'Antwerp geeft toptransfer oude bekende niet op'

door
'Antwerp geeft toptransfer oude bekende niet op'

Deze week wordt in ons land het laatste deel ingezet van de zomermercato, die nog tot 5 oktober geopend blijft. In die laatste weken mogen we ook nog één en ander van RSC Anderlecht verwachten. Aan inkomende zijde overwegen de Brusselaars bijvoorbeeld om de defensie nog verder te versterken.

Vlak voor de interland-break zag RSCA Elias Cobbaut immers voor maanden uitvallen. Omdat Vincent Kompany gestopt is als speler en namen als Sanneh, Milic en andere Sa's overbodig zijn, wordt de spoeling achterin zo wel erg dun. Anderlecht kan dus nog wat versterking op deze positie gebruiken. Afgelopen weekend geraakte bekend dat Paars-Wit daarom informeerde achter de voorwaarden van Wesley Hoedt. De Nederlander is na zijn huurbeurt aan Antwerp weer terug bij Southampton, maar mag daar alweer vertrekken.

Hoedt zou in principe wel openstaan voor een terugkeer naar de Jupiler Pro League, maar voorlopig valt hij te duur uit. Bovendien weet La Dernière Heure dat er nog meer kapers op de kust zijn vanuit België (Antwerp? Club Brugge? AA Gent?). RSCA zou dan ook al andere pistes verkennen. Bovendien is het volgens LDH niet uitgesloten dat Ognjen Vranjes een nieuwe kans krijgt indien er geen andere optie wordt gevonden. De Bosniër liet vrijdag in de oefenwedstrijd tegen Leverkusen alvast een sterke indruk achter.

UPDATE 09u35

Aan de hand van de bevindingen van La Dernière Heure was het nog gokken naar welke Belgische club met Anderlecht wil strijden om de handtekening van Wesley Hoedt, maar Het Nieuwsblad lijkt daar duidelijkheid in te brengen. Zo stelt de krant namelijk dat ook Antwerp een terugkeer van zijn ex-sterkhouder nog niet heeft opgegeven. Ook op de Bosuil kijken ze echter nog even de kat uit de boom, daar de markt nog geopend is tot 5 oktober.

LEES OOK: Na turbulent jaar staat Antwerp-fan Tom Waes voor zware test

Wat is de beste club voor hem?

Meest recent

'Anderlecht vindt akkoord: Renard rondt huiswerk af'

Plots gaat het snel bij RSC Anderlecht, dat met Moussa Diarra zopas al een derde winteraanwinst ...

0
0
Leko zaait mist over Tzolis en keeperskwestie Club Brugge

Woensdag is het money time voor Club Brugge, dat in eigen huis wellicht nood heeft aan zege tegen ...

48
48
Achter gesloten deuren: Marc Coucke emotioneel geraakt

Bij RSC Anderlecht stond de sfeer de voorbije dagen onder hoogspanning. Het puntenverlies tegen ...

223
223
The Last Dance: Nainggolan naar Jupiler Pro League?

Radja Nainggolan blijft vriend en vijand verbazen. De middenvelder maakte de overstap van Lokeren ...

93
93
‘Cercle Brugge pakt plots uit met miljoenentransfer’

Cercle Brugge is van plan om ferm uit te pakken op de wintermercato. Groen-Zwart vecht ook dit ...

101
101
Karetsas krijgt volle laag: KRC Genk de grote schuldige?

KRC Genk krijgt de trein ook onder Nicky Hayen niet op stoom. Toptalent Konstantinos Karetsas (18) ...

168
168
Meunier geeft Club gouden raad: “Dat moet Leko uitbuiten”

Club Brugge staat voor een belangrijke Europese clash tegen Marseille. In het Jan Breydelstadion ...

174
174
Het gaat snel: Anderlecht stelt nieuwe aanwinst voor

RSC Anderlecht werd eerder op de dag nog genoemd voor een nieuwe wintertransfer en op de ...

357
357
Winters vertrek Ordonez? Leko doet boekje open

Club Brugge focust zich volledig op de Europese clash tegen Olympique Marseille, maar achter de ...

146
146
‘Monstertransfer: entourage Haaland onthult grote droom’

Erling Haaland is één van de grote sterren van het huidige topvoetbal. De Noor staat ...

127
127
Club Brugge krijgt gigantisch nieuws over stadiondossier

Club Brugge en het stadiondossier is een ongeziene soap in het Belgische voetbal. Blauw-Zwart wil al ...

498
498
‘KV Mechelen rondt toptransfer af: akkoord gevonden’

KV Mechelen staat op een zucht van een uitgaande toptransfer. Journalist Nicolo Schira laat weten ...

169
169
Brusselmans breekt na zitting: "Het moet stoppen!"

Voor Herman Brusselmans zijn het al moeilijke tijden geweest. De schrijver/columnist stond plots in ...

122
122
‘Anderlecht heeft beet: Renard pakt uit met verrassing’

RSC Anderlecht wil nog toeslaan op de wintermercato en volgens Het Laatste Nieuws staat Paars-Wit op ...

632
632
‘Grote Tielemans-vrees: Garcia huivert, Villa grijpt in’

Youri Tielemans is onder bondscoach Rudi Garcia de aanvoerder bij de Rode Duivels. Dit seizoen is de ...

187
187
TRANSFERUURTJE: Club Brugge vreest, Hasi dumpt, jackpot Genk

De winterse transferperiode is losgebarsten, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn druk in ...

421
421
Leko krijgt gigantische opsteker vlak voor Club-Marseille

Club Brugge kijkt woensdag Olympique Marseille recht in de ogen namens de Champions League. ...

353
353
Middenvelder Anderlecht kiest voor straffe Belgische transfer

Bij RSC Anderlecht gaan er ook dit jaar een aantal talenten vertrekken. Vanuit RSCA Futures is er ...

256
256
Vanhaezebrouck snoeihard: “Beschamend voor een topclub”

Naar goede gewoonte neemt Hein Vanhaezebrouck de Belgische clubs onder de loep. Deze keer keek de ...

245
245
‘Club Brugge geeft niet op: nieuw bod op toptarget’

Club Brugge wil deze mercato nog flink uitpakken. Blauw-Zwart kent dit seizoen wisselende resultaten ...

580
580
‘KAA Gent zit niet stil en lonkt naar verdediger'

KAA Gent is niet van plan om af te remmen op de wintermercato. De Buffalo’s willen op het slot ...

312
312
Frank Boeckx beleeft natte droom bij vrouwelijke collega

Frank Boeckx werd na zijn actieve carrière een meer dan gewaardeerd analist en ...

150
150
‘Olivier Deman verbaast en heeft knappe transfer beet’

Olivier Deman is op zoek naar een vaste basisstek. De Rode Duivel is volgens Het Nieuwsblad op weg ...

91
91
Club houdt hart vast: veelbesproken ref voor Marseille

Club Brugge neemt het in de Champions League op tegen Olympique Marseille. Blauw-Zwart kan zich nog ...

196
196
OM-coach De Zerbi dropt straffe Club Brugge-uitspraak

Woensdagavond is het zover, dan bereikt de League Phase van de Champions League zijn climax. Club ...

649
649

Meer sportnieuws