Kritiek op Bölöni zwelt aan: "Methodes van 30, 40 jaar geleden"

door
Kritiek op Bölöni zwelt aan:

AA Gent besloot om al na amper twee speeldagen van trainer te wisselen. Zo moest Jess Thorup zijn biezen pakken en werd verrassend genoeg Laszlo Bölöni aangesteld als zijn vervanger. Maar binnen de club zou niet iedereen tevreden zijn met de aanstelling van de ervaren Roemeen, dat werd zondagavond nogmaals duidelijk.


Na de eerste overwinning van het seizoen toonde Roman Yaremchuk zich immers scherp voor het geleverde spel en uitte hij openlijk zijn twijfels bij de aanpak van Bölöni. Een gevoel dat blijkbaar ook door andere spelers gedeeld wordt. Commentator/journalist Tom Boudeweel heeft dan ook grote twijfels bij deze keuze. "We spreken van oubollige trainingsmethodes van 20, 30 of 40 jaar geleden. Wordt er nu met data of met videoanalyse gewerkt? We zijn per slot van rekening in 2020. Dit is een serieuze miscast voor Gent als je het mij vraagt", liet hij noteren bij de podcast van De Tribune.

Bovendien boekt Bölöni bij Antwerp succes met redelijk behouden voetbal en vooral een goede defensieve organisatie. Terwijl de Buffalo's toch dominant en aanvallend spel ambiëren. "Als er nu één voetballer is die graag het balletje laat rondgaan, dan is het wel Vadis Odjidja. Dat is het DNA van AA Gent en dat was ook de klasse van de ploeg, met een perfecte people manager als Thorup Nu haal je iemand binnen die Vadis een stijve nek gaat bezorgen. Vadis zal niet meer in het stuk voorkomen en er gaat niet meer gevoetbald worden. Dus dat vind ik absoluut een vreemde keuze", aldus een kritische Boudeweel.

LEES OOK: Leko scoort geen punten in Gent, wél bij Club: "Dat hoor je waaien"

Denkt u dat Bölöni het seizoen zal uitdoen bij AA Gent?

Meest recent

Hayen voorgesteld in Genk: "Het vuur moet terugkeren"

Maandag maakte KRC Genk bekend dat Nicky Hayen de opvolger wordt van Thorsten Fink. Daags nadien ...

0
0
'KAA Gent gedoemd: grote struikelblokken De Mil bloot'

Rik De Mil moet KAA Gent weer op de rails zien te krijgen na het pijnlijke vertrek van coach Ivan ...

40
40
'Nieuwe bondscoach' Kameroen maakt Brys compleet af

De situatie van Marc Brys bij Kameroen blijft escaleren. Samuel Eto’o stelde met David Pagou ...

83
83
Arthur Theate roept ferme taal richting Rudi Garcia

Arthur Theate is een vaste waarde bij Eintracht Frankfurt en onder bondscoach Rudi Garcia heeft de ...

37
37
Hasi krijgt volle laag: “Zinkend schip van Anderlecht”

RSC Anderlecht verzoop volledig in de eerste helft tegen Royal Antwerp FC. Paars-Wit keek dan ook ...

168
168
Leko vol aan de bak: “Club Brugge nog meer onthoofd”

Ivan Leko moet Nicky Hayen doen vergeten bij Club Brugge. De Kroatische oefenmeester liet KAA Gent ...

276
276
Antwerp ruikt jackpot met goudhaantje: “Speelt écht goed”

Royal Antwerp FC heeft zich de afgelopen jaren volledig gefocust op de jeugdopleiding en dat begint ...

153
153
Julie Vanloo breekt plots : Club-fans huilen bittere tranen

Het afgelopen jaar was voor Julie Vanloo een ware emotionele rollercoaster. De fan van Club Brugge ...

142
142
Vanhaezebrouck snoeihard na KAA Gent-Club: “Bedroevend”

De topper tussen KAA Gent en Club Brugge wordt nog fel besproken. Blauw-Zwart trok aan het langste ...

87
87
Anderlecht of de VS? Vincent Janssen dropt grote hint

Vincent Janssen werd de afgelopen dagen genoemd bij als een optie bij RSC Anderlecht, maar mogelijk ...

440
440
Lukaku komt met emotioneel eerbetoon voor papa Roger

Romelu Lukaku kwam in de Supercoppa niet in actie bij Napoli, maar toch was de Rode Duivel uitbundig ...

26
26
Degryse vreest voor De Mil: “Dan is het kruis erover”

KAA Gent krijgt stevige klappen. Coach Ivan Leko vertrok naar Club Brugge en de Buffalo’s ...

428
428
Verrassende top 6-kandidaat: “Hangt magie in de lucht”

Royal Antwerp FC komt weer volledig boven water onder Joseph Oosting. De Nederlander werd aangesteld ...

278
278
TRANSFERUURTJE: ‘Anderlecht en Club clashen, Origi naar JPL?’

De wintermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk ...

429
429
Binnenkort ‘nieuwe Vanhaezebrouck’ in de Jupiler Pro League?

De Challenger Pro League gaat de winterstop in, maar de kaarten lijken bovenin het klassement al ...

235
235
‘Straffe wending: Real hakt knoop door over Alonso’

Het rommelt bij Real Madrid. Niet alleen zijn er de perikelen rond Vinicius Junior, maar ook coach ...

112
112
Stijnen kent schorsing na rel: waslijst aan beschuldigingen

Stijn Stijnen is één van de meest besproken figuren in de Challenger Pro League. De ...

178
178
Bizarre twist in Brys-oorlog vs Eto'o: “Ongezien”

De situatie van Marc Brys in Kameroen wordt vreemder met de dag. De Belgische oefenmeester leeft al ...

251
251
“Molensteen om de nek” – Hayen meteen zwaar onder druk

KRC Genk heeft Nicky Hayen officieel aangesteld als de nieuwe hoofdtrainer. De Limburgers hebben zo ...

392
392
Ruben Van Gucht verklaart zijn grote liefde na woelige weken

Ruben Van Gucht stond de voorbije weken niet om sportieve redenen in de schijnwerpers. De ...

156
156
Theate onthult: dÍt denken Bundesliga-spelers over Kompany

De eerste helft van het seizoen zit er op in de Bundesliga en het is Bayern München dat met een ...

324
324
'Liverpool pakt uit: transferbom na zware blessure Isak'

Liverpool FC boekte afgelopen weekend een belangrijke zege tegen Tottenham Hotspur, maar zag wel ...

93
93
Opvallende ommekeer: "Nieuwe kans bij Anderlecht? Waarom niet?"

RSC Anderlecht wil tijdens de wintermercato enkele gerichte aanwinsten op de kop tikken, maar mikt ...

402
402
Schoktransfer naar JPL? 'Drastische wending rond Origi'

Destijds werd hij bestempeld als dé toekomst van het Belgische voetbal, maar de ...

320
320
Eddy Snelders opnieuw zwaar aangepakt: slachtoffer spreekt

Voormalig analist Eddy Snelders verdween goed twee jaar geleden definitief van het scherm. De ...

210
210

Meer sportnieuws