Bölöni op glad ijs: "Spelers én fans denken er ook zo over"

door
Bölöni op glad ijs:

AA Gent pakte zondagavond zijn eerste drie punten door met 1-0 te winnen van KV Mechelen, maar achteraf bleek dat nog lang niet alles snor zit bij de Buffalo's. Zo toonde spits Roman Yaremchuk zich erg scherp voor het geleverde spel van zijn ploeg. Hij werd echter meteen op zijn plaats gezet door coach Laszlo Bölöni.

De Oekraïense spits was uiteraard opgelucht met de eerste driepunter van het seizoen, maar de manier waarop Gent speelde zinde hem allerminst. "We zijn één van de beste teams in België, maar we spelen als een tweedeklasser. Daar hebben we het als groep moeilijk mee. Als we in de Champions League willen spelen, moet het anders. Als we daar zo spelen, hebben we een groot probleem", werd hij geciteerd bij HLN.

Maar die uitspraken waren niet naar de zin van Bölöni. Op zijn persbabbel liet de ervaren trainer dan ook zien wie de baas is. "Als Yaremchuk niet tevreden is, moet hij misschien een andere club zoeken/ Als ik naar alle spelers hun mening moet luisteren, blijf ik bezig. Dat zijn drie doelmannen en 26 veldspelers, hé. Als ik dat moet doen, jaag ik me een kogel door het hoofd. Als de spelers zich kunnen aanpassen is dat goed, wie dat niet meteen kan, zal er hard aan moeten werken."

UPDATE 09u05

Laszlo Bölöni zette na de wedstrijd dus een jammerende Yaremchuk op zijn plaats, maar het lijkt erop dat de Roemeen zich toch maar op glas ijs begeeft met zulke uitlatingen. Volgens Peter Vandenbempt zou de Oekraïense spits namelijk niet de enige speler zijn die zo zijn twijfels heeft.

Dat zei maandagochtend bij Radio 1: “Als alle spelers die één: niet tevreden waren met het ontslag van Thorup en twéé: twijfels hebben bij het spelsysteem van Bölöni straks allemaal een nieuwe ploeg moeten zoeken, moet de Roemeen straks zelf nog gaan meevoetballen. Het was een geweldige voetballer, maar daar zal hij nu toch wat oud voor zijn.” Overigens zijn ook de fans die mening bedeeld: “De fans van AA Gent denken er net zo over als die spelers”, wist Vandenbempt nog mee te geven.

LEES OOK: Enorme schok in Club-Gent? Markante voorspelling Boskamp

Foute uitlating van Bölöni?

Meest recent

Vandenbroeck haalt keihard uit naar Union en refs

Zulte Waregem blijft in het sukkelstraatje zitten. Na vijf gelijke spelen op een rij liep het ...

171
171
Hubert opgelucht: "Dat was belangrijk"

Na een tegenvallende twee op negen is Union er zaterdagavond opnieuw in geslaagd om een ...

22
22
Mbappé evenaart Ronaldo, Arsenal zuinig weer naar de kop

Arsenal moest zaterdag even zijn koppositie in de Premier League afstaan aan Manchester City, maar ...

31
31
Efficiënt Union knoopt eindelijk weer met de zege aan

Na een maand zonder zege en een twee op negen heeft Union eindelijk weer een competitiematch ...

20
20
Openda maakt eindelijk einde aan waanzinnige reeks

Voor Loïs Openda is 2025 zeker niet het makkelijkste jaar geweest. De spits zakte weg in de ...

51
51
Kater voor Ajax ondanks nieuwe goal Godts

Ajax had de voorbije weken de weg naar boven weer ingezet met vijf overwinningen op een rij, maar is ...

24
24
Beveren wint topper na remontada, Kortrijk blijft in spoor

SK Beveren is zaterdag zeer dicht bij zijn eerste nederlaag van het seizoen gekomen. Na een ...

130
130
Charleroi komt met update over trainersdossier

De voorbije weken heeft er weer een heuse trainerswals plaatsgevonden in de Jupiler Pro League. Club ...

50
50
Ontlading bij Westerlo: "Daarom is deze zege belangrijk"

Westerlo is bezig aan een fraaie opmars. Na een wisselvallig seizoensbegin hebben ze de top zes ...

38
38
'Bom op ontploffen bij Club na trainerssoap'

Zondag staat de Slag om Vlaanderen tussen Club Brugge en AA Gent op het programma en die zal een ...

1051
1051
Liverpool bibbert tegen negenkoppig Spurs top vier binnen

Liverpool is na een moeilijke periode weer de top vier van de Premier League binnengeslopen. De ...

32
32
Westerlo mengt zich na dolle slotfase in strijd om top zes

Westerlo pakte in de laatste weken een knappe vier op zes tegen Anderlecht en Genk, en slaagde er ...

43
43
Oranje bonje: Simons pakt rood na aanslag op Van Dijk

In de Premier League waren de ogen zondagavond gericht op de topper tussen Tottenham Hotspur en ...

55
55
Enorme schok in Club-Gent? Markante voorspelling Boskamp

Dé affiche van het weekend in de Jupiler Pro League is ongetwijfeld de zogenaamde 'Slag om ...

466
466
1B-duel escaleert compleet: "Met paraplu op ref proberen slaan"

In de Challenger Pro League werd de voorbije dagen een midweekspeeldag afgewerkt. Het duel van ...

138
138
Wending in trainerszoektocht? 'Genk houdt opvallend gesprek'

KRC Genk hoopt eerstdaags zijn nieuwe hoofdtrainer te presenteren. Het heeft er alle schijn van dat ...

729
729
Antwerp op scherp gezet: Janssen stelt toekomst-voorwaarde

Nu de rust binnen de club is teruggekeerd, kan de sportieve leiding van Antwerp FC zich weer ...

458
458
Fenomenale Haaland passeert Ronaldo, Lokonga wéér belangrijk

Manchester City heeft voorlopig beslag gelegd op de koppositie in de Premier League. Het legde ...

72
72
Standard terug zesde: doelpunt na 34 seconden nekt Dender

De spelers van Standard kunnen straks met een gerust gemoed aanschuiven bij de het kerstbuffet. De ...

81
81
Club Brugge-Gent: Leko verrast met selectie voor clash

De Jupiler Pro League maakt zich op voor een uiterst geladen 'Slag om Vlaanderen' tussen Club Brugge ...

878
878
'Verrassend vertrek steunpilaar? Bal in kamp Anderlecht gelegd'

RSC Anderlecht is bezig aan een degelijk seizoen tot dusver en mag daar verschillende spelers voor ...

639
639
Ferguson heeft héél slecht nieuws voor Man Utd-fans

Het draait al vele jaren vierkant bij Manchester United. Ook dit seizoen doen ze absoluut niet mee ...

138
138
Broos over RSCA: "Zijn vertrek heeft de sfeer veranderd"

RSC Anderlecht staat derde in de Jupiler Pro League. Een positie waar ze de afgelopen jaren wel ...

373
373
Crasson verrast met nieuwe uitdaging in het voetbal

Bertrand Crasson is een bekende naam in het Belgische voetbal. De voormalige Rode Duivel is in ...

35
35
Vanderhaeghe trok naar CPL: "Plots interesse uit die hoek"

Yves Vanderhaeghe is sinds enkele weken weer trainer in het Belgische profvoetbal. Hij tekende ...

105
105

Meer sportnieuws