'Antwerp geeft toptransfer oude bekende niet op'

door
'Antwerp geeft toptransfer oude bekende niet op'

Deze week wordt in ons land het laatste deel ingezet van de zomermercato, die nog tot 5 oktober geopend blijft. In die laatste weken mogen we ook nog één en ander van RSC Anderlecht verwachten. Aan inkomende zijde overwegen de Brusselaars bijvoorbeeld om de defensie nog verder te versterken.

Vlak voor de interland-break zag RSCA Elias Cobbaut immers voor maanden uitvallen. Omdat Vincent Kompany gestopt is als speler en namen als Sanneh, Milic en andere Sa's overbodig zijn, wordt de spoeling achterin zo wel erg dun. Anderlecht kan dus nog wat versterking op deze positie gebruiken. Afgelopen weekend geraakte bekend dat Paars-Wit daarom informeerde achter de voorwaarden van Wesley Hoedt. De Nederlander is na zijn huurbeurt aan Antwerp weer terug bij Southampton, maar mag daar alweer vertrekken.

Hoedt zou in principe wel openstaan voor een terugkeer naar de Jupiler Pro League, maar voorlopig valt hij te duur uit. Bovendien weet La Dernière Heure dat er nog meer kapers op de kust zijn vanuit België (Antwerp? Club Brugge? AA Gent?). RSCA zou dan ook al andere pistes verkennen. Bovendien is het volgens LDH niet uitgesloten dat Ognjen Vranjes een nieuwe kans krijgt indien er geen andere optie wordt gevonden. De Bosniër liet vrijdag in de oefenwedstrijd tegen Leverkusen alvast een sterke indruk achter.

UPDATE 09u35

Aan de hand van de bevindingen van La Dernière Heure was het nog gokken naar welke Belgische club met Anderlecht wil strijden om de handtekening van Wesley Hoedt, maar Het Nieuwsblad lijkt daar duidelijkheid in te brengen. Zo stelt de krant namelijk dat ook Antwerp een terugkeer van zijn ex-sterkhouder nog niet heeft opgegeven. Ook op de Bosuil kijken ze echter nog even de kat uit de boom, daar de markt nog geopend is tot 5 oktober.

LEES OOK: Antwerp krijgt eindelijk goed nieuws uit ziekenboeg

Wat is de beste club voor hem?

Meest recent

WK-soap: Iraans plan heeft grote gevolgen voor Duivels

Nog 89 dagen te gaan en het wereldkampioenschap gaat van start. Door de geo-politieke spanningen ...

63
63
'Leger topscouts bij Club-RSCA: transfergevecht barst los'

De Jupiler Pro League profileerde zich de voorbije jaren als een ideale trampoline richting de ...

103
103
Spitsenzorgen Garcia: grote verrassing in selectie Duivels?

Volgende week maakt bondscoach Rudi Garcia zijn selectie bekend voor het oefenkamp van de Rode ...

159
159
Loodzware opdracht Rigaux: nieuwe transferprioriteit Club

De sportieve leiding van Club Brugge maakt zich op voor een bijzonder drukke zomermercato. De ...

208
208
'Messi geeft zelf groen licht: nieuwe superster naar Miami'

Lionel Messi leidde zijn Inter Miami CF vorig seizoen na de titel in de Major League Soccer. Na dat ...

46
46
Extra wapen voor Genk: "Hebben hen absoluut nodig"

Enkele dagen na de pijnlijke nederlaag op Union SG, heeft KRC Genk de rug kunnen rechten. In de ...

215
215
Gent zeker van Play-Off I? Spelers maken statement

AA Gent heeft vrijdagavond een uitstekende zaak gedaan in de strijd om de tickets voor de Champions' ...

162
162
Vuurwerk in Limburg: analisten geven favoriet Genk-STVV

Het epicentrum van de 29ste speeldag in de Jupiler Pro League, ligt zondagmiddag in Limburg. In de ...

167
167
TRANSFERUURTJE: 'Dubbelklapper Club, wending Lukaku/De Bruyne'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

233
233
Alarm bij Club Brugge: ‘Gevaarlijke cocktail Ivan Leko’

Club Brugge speelde afgelopen speeldag 2-2 gelijk tegen RSC Anderlecht. Ondanks het overwicht in ...

163
163
Colpaert haalt meteen ferm uit na nederlaag Zulte

Zulte Waregem blijft in de hoek zitten waar de klappen vallen. Ook na het ontslag van Sven ...

389
389
Hasi maakt Anderlecht-trio af: “Beschermen zichzelf”

Besnik Hasi werd ontslagen bij RSC Anderlecht na slechte resultaten en onvrede bij de achterban. Het ...

337
337
‘Eden Hazard zwaar in de problemen: onderzoek geopend’

Eden Hazard is al een tijdje op voetbalpensioen, maar de voormalige Rode Duivel zit niet stil. Naast ...

104
104
Gouden raad voor Anderlecht: “Zo iemand als TD”

RSC Anderlecht is na het ontslag van Olivier Renard nog steeds op zoek naar een nieuwe Technisch ...

282
282
Vossen spreekt eerste keer over ontslag Vandenbroeck

Sven Vandenbroeck werd ontslagen bij Zulte Waregem. Essevee kijkt tegen degradatiezorgen aan en dan ...

175
175
Club Brugge in rep en roer: 'Felle clash eist zware tol'

Bij Club Brugge neemt de spanning toe. Een interne strijd die al weken sluimert, komt steeds ...

550
550
'Gheysens aan zet: Antwerp-verkoop krijgt vorm'

Nu het ticket voor de Champions' Play-Offs gaan vliegen is, wil Antwerp FC via de Europe Play-Offs ...

678
678
Club Brugge verbaasd: Leko grijpt hard in bij Vanaken

Bij Club Brugge wordt steeds duidelijker welke richting Ivan Leko uit wil. Ook voor Hans Vanaken ...

416
416
Trainerssoap duurt voort: Taravel snel weer weg als T1?

RSC Anderlecht heeft vrijdagmiddag bevestigd dat Jérémy Taravel het seizoen zal ...

338
338
Lammens verbaast United-kleedkamer: "Van Mignolet geleerd"

Senne Lammens maakt zich steeds populairder als eerste doelman bij Manchester United. Deze week werd ...

166
166
Vertrek bij Anderlecht? Vader De Cat gooit kaarten op tafel

Nathan De Cat is momenteel talk of the town bij RSC Anderlecht. Dat heeft niet enkel te maken met ...

636
636
'Grootmacht opent gesprekken: dubbeltransfer Club Brugge'

Club Brugge heeft één groot doel in de komende weken en wil absoluut de 20ste ...

603
603
'Voetbalwereld op stelten: transferplan Haaland gelekt'

Hij beleefde dit seizoen al enkele mindere periodes, maar Erling Haaland blijft één ...

376
376
Gouden zege na emotionele avond: AA Gent op zucht van PO I

AA Gent heeft zijn ticket voor de Champions' Play-Offs binnen handbereik. De Buffalo's konden ...

174
174
Werk bij Beveren: Peeters geeft transferplannen vrij

SK Beveren heeft zich woensdagavond ook mathematisch tot kampioen gekroond in de Challenger Pro ...

551
551

Meer sportnieuws