'Club Brugge onderhandelt over terugkeer smaakmaker'

door stemmen
'Club Brugge onderhandelt over terugkeer smaakmaker'

Bij Club Brugge beleefde men een matige start van het seizoen. De landskampioen verloor uiteindelijk in drie van de vijf officiële wedstrijden en lijkt stilaan nood te hebben aan vers bloed. De supporters van Blauw-Zwart hopen dan ook dat Vincent Mannaert snel iets uit zijn hoed tovert.


Op het verlanglijstje staat onder meer een extra flankspeler en daarvoor valt nu de naam van een oude bekend. Volgens SportsCubuklu mag Nabil Dirar immers definitief beschikken bij Fenerbahce. De Turkse club zou niet meer rekenen op de inmiddels 34-jarige flankspeler. Volgens het medium zou aan de zaakwaarnemer van Dirar gevraagd zijn om zo snel mogelijk een nieuwe club te vinden voor de Marokkaan. Het is echter nog niet duidelijk of Club Brugge al heeft gepolst naar de diensten van de voormalige publiekslieveling.

UPDATE 01/09
De Brugse interesse in Dirar leek tot dusver vooral uit de lucht gegrepen, maar in Turkije blijft men volharden. Zo beweert journalist Ekrem Konur dat Club momenteel in gesprek is met het management van de Marokkaan. Daarnaast zou de flankspeler ook een aanbieding uit Qatar op zak hebben. Dirar zou in Istanbul wel een slordige 3 miljoen per jaar verdienen bij Fenerbahce. Zo'n salaris lijkt er bij Club sowieso niet meer in te zitten.

De vermeende belangstelling vanuit Jan Breydel lijkt in ieder geval vreemd. Dirar is alweer 34 jaar en dus is een financiële meerwaarde op hem uitgesloten. Bovendien haalde hij de voorbije jaren niet meer zijn beste niveau. Langs de andere kant wil Club dit seizoen weer op meerdere fronten strijden, versterking en ervaring in de breedte is dan ook welgekomen. En bewees Dirar al dat hij in een systeem met drie verdedigers een hele flank voor zijn rekening kan nemen. Afwachten dus of de geruchten vanuit Turkije kloppen.

LEES OOK: 'Rigaux richting exit: charmeoffensief Club Brugge'

Zou Dirar een aanwinst zijn voor het huidige Club?

Meest recent

Slimme tip: maak VoetbalNieuws jouw vaste bron op Google

Bij VoetbalNieuws brengen we je al jarenlang het belangrijkste nieuws uit de Jupiler Pro League en ...

109
109
'Union stevent af op jackpot: clubrecord aan diggelen'

Het succes eiste de voorbije jaren telkens zijn tol bij Union, dat steevast een resem sterkhouders ...

18
18
Anderlecht all-in: duo klaargestoomd voor bekerfinale

Donderdag is het D-Day voor RSC Anderlecht, dat zijn seizoen moet zien te redden in de bekerfinale ...

40
40
'Rigaux richting exit: charmeoffensief Club Brugge'

De titelkoorts neemt stilaan toe bij Club Brugge, dat zondag eerste achtervolger Union ontvangt. ...

71
71
'Oosting in vieze papieren: nieuwe T1 voor Antwerp?'

Heel even leek Antwerp zich nog te mengen in de strijd om een Europees ticket, maar na de pijnlijke ...

58
58
Club Brugge vs. parket: Verhaeghe verneemt verdict

Dankzij de vlotte 2-0 zege tegen STVV blijft Club Brugge op titelkoers, maar buiten de lijnen zitten ...

152
152
Opvolging Mignolet: 'Club klopt aan in Premier League'

Club Brugge gaat een bijzonder drukke zomermercato tegemoet en zal vers bloed moeten aantrekken op ...

173
173
"Komende 10 jaar" - Ferdinand dropt spectaculaire Lammens-uitspraak

Manchester United keert volgend seizoen terug in de Champions League en staat op punt om het seizoen ...

136
136
Hartverzakking Garcia: De Bruyne plots afwezig bij Napoli

Binnen exact één maand is het zover: dan trappen Mexico en Zuid-Afrika het ...

121
121
'Tzolis niet te houden: duizelingwekkende transfersom'

Christos Tzolis blijft tijdens de Champions' Play-Offs de knappe prestatie aan mekaar rijgen. Het ...

468
468
Nieuwe beelden duiken op: Coosemans nóg feller door het lint

Colin Coosemans heeft tijdens de zevende speeldag van de Champions' Play-Offs geen al te beste beurt ...

683
683
‘Club Brugge sloopt Bayat met brutale transferzet’

Club Brugge verkent opnieuw de transfermarkt en dat zorgt meteen voor nervositeit bij de ...

405
405
Lardot veroordeelt AA Gent-RSCA: "Schuld van spelers"

Nu de spanning alsmaar toeneemt in de play-offs, komt ook de arbitrage weer onder een vergrootglas ...

208
208
WK in gevaar: sterkhouder Rode Duivels in lappenmand

Vrijdag maakt Rudi Garcia bekend welke 26 namen zijn schifting voor het WK hebben overleefd. Helaas ...

122
122
Radja Nainggolan verrast met héél opvallende uitdaging

Radja Nainggolan is ook op zijn 38ste nog van goudwaarde voor zijn club Patro Eisden Maasmechelen. ...

79
79
'Club Brugge in paniek: Feyenoord all-in voor Rigaux'

Ongeacht de verdere afloop in de titelrace gaat Club Brugge een drukke zomer tegemoet. Zowel op ...

206
206
Anderlecht hakt knoop door: einde seizoen Cvetkovic?

RSC Anderlecht schoot zichzelf nog maar eens in de voet op bezoek bij AA Gent, waar Mihajlo ...

415
415
Verheyen en Van der Elst zorgen voor magisch moment

Club Brugge heeft zaterdagavond opnieuw een krachtig signaal gestuurd in de titelstrijd. Blauw Zwart ...

190
190
Leye baalt stevig: dit ontbrak er bij pover AA Gent

AA Gent blijft pover presteren in de Champions’ Play-Offs. Gewogen en voorlopig veel te licht ...

102
102
Westerlo neemt na twee jaar afscheid van verdediger

Bij KVC Westerlo gaan ze een drukke transferzomer tegemoet. De Kemphanen zullen heel wat jongens ...

35
35
Geloof in Europe play-offs: "Grootste club van België"

Standard maakt zich klaar voor een absolute topaffiche tegen KRC Genk. De Vurige Stede zal nog eens ...

298
298
'Opvolger Rigaux: tweede naam duikt op bij Club Brugge'

De kans wordt met de dag groter dat Dévy Rigaux Club Brugge gaat verlaten na dit seizoen. Bij ...

279
279
Anderlecht slikt: zware schorsing gevraagd voor Cvetkovic

RSC Anderlecht pakte een punt op het veld van AA Gent, maar baalde wel stevig door de rode kaart van ...

431
431
Vandenbempt looft RSCA-pion: "Een heel goeie speler"

Bij RSC Anderlecht loopt veel talent rond, maar er zijn veel te weinig ervaren en dragende krachten ...

437
437
Wie stopt Club Brugge? "Bijna perfect"

Club Brugge maakte alweer indruk tegen STVV. Net als tegen RSC Anderlecht en AA Gent hadden ze ...

295
295
Lierse SK stelt nieuwe hoofdtrainer officieel voor

Lierse SK heeft vandaag zijn nieuwe trainer voorgesteld. De club zocht een opvolger voor de ...

47
47

Meer sportnieuws