'Club Brugge onderhandelt over terugkeer smaakmaker'

1273 stemmen
'Club Brugge onderhandelt over terugkeer smaakmaker'

Bij Club Brugge beleefde men een matige start van het seizoen. De landskampioen verloor uiteindelijk in drie van de vijf officiële wedstrijden en lijkt stilaan nood te hebben aan vers bloed. De supporters van Blauw-Zwart hopen dan ook dat Vincent Mannaert snel iets uit zijn hoed tovert.


Op het verlanglijstje staat onder meer een extra flankspeler en daarvoor valt nu de naam van een oude bekend. Volgens SportsCubuklu mag Nabil Dirar immers definitief beschikken bij Fenerbahce. De Turkse club zou niet meer rekenen op de inmiddels 34-jarige flankspeler. Volgens het medium zou aan de zaakwaarnemer van Dirar gevraagd zijn om zo snel mogelijk een nieuwe club te vinden voor de Marokkaan. Het is echter nog niet duidelijk of Club Brugge al heeft gepolst naar de diensten van de voormalige publiekslieveling.

UPDATE 01/09
De Brugse interesse in Dirar leek tot dusver vooral uit de lucht gegrepen, maar in Turkije blijft men volharden. Zo beweert journalist Ekrem Konur dat Club momenteel in gesprek is met het management van de Marokkaan. Daarnaast zou de flankspeler ook een aanbieding uit Qatar op zak hebben. Dirar zou in Istanbul wel een slordige 3 miljoen per jaar verdienen bij Fenerbahce. Zo'n salaris lijkt er bij Club sowieso niet meer in te zitten.

De vermeende belangstelling vanuit Jan Breydel lijkt in ieder geval vreemd. Dirar is alweer 34 jaar en dus is een financiële meerwaarde op hem uitgesloten. Bovendien haalde hij de voorbije jaren niet meer zijn beste niveau. Langs de andere kant wil Club dit seizoen weer op meerdere fronten strijden, versterking en ervaring in de breedte is dan ook welgekomen. En bewees Dirar al dat hij in een systeem met drie verdedigers een hele flank voor zijn rekening kan nemen. Afwachten dus of de geruchten vanuit Turkije kloppen.

LEES OOK: Raadsel van Canada: geflopt bij Club, wel succes in La Liga

Zou Dirar een aanwinst zijn voor het huidige Club?

Meest recent

Straffe cijfers bij Witsel: "Is niet iedereen gegeven"

Axel Witsel begint aan zijn vierde WK met de Rode Duivels. Witsel is een icoon van het Belgische ...

29
29
KV Kortrijk kondigt volgende wijzigingen in A-kern aan

KV Kortrijk is druk bezig. De Kerels zijn volop bezig met het samenstellen van de selectie, maar de ...

23
23
Cyle Larin behoedt Canada van compleet mislukte WK-start

Om 21u begonnen Canada en Bosnië aan hun eerste match op dit WK. In de prachtige stad Toronto ...

24
24
'Drie Belgische clubs vechten om dezelfde spits'

De transfermolen draait op volle toeren. De geruchten nemen steeds meer toe en de Belgische clubs ...

73
73
Fans Rode Duivels vellen oordeel: eindstation op WK bekend

De Rode Duivels beginnen maandag aan hun WK met een match tegen Egypte. Daar moeten ze meteen de ...

68
68
Gewaagde uitspraken van Kompany kloppen (helaas) niet

Vincent Kompany was van 2019-2022 actief bij Anderlecht. In die periode werkte de coach met heel ...

77
77
“Ik zal het nooit vergeten”: Lukebakio over Mourinho

Dodi Lukebakio is steevast een goede invaller bij de Rode Duivels. Hij kan nog van grote waarde zijn ...

61
61
Seys lyrisch over Rode Duivel: "Zelfde niveau als Yamal"

Joaquin Seys is mee naar het WK en de linkerflankverdediger steelt op training met zijn ogen. In de ...

94
94
"Dat is heel belangrijk": Courtois voert druk op bij Duivels

De Rode Duivels spelen maandag tegen Egypte. Dat is meteen een belangrijke wedstrijd voor de Belgen. ...

35
35
Raadsel van Canada: geflopt bij Club, wel succes in La Liga

Canada speelt vanavond zijn openingsmatch van het WK tegen Bosnië. De Canadezen hebben spelers ...

86
86
Standard en België: Witsel verrast iedereen

Axel Witsel is op zijn 37ste misschien wel de meest ervaren speler van alle Rode Duivels. Na een ...

154
154
Opschudding op WK: speler mag Canada niet in en mist match

Er is al heel wat te doen geweest over bepaalde regels in de Verenigde Staten. De strenge aanpak van ...

223
223
Vertrek bij Club Brugge? Seys geeft duidelijk antwoord

Joaquin Seys maakte de afgelopen jaren een goede ontwikkeling door. De linksachter van Club Brugge ...

503
503
JPL-clubs kijken rond op WK: derde keer, goede keer?

Bosnië neemt het vanavond op tegen gastland Canada. Voor de Bosniërs een mooie match om ...

62
62
Onrust voor WK-opener: Duivels kennen scheidsrechter

Donderdagavond werd officieel het startschot gegeven voor het WK, maar de Rode Duivels moeten ...

175
175
'Leegloop bij KV Mechelen: viertal laat kassa rinkelen'

Meedingen naar een Europees ticket bleek net iets te hoog gegrepen, maar KV Mechelen mag toch ...

463
463
‘Dit wordt de zomerstunt': Anderlecht jaagt op droomtransfer

Anderlecht wil deze zomer uitpakken met een aanvaller die voor actie en goals moet zorgen. Paars-wit ...

862
862
Witte rook in Leuven: OHL shopt bij Club Brugge

Officieel moet de zomermercato zijn deuren nog openen, maar heel wat ploegen zijn uiteraard al druk ...

122
122
'AA Gent heeft Burgess beet: plannen De Mil bekend'

Nog voor het transfergeweld goed en wel is losgebarsten, lijkt de eerste spraakmakende overstap van ...

370
370
Belgisch WK-experiment draait uit op Nederlandse vernedering

Zowel Nederland als België zijn erbij op het ondertussen gestarte WK in Mexico, de Verenigde ...

177
177
'Alle remmen los: 3 (!) recordtransfers bij Club Brugge'

Charles De Ketelaere, Igor Thiago en Ardon Jashari legden de lat de afgelopen jaren stelselmatig ...

703
703
'De Cat hakt knoop door: jackpot voor Anderlecht'

In het ideale scenario blijft hij nog een jaartje langer aan boord, maar de kans oogt alsmaar groter ...

601
601
Van K3 naar WK: Kathleen Aerts met eerlijke bekentenis

Van een uitzinnige AFAS Dome naar een kolkend voetbalstadion met 87.000 supporters. Kathleen Aerts ...

20
20
‘Rigaux krijgt meteen mokerslag van jewelste bij Feyenoord’

Dévy Rigaux koos ervoor om Club Brugge te verlaten en een nieuwe uitdaging aan te gaan bij ...

183
183
‘Club Brugge krijgt genadeloos antwoord voor toptarget’

Club Brugge is de zomermercato naarstig aan het afspeuren om de kern van volgend seizoen te ...

377
377

Meer sportnieuws