
590
Zoals tegen Kroatië: masterplan van Garcia onthuld?

Win or go home. Dat is het devies voor de Rode Duivels in hun laatste poulematch tegen ...

159
159

Meer sportnieuws