'Antwerp geeft toptransfer oude bekende niet op'

door
'Antwerp geeft toptransfer oude bekende niet op'

Deze week wordt in ons land het laatste deel ingezet van de zomermercato, die nog tot 5 oktober geopend blijft. In die laatste weken mogen we ook nog één en ander van RSC Anderlecht verwachten. Aan inkomende zijde overwegen de Brusselaars bijvoorbeeld om de defensie nog verder te versterken.

Vlak voor de interland-break zag RSCA Elias Cobbaut immers voor maanden uitvallen. Omdat Vincent Kompany gestopt is als speler en namen als Sanneh, Milic en andere Sa's overbodig zijn, wordt de spoeling achterin zo wel erg dun. Anderlecht kan dus nog wat versterking op deze positie gebruiken. Afgelopen weekend geraakte bekend dat Paars-Wit daarom informeerde achter de voorwaarden van Wesley Hoedt. De Nederlander is na zijn huurbeurt aan Antwerp weer terug bij Southampton, maar mag daar alweer vertrekken.

Hoedt zou in principe wel openstaan voor een terugkeer naar de Jupiler Pro League, maar voorlopig valt hij te duur uit. Bovendien weet La Dernière Heure dat er nog meer kapers op de kust zijn vanuit België (Antwerp? Club Brugge? AA Gent?). RSCA zou dan ook al andere pistes verkennen. Bovendien is het volgens LDH niet uitgesloten dat Ognjen Vranjes een nieuwe kans krijgt indien er geen andere optie wordt gevonden. De Bosniër liet vrijdag in de oefenwedstrijd tegen Leverkusen alvast een sterke indruk achter.

UPDATE 09u35

Aan de hand van de bevindingen van La Dernière Heure was het nog gokken naar welke Belgische club met Anderlecht wil strijden om de handtekening van Wesley Hoedt, maar Het Nieuwsblad lijkt daar duidelijkheid in te brengen. Zo stelt de krant namelijk dat ook Antwerp een terugkeer van zijn ex-sterkhouder nog niet heeft opgegeven. Ook op de Bosuil kijken ze echter nog even de kat uit de boom, daar de markt nog geopend is tot 5 oktober.

LEES OOK: Toby Alderweireld richt verrassende boodschap aan De Wever

Wat is de beste club voor hem?

Meest recent

Grote frustratie bij Standard: Euvrard en Ayensa halen uit

Standard zal iets van zijn seizoen moeten maken in de competitie, want hun avontuur in het ...

44
44
Barça trekt kraker naar zich toe, pech voor Openda

In LaLiga stond er dinsdagavond een absolute kraker op het programma tussen FC Barcelona en Atletico ...

19
19
Doku helpt City aan zege na knotsgekke partij met 9 goals

Manchester City heeft dinsdag de fans verwend. Het zette zich wat steviger op de tweede plaats in de ...

40
40
Pijnlijke bekerexit Standard, geen nieuwe stunt Beerschot

De eerste wedstrijden in de achtste finales van de Croky Cup hebben dinsdagavond één ...

150
150
Nu ook officieel: Duivels maken WK-voorbereiding bekend

De Rode Duivels wisten in november hun ticket voor het WK definitief over de streep te trekken. ...

48
48
Vertonghen verbaast met terugkeer in de voetbalwereld

Vorige lente zette Jan Vertonghen een punt achter zijn indrukwekkende spelerscarrière. ...

58
58
'Transferduel der titanen voor Fofana barst los'

Dezer dagen zien we Malick Fofana niet flitsen, want de jonge Rode Duivel ligt sinds eind oktober in ...

49
49
Janssen sneller terug dan verwacht? Oosting spreekt

Woensdag zit Joseph Oosting een eerste keer op de bank als hoofdtrainer van Antwerp, want de ...

83
83
Verhuurde JPL-spelers: AA Gent maakt zich stilaan zorgen

In de Jupiler Pro League hebben weer heel wat spelers de competitie tijdelijk verlaten voor een ...

116
116
Hubert deelt tik(je) uit na nederlaag tegen Anderlecht

Union SG verloor afgelopen weekend met 1-0 van RSC Anderlecht. Het was een bijzonder matige pot ...

139
139
'Transferbom bij Antwerp: Great Old wil bij RSCA shoppen'

Binnen een maand opent de transfermarkt opnieuw zijn deuren. Bij RSC Anderlecht gaan ze door een ...

314
314
‘Anderlecht gaat los: Italiaanse goalgetter met stip op 1’

Een 18-jarige topschutter uit de Primavera van Genoa staat plots bovenaan de verlanglijst van ...

200
200
JPL-ontslag in de maak? "Ik voel nog veel steun"

Voor Cercle Brugge is het een zeer belangrijke week. De Bruggelingen doen het al vele weken niet ...

103
103
Anderlecht maakt cijfers bekend: voor tweede jaar op rij winst

RSC Anderlecht heeft vandaag de cijfers van zijn jaarrekening meegedeeld. De Brusselaars maakten ...

251
251
STVV geeft drie grote doelstellingen voor komende jaren prijs

STVV maakte bekend dat Nico Eraerts gedelegeerd bestuurder wordt bij de club. David Meekers werkt ...

89
89
'AA Gent & STVV jagen op revelatie Challenger Pro League'

Met meer dan de helft van de reguliere competitie achter de rug staat STVV nog steeds stevig in de ...

92
92
Club onthult bekerselectie: goed & slecht nieuws voor Hayen

Na drie nederlagen in vier matchen kan Club Brugge zich in de achtste finale van de Croky Cup geen ...

341
341
Aanduidingen refs Croky Cup & speeldag 17 bekend

De komende dagen staat achtereenvolgens de achtste finale van de Croky Cup en speeldag 17 in de ...

165
165
Frisse wind bij Antwerp: Oosting warmt Bosuil al op

Antwerp boekte afgelopen zondag een deugddoende 0-1 zege op het veld van Club Brugge. Onder het ...

275
275
'Club Brugge lanceert winteroffensief: toptarget bekend'

Na de 0-1 nederlaag tegen Antwerp luidt de algemene consensus dat Club Brugge voorin nood heeft aan ...

664
664
Jan Boskamp trekt hard besluit: "Zo lang het nog duurt"

Ex-voetballer, trainer en topanalist Jan Boskamp heeft een bijzonder zware periode achter de rug. De ...

117
117
‘Transferstrijd De Cat barst los: monstersom Anderlecht’

Nathan De Cat is dit seizoen volledig doorgebroken bij RSC Anderlecht. Op 17-jarige leeftijd is de ...

534
534
Beerschot brult straffe ambities: “Dat is het hoofddoel”

Beerschot degradeerde afgelopen seizoen van de Jupiler Pro League naar de Challenger Pro League. De ...

150
150
Deschacht snapt niets van Anderlecht: “Zo moe van"

RSC Anderlecht was de grote winnaar van de afgelopen speeldag. Paars-Wit won met het kleinste ...

216
216
Anderlecht boven: Kompany en De Cat maken kans op prijs

De genomineerden voor het sportgala op zondag 14 januari in Schelle zijn bekendgemaakt door Gazet ...

165
165

Meer sportnieuws