Bölöni op glad ijs: "Spelers én fans denken er ook zo over"

door
Bölöni op glad ijs:

AA Gent pakte zondagavond zijn eerste drie punten door met 1-0 te winnen van KV Mechelen, maar achteraf bleek dat nog lang niet alles snor zit bij de Buffalo's. Zo toonde spits Roman Yaremchuk zich erg scherp voor het geleverde spel van zijn ploeg. Hij werd echter meteen op zijn plaats gezet door coach Laszlo Bölöni.

De Oekraïense spits was uiteraard opgelucht met de eerste driepunter van het seizoen, maar de manier waarop Gent speelde zinde hem allerminst. "We zijn één van de beste teams in België, maar we spelen als een tweedeklasser. Daar hebben we het als groep moeilijk mee. Als we in de Champions League willen spelen, moet het anders. Als we daar zo spelen, hebben we een groot probleem", werd hij geciteerd bij HLN.

Maar die uitspraken waren niet naar de zin van Bölöni. Op zijn persbabbel liet de ervaren trainer dan ook zien wie de baas is. "Als Yaremchuk niet tevreden is, moet hij misschien een andere club zoeken/ Als ik naar alle spelers hun mening moet luisteren, blijf ik bezig. Dat zijn drie doelmannen en 26 veldspelers, hé. Als ik dat moet doen, jaag ik me een kogel door het hoofd. Als de spelers zich kunnen aanpassen is dat goed, wie dat niet meteen kan, zal er hard aan moeten werken."

UPDATE 09u05

Laszlo Bölöni zette na de wedstrijd dus een jammerende Yaremchuk op zijn plaats, maar het lijkt erop dat de Roemeen zich toch maar op glas ijs begeeft met zulke uitlatingen. Volgens Peter Vandenbempt zou de Oekraïense spits namelijk niet de enige speler zijn die zo zijn twijfels heeft.

Dat zei maandagochtend bij Radio 1: “Als alle spelers die één: niet tevreden waren met het ontslag van Thorup en twéé: twijfels hebben bij het spelsysteem van Bölöni straks allemaal een nieuwe ploeg moeten zoeken, moet de Roemeen straks zelf nog gaan meevoetballen. Het was een geweldige voetballer, maar daar zal hij nu toch wat oud voor zijn.” Overigens zijn ook de fans die mening bedeeld: “De fans van AA Gent denken er net zo over als die spelers”, wist Vandenbempt nog mee te geven.

LEES OOK: "Stop het nu!" Vandenbempt haalt hakbijl boven op televisie

Foute uitlating van Bölöni?

Meest recent

'Done deal: Clement verrast iedereen met nieuwe club'

Philippe Clement heeft een nieuwe club gevonden, althans dat maken buitenlandse media bekend. De ...

8
8
VRT-rel escaleert: Bracke draait Van Gucht door gehaktmolen

Het was een opvallende parallel: zowel Tom Waes als Ruben Van Gucht werden recent veroordeeld voor ...

30
30
Albert voorspelt basiself Duivels: "Hij is onaantastbaar"

De Rode Duivels spelen dinsdagavond op Sclessin tegen Liechtenstein met een direct WK-ticket als ...

184
184
'Relletje bij La Roja: ploegmaats keren zich tegen Yamal'

Europees kampioen Spanje verzekerde zich afgelopen met een 0-4-zege tegen Georgië van zijn ...

141
141
Nieuw 'Vanaken-verhaal' bij Duivels? "Hij verdient de kans"

Sinds Rudi Garcia het roer overnam als bondscoach, krijgt Hans Vanaken volop zijn kans bij de Rode ...

166
166
'Vidarsson verrast: topjob lonkt bij nieuwe Belgische club'

Arnar Vidarsson is momenteel weer aan de slag als televisie-analist bij onder meer Sporza. De ...

135
135
'Alonso maakt slachtoffer: Rodrygo naar absolute grootmacht'

De winterse transferperiode komt steeds dichterbij en ook aan de top van Europa worden alweer grote ...

135
135
Defour onthult: 'Dit vond De Bruyne van Duivels in Kazachstan'

De Rode Duivels hebben dinsdagavond iets recht te zetten in de laatste WK-kwalificatiematch tegen ...

239
239
'Stormachtige Lammens dwingt United tot drastische beslissing'

De kans dat hij dinsdag tegen Liechtenstein zijn grote debuut als Rode Duivel zal maken, is ...

154
154
Dag Allemaal: 'Advocaat Verheye snoert ex keihard de mond'

De breuk tussen Rik Verheye en Manon Fichefet leek aanvankelijk nog in de typische sfeer van ...

129
129
Rudi Garcia wankelt: nieuwe bondscoach nog vóór WK?

Als alles vlot verloopt, mogen de Rode Duivels dinsdagavond hun WK-ticket vieren. Maar zelfs mits ...

346
346
Vanaken ontploft: schokkend signaal zet García onder vuur

Terwijl de Rode Duivels punten lieten liggen in Kazachstan, is er één man die ...

587
587
WK-selectie Rode Duivels: Raes schrijft één naam al af

In theorie kan het dinsdagavond nog foutlopen tegen Liechtenstein, maar niemand die nog twijfelt aan ...

389
389
'Miljoenentransfer Ordoñez: Club krijgt cruciaal nieuws'

Hoewel hij zijn zinnen had gezet op een verhuis naar Olympique Marseille, slaagde Club Brugge er ...

230
230
België-Liechtenstein: Garcia grijpt stevig in met basiself

Behoudens een monumentale verrassing, verzekeren de Rode Duivels zich dinsdagavond van hun ...

341
341
'Over & out: dure flop pakt koffers bij Anderlecht'

Achter de schermen blijkt Olivier Renard al druk in de weer met de voorbereiding van de aanstaande ...

502
502
WK-kwalificaties: doelpuntenkermis doorheen Europa

Tegen het bescheiden Liechtenstein moeten de Rode Duivels zich dinsdag zien te verzekeren van een ...

77
77
Garcia doet boekje open over 'conflict' met Mannaert

Naar eigen zeggen is er geen haar op zijn hoofd die eraan twijfelt dat het WK-ticket dinsdag tegen ...

309
309
KRC Genk pakt uit met record: kaap van 100 miljoen bereikt

Extra trofeeën in de prijzenkast leverde het de voorbije jaren niet meer op, maar de stabiele ...

130
130
Marc Coucke gooit alles op tafel: "Ruim 30.000 zijn het er!"

Marc Coucke is een naam die ondertussen klinkt als een klok in heel België. De man maakte ...

697
697
'Afscheid Deschamps: Frankrijk krijgt nieuwe topbondscoach'

Frankrijk trekt komende zomer opnieuw als één van de favorieten voor de eindzege naar ...

158
158
'Eén Duivel teleurgesteld door aanvoerdersrol Vanaken'

Indien Youri Tielemans dinsdagavond andermaal niet start, wordt het uitkijken naar wie dit keer de ...

915
915
'Tzolis niet meer te houden: transfersom nu al gelekt'

Club Brugge slaagde er afgelopen zomer in om Christos Tzolis nog een jaartje aan boord te ...

829
829
Lijdensweg Lavia: opzienbarende transferonthulling duikt op

De Rode Duivels kunnen ook tijdens de huidige interland-periode geen beroep doen op Roméo ...

261
261
Grote zorgen bij Rode Duivels: "Slechtste sinds ... 2012"

Mathematisch gezien kan het nog mislopen, maar niemand die echt nog twijfelt aan de WK-kwalificatie ...

278
278

Meer sportnieuws