'Antwerp geeft toptransfer oude bekende niet op'

door
'Antwerp geeft toptransfer oude bekende niet op'

Deze week wordt in ons land het laatste deel ingezet van de zomermercato, die nog tot 5 oktober geopend blijft. In die laatste weken mogen we ook nog één en ander van RSC Anderlecht verwachten. Aan inkomende zijde overwegen de Brusselaars bijvoorbeeld om de defensie nog verder te versterken.

Vlak voor de interland-break zag RSCA Elias Cobbaut immers voor maanden uitvallen. Omdat Vincent Kompany gestopt is als speler en namen als Sanneh, Milic en andere Sa's overbodig zijn, wordt de spoeling achterin zo wel erg dun. Anderlecht kan dus nog wat versterking op deze positie gebruiken. Afgelopen weekend geraakte bekend dat Paars-Wit daarom informeerde achter de voorwaarden van Wesley Hoedt. De Nederlander is na zijn huurbeurt aan Antwerp weer terug bij Southampton, maar mag daar alweer vertrekken.

Hoedt zou in principe wel openstaan voor een terugkeer naar de Jupiler Pro League, maar voorlopig valt hij te duur uit. Bovendien weet La Dernière Heure dat er nog meer kapers op de kust zijn vanuit België (Antwerp? Club Brugge? AA Gent?). RSCA zou dan ook al andere pistes verkennen. Bovendien is het volgens LDH niet uitgesloten dat Ognjen Vranjes een nieuwe kans krijgt indien er geen andere optie wordt gevonden. De Bosniër liet vrijdag in de oefenwedstrijd tegen Leverkusen alvast een sterke indruk achter.

UPDATE 09u35

Aan de hand van de bevindingen van La Dernière Heure was het nog gokken naar welke Belgische club met Anderlecht wil strijden om de handtekening van Wesley Hoedt, maar Het Nieuwsblad lijkt daar duidelijkheid in te brengen. Zo stelt de krant namelijk dat ook Antwerp een terugkeer van zijn ex-sterkhouder nog niet heeft opgegeven. Ook op de Bosuil kijken ze echter nog even de kat uit de boom, daar de markt nog geopend is tot 5 oktober.

LEES OOK: 'Nederlandse toptransfer voor Ilenikhena?'

Wat is de beste club voor hem?

Meest recent

Slimme tip: maak VoetbalNieuws jouw vaste bron op Google

Bij VoetbalNieuws brengen we je al jarenlang het belangrijkste nieuws uit de Jupiler Pro League en ...

95
95
Doku wéér de uitblinker: City blijft in titelstrijd

Manchester City blijft volop Arsenal het vuur aan de schenen leggen in de Engelse titelstrijd. Het ...

11
11
Kiel in zak en as: Lommel houdt Beerschot uit barrages

Beerschot moet zijn promotiedroom definitief opbergen. De Mannekes zijn er op het Kiel niet in ...

84
84
'Coucke gooit alle remmen los: Romback doet RSCA daveren'

Marc Coucke droomt luidop van Romelu Lukaku, en dan telt hij niet meer. Het gerommel bij Napoli doet ...

885
885
Leko maakt ploeg bekend: één enorme verrassing

Club Brugge kan vanavond een volgende grote stap richting landstitel zetten. Ze ontvangen STVV, dat ...

98
98
'Benfica neemt verrassende beslissing over Ivanovic'

Voor topspelers uit de Jupiler Pro League is het niet altijd makkelijk om bij een vertrek meteen ...

28
28
Bommetje voor Clasico: "Vinicius was op weg naar Barça"

FC Barcelona kan voor de ultieme vernedering zorgen bij Real Madrid. Kampioen spelen in eigen huis ...

84
84
'AA Gent houdt schoonmaak: 11 spelers weg'

AA Gent haalde voor het tweede jaar op rij de Champions' Play-Offs, wat al progressie is. De jaren ...

171
171
KV Kortrijk stuurt vier spelers naar de uitgang

KV Kortrijk speelt komend seizoen weer in de Jupiler Pro League. De Kerels zijn al druk bezig met ...

49
49
Taravel waarschuwt voor AA Gent: "Weet iedereen binnen RSCA"

RSC Anderlecht speelt zondag een zeer belangrijk duel op het veld van AA Gent. Als RSCA er kan ...

100
100
Vossen wint afscheidsmatch, pandoering voor Cercle Brugge

In de Jupiler Pro League stonden er in de Relegation Play-Offs twee matchen op het programma. Voor ...

41
41
De Cuyper blinkt uit, Manchester United stelt teleur

In de Premier League en Bundesliga stonden er deze namiddag een aantal duels op het programma. Wat ...

37
37
Boskamp kritisch voor Hayen: "Lukt hem ook niet"

Bij KRC Genk draait het dit seizoen voor geen meter in de Jupiler Pro League. De Limburgers wonnen ...

144
144
Schot in de roos: Bertaccini ontroert met heuglijk nieuws

Adriano Bertaccini heeft zonet heuglijk nieuws aangekondigd, dat meteen voor veel reacties zorgt ...

72
72
'AA Gent hakt knoop door: twee toptransfers op komst'

AA Gent moét winnen van RSC Anderlecht, anders lijkt het seizoen stilaan over en out te zijn. ...

263
263
'Hallo, Belgische topclubs? FC Twente wil toeslaan in CPL'

Lommel SK strijdt om promotie en de Limburgers staan er alvast goed voor na een 3-1-zege tegen ...

66
66
Vanderbiest rekent zich niet rijk: "Heeft Union nog gedaan"

KV Mechelen won vorige week met 1-0 van AA Gent en deed zo een zeer goede zaak. Ze doen weer volop ...

75
75
Liverpool en Chelsea verwennen fans met ouderwetse partij

In de Premier League namen Liverpool en Chelsea het tegen elkaar op. De twee ploegen kennen een ...

19
19
Lommel SK klaar voor epische strijd: "Hiervoor doe je het"

Lommel SK staat voor een heel belangrijk duel tegen Beerschot. In de terugmatch van de finale van de ...

85
85
'PSV neemt beslissing over Antwerp-huurling Babadi'

De afgelopen transferperiodes van Royal Antwerp FC waren niet bepaald een succes. Dat is nog zacht ...

78
78
Euvrard waarschuwt Genk en Westerlo: "Ik voelde het"

Standard won verdiend met 2-1 van OH Leuven en staat zo aan de leiding in de Europe Play-Offs. Zij ...

109
109
Sonck over Verschaeren: "Zet hem bij Club Brugge..."

Club Brugge was twee keer véél te sterk voor RSC Anderlecht in deze PO's. Ze scoorden ...

504
504
Jan Mulder ziet emotioneelste club volledig ontploffen

De terugkeer van Schalke 04 naar de Bundesliga zorgde vorig weekend voor taferelen die perfect ...

38
38
Hubert krijgt héél goed nieuws bij Union SG

Union SG moet winnen van KV Mechelen, anders lijkt het titel vaarwel te mogen zeggen. Trainer David ...

86
86
Club Brugge verrast fans compleet vlak voor cruciale clash

De spanning stijgt met de week bij Club Brugge, waar elke wedstrijd nu aanvoelt als een finale in de ...

264
264
Makelaar Lukaku speelt open kaart over AC Milan

Waar speelt Romelu Lukaku volgend seizoen? Dat is nog steeds koffiedik kijken. De Belgische ...

47
47

Meer sportnieuws