'Barça en Man Utd grijpen naast stijlrijke middenvelder'

door
'Barça en Man Utd grijpen naast stijlrijke middenvelder'

FC Barcelona lijkt deze zomer zijn kern stevig te willen vernieuwen. Er lijken heel wat spelers te mogen vertrekken en in hun plaats zal ook vers bloed moeten komen. Op het middenveld had Barça er graag één van de grootste talenten van het moment bij gewild, maar de Catalenen vissen achter het net.


Barça had zijn zinnen gezet op de komst van Sandro Tonali, maar de jonge middenvelder - die in Italië gezien wordt als de opvolger van Andrea Pirlo - kiest voor AC Milan. "'We hebben in januari een bod van 65 miljoen van Barcelona afgewezen en kregen een paar weken geleden een bod van Manchester United dat 10 miljoen hoger lag dan dat van Milan", bevestigt Massimo Cellini, de voorzitter van Brescia, aan Top Calcio 24.

"Maar de jongen houdt van Milan en werd gek toen hij hoorde van het aanbod van Milan. En we steunen de jongen." Cellino bevestigde dat Milan in eerst instantie Tonali zal huren en daarvoor 10 miljoen euro neertelt. Het bezit ook een aankoopoptie van 15 miljoen, waar middels bonussen nog eens 10 miljoen bij kan komen. Brescia krijgt ook een percentage bij een doorverkoop.

LEES OOK: Club jubelt: superster vervoegt overvolle ziekenboeg Barça

Maakt hij de juiste keuze?

Meest recent

Garcia bekoort: "Dat was een goede tactische vondst"

De Rode Duivels wonnen na een sterke prestatie met 2-4 op het veld van Wales. Het WK is zo goed als ...

21
21
Union met verrassende transfer: "Dacht dat het om te lachen was"

Union SG verraste met de komst van David Hubert als nieuwe trainer. Nog groter was de verrassing ...

18
18
Gaat OH Leuven voor stunt met nieuwe coach?

Oud-Heverlee Leuven is op zoek naar een nieuwe coach. Ze zagen David Hubert naar Union SG verkassen ...

45
45
Mazzu verrast: "Dankzij hem won België van Wales"

De Rode Duivels gaan al bij al nog vlot richting WK. Ze boekten een 14 op 18 en het WK-ticket ligt ...

59
59
Engeland naar WK, Ronaldo baalt ondanks nieuw record

Vanavond stonden er nog heel wat WK-kwalificatiematchen op het programma. Onder meer Italië, ...

52
52
Hein: "Hij staat op eenzame hoogte bij de Rode Duivels"

De Rode Duivels zijn quasi zeker van het WK. Ze gaan tijdens de volgende interlandperiode sowieso de ...

137
137
Jonge Rode Duivels zwoegen zich naar heel belangrijke zege

De U21 van België speelden vanavond in Westerlo tegen hun leeftijdsgenoten van Denemarken. De ...

106
106
'Club Brugge bibbert: Atlético Madrid jaagt op smaakmaker'

Club Brugge zal in 2026 weer een aantal sterkhouders verliezen, dat staat nu al vast. De Belgische ...

264
264
Balans Duivels: Garcia lacht tanden bloot, WK-ploeg bekend

De Rode Duivels gaan naar het WK. Het wordt komende zomer dus weer een voetbalfeest in België. ...

158
158
Kameroen in rep en roer: Brys bijt stevig van zich af

Marc Brys ligt zwaar onder vuur in Kameroen. De Belgische coach wist zich met de Ontembare Leeuwen ...

86
86
'Rode Duivels naar WK mét twee straffe oefenduels'

De Rode Duivels gaan naar het WK. Dat durven we wel te schrijven na de ontwikkelingen van gisteren. ...

106
106
Hugo Broos schrijft geschiedenis en trekt naar het WK

Hugo Broos heeft het alweer geflikt. Hij heeft zich vanavond met Zuid-Afrika geplaatst voor het WK. ...

248
248
Verschueren naar Anderlecht: eindelijk de juiste functie?

RSC Anderlecht gaat voor een grote verandering. Nog maar eens. Hoofdaandeelhouder Marc Coucke wil ...

267
267
OHL zoekt coach: ex-Rode Duivel grote favoriet

Oud-Heverlee Leuven is op zoek naar een nieuwe trainer nadat Union SG David Hubert kwam wegplukken. ...

177
177
'Nieuwe België': gouden generatie laat Europees land dromen

Het is eindelijk prijs. Noorwegen gaat zo goed als zeker naar het WK 2026. We hoopten al vele ...

193
193
'Club Brugge kan cashen: strijd om smaakmaker barst los'

Club Brugge heeft een bijzonder lucratieve zomer achter de rug, waarin tal van sterkhouders de kassa ...

251
251
'Coucke hakt knopen door: Renard out bij Anderlecht?'

Officieel is de kogel nog niet door de kerk, maar eerstdaags stelt RSC Anderlecht de nieuwe ...

885
885
Anderlecht-alarm: ‘Verschueren sneuvelt in recordtijd’

Wordt Michael Verschueren straks de ceremoniële voorzitter die het vuur opvangt voor Marc ...

472
472
Hevige clash ontaardt volledig tussen Brusselmans & De Wever

Herman Brusselmans zorgde de afgelopen jaar meer dan eens voor een vleugje controverse. Recent stond ...

212
212
Hayen in zak en as: Club Brugge velt zwaar verdict

Club Brugge boekte voor de interlandbreak een cruciale zege tegen Union, een lijn die Blauw-Zwart ...

509
509
Voetbalbond maakt aanduidingen refs speeldag 11 bekend

De interlandperiode is achter de rug, tijd om de aandacht weer op de Jupiler Pro League te richten. ...

209
209
Coucke zet plan on hold: Vandenhaute grote spelbreker?

Tijdens de interlandbreak blijft Marc Coucke niet bij de pakken zitten bij RSC Anderlecht, want de ...

408
408
'Rampscenario voor Club Brugge: steunpilaar langer out'

Club Brugge gaat een paar drukke weken tegemoet, want zowel in eigen land als in Europa volgen de ...

299
299
Aster & Lize verrassen met onverwachte liefdeswending

Tussen drukke opnames, voetbal en mode lanceert hij binnenkort ook zijn belangrijkste ...

68
68
Toch twijfel over Garcia: ontploffingsgevaar in de lucht

De Rode Duivels kunnen het WK 2026 al ruiken. Na het gelijkspel tegen Noord-Macedonië werd er ...

156
156

Meer sportnieuws