'Club Brugge onderhandelt over terugkeer smaakmaker'

door
'Club Brugge onderhandelt over terugkeer smaakmaker'

Bij Club Brugge beleefde men een matige start van het seizoen. De landskampioen verloor uiteindelijk in drie van de vijf officiële wedstrijden en lijkt stilaan nood te hebben aan vers bloed. De supporters van Blauw-Zwart hopen dan ook dat Vincent Mannaert snel iets uit zijn hoed tovert.


Op het verlanglijstje staat onder meer een extra flankspeler en daarvoor valt nu de naam van een oude bekend. Volgens SportsCubuklu mag Nabil Dirar immers definitief beschikken bij Fenerbahce. De Turkse club zou niet meer rekenen op de inmiddels 34-jarige flankspeler. Volgens het medium zou aan de zaakwaarnemer van Dirar gevraagd zijn om zo snel mogelijk een nieuwe club te vinden voor de Marokkaan. Het is echter nog niet duidelijk of Club Brugge al heeft gepolst naar de diensten van de voormalige publiekslieveling.

UPDATE 01/09
De Brugse interesse in Dirar leek tot dusver vooral uit de lucht gegrepen, maar in Turkije blijft men volharden. Zo beweert journalist Ekrem Konur dat Club momenteel in gesprek is met het management van de Marokkaan. Daarnaast zou de flankspeler ook een aanbieding uit Qatar op zak hebben. Dirar zou in Istanbul wel een slordige 3 miljoen per jaar verdienen bij Fenerbahce. Zo'n salaris lijkt er bij Club sowieso niet meer in te zitten.

De vermeende belangstelling vanuit Jan Breydel lijkt in ieder geval vreemd. Dirar is alweer 34 jaar en dus is een financiële meerwaarde op hem uitgesloten. Bovendien haalde hij de voorbije jaren niet meer zijn beste niveau. Langs de andere kant wil Club dit seizoen weer op meerdere fronten strijden, versterking en ervaring in de breedte is dan ook welgekomen. En bewees Dirar al dat hij in een systeem met drie verdedigers een hele flank voor zijn rekening kan nemen. Afwachten dus of de geruchten vanuit Turkije kloppen.

LEES OOK: Tedesco in ziekenhuis opgenomen: pakkende details bekend

Zou Dirar een aanwinst zijn voor het huidige Club?

Meest recent

Raman breekt helemaal na moeilijke periode

KV Mechelen zette vorig weekend een grote stap richting het veiligstellen van deelname aan de ...

6
6
WK dreigt fiasco te worden: volgende deelnemer op de helling

Drie maanden voor de start van het WK zijn er grote vraagtekens over in welke staat het toernooi zal ...

24
24
Van der Elst ziet nieuwe Ceulemans bij... Anderlecht

Anderlecht kan komend weekend zijn ticket voor de Champions' Play-Off veiligstellen, maar dan zal ...

80
80
TRANSFERUURTJE: 'Club kan weer cashen, Real aast op grote naam'

 De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

85
85
Makelaar Rits spreekt klare taal, sneer naar transfer

Mats Rits is bij RSC Anderlecht volledig naar de achtergrond verdwenen. De middenvelder traint dan ...

272
272
Vanhaezebrouck maakt JPL-tendens af: "Onvoorstelbaar"

Het Nieuwsblad nam een trend in de Jupiler Pro League onder de loep. Assistenten die tijdens ...

49
49
Driedubbele opsteker voor Rode Duivels richting WK

Het WK komt dichterbij. Spelers die nu geblesseerd uitvallen missen mogelijk het mondiale ...

67
67
'Verrassende nieuwe uitdaging voor Laurent Ciman'

Eén van de meest opvallende figuren in de 'gouden generatie' van de Rode Duivels, was Laurent ...

36
36
Benito Raman breekt: Hartverscheurend verhaal raakt diep

Weinig voetballers op de Belgische velden die nog meer authenticiteit uitstralen dan Benito Raman. ...

95
95
'Diplomaprobleem Taravel: Anderlecht hakt knoop door'

Anderlecht zette op 1 februari Besnik Hasi op straat. Sindsdien zorgde het trainersdossier al voor ...

214
214
'Union sluit nieuwe megadeal met Benfica'

Union zal in de komende maanden nog alles uit de kast moeten halen om zijn titel te verlengen. Het ...

96
96
Van der Elst trekt keiharde conclusie over Leko en Club

De 28ste speeldag belooft enkele pittige affiches te brengen. De meeste ogen zullen gericht zijn op ...

387
387
Straffe stoot Vanderbiest: "Als je dat ziet..."

In de komende drie weken wordt de strijd om de Champions' Play-Off helemaal beslist. Union, Club ...

95
95
'Genk moet zich haasten: ervaren sterkhouder krijgt aanbod'

Bij KRC Genk gaat alle aandacht in de komende weken naar het veiligstellen van de zesde plaats. ...

227
227
'Standard krijgt plots drie gigantische opstekers'

Standard deed vorige week een enorme slechte zaak door 1-1 te spelen tegen La Louvière. De ...

151
151
'Club Brugge twijfelt: dure 'flopaankoop' al na jaar weg'

Club Brugge heeft een brede kern en daardoor zijn er een aantal spelers die minder aan bod komen. ...

352
352
Familiedrama bij Beckham loopt volledig uit de hand

Al maanden rommelt het binnen de beroemde Beckham-familie. Wat ooit een hechte clan leek, is ...

113
113
Lammens snoeihard na nederlaag Manchester United

Manchester United kon een goede zaak doen door het puntenverlies van Manchester City. Ze verloren ...

98
98
Club Brugge davert: Verhaeghe sleurt Club de miserie in

Bart Verhaeghe zette zelf mee de lijnen uit bij Club Brugge, en net daar wringt het nu. Nu de ...

903
903
Drama bij Anderlecht: moét Taravel aftreden als T1?

RSC Anderlecht zit met een gigantisch probleem. De Brusselaars lijken Jérémy Taravel ...

490
490
Roda JC rekent op Belg voor ‘Operatie Eredivisie’

Roda JC is een club die altijd heel wat Belgen in zijn rangen heeft gehad. De Nederlandse ...

13
13
Anderlecht dreigt opnieuw zware fout te maken

RSC Anderlecht moet stilaan een knoop gaan doorhakken. Gaan de Brusselaars de laatste aanvallende ...

301
301
Bayern-ster doet boekje open over Kompany

Vincent Kompany is bijzonder geliefd bij zijn spelers. Dat is al jaren het geval als coach. De ...

334
334
Anderlecht liet hem gaan… en krijgt nu spijt

Bij RSC Anderlecht waren de zomer- en wintermercato niet bepaald een groot succes. Sommigen zijn al ...

238
238
'Kopzorgen Garcia: grote JPL-surprise in beeld bij Duivels'

De Rode Duivels trekken eind deze maand naar de VS om het WK voor te bereiden aan de hand van een ...

221
221

Meer sportnieuws