'Onhoudbaar Chelsea wil nog twéé extra toptransfers'

door
'Onhoudbaar Chelsea wil nog twéé extra toptransfers'

Van alle Europese topploegen is Chelsea FC tot dusver bezig aan de meest indrukwekkende transferperiode. De Blues rondden vrijdag de komst van Kai Havertz af, terwijl ze eerder ook al Hakim Ziyech, Timo Werner, Thiago Silva, Ben Chilwell en Malang Sarr in huis hadden gehaald. Maar ondanks al dat transfergeweld is de honger op Stamford Bridge nog niet gestild.


Aan middelen alvast geen gebrek bij de Londense club. Vorige zomer mochten de Blues door een transferverbod immers geen geld spenderen, terwijl ze zich in de wintermercato afzijdig hielden. Ondertussen werden wel grote uitgaande transfers afgerond zoals die van Eden Hazard (Real Madrid) en Alvaro Morata (definitief naar Atletico). Bovendien werden de overeenkomsten van grootverdieners als Willian en Pedro Rodriguez niet verlengd, waardoor ook in het salarisbudget een pak ruimte vrij kwam. Tot slot zou de verkoop van overbodige spelers zoals Michy Batshuayi, Danny Drinkwater en Marcos Alonso nog extra inkomsten moeten opleveren.

En daar wil coach Frank Lampard gretig van gebruik maken. De Engelsman, die blind vertrouwen geniet van de steenrijke voorzitter Roman Abramovich, zou volgens The Telegraph nog twee extra toptransfers willen afronden. Zo zou Lampard nog een verdedigende middenvelder willen aantrekken. Declan Rice (West Ham United) lijkt alvast bovenaan de verlanglijst te staan. Daarnaast wenst de trainer ook nog een nieuwe doelman, vermits Kepa Arrizabalaga niet aan zijn vereisten voldoet.

Jan Oblak (Atletico) is het droomdoelwit, maar hij lijkt enkel haalbaar als Kepa voor een hoog bedrag wordt verkocht en die kans is momenteel miniem. Maar Lampard heeft nog een aantal alternatieven achter de hand. Ook André Onana van Ajax wordt immers al een tijdje genoemd. Edouard Mendy van Stade Rennes lijkt dan weer een iets goedkoper alternatief.

LEES OOK: 'Chelsea wil opnieuw megaslag slaan in Genk'

Is de kern van Chelsea met al deze versterkingen even sterk als die van Liverpool?

Meest recent

Expert voorspelt ware nachtmerrie door DAZN-debacle

Het DAZN-debacle met de Pro League en de grote telecombedrijven blijft de gemoederen bezighouden. ...

12
12
Antwerp én Anderlecht bestolen? “Snap er niets van”

Het 2-2 gelijkspel tussen Royal Antwerp FC en RSC Anderlecht wordt daags na de topper nog fel ...

16
16
Doku onder hoogspanning: Guardiola grijpt hard in

De feestdagen staan voor de deur en dan is het voor de profs soms tijd om de riem even los te laten. ...

16
16
Hasi in de problemen bij Anderlecht: “Hij weet het niet”

RSC Anderlecht speelde afgelopen speeldag 2-2 gelijk in de Jupiler Pro League. Paars-Wit heeft grote ...

96
96
'Mika Godts staat plots voor absolute toptransfer'

Ajax beleeft tot dusver een moeilijk seizoen, maar Mika Godts is daarin wel een schaars lichtpuntje. ...

26
26
'Gouden kans: jeugdinternational gratis naar JPL'

De wintermercato opent zeer weldra zijn deuren en heel wat Belgische clubs kunnen versterking ...

46
46
"Hopelijk nooit in de JPL" - Stijnen helemaal afgemaakt

Stijn Stijnen en Patro Eisden stonden de voorbije dagen alweer volop in de spotlights, zij het ...

141
141
'Rampscenario in de maak voor Belgische profclubs'

Het blijft angstvallig afwachten welke afloop de vete tussen DAZN en de Pro League zal kennen. De ...

279
279
Theate sneert weer naar pers over Rode Duivels

Voor de Rode Duivels is 2025 een jaar met pieken en dalen geweest. Ze wisten wel hun ticket voor het ...

73
73
'Stassin krijgt belangrijk nieuws over knaltransfer'

In november haalde Rudi Garcia Romeo Vermant als nieuwe spits bij de selectie. Dat zal toch een ...

65
65
Axel Witsel alsnog terug naar Standard?

Na negentien speeldagen staat Standard knap zesde, al is het maar de vraag of ze die plaats zullen ...

118
118
Ondanks comeback: Defour keihard voor Anderlecht

Anderlecht heeft zondag een sterk staaltje mentale weerbaarheid laten zien. Het leek aanvankelijk op ...

217
217
Union moet alsnog sterkhouder komende weken missen

Union klopte afgelopen weekend Zulte Waregem met 2-0 en pakte zo nog eens een deugddoende ...

36
36
TRANSFERUURTJE: 'Verrassende wending in Genk, knaltransfer Karetsas'

De winterse transferperiode staat voor de deur. Heel wat ploegen zijn dan ook druk in de weer met ...

903
903
“Luis in de pels” – ambitie STVV wringt bij toppers

Sint-Truiden VV blijft vriend en vijand verbazen dit seizoen. De Kanaries, onder leiding van Wouter ...

168
168
KAA Gent schrikt en spreekt Ivan Leko resoluut tegen

De vete tussen KAA Gent en Ivan Leko blijft voortduren. De Kroatische oefenmeester kon zegevieren ...

283
283
Birger Verstraete haalt verschroeiend uit: “Schandalig!”

Oud-Heverlee Leuven ging in eigen huis met 0-2 onderuit tegen Cercle Brugge. Eerder was Felice Mazzu ...

155
155
Topclubs vrezen: "We gaan voluit voor PO 1"

STVV is veruit dé verrassing van het seizoen in de Jupiler Pro League. Een lichtpunt in een ...

178
178
Anderlecht krijgt extra 'genialiteit': weldra basisplaats?

Bij RSC Anderlecht draait het dezer dagen blijkbaar enkel om intensiteit, energie en mentaliteit. ...

484
484
Leko scoort geen punten in Gent, wél bij Club: "Dat hoor je waaien"

Club Brugge won met 2-1 van AA Gent. Een verdiende zege, maar het was toch vooral de match waar Ivan ...

230
230
'Hoogspanning: verrassende wending in dossier van Hoefkens'

KRC Genk dacht aan Carl Hoefkens als de nieuwe trainer, maar die gaf aan bij NAC Breda te blijven. ...

303
303
Club Brugge lacht tanden bloot, KRC Genk gewaarschuwd

Club Brugge won met 2-1 van AA Gent. Voetballend was het een zeer matige Slag om Vlaanderen. Ook ...

669
669
Sardella dankt Kompany: "Toen hij hier trainer was..."

RSC Anderlecht pakte een punt op het veld van Royal Antwerp FC, dat zo wéér niet kon ...

152
152
Buffalo weigert hand Leko: "Heel onprofessioneel gehandeld"

De centrale figuur tijdens de clash van zondagmiddag tussen Club Brugge en AA Gent, was uiteraard ...

987
987
"Systematisch problematisch" - kranten buizen zondebok RSCA

RSC Anderlecht blijft het lastig hebben in de competitieduels op verplaatsing. Zondag pakte het op ...

357
357

Meer sportnieuws