'Onhoudbaar Chelsea wil nog twéé extra toptransfers'

door
'Onhoudbaar Chelsea wil nog twéé extra toptransfers'

Van alle Europese topploegen is Chelsea FC tot dusver bezig aan de meest indrukwekkende transferperiode. De Blues rondden vrijdag de komst van Kai Havertz af, terwijl ze eerder ook al Hakim Ziyech, Timo Werner, Thiago Silva, Ben Chilwell en Malang Sarr in huis hadden gehaald. Maar ondanks al dat transfergeweld is de honger op Stamford Bridge nog niet gestild.


Aan middelen alvast geen gebrek bij de Londense club. Vorige zomer mochten de Blues door een transferverbod immers geen geld spenderen, terwijl ze zich in de wintermercato afzijdig hielden. Ondertussen werden wel grote uitgaande transfers afgerond zoals die van Eden Hazard (Real Madrid) en Alvaro Morata (definitief naar Atletico). Bovendien werden de overeenkomsten van grootverdieners als Willian en Pedro Rodriguez niet verlengd, waardoor ook in het salarisbudget een pak ruimte vrij kwam. Tot slot zou de verkoop van overbodige spelers zoals Michy Batshuayi, Danny Drinkwater en Marcos Alonso nog extra inkomsten moeten opleveren.

En daar wil coach Frank Lampard gretig van gebruik maken. De Engelsman, die blind vertrouwen geniet van de steenrijke voorzitter Roman Abramovich, zou volgens The Telegraph nog twee extra toptransfers willen afronden. Zo zou Lampard nog een verdedigende middenvelder willen aantrekken. Declan Rice (West Ham United) lijkt alvast bovenaan de verlanglijst te staan. Daarnaast wenst de trainer ook nog een nieuwe doelman, vermits Kepa Arrizabalaga niet aan zijn vereisten voldoet.

Jan Oblak (Atletico) is het droomdoelwit, maar hij lijkt enkel haalbaar als Kepa voor een hoog bedrag wordt verkocht en die kans is momenteel miniem. Maar Lampard heeft nog een aantal alternatieven achter de hand. Ook André Onana van Ajax wordt immers al een tijdje genoemd. Edouard Mendy van Stade Rennes lijkt dan weer een iets goedkoper alternatief.

LEES OOK: 'United grijpt hard in: Lammens krijgt cruciaal transfernieuws'

Is de kern van Chelsea met al deze versterkingen even sterk als die van Liverpool?

Meest recent

"Hallucinant" - Union structureel bevoordeeld door arbitrage?

De Play-Offs zijn nog maar één speeldag ver en de arbitrage heeft al voor de nodige ...

15
15
Taravel zakt weg: Anderlecht richt blik op opvolgers

De 4-2-nederlaag op Club Brugge heeft het debat rond Jérémy Taravel weer helemaal ...

65
65
"Je brengt me in problemen bij Courtois" - Kompany dribbelt netelige vraag

In de Champions League heeft Bayern München dinsdagavond een eerste grote stap richting de ...

28
28
Stoel Taravel wankelt: "Op basis van wat is hij hoofdcoach?"

RSC Anderlecht kon de schade na rust nog ietwat beperken, maar werd afgelopen compleet overdonderd ...

63
63
Vertrek voor Vanaken? 'Club Brugge schiet in actie'

Met Simon Mignolet ziet Club Brugge na het seizoen één van zijn vaste steunpilaren ...

166
166
'Nieuwe mokerslag voor Vermeeren'

Enkele jaren geleden werd Arthur Vermeeren nog gezien als dé toekomst van het Belgische ...

115
115
Goots heeft slecht nieuws voor ambitieus Mechelen

Vorig weekend werd de Champions' Play-Off op gang getrapt. Daarbij scheidden Union en Club Brugge ...

84
84
Neerpede-golf op komst: Borguet wrijft zich in handen

Anderlecht kreeg vorig weekend op Club Brugge nog eens een reality check, want de 4-2-nederlaag ...

106
106
Kompany verovert Bernabeu, Arsenal wint in slot nog

Dinsdagavond stonden de eerste heenwedstrijden op het programma in de kwartfinale van de Champions ...

96
96
'Congo wil alweer talent bij Rode Duivels weghouden'

De Rode Duivels zagen de voorbije jaren al verschillende talenten afhaken. Konstantinos Karetsas ...

145
145
'Lommel wil vervolg breien aan voetbalsprookje'

De Challenger Pro League kent in de komende weken zijn ontknoping, waarin onder meer de strijd om de ...

45
45
Cornelis reageert na ontslag, opvolger bekend

Er viel dinsdag nog maar eens een trainerswissel te noteren in de Jupiler Pro League. Nu was het ...

112
112
'PSG komt aankloppen bij revelatie Club Brugge'

Club Brugge zal in de komende weken nog alles op alles zetten om de landstitel binnen te halen. Voor ...

333
333
Oude bekende van Genk en Charleroi zet punt achter carrière

Het einde van het seizoen nadert stilaan en dat betekent dat enkele bekende namen weer de Belgische ...

136
136
Vanhaezebrouck verschroeiend hard voor Anderlecht

Hein Vanhaezebrouck is een man met een uitgesproken mening. Soms zit hij er knal op, soms er ...

215
215
Voetbalwereld in rouw: Mircea Lucescu overleden

Bijzonder droevig nieuws vanuit Roemenië. Daar raakte zopas bekend dat Mircea Lucescu op ...

0
0
Zulte Waregem deelt OH Leuven stevige transferslag uit

Zulte Waregem heeft een transfer afgerond. Het is geen speler, maar wel een Head of Recruitment. Die ...

58
58
Anderlecht dreigt zichzelf op te blazen met Sibierski

Antoine Sibierski stond al langer op de lijst bij Anderlecht. Maar nu zijn vertrek bij Troyes eraan ...

207
207
Taravel in de fout: dure les tegen Club Brugge

RSC Anderlecht verloor oververdiend met 4-2 van Club Brugge. Na twee goede prestaties in de ...

99
99
Kompany met unieke cijfers: Real Madrid is gewaarschuwd

Bayern München speelt in de Champions League vanavond tegen Real Madrid. Een zeer mooi duel ...

33
33
Verhuurde JPL-spelers: Anderlecht lacht tanden bloot

In de Jupiler Pro League hebben weer heel wat spelers de competitie tijdelijk verlaten voor een ...

145
145
Belgische voetbalbond bijt van zich af na uithaal Leko

Dé quote van het voorbije weekend kwam op naam van Ivan Leko, die na de zege van Club Brugge ...

97
97
Lardot scherp voor arbitrage: "Valse start play-offs"

Afgelopen weekend werden de play-offs op gang getrapt. Nu het om de knikkers gaat, komt uiteraard ...

367
367
'Zware erfenis Renard: miscasts weg bij Anderlecht?'

Even leek Jérémy Taravel de trein weer op de rails krijgen, maar dat schokeffect is ...

250
250
Opvallende afwezigen bij Club Brugge: reden bekend

De magere vertoning na de pauze biedt stof tot nadenken, maar met een 4-2 zege tegen Anderlecht kon ...

358
358

Meer sportnieuws