'Club Brugge onderhandelt over terugkeer smaakmaker'

door
'Club Brugge onderhandelt over terugkeer smaakmaker'

Bij Club Brugge beleefde men een matige start van het seizoen. De landskampioen verloor uiteindelijk in drie van de vijf officiële wedstrijden en lijkt stilaan nood te hebben aan vers bloed. De supporters van Blauw-Zwart hopen dan ook dat Vincent Mannaert snel iets uit zijn hoed tovert.


Op het verlanglijstje staat onder meer een extra flankspeler en daarvoor valt nu de naam van een oude bekend. Volgens SportsCubuklu mag Nabil Dirar immers definitief beschikken bij Fenerbahce. De Turkse club zou niet meer rekenen op de inmiddels 34-jarige flankspeler. Volgens het medium zou aan de zaakwaarnemer van Dirar gevraagd zijn om zo snel mogelijk een nieuwe club te vinden voor de Marokkaan. Het is echter nog niet duidelijk of Club Brugge al heeft gepolst naar de diensten van de voormalige publiekslieveling.

UPDATE 01/09
De Brugse interesse in Dirar leek tot dusver vooral uit de lucht gegrepen, maar in Turkije blijft men volharden. Zo beweert journalist Ekrem Konur dat Club momenteel in gesprek is met het management van de Marokkaan. Daarnaast zou de flankspeler ook een aanbieding uit Qatar op zak hebben. Dirar zou in Istanbul wel een slordige 3 miljoen per jaar verdienen bij Fenerbahce. Zo'n salaris lijkt er bij Club sowieso niet meer in te zitten.

De vermeende belangstelling vanuit Jan Breydel lijkt in ieder geval vreemd. Dirar is alweer 34 jaar en dus is een financiële meerwaarde op hem uitgesloten. Bovendien haalde hij de voorbije jaren niet meer zijn beste niveau. Langs de andere kant wil Club dit seizoen weer op meerdere fronten strijden, versterking en ervaring in de breedte is dan ook welgekomen. En bewees Dirar al dat hij in een systeem met drie verdedigers een hele flank voor zijn rekening kan nemen. Afwachten dus of de geruchten vanuit Turkije kloppen.

LEES OOK: 'Straffe wending: Tresoldi alsnog naar WK?'

Zou Dirar een aanwinst zijn voor het huidige Club?

Meest recent

'Nieuwe domper voor Malick Fofana'

Voor de stage van de Rode Duivels in de Verenigde Staten moest Rudi Garcia stevig puzzelen. Hij zag ...

8
8
Bounida beroert: Nederlanders hard voor Duivels én Marokko

De Rode Duivels zien weer een groot talent wegvallen voor de toekomst. Nadat hij eerder dit seizoen ...

47
47
Nainggolan pakt uit met opvallend nieuw project

Sinds januari maakt Radja Nainggolan het mooie weer bij Patro Eisden, dat hem kon weglokken bij ...

13
13
'Onthuld: om deze reden speelt De Bruyne niet naast Messi'

Kevin De Bruyne vertoeft momenteel met de Rode Duivels op stage in de Verenigde Staten. Daarmee ...

44
44
'Tottenham verbaast: topcoach stapt meteen in'

Tottenham beleeft een rampzalig seizoen, dat alleen maar van kwaad naar erger lijkt te gaan. Het ...

81
81
'Tedesco wil nu ook Genk beroven'

Nadat hij opzijgeschoven werd als bondscoach van de Rode Duivels, ging Domenico Tedesco dit seizoen ...

182
182
'Straffe wending: Tresoldi alsnog naar WK?'

Bij Club Brugge is Nicolo Tresoldi momenteel 'hot'. De spits scoort de laatste weken aan de lopende ...

162
162
Belgische coach moet ondanks mogelijke promotie opkrassen

Het bestaan van een hoofdtrainer is in de voetbalwereld vaak eenzaam en onzeker. Ze zijn vaak de ...

65
65
Beerschot haalt uit: 4 sterkhouders blijven langer

Beerschot mag nog altijd dromen van de Jupiler Pro League. De Mannekes zijn nog niet uitgeteld voor ...

52
52
Kruis over Rode Duivels? Kandidaat-spits ziet groot nadeel

De Rode Duivels nemen het in de nacht van dinsdag op woensdag op tegen Mexico in hun tweede ...

61
61
Kersvers Rode Duivel krijgt nieuwe bekroning

De Rode Duivels zijn goed begonnen aan hun stage in de Verenigde Staten met een ruime zege tegen het ...

40
40
Klappen voor Snelders: aangevallen door medegedetineerde

Wat jarenlang begon als een vertrouwd gezicht en stem in het Belgische voetbal, eindigt nu in een ...

441
441
'Club Brugge verbaast met nieuwe Zuid-Afrikaanse deal'

Club Brugge zal ongetwijfeld nu al volop achter de schermen werken aan zijn eerste aanwinsten voor ...

273
273
TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht verliest talent, monsterdeal Club'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

155
155
Bounida compleet afgemaakt: “Dan kiest hij voor Marokko”

Rayane Bounida wordt gezien als een groot talent. Al bij RSC Anderlecht werd de middenvelder ...

400
400
Mbappé-ramp bij Real Madrid: België schiet te hulp

Afgelopen week kwam er opvallend nieuws naar buiten. De blessure van Kylian Mbappé kwam ...

47
47
'Garcia verwoest laatste WK-kans voor Duivel in bloedvorm'

De Rode Duivels wonnen met 2-5 van de Verenigde Staten en woensdagnacht wacht Mexico. Bondscoach ...

436
436
Nieuwe wending in soap: Lukaku dropt emotioneel statement

Romelu Lukaku zorgde de voorbije dagen voor de nodige commotie bij SSC Napoli. Tegen de wil van de ...

209
209
Verrassing bij KRC Genk: CEO vertrekt uit Cegeka Arena

KRC Genk opent vrijdagavond zijn campagne in de Europe Play-Offs met een lastige verplaatsing op ...

187
187
'Transferclash: Club en Anderlecht tegenover elkaar'

Komend weekend gaan de Champions' Play-Offs van start met de kraker tussen Club Brugge en RSC ...

329
329
Ervaren Rode Duivel op plaats gezet: "Pure nonchalance"

De Rode Duivels hebben vertrouwen getankt tijdens hun eerste oefenwedstrijd in aanloop naar het WK. ...

203
203
'Deal van 60 miljoen bezorgt Club Brugge zware kater'

Club Brugge was afgelopen zomer nadrukkelijk op zoek naar een nieuwe flankaanvaller. Daarvoor viel ...

518
518
Standard vloekt: zware opdoffer vlak voor Play-Offs

Komend weekend trekken ook de Europe Play-Offs zich op gang in de Jupiler Pro League. Standard staat ...

148
148
Ex-JPL-held verrast met extreme fysieke transformatie

Een transformatie die niemand zag aankomen: Jules Van Cleemput duikt plots opnieuw op, maar niet ...

49
49
Onverwachte Duivel imponeert: "Hij deed het geweldig"

De Rode Duivels hebben zaterdagavond een flinke portie vertrouwen getankt richting het WK. In ...

264
264

Meer sportnieuws