'Antwerp geeft toptransfer oude bekende niet op'

door
'Antwerp geeft toptransfer oude bekende niet op'

Deze week wordt in ons land het laatste deel ingezet van de zomermercato, die nog tot 5 oktober geopend blijft. In die laatste weken mogen we ook nog één en ander van RSC Anderlecht verwachten. Aan inkomende zijde overwegen de Brusselaars bijvoorbeeld om de defensie nog verder te versterken.

Vlak voor de interland-break zag RSCA Elias Cobbaut immers voor maanden uitvallen. Omdat Vincent Kompany gestopt is als speler en namen als Sanneh, Milic en andere Sa's overbodig zijn, wordt de spoeling achterin zo wel erg dun. Anderlecht kan dus nog wat versterking op deze positie gebruiken. Afgelopen weekend geraakte bekend dat Paars-Wit daarom informeerde achter de voorwaarden van Wesley Hoedt. De Nederlander is na zijn huurbeurt aan Antwerp weer terug bij Southampton, maar mag daar alweer vertrekken.

Hoedt zou in principe wel openstaan voor een terugkeer naar de Jupiler Pro League, maar voorlopig valt hij te duur uit. Bovendien weet La Dernière Heure dat er nog meer kapers op de kust zijn vanuit België (Antwerp? Club Brugge? AA Gent?). RSCA zou dan ook al andere pistes verkennen. Bovendien is het volgens LDH niet uitgesloten dat Ognjen Vranjes een nieuwe kans krijgt indien er geen andere optie wordt gevonden. De Bosniër liet vrijdag in de oefenwedstrijd tegen Leverkusen alvast een sterke indruk achter.

UPDATE 09u35

Aan de hand van de bevindingen van La Dernière Heure was het nog gokken naar welke Belgische club met Anderlecht wil strijden om de handtekening van Wesley Hoedt, maar Het Nieuwsblad lijkt daar duidelijkheid in te brengen. Zo stelt de krant namelijk dat ook Antwerp een terugkeer van zijn ex-sterkhouder nog niet heeft opgegeven. Ook op de Bosuil kijken ze echter nog even de kat uit de boom, daar de markt nog geopend is tot 5 oktober.

LEES OOK: Strijd top zes barst los: RSCA juicht, Genk baalt toch

Wat is de beste club voor hem?

Meest recent

Vannieuwkerke kruipt uit moeras: emoties laaien hoog op

Wie Karl Vannieuwkerke de voorbije jaren alleen maar kende als het vaste, vertrouwde gezicht van de ...

25
25
Coach Hoffenheim komt met prachtig Kompany-verhaal

Wat zal Marc Coucke 's nachts nog vaak wakker worden en zich voor het hoofd slaan dat hij Wouter ...

99
99
Edward Still heeft 'droomtransfer' helemaal beet

Edward Still was zondag nog trainer van RSC Anderlecht op het veld van KRC Genk, vandaag tekende hij ...

83
83
Club Brugge vindt nieuw elan: "Pakte goed uit"

Club Brugge won bijzonder makkelijk met 3-0 van Standard. Uiteraard waren ze bijzonder tevreden bij ...

121
121
Rapport Renard: hallucinante balans bij Anderlecht

RSC Anderlecht zette Olivier Renard zoals verwacht op straat. Het transferrapport van Renard kleurt ...

188
188
Strijd top zes barst los: RSCA juicht, Genk baalt toch

Club Brugge, Union SG en STVV gaan zeker de top zes halen. Daaronder strijden héél wat ...

439
439
Anderlecht met 5 op 24: enkel deze remedie kan hen redden

RSC Anderlecht verloor kansloos met 2-0 van KRC Genk. De Brusselaars boekten een 5 op 24. Hoe kan ...

152
152
Karetsas doet boekje open over Hayen én Fink

KRC Genk won verdiend met 2-0 van RSC Anderlecht. De Limburgers kunnen zo de top zes weer ruiken. ...

221
221
Anderlecht zoekt sportief directeur: zes mogelijke kandidaten

RSC Anderlecht ontsloeg zoals verwacht Olivier Renard. De Brusselaars lieten weten dat de zoektocht ...

1321
1321
Club Brugge haalt slag thuis met contract tot 2029

Club Brugge werkt verder aan de toekomst. De Bruggelingen hebben vandaag een van hun jonge talenten ...

197
197
Bornauw spreekt: update over nieuwe coach én TD

RSC Anderlecht moet op zoek naar een nieuwe hoofdtrainer en sportief directeur. CEO Kenneth Bornauw ...

327
327
'Anderlecht zoekt coach: 2 topkandidaten, één alternatief'

Het is een chaotische maandag geweest bij Anderlecht met het plotse vertrek van Edward Still en ...

516
516
Nations League: mogelijke tegenstanders Rode Duivels bekend

De komende maanden zal alles bij de Rode Duivels in het teken staan van het WK van volgende zomer. ...

146
146
'Anderlecht neemt beslissing in zoektocht naar coach'

Quo vadis, Anderlecht? Het is dé vraag van de komende dagen, welke richting Paars-Wit uitgaat ...

289
289
Vergissing Anderlecht? "Het zal nu niet beter gaan"

Het was maandag nog maar eens bijltjesdag bij Anderlecht. Hoofdcoach ad interim Edward Still gaf er ...

354
354
'Voormalig toptalent Man Utd naar Belgische (sub)top'

De wintermercato is nog maar net gesloten, maar vele clubs zullen toch nog de nodige ...

72
72
'Anderlecht zet zeer verrassende Belgische coach op lijst'

Bij Anderlecht vond in de laatste week een ongeziene leegloop plaats. Na het ontslag van Besnik Hasi ...

601
601
Razend spannend om PO1: Vandenbempt geeft 3 favorieten

De 24ste speeldag in de Jupiler Pro League heeft opnieuw voor de nodige verschuivingen in het ...

504
504
'Club Brugge greep naast Italiaanse sensatie'

Club Brugge blikt terug op een uiteindelijk vrij rustige wintermercato. Zaid Romero en Kaye Furo ...

213
213
Crisis bij Anderlecht: Proto en Albert wijzen de vinger

Anderlecht is zondag en maandag in een ongeziene crisis beland. Eerst leed het in Genk een zoveelste ...

509
509
TRANSFERUURTJE: 'Nieuwe topkandidaat én leegloop bij Anderlecht'

De winterse transfercarrousel is afgerond. Ploegen in binnen- en buitenland hebben op Transfer ...

498
498
Ruben Van Gucht breekt bij pijnlijk verhaal met Vlasic

Drukke TV-tijden voor Ruben Van Gucht! De man was de laatste weken te bewonderen op zowat elke ...

96
96
Boost bij Club Brugge:”Goednieuwsshow in Jan Breydel”

Club Brugge had geen moeite met Standard Luik afgelopen speeldag in de Jupiler Pro League. ...

425
425
‘Deserteur’ bij Anderlecht: “Smalletjes en niet netjes”

Het is een totale leegloop bij RSC Anderlecht. Na het ontslag van Besnik Hasi verlieten ook Lucas ...

640
640
Antwerp in bizarre situatie: “Hoe gek het ook klinkt”

Royal Antwerp FC ging van de hemel naar de hel. In de beker won The Great Old met 0-1 op het veld ...

250
250

Meer sportnieuws