'Onhoudbaar Chelsea wil nog twéé extra toptransfers'

1308
'Onhoudbaar Chelsea wil nog twéé extra toptransfers'

Van alle Europese topploegen is Chelsea FC tot dusver bezig aan de meest indrukwekkende transferperiode. De Blues rondden vrijdag de komst van Kai Havertz af, terwijl ze eerder ook al Hakim Ziyech, Timo Werner, Thiago Silva, Ben Chilwell en Malang Sarr in huis hadden gehaald. Maar ondanks al dat transfergeweld is de honger op Stamford Bridge nog niet gestild.


Aan middelen alvast geen gebrek bij de Londense club. Vorige zomer mochten de Blues door een transferverbod immers geen geld spenderen, terwijl ze zich in de wintermercato afzijdig hielden. Ondertussen werden wel grote uitgaande transfers afgerond zoals die van Eden Hazard (Real Madrid) en Alvaro Morata (definitief naar Atletico). Bovendien werden de overeenkomsten van grootverdieners als Willian en Pedro Rodriguez niet verlengd, waardoor ook in het salarisbudget een pak ruimte vrij kwam. Tot slot zou de verkoop van overbodige spelers zoals Michy Batshuayi, Danny Drinkwater en Marcos Alonso nog extra inkomsten moeten opleveren.

En daar wil coach Frank Lampard gretig van gebruik maken. De Engelsman, die blind vertrouwen geniet van de steenrijke voorzitter Roman Abramovich, zou volgens The Telegraph nog twee extra toptransfers willen afronden. Zo zou Lampard nog een verdedigende middenvelder willen aantrekken. Declan Rice (West Ham United) lijkt alvast bovenaan de verlanglijst te staan. Daarnaast wenst de trainer ook nog een nieuwe doelman, vermits Kepa Arrizabalaga niet aan zijn vereisten voldoet.

Jan Oblak (Atletico) is het droomdoelwit, maar hij lijkt enkel haalbaar als Kepa voor een hoog bedrag wordt verkocht en die kans is momenteel miniem. Maar Lampard heeft nog een aantal alternatieven achter de hand. Ook André Onana van Ajax wordt immers al een tijdje genoemd. Edouard Mendy van Stade Rennes lijkt dan weer een iets goedkoper alternatief.

LEES OOK: 'Klopjacht op Tresoldi: 4 grootmachten drukken door'

Is de kern van Chelsea met al deze versterkingen even sterk als die van Liverpool?

Meest recent

Club-smaakmaker Seys is 'Man van de Match': "Hij kan alles"

Club Brugge klimt naar de negende plek van de League Phase van de Champions League na een straffe ...

5
5
Toch hommeles bij Club Brugge? Hevige discussie valt op

Club Brugge pakt een negen op negen in de Champions League. Na zeges tegen Internazionale en RC Lens ...

78
78
Onverwachte Club Brugge-uitblinker staat op: "Bijzonder"

Club Brugge heeft een nieuwe stunt verwezenlijkt in de League Phase van de Champions League. Op het ...

100
100
Club Brugge zorgt voor nieuwe CL-stunt op PSV

Club Brugge zet de straffe vorm in de Champions League verder. Na eerdere zeges tegen Internazionale ...

129
129
KV Kortijk schiet zichzelf ferm in de voet tegen KV Mechelen

KV Mechelen en KV Kortrijk werkten een inhaalmatch af tijdens een Europese midweek. Storm Austen ...

33
33
"Haal hem!" - X ontploft nadat Tresoldi wéér scoort

Er staat dit seizoen geen maat meer op Nicolo Tresoldi. De Duitse spits kroonde zich vorig seizoen ...

177
177
Spitsendilemma Gent: De Mil reikt oplossing aan

AA Gent won zijn openingswedstrijd in de Conference League wel nog van Aarhus, maar ging twee weken ...

72
72
De Roover geeft aan wat er fout liep bij STVV

STVV begon zeer fraai aan zijn avontuur in de Conference League, want na zeges tegen Iberia en FC ...

26
26
Vervanger Lukaku velt Liverpool, Real komt met schrik vrij

In de eerste wedstrijden van woensdagavond in de Champions League hebben we bijna meteen twee stunts ...

25
25
Van de Perre spreekt klare taal over Rode Duivels

In de komende dagen zal Mark van Bommel bekend maken welke Rode Duivels hij selecteert voor het ...

22
22
Geen rotatie bij Club: Leko komt met verklaring

Club Brugge hoopt straks tegen PSV weer een knap resultaat neer te zetten, nadat het in zijn laatste ...

26
26
Leko kiest verwachte elf, ook geen verrassingen bij PSV

Om 21u is Club Brugge weer aan zet in de Champions League. Na de knappe zes op zes tegen Inter en ...

46
46
'Wéér duel België-Marokko: doorslaggevende factor bekend'

De voorbije jaren zaten België en Marokko elkaar al regelmatig in de haren in de strijd om jong ...

90
90
Union verbaast Spanje: "Eén van beste teams die we al tegenkwamen"

Donderdag is ook Union weer aan zet in de Europa League. De Brusselaars zijn daarin tot dusver ...

75
75
Mokerslag Standard: aanvoerder maandenlang out?

Na de Europese week gaat de focus vrijdag meteen weer op de Jupiler Pro League, voor de laatste keer ...

52
52
Boodschap voor Van Bommel: "Rode Duivels blijven doel"

Anderlecht neemt het donderdag om 18u45 in zijn vierde wedstrijd in de league phase van de Europa ...

27
27
Milkon verrast iedereen met nieuwe club

De laatste jaren krijgen alsmaar meer jonge trainers hun kans in het Belgische voetbal, zij het met ...

25
25
Bormans speelt open kaart over Europese ambitie Union

Donderdag wordt alweer een drukke dag voor de Belgische teams in Europa. Ook Union moet dan opnieuw ...

32
32
Bornauw, Club en WK U17: Bruno reageert op hete hangijzers

Donderdag moet Anderlecht alweer aan de bak, want dan komt op de vierde speeldag in de Europa League ...

120
120
Ronaldo deelt hartverscheurend bericht na tragedie in Spanje

Cristiano Ronaldo speelde een groot stuk van zijn carrière in Spanje, uiteraard bij Real ...

41
41
Leko gelooft het zelf niet: Verhaeghe ruikt ongeziene stunt

Ivan Leko trapt bij Club Brugge bewust op de rem. Na de 3-4 tegen Inter gooit iedereen met ...

246
246
Geen goed voorteken voor Club: NXT verliest in slot van PSV

Club Brugge gaat om 21u op zoek naar zijn derde opeenvolgende overwinning in de Champions League. ...

106
106
Degryse voorspelt enorm spektakel bij Club Brugge

Club Brugge staat om 21u voor zijn vierde opdracht in de league phase van de Champions League. Het ...

210
210
Trainerscarousel: nieuwe coach Debast, Schreuder profiteert

November blijkt nu al de maand van de trainerswissels te worden. In de Jupiler Pro League sneuvelden ...

80
80
Relatie Van Gucht en Charlotte Van Looy onder druk?

Charlotte Van Looy doet een opvallende bekentenis over haar relatie met Ruben Van Gucht. Achter de ...

72
72

Meer sportnieuws