Anderlecht komt zelf met nieuws voor abonnees

door
Anderlecht komt zelf met nieuws voor abonnees

Nog eventjes geduld, en dan mogen de Belgische voetballiefhebbers terug naar het stadion van hun favoriete ploeg. Zo ook in Anderlecht, dat haar plannen klaar heeft om de supporters opnieuw te ontvangen in het Lotto Park.


Na overleg met gemeente, politiediensten, virologen en politieke instanties hebben de Brusselaars volgens Het Laatste Nieuws de knoop definitief doorgehakt. Zo zouden vanaf de volgende thuismatch, op 13 september tegen Cercle Brugge, zoals eerder reeds aangekondigd weer iets meer dan 5.000 toeschouwers mogen plaatsnemen op de tribunes. Op die manier kan elk van de ongeveer 15.000 abonnees in theorie dus één match op drie live bijwonen, zij het wel op een veilige manier die strookt met de veiligheidsmaatregelen.

UPDATE 19u10
Inmiddels heeft de club zelf ook gecommuniceerd over de terugkeer van supporters in het Lotto Park. De eerstvolgende drie wedstrijden gaat RSCA het op bovenstaande manier proberen. Daarna volgt een overlegmoment om de capaciteit mogelijk te vergroten. De bedoeling is om alle abonnees één van de drie volgende wedstrijden te laten bijwonen. Men moet zich daar op voorhand wel voor registreren.

De plaatsen zullen worden toegekend en zijn dus niet afhankelijk van je abonnement. "Om een veilige afstand te behouden is het aantal plaatsen beperkt. Dat betekent dat je niet op je vaste plaats zal zitten. Per abonnement kan je één plaats naar keuze reserveren. Wie met vrienden of familie komt, spreekt best goed af en boekt gelijktijdig", klinkt het op de clubwebstek.

LEES OOK: Leko staat voor raadsel: "Ik weet het ook niet..."

De competitie had uitgesteld moeten worden tot de fans weer welkom waren ...

Meest recent

De Bruyne schittert en loodst Napoli naar vlotte zege

In het buitenland stonden er een aantal matchen op het programma. Zo kwamen onder meer Napoli en ...

5
5
Cercle Brugge smeert Dender alwéér nederlaag aan

In de Relegation Play-Offs stonden Cercle Brugge en FCV Dender tegenover elkaar. Een match die geen ...

8
8
'Anderlecht haakt nu al af voor gewenste versterking'

RSC Anderlecht heeft financieel weer de nodige middelen. Olivier Renard mocht héél wat ...

66
66
Club Brugge en Anderlecht grijpen naast transfertarget

Club Brugge en RSC Anderlecht gaan een héél drukke zomermercato tegemoet. Beide ...

34
34
Cercle Brugge legt sterkhouder langer onder contract

Cercle Brugge heeft net voor de match tegen FCV Dender nog groot nieuws aangekondigd. De ...

17
17
Einde verhaal bij Antwerp? Oosting velt oordeel

Royal Antwerp FC leek een dood vogeltje te zijn in de Europe Play-Offs, maar na een zes op zes doen ...

99
99
Cercle Brugge laat zes spelers vertrekken

Bij Cercle Brugge zijn ze al zeker van het behoud en in de komende matchen zal Groen-Zwart ...

20
20
Sensatie op komst: Lukaku op weg naar grote comeback

Romelu Lukaku zit in een benarde situatie bij Napoli, en dat opent deuren voor een transfer die ...

467
467
Exit Ilic en Da Costa: wat met andere transfers van Renard?

De passage van Olivier Renard bij RSC Anderlecht is geen succes geweest. Dat Coba Da Costa en ...

206
206
Leko staat voor raadsel: "Ik weet het ook niet..."

Club Brugge tankte vertrouwen tegen KV Mechelen door met 6-1 te winnen. Maar kan Club eindelijk eens ...

162
162
KV Mechelen legt ex-speler Anderlecht langdurig vast

KV Mechelen maakt werk van de toekomst. De Maneblussers zijn bezig met het samenstellen van de ...

74
74
Standard droomt van 'Grote Terugkeer': "Zou het wel willen"

Standard hoopt alsnog op een ticket voor Europa, maar dat wordt héél moeilijk. De ...

89
89
'Droomtransfer Engels: Europese topclub ook in de markt'

Arne Engels kent een sterk seizoen bij Celtic Glasgow. De verwachting is dat hij na dit seizoen een ...

55
55
Mulder ziet speler als 'WK-attractie” bij de Rode Duivels

De Rode Duivels maken zich stilaan klaar voor het WK. Binnen minder dan twee maanden start het ...

90
90
'Anderlecht maakt transferprijs Goto bekend'

Keisuke Goto heeft voor veel ophef gezorgd met zijn goal én vooral zijn viering na de match ...

614
614
Patro flikt het weer: twee toptransfers in aantocht

Bij Patro Eisden hebben ze een oog voor talent. De afgelopen jaren wisten ze de nodige spelers op ...

155
155
Baseggio: "Heeft geen toekomst meer bij Anderlecht"

Bij RSC Anderlecht likken ze hun wonde na de 2-0-nederlaag tegen STVV. Paars-Wit leek een punt te ...

306
306
Lommel SK wacht af: interesse in parel neemt énorm toe

Lommel SK hebben ze heel wat talentvolle spelers in de rangen. Eén van hen geniet steeds meer ...

44
44
Domper Union SG: drie sterkhouders out voor Anderlecht

Union SG staat voor een verplaatsing naar Anderlecht, waar ze in de reguliere competitie nog met 1-0 ...

627
627
Hoe Bornauw & co zichzelf zwaar onder druk zetten bij Anderlecht

RSC Anderlecht gaat dit seizoen maximaal vierde eindigen in de Jupiler Pro League. Gewogen en te ...

268
268
Van Gucht in driehoeksrelatie? Valentine haalt messcherp uit

De naam Valentine Besard duikt de laatste tijd steeds vaker op in de Vlaamse media, mede door haar ...

83
83
Leko verbaast met uitspraken: “Ik was heel triest tegen KVM”

Club Brugge pakte vorige speeldag ferm uit en won met 6-1 van KV Mechelen. Door het puntenverlies ...

140
140
‘Frustratie De Bruyne loopt op: wat gaat er mis bij Napoli?’

Napoli werd vorig seizoen landskampioen, maar dit seizoen loopt het niet. De club deed nochtans een ...

77
77
Wending van formaat: Union hoort verdict over nieuw stadion

Het Joseph Mariënstadion is niet geschikt voor Europese wedstrijden en daardoor moest de ...

415
415
Échte reden Anderlecht-woede op Goto onthuld

RSC Anderlecht ging roemloos onderuit tegen Sint-Truiden VV. Op Stayen was Keisuke Goto weer de ...

351
351

Meer sportnieuws