'Club Brugge onderhandelt over terugkeer smaakmaker'

door
'Club Brugge onderhandelt over terugkeer smaakmaker'

Bij Club Brugge beleefde men een matige start van het seizoen. De landskampioen verloor uiteindelijk in drie van de vijf officiële wedstrijden en lijkt stilaan nood te hebben aan vers bloed. De supporters van Blauw-Zwart hopen dan ook dat Vincent Mannaert snel iets uit zijn hoed tovert.


Op het verlanglijstje staat onder meer een extra flankspeler en daarvoor valt nu de naam van een oude bekend. Volgens SportsCubuklu mag Nabil Dirar immers definitief beschikken bij Fenerbahce. De Turkse club zou niet meer rekenen op de inmiddels 34-jarige flankspeler. Volgens het medium zou aan de zaakwaarnemer van Dirar gevraagd zijn om zo snel mogelijk een nieuwe club te vinden voor de Marokkaan. Het is echter nog niet duidelijk of Club Brugge al heeft gepolst naar de diensten van de voormalige publiekslieveling.

UPDATE 01/09
De Brugse interesse in Dirar leek tot dusver vooral uit de lucht gegrepen, maar in Turkije blijft men volharden. Zo beweert journalist Ekrem Konur dat Club momenteel in gesprek is met het management van de Marokkaan. Daarnaast zou de flankspeler ook een aanbieding uit Qatar op zak hebben. Dirar zou in Istanbul wel een slordige 3 miljoen per jaar verdienen bij Fenerbahce. Zo'n salaris lijkt er bij Club sowieso niet meer in te zitten.

De vermeende belangstelling vanuit Jan Breydel lijkt in ieder geval vreemd. Dirar is alweer 34 jaar en dus is een financiële meerwaarde op hem uitgesloten. Bovendien haalde hij de voorbije jaren niet meer zijn beste niveau. Langs de andere kant wil Club dit seizoen weer op meerdere fronten strijden, versterking en ervaring in de breedte is dan ook welgekomen. En bewees Dirar al dat hij in een systeem met drie verdedigers een hele flank voor zijn rekening kan nemen. Afwachten dus of de geruchten vanuit Turkije kloppen.

LEES OOK: Boussoufa mengt zich in racismedebat: “Club Brugge-fans...”

Zou Dirar een aanwinst zijn voor het huidige Club?

Meest recent

El Hadj spreekt kritiek STVV tegen: “Absoluut niét”

Union SG won met het kleinste verschil van Sint-Truiden VV. De Brusselse club blijft zo leider in de ...

1
1
Llansana neemt geen blad voor de mond: “Vernedering”

RSC Anderlecht kreeg in de eerste helft een pak voor de broek van Club Brugge, maar in de tweede ...

35
35
Hans Vanaken verrast met uitspraken na Anderlecht

Club Brugge won met 4-2 van RSC Anderlecht. De eerste helft van Blauw-Zwart was wervelend, maar ...

97
97
Dender grijpt laatste strohalm in strijd om behoud

Dender staat voor een loodzware opdracht om in de Relegation Play-Off nog het behoud te verzekeren. ...

42
42
De Mil moet één keer wijzigen, 2 nieuwkomers bij KVM

De eerste speeldag in de Champions' Play-Off wordt maandagavond afgesloten met een partij tussen AA ...

25
25
Atalanta dankt 'assist king' Charles voor ruime zege

Atalanta heeft maandag in de Serie A een uitstekende zaak gedaan in de strijd om een Champions ...

15
15
Anderlecht rekent zich rijk: Real Madrid & co zien sterretjes

RSC Anderlecht nam de afgelopen dagen deel aan het bekende toernooi in Amsterdam: de Future Cup. ...

108
108
Leko noemt verrassende oorzaak voor instorting Club

Club Brugge heeft zijn play-offs geopend met een overwinning tegen Anderlecht, maar helemaal ...

212
212
Kranten streng: 3 drietjes bij dramatisch Anderlecht

Anderlecht dreigt in de Champions' Play-Off stilaan een figurant te worden. Paars-Wit zakte al weg ...

363
363
Onvrede ondanks zege bij Club: "Dat mag echt niet"

Club Brugge heeft zijn start in de Champions' Play-Off niet gemist. Het blijft in het spoor van ...

166
166
Ontgoocheling bij Anderlecht: "Eerste helft was héél slecht"

Anderlecht is er niet in geslaagd om een goede start te nemen in de Champions' Play-Off. Het leed al ...

141
141
Eén helft wervelen volstaat: Club telt Anderlecht uit

Club Brugge heeft ervoor gezorgd dat het in het spoor blijft van Union in de titelstrijd. In de ...

141
141
'Hayen kan opgelucht ademhalen na blessurenieuws'

KRC Genk likte tijdens de interlandbreak zijn wonden na het missen van de top zes. De Limburgers ...

78
78
Vertrek bij Real? Vinicius Junior spreekt klare taal

De komende dagen zullen weer alle ogen gericht zijn op de Champions League, waarin de ...

63
63
Anderlecht ziet sterretjes: fans duiden zondebok aan

De klassieker tussen Club Brugge en Anderlecht is voor beide teams van cruciaal belang. Paars-Wit ...

337
337
Pocognoli zorgt voor straffe reeks: CL op komst?

In oktober was er de nodige ophef toen Sébastien Pocognoli plots zijn biezen pakte bij Union. ...

55
55
Verrassende optie bij Duivels: "Vuurtje brandt weer"

Zowat anderhalve maand voor de selectie voor het WK bekendgemaakt moet worden, zijn er nog de nodige ...

83
83
'Dwomoh probeert carrière met transfer weer te lanceren'

Het Belgische voetbal blijft heel wat grote talenten produceren, al kunnen die niet allemaal de hoge ...

56
56
11 namen: Vanaken terug bij Club, Taravel verrast

Er wordt op Paasmaandag heel wat gevoetbald in de Jupiler Pro League. De dag wordt afgetrapt met de ...

177
177
Malinwa-hit Van Brederode scoort met knappe voetbaldochter

Bij KV Mechelen staat alles op scherp. De club begint straks aan de eerste Champions' Play-Offs uit ...

57
57
Enorme verrassing bij Anderlecht tegen Club?

Op deze paasmandag zijn in de Jupiler Pro League vrijwel alle ogen gericht op de kraker tussen Club ...

173
173
TRANSFERUURTJE: 'Club in actie voor opvolger Mignolet, droomaanwinst Barça'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

96
96
Cornelis haalt uit en komt met Verboomen-onthulling

De scheidsrechters en VAR komen deze speeldag weer zwaar in opspraak. Ook tijdens Westerlo - ...

47
47
Anderlecht-sterkhouder geeft grote hint over toekomst

RSC Anderlecht begint op maandag aan Play-Off 1 met de topper tegen Club Brugge. Achter de schermen ...

203
203
Club Brugge krijgt ferme waarschuwing voor Anderlecht

Club Brugge neemt het op de eerste speeldag van de Champions Play-Offs op tegen RSC Anderlecht. ...

258
258

Meer sportnieuws