'Onhoudbaar Chelsea wil nog twéé extra toptransfers'

door
'Onhoudbaar Chelsea wil nog twéé extra toptransfers'

Van alle Europese topploegen is Chelsea FC tot dusver bezig aan de meest indrukwekkende transferperiode. De Blues rondden vrijdag de komst van Kai Havertz af, terwijl ze eerder ook al Hakim Ziyech, Timo Werner, Thiago Silva, Ben Chilwell en Malang Sarr in huis hadden gehaald. Maar ondanks al dat transfergeweld is de honger op Stamford Bridge nog niet gestild.


Aan middelen alvast geen gebrek bij de Londense club. Vorige zomer mochten de Blues door een transferverbod immers geen geld spenderen, terwijl ze zich in de wintermercato afzijdig hielden. Ondertussen werden wel grote uitgaande transfers afgerond zoals die van Eden Hazard (Real Madrid) en Alvaro Morata (definitief naar Atletico). Bovendien werden de overeenkomsten van grootverdieners als Willian en Pedro Rodriguez niet verlengd, waardoor ook in het salarisbudget een pak ruimte vrij kwam. Tot slot zou de verkoop van overbodige spelers zoals Michy Batshuayi, Danny Drinkwater en Marcos Alonso nog extra inkomsten moeten opleveren.

En daar wil coach Frank Lampard gretig van gebruik maken. De Engelsman, die blind vertrouwen geniet van de steenrijke voorzitter Roman Abramovich, zou volgens The Telegraph nog twee extra toptransfers willen afronden. Zo zou Lampard nog een verdedigende middenvelder willen aantrekken. Declan Rice (West Ham United) lijkt alvast bovenaan de verlanglijst te staan. Daarnaast wenst de trainer ook nog een nieuwe doelman, vermits Kepa Arrizabalaga niet aan zijn vereisten voldoet.

Jan Oblak (Atletico) is het droomdoelwit, maar hij lijkt enkel haalbaar als Kepa voor een hoog bedrag wordt verkocht en die kans is momenteel miniem. Maar Lampard heeft nog een aantal alternatieven achter de hand. Ook André Onana van Ajax wordt immers al een tijdje genoemd. Edouard Mendy van Stade Rennes lijkt dan weer een iets goedkoper alternatief.

LEES OOK: Chelsea krijgt cruciaal advies over Penders

Is de kern van Chelsea met al deze versterkingen even sterk als die van Liverpool?

Meest recent

'Monstertransfer Kompany: titanengevecht met City en United'

Bayern München is onder leiding van Vincent Kompany bezig aan een fenomenaal seizoen. Maar ook ...

3
3
Beerschot haalt Patro door gehaktmolen, Eupen mist kansen

In de Challenger Pro League heeft een efficiënt Beerschot vanavond Patro door de gehaktmolen ...

29
29
Publieke opinie tegen Garcia: één naam zorgt voor storm

Bondscoach Rudi Garcia heeft vrijdagmiddag bekend gemaakt welke 28 spelers volgende week mee op het ...

40
40
Lammens of Sels? 'Doublure voor Courtois staat al vast'

De Rode Duivels zullen het tijdens de oefenstage in de Verenigde Staten zonder Thibaut Courtois ...

65
65
'Zure deal voor Club: ruim 20 miljoen door neus geboord'

Club Brugge lijkt na amper één seizoen al afscheid te moeten nemen van Aleksandar ...

134
134
Klaar voor Duivels! De Bruyne speelt volle match in zege Napoli

Kevin De Bruyne lijkt volledig hersteld van de blessure die hem maandenlang aan de kant hield. ...

35
35
Genk likt zijn wonden: "Iedereen had hiervoor getekend"

Het heeft dan toch niet mogen zijn voor KRC Genk. Na een 1-0-zege in de heenmatch tegen SC Freiburg ...

211
211
Club Brugge houdt de adem in: Leko werkt aan ‘comebackbom’

Ivan Leko lijkt bij Club Brugge aan een opvallende comeback te werken. De trainer wil een ...

435
435
Garcia negeert JPL-smaakmaker: "Als je mijn mening vraagt ..."

Bondscoach Rudi Garcia maakte vrijdagmiddag zijn selectie bekend voor het komende oefenkamp van de ...

156
156
Gevecht om Play-Off I: doemscenario voor één kandidaat?

Aanstaande zondag wordt de slotspeeldag van de reguliere competitie integraal op hetzelfde tijdstip ...

370
370
Taravel reageert op selectie Rode Duivels: "Hazard?"

RSC Anderlecht heeft met Nathan De Cat eindelijk weer een Rode Duivel in de rangen. Al hadden dat er ...

70
70
Geel gevaar in JPL: wie riskeert een schorsing in PO's?

Zondag staat de laatste speeldag van de reguliere competitie op het programma. Nadien gaat het pas ...

109
109
'Anderlecht bindt transferstrijd aan met Atlético'

RSC Anderlecht heeft voorlopig nog altijd geen technisch directeur aangeworven, maar dat belet de ...

96
96
Alarm bij AA Gent: bemoedigend signaal voor KRC Genk

Mathematisch kan het nog. De vier woorden die de Rode Duivels jarenlang moed inpeperden, vaak ...

297
297
Donkere wolken pakken zich samen boven Ruben Van Gucht

Ruben Van Gucht kende een jaar met hoge pieken en stevige dalen. De VRT-man dook recent op in tal ...

59
59
Taravel wanhoop nabij: Anderlecht slikt bittere pil

Om nog naast de top zes te vallen moet het zondag al serieus mislopen voor RSC Anderlecht, dat op de ...

210
210
Garcia houdt adem in: Leko geeft update over Vanaken

Op de slotspeeldag van de reguliere competitie hoopt Club Brugge nog over Union naar de koppositie ...

165
165
Anderlecht zoekt doelman: 7 vervangers voor Coosemans

Het huidige machtsvacuüm in de bestuurskamer betekent niet dat RSC Anderlecht bij de pakken kan ...

335
335
Garcia legt keuze Godts uit: ingewikkelde relatie KBVB

Mika Godts kent dit seizoen een schitterend seizoen bij Ajax. Op clubniveau vallen de resultaten ...

73
73
Must see: reactie De Cat én Anderlecht na selectie

Nathan De Cat is op 17-jarige leeftijd geselecteerd voor de Rode Duivels. Bondscoach Rudi Garcia nam ...

197
197
Garcia speelt open kaart over Vermant, Hazard en Lavia

Bondscoach Rudi Garcia heeft de selectie voor de Rode Duivels bekendgemaakt. De Belgische nationale ...

189
189
De Mil zwaar onder druk: blessurezorgen KAA Gent

KAA Gent kan zondag een plek voor Play-Off 1 over de streep trekken. Het enige wat de ...

159
159
Cercle stelt nieuwe T1 voor: lot De Wulf ook bekend

Cercle Brugge heeft een nieuwe hoofdtrainer gevonden na het ontslag van Onur Cinel. Groen-Zwart ...

119
119
Rudi Garcia jubelt over De Cat: WK met Rode Duivels?

Bondscoach Rudi Garcia heeft de selectie van de Rode Duivels voor de oefenwedstrijden tegen de ...

92
92
'Cercle kiest voor Deen als opvolger Cinel'

Cercle Brugge werd deze week al de twaalfde eersteklasser die dit seizoen minstens één ...

96
96

Meer sportnieuws