Messi naar Real Madrid? "Daar moet je écht ballen voor hebben"

door
Messi naar Real Madrid?

Toni Kroos is momenteel in voorbereiding met de Duitse nationale ploeg op de interland tegen Spanje donderdagavond. Maar ook in Duitsland wordt volop gesproken over de situatie van Lionel Messi. Zo kreeg Kroos een interessante vraag over de Argentijnse sterspeler voorgeschoteld.


Het is al een tweetal weken bekend dat Messi wil vertrekken bij Barcelona. Woensdag stond een onderhoud op het programma tussen clubvoorzitter Josep Maria Bartomeu en vader/zaakwaarnemer Jorge Messi. Dat leverde echter niets op, de kloof zou alleen maar dieper zijn geworden. In ieder geval wil de aanvaller nog steeds vertrekken. Vooral Manchester City en Internazionale worden genoemd als mogelijk nieuwe bestemmingen voor Messi.

In een podcast werd Kroos echter gevraagd hoe het zou zijn als Messi naar de eeuwige aartsrivaal Real Madrid vertrekt, als ultieme wraak op het Barça-bestuur. "Ik zou het niet geloven. Ik denk niet dat het kan gebeuren", aldus Kroos. "Om zoiets te doen, moet je wel écht ballen hebben."

POLL: Ziet u Messi ooit voor Real Madrid spelen?

Meest recent

'Vandenhaute helemaal de mist in met pijnlijke miscast'

Anderlecht hoopt zondag tegen Antwerp eindelijk zijn eerste punten in de play-offs te pakken. Die ...

53
53
Kompany strijdvaardig na CL-exit: "Ik ben hongerig"

Het is voor de meeste Belgen in de Europese kwartfinales geen fijne week geworden. Ook Vincent ...

6
6
TRANSFERUURTJE: 'Club Brugge druk in de weer, einde verhaal bij Real'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

178
178
Zirkzee stampt ferm tegen schenen van Man Utd-fans

De comeback van het jaar is gekend. Manchester United zorgde voor een ongelooflijke veldslag tegen ...

29
29
Schotland in rep en roer door Dessers: “Grote schande!”

Rangers ging in de kwartfinale van de Europa League met 2-0 onderuit tegen Athletic Club de Bilbao. ...

143
143
‘Anderlecht in pole om ‘nieuwe Alexander Isak’ te strikken’

RSC Anderlecht is volop bezig met de toekomst. Paars-Wit hoopt snel weer aan de top van het ...

121
121
‘Lionel Messi verbaast iedereen met toekomstplannen’

Lionel Messi zit in de herfst van zijn carrière en de Argentijnse superster speelt in het ...

73
73
Bob Peeters zorgt voor prachtig TV-moment: "De eerste keer?"

Bob Peeters is dezer dagen aan de slag als 'General Manager' van SK Beveren. Bij de Waaslanders gaat ...

45
45
Schoktransfer De Bruyne naar Eredivisie?

Kevin De Bruyne zal aan het einde van het seizoen een nieuwe uitdaging aangaan. De spelverdeler ...

101
101
KV Mechelen verrast en pakt plots uit met oude bekende

KV Mechelen koos er opvallend genoeg voor om te breken met Tim Matthys en nu verraste de club met de ...

78
78
'Na pijnlijke eliminatie: offensief Real met 5 aanwinsten'

Er kwam deze week op pijnlijke wijze een einde aan het avontuur van Real Madrid in de Champions ...

60
60
Frutos: "Of Anderlecht aan mij dacht na vertrek Fredberg?"

Het blijven zeer woelige tijden bij Anderlecht. Dit seizoen vond er alweer een heuse stoelendans ...

101
101
Club als 2de direct naar CL? Afhankelijk van deze 2 teams

Door de zege tegen Genk van vorig weekend naderde Club Brugge wel tot op één punt, ...

334
334
Recordman Banzuzi doet boekje open over transfersoap

De eerste grote uitgaande transfer voor komende zomer in de Jupiler Pro League werd een tijdje ...

29
29
Fofana krijgt grote lof na wervelende match op Old Trafford

Als we dit seizoen nog een Belg op het veld een Europese trofee willen zien pakken, dan zal het van ...

56
56
Union-revelatie legt uit waarom hij Genk verliet

De Champions' Play-Off is stilaan helemaal losgebarsten. Na de nederlaag van vorig weekend op Club ...

152
152
Amorim maakt opmerkelijke keuze na waanzinnige avond Man Utd

De kwartfinales van de Europa League kenden donderdagavond een zinderende ontknoping, vooral in de ...

103
103
‘Extreme transfer Anderlecht: enorme attractie op komst’

RSC Anderlecht is dicht bij een opvallende transfer: het wil het Servische toptalent Mihajlo ...

312
312
Club Brugge en Anderlecht krijgen opsteker voor bekerfinale

Momenteel zijn ze nog volledig gefocust op hun opdrachten in de Champions' Play-Off, maar stilaan ...

294
294
Hugo Broos kondigt datum van afscheid aan

Vorig seizoen viel zijn naam nog even als mogelijke technisch directeur van Club Brugge, maar ...

46
46

Meer sportnieuws