Bölöni op glad ijs: "Spelers én fans denken er ook zo over"

door
Bölöni op glad ijs:

AA Gent pakte zondagavond zijn eerste drie punten door met 1-0 te winnen van KV Mechelen, maar achteraf bleek dat nog lang niet alles snor zit bij de Buffalo's. Zo toonde spits Roman Yaremchuk zich erg scherp voor het geleverde spel van zijn ploeg. Hij werd echter meteen op zijn plaats gezet door coach Laszlo Bölöni.

De Oekraïense spits was uiteraard opgelucht met de eerste driepunter van het seizoen, maar de manier waarop Gent speelde zinde hem allerminst. "We zijn één van de beste teams in België, maar we spelen als een tweedeklasser. Daar hebben we het als groep moeilijk mee. Als we in de Champions League willen spelen, moet het anders. Als we daar zo spelen, hebben we een groot probleem", werd hij geciteerd bij HLN.

Maar die uitspraken waren niet naar de zin van Bölöni. Op zijn persbabbel liet de ervaren trainer dan ook zien wie de baas is. "Als Yaremchuk niet tevreden is, moet hij misschien een andere club zoeken/ Als ik naar alle spelers hun mening moet luisteren, blijf ik bezig. Dat zijn drie doelmannen en 26 veldspelers, hé. Als ik dat moet doen, jaag ik me een kogel door het hoofd. Als de spelers zich kunnen aanpassen is dat goed, wie dat niet meteen kan, zal er hard aan moeten werken."

UPDATE 09u05

Laszlo Bölöni zette na de wedstrijd dus een jammerende Yaremchuk op zijn plaats, maar het lijkt erop dat de Roemeen zich toch maar op glas ijs begeeft met zulke uitlatingen. Volgens Peter Vandenbempt zou de Oekraïense spits namelijk niet de enige speler zijn die zo zijn twijfels heeft.

Dat zei maandagochtend bij Radio 1: “Als alle spelers die één: niet tevreden waren met het ontslag van Thorup en twéé: twijfels hebben bij het spelsysteem van Bölöni straks allemaal een nieuwe ploeg moeten zoeken, moet de Roemeen straks zelf nog gaan meevoetballen. Het was een geweldige voetballer, maar daar zal hij nu toch wat oud voor zijn.” Overigens zijn ook de fans die mening bedeeld: “De fans van AA Gent denken er net zo over als die spelers”, wist Vandenbempt nog mee te geven.

LEES OOK: De Mil huivert: AA Gent verspeelt dure punten in PO1-strijd

Foute uitlating van Bölöni?

Meest recent

Patro plots internationaal bekend: "Zelfs in Italië nieuws"

Patro Eisden haalde Radja Nainggolan voor 75.000 euro weg bij Sporting Lokeren. Hij gaat daar ...

8
8
De Mil huivert: AA Gent verspeelt dure punten in PO1-strijd

AA Gent leek vanavond lange tijd een geweldige zaak te doen in de strijd om de top-6. De Buffalo's ...

41
41
De Roeck vindt net op tijd juiste recept bij Club NXT

In de Challenger Pro League heeft Jonas De Roeck eindelijk het juiste recept gevonden voor Club NXT. ...

91
91
Man City geeft cruciale update over blessure Doku

Manchester City won afgelopen week in de Champions League van Galatasaray. Jérémy Doku ...

27
27
Hasi geeft update over Augustinsson, De Cat & co

RSC Anderlecht kampt ook dit seizoen met het nodige blessureleed. Toch wel zeer opvallend, aangezien ...

120
120
Euvrard in ‘Hasi-situatie’: "Of ik vrees voor een ontslag?"

Besnik Hasi moet vrezen voor zijn job als RSC Anderlecht verliest van Standard, maar andersom is dat ...

45
45
'Ajax gaat voor gigantische stunttransfer'

Ajax zet alles op alles om tweede te worden in de Eredivisie en zich zo te verzekeren van een ticket ...

60
60
Hubert lyrisch en noemt vier spelers van Club Brugge

Club Brugge doet het al jaren uitstekend in Europa, maar in België zullen ze in de Jupiler Pro ...

313
313
'Renard zorgt voor dure miskleun bij Anderlecht'

Olivier Renard maakte tot op heden nog geen indruk als sportieve baas van RSC Anderlecht. De ...

298
298
‘Club Brugge in shock: stunttransfer is pure blamage’

Club Brugge dacht dat het dé beoogde stunttransfer van de wintermercato beet had. Maar ...

741
741
Lichtpunt bij KRC Genk: Hayen vindt nieuwe smaakmaker

De kans dat KRC Genk de top zes gaat halen, wordt met de week kleiner. Het speelde 1-1 tegen Cercle ...

217
217
Westerlo pakt uit met volgende ingaande transfer

KVC Westerlo is zeer actief deze mercato. De Kemphanen hebben alweer een buitenlandse transfer ...

39
39
Hasi: "Dat gaat mogelijk nog gebeuren op de transfermarkt"

RSC Anderlecht haalde tot op heden drie spelers en liet er vijf gaan. Mogen we nog wat verwachten in ...

396
396
'Leegloop bij Union: 5 sterkhouders richting exit'

Union greep in de Champions League net naast de knock-outfase, maar in eigen land doet de ...

221
221
'Totale uitverkoop bij Club Brugge: trio mag beschikken'

Hoewel enkele sterkhouders nog steeds aan de mouw worden getrokken lijkt Club Brugge tijdens de ...

890
890
Hoogspanning in Sclessin: RSCA-fans maken statement

Net nu er weer bezoekende fans  toegestaan zijn in de immer beladen Clasico balanceren zowel ...

304
304
'Club Brugge strikt winger, goudhaantjes vertrekken'

Om de torenhoge ambities waar te moeten zoekt Club Brugge in het slot van de wintermercato vooral ...

370
370
'De Mil drukt stempel: AA Gent polst oude bekende'

AA Gent trapt straks speeldag 23 op gang op het veld van La Louvière, maar achter de schermen ...

210
210
Ruben Van Gucht draait door: Nieuw leven verrast iedereen

Dat Ruben Van Gucht moeilijk stil kan zitten, is intussen geen geheim meer. De bekende journalist en ...

103
103
'Club Brugge all-in: Mourinho stuurt bestuur wandelen'

In de late uurtjes van de wintermercato was Club Brugge sowieso nog op zoek naar versterking, maar ...

633
633
'Hasi buiten': Anderlecht-trainer bijt van zich af

Uitgerekend nu de crisis om de hoek loert na een schamele twee op 12 gaat RSC Anderlecht zondag op ...

266
266
Louis Van Gaal breekt: Nederland tot tranen toe bewogen

Eind december stond Nederland even collectief stil bij een actie die emoties losmaakte en mensen in ...

124
124
Leko doet boekje open over toptransfer Schjelderup

Club Brugge wil zich op de wintermercato nog flink versterken. Andreas Schjelderup is hét ...

568
568
Standard heeft ferme waarschuwing voor Anderlecht

Komende speeldag staat de klassieker tussen RSC Anderlecht en Standard Luik op het programma. ...

485
485
Simeone roept meteen oorlogstaal richting Club Brugge

Club Brugge neemt het in de tussenronde van de Champions League op tegen Atlético Madrid. ...

721
721

Meer sportnieuws