BBC: 'Suarez heeft akkoord en verlaat Barcelona'

door
BBC: 'Suarez heeft akkoord en verlaat Barcelona'

FC Barcelona wil tijdens het resterende deel van de transfermarkt nog een aantal grootverdieners van de hand doen. Begin deze week werd alvast afscheid genomen van Ivan Rakitic, Luis Suarez lijkt de volgende die gaat vertrekken. De Uruguayaanse spits zou dicht bij een overgang naar Juventus staan.


Volgens La Gazzetta dello Sport is er in hoofdlijnen een akkoord bereikt. Er is nog één obstakel: als niet-Europeaan kan de Uruguayaan geen gebruik maken van het Italiaanse paspoort van zijn vrouw, iets wat in de Spaanse competitie wel is toegestaan. Omdat er slechts een beperkt aantal niet-Europeanen in de selectie mogen zitten, zou hij een pak minder interessant zijn.

Maar volgens Onda Cero overweegt Suarez dit euvel te omzeilen met een handigheidje. De aanvaller zou namelijk de Spaanse nationaliteit kunnen aanvragen. Dit is mogelijk aangezien hij al sinds 2014 voor FC Barcelona speelt en binnen zeven dagen is een dergelijk proces geregeld.

UPDATE 04/09
De overgang van de spits naar Turijn lijkt bijna rond. Volgens onder meer de betrouwbare Britse openbare omroep BBC heeft Suarez een persoonlijk akkoord met Juventus bereikt. Momenteel zou hij nog geen in gesprek zijn met Barça over de voorwaarden van zijn vertrek. De verwachting is dat hij transfervrije of tegen een erg beperkte som mag beschikken in Catalonië.

LEES OOK: 'Openda-drama deint uit: drastische beslissing Juventus'

Saurez is nog steeds één van de tien beste spitsen ter wereld ...

Meest recent

TRANSFERUURTJE: ‘Standard en Club kijken in JPL, Anderlecht dubt’

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

11
11
Brusselmans toont kwetsbare kant en raakt iedereen

Herman Brusselmans heeft met een onverwacht gezinsmoment iedereen naar de keel gegrepen. De ...

2
2
Ruben Van Gucht duikt in pikant avontuur met blonde BV

Hij slijpt de messen. Letterlijk en figuurlijk. Ruben Van Gucht lijkt klaar om opnieuw toe te slaan, ...

13
13
Titelrace barst los: Union, Club Brugge of underdog?

Union, Club Brugge, STVV, AA Gent, KV Mechelen en RSC Anderlecht. Ziedaar de zes ploegen die straks ...

32
32
'Hard verdict Hayen: sterkhouder out bij KRC Genk?'

KRC Genk verspeelde zondag een uitgelezen kans om zich op de valreep alsnog bij de top zes scharen. ...

92
92
Aftellen naar de play-offs: de ultieme 11 van de JPL

De echte prijzen worden pas aan de meet uitgedeeld, maar met de reguliere competitie achter de rug ...

61
61
Vanhaezebrouck helpt topclubs: vijf koopjes in JPL

De voorbije maanden drukten weer heel wat smaakmakers hun stempel op de Belgische velden. Niet ...

209
209
JPL 2025-26: 10 opvallende cijfers na regulier seizoen

Nu alle tickets verdeeld zijn maakt de reguliere competitie plaats voor de play-offs. Vooraleer het ...

97
97
Club of Union dé titelfavoriet? Filip Joos bekent kleur

Na de huidige interland-periode gaat de titelstrijd in de Champions' Play-Offs van start. De meeste ...

213
213
'Openda-drama deint uit: drastische beslissing Juventus'

De Rode Duivels blazen dinsdag verzamelen in Tubeke in aanloop naar hun stage in de VS. Voor een ...

89
89
Groot gemis: "Hij is samen met Tzolis beste speler in JPL"

De kaarten zijn geschud in de Jupiler Pro League, de plekjes in de verschillende Play-Offs zijn ...

176
176
Overzicht Europa: record Kompany, eindelijk prijs Arsenal?

De eerste interland-break van het seizoen is begonnen, de clubs kunnen even tot rust komen in ...

106
106
Mokerslag Anderlecht: zo reageert Coucke op Cercle-fiasco

RSC Anderlecht heeft de reguliere competitie in de Jupiler Pro League afgesloten met een pijnlijke ...

463
463
"Ongelooflijk" - Garcia wild van 'genie' bij Rode Duivels

De Rode Duivels vertrekken deze week naar de Verenigde Staten voor een voorbereidende stage richting ...

160
160
'Eerste zomeraanwinst: Standard op zucht van JPL-uitblinker'

Standard zal in de komende weken via de Europe Play-Offs alsnog trachten om een Europees ticket af ...

232
232
Drama rond Lukaku ontploft: Conte grijpt genadeloos in

Het signaal van Conte kon bijna niet harder zijn voor Romelu Lukaku. Terwijl Napoli blijft winnen, ...

169
169
'Hayen zet orde op zaken: eerste slachtoffer in vizier'

KRC Genk heeft een absolute rotweek achter de rug. Daags na de Europese uitschakeling in Freiburg, ...

355
355
Hommeles bij Duivels: ophef rond één naam in selectie

De Rode Duivels reizen eerstdaags naar de Verenigde Staten voor een voorbereidende stage op het WK ...

328
328
Nieuwe TD op komst: Anderlecht dropt belangrijke hint

Nu het seizoen even onderbroken wordt door de nationale ploegen, hebben de clubs tijd om zich te ...

399
399
Kalender Play-Offs: groot voordeel Club in volle titelstrijd

In de komende dagen zijn de nationale ploegen aan zet, vervolgens barst de titelstrijd in de ...

954
954
Hoofdrolspelers vellen verdict over kalender Play-Offs

Na de interlandbreak is het money time in de Jupiler Pro League, waar de reguliere competitie dan ...

300
300
'1B-revelatie dropt hint: RSCA, Union, Gent of Club?'

De titelstrijd lijkt straks opnieuw een tweekoppige race tussen Union en Club Brugge te worden, al ...

412
412
Opvallende afwezige bij Club Brugge: veto van Leko?

Club Brugge sloot de reguliere competitie zondag af met een klinkende zege tegen KV Mechelen. ...

524
524
Anderlecht in alle staten: Taravel laat koppen rollen

Het ticket voor de Champions' Play-Offs kwam nooit écht in gevaar, maar op de slotspeeldag ...

570
570
Alderweireld zorgt voor vuurwerk in opvallend debat

Toby Alderweireld blijft ook na zijn actieve carrière enorm geliefd in de voetbalwereld. ...

54
54

Meer sportnieuws