Entourage aanvaller: "Hij is op weg naar Anderlecht"

1272 stemmen
Entourage aanvaller:

Anderlecht heeft met de komst van Wellenreuther, Mykhaylichenko, Tau en Bundu zijn transferhuiswerk al grotendeels af, maar na het vertrek van Kemar Roofe lijkt een spits nog wel welkom te zijn. Momenteel beschikt Franky Vercauteren over Landry Dimata en Antoine Colassin, maar beiden zijn blessuregevoelig.


De voorbije weken werd de naam van Tolu Arokodare naar voor geschoven als mogelijk doelwit. Anderlecht lijkt wel degelijk aan zijn komst te werken en Arokodare wil in ieder geval graag naar Paars-Wit komen. Valmiera, de Letse club van de jonge Nigeriaan, kwam zondag immers met een opmerkelijk bericht.

De club liet immers weten dat Arokodare weigerde aan te treden in de wedstrijd tegen Liepajas omdat hij samen met zijn makelaar een transfer naar Anderlecht wil forceren. Maar Valmiera laat er meteen bij weten dat het zich niet zal laten doen en dat het niet van plan is om zijn 19-jarige prijsschutter te laten vertrekken. De club overweegt ook om naar de FIFA te stappen.

UPDATE 31/08
De soap rond Arokodare blijft maar duren. Tegenover La Capitale laat de entourage van de aanvaller immers weten dat hij op punt staat om naar België te trekken en er een contract te tekenen. Bij het bestuur van RSCA ontkent men echter dat er ook maar sprake is van een akkoord. Heel wat tegenstrijdigheden dus. Arokodare kwam donderdag in ieder geval nog in actie in de voorronde van de Europa League, maar zondag zat hij dan weer niet in de kern. Dat kan wijzen op een nakende transfer, al is de situatie momenteel vooral erg onduidelijk.

LEES OOK: Anderlecht-protest escaleert: privé-villa Coucke geviseerd

Anderlecht heeft momenteel voldoende opties in de aanvalslinie ...

Meest recent

Fraaie goal niet voldoende: De Ketelaere-twijfels duiken op

Met een 5-0-nederlaag tegen een pover Tunesië hebben de Rode Duivels zaterdag nog een flinke ...

27
27
'Club zet zich schrap: Barça geeft transferdeal niet op'

Club Brugge dreigt tijdens de zomermercato niet enkel verschillende sterkhouders te verliezen. Ook ...

76
76
De Bruyne doet monden openvallen met actie in 26ste minuut

Momenteel genieten ze nog van wat vrije tijd in het gezelschap van hun naasten, maandag wordt de ...

94
94
'Groot transferplan Mourinho doet Barcelona huiveren'

Bij Real Madrid wordt zondag voorzittersverkiezing gehouden, de exit polls voorspellen echter dat ...

114
114
'Recordsom Genk: Karetsas op weg naar droomtransfer'

Op zijn eerste WK wordt het nog minstens 4 jaar wachten, maar Konstantinos Karetsas staat toch voor ...

387
387
Anderlecht-protest escaleert: privé-villa Coucke geviseerd

Het seizoen mag dan wel voorbij zijn, de onvrede bij de achterban van RSC Anderlecht is dat ...

367
367
"Basisplaats kwijt" - grote verliezer na oefencampagne Duivels

De Rode Duivels kunnen maandag met een goed gemoed afreizen naar de Verenigde Staten. Met drie zeges ...

372
372
'Kompany compleet verloren: Bayern wil peperdure PL-ster'

Terwijl een groot deel van zijn spelers zich momenteel voorbereiden op het WK, geniet Vincent ...

150
150
Courtois onthult plannen bij Genk: "Niet gewoon geld leggen"

Thibaut Courtois staat voor een comeback in het Belgisch voetbal. Niet op het veld, wel als ...

283
283
'Club schrikt zich hoedje: drastische wending Stankovic'

Club Brugge heeft afgelopen week afscheid genomen van één van zijn kampioenenmakers. ...

624
624
Mechele of Theate in basis? Albert geeft duidelijke voorkeur

Maandag steken de Rode Duivels de Atlantische Oceaan over richting het WK-basiskamp in Seattle. Op ...

568
568
'PSG laat Europa slikken: supertalent naar Prinsenpark'

Paris Saint-Germain legde afgelopen weekend voor het tweede jaar op rij beslag op de eindzege in de ...

229
229
Hazard spreekt zich uit: België dé WK-verrassing?

De Rode Duivels hebben zaterdag indruk gemaakt tijdens hun uitzwaaiwedstrijd voor het WK. Voor de ...

136
136
WK-opponent bibbert voor Duivel: "Veel over hem gesproken"

De Rode Duivels worden door de meeste kenners en waarnemers getipt als de grote favoriet om hun ...

220
220
TU: 'Club vindt opvolger Mignolet, transferknaller Trossard'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

424
424
Antwerp wrijft zich in de handen: goud duo staat op

Er kloppen heel wat Belgische talenten op de deur. Ook bij Royal Antwerp FC focussen ze meer en meer ...

460
460
‘Garcia’s WK-verrassing: belangrijke pion plots gedumpt’

Het WK komt nu wel heel dichtbij. De voorbereiding van de Rode Duivels zit erop met overwinningen ...

181
181
Temptation-drama: "Annelien Coorevits is rasechte mannenhater"

Annelien Coorevits heeft de voorbije dagen bijzonder harde kritiek over zich heen gekregen. Niet ...

118
118
'Garcia ziet het niet zitten in deze Rode Duivel'

De voorbereiding voor het WK zit erop voor de Rode Duivels. Als eerste tegenstander wacht Egypte en ...

432
432
‘Jérémy Doku slaat grote transferslag vlak voor WK’

Jérémy Doku is on fire. De buitenspeler was op het einde van het seizoen al in ...

291
291
Basisplek Vanaken op WK afgemaakt: “Doet Garcia niet”

Hans Vanaken is een belangrijk onderdeel geworden van de selectie van bondscoach Rudi Garcia. De ...

301
301
Union SG slaat keihard terug op Belgische topclubs

Union SG werd vorig seizoen landskampioen en afgelopen seizoen won het de beker en werd het tweede ...

501
501
WK Duivels? Joos en Vandenbempt vellen verdict

De Rode Duivels maken zich klaar voor het WK. Het grootste voetbaltoernooi loert om de hoek. Peter ...

196
196
‘Cercle Brugge zet door voor ervaren goalgetter’

Cercle Brugge nam afscheid van Dante Vanzeir en Steve Ngoura lokt interesse van RC Lens. De ...

158
158
Croonen waarschuwt Club Brugge & co met groots plan

KRC Genk stelde Thibaut Courtois voor als een nieuwe investeerder via NXTPLAY. De doelman van Real ...

500
500

Meer sportnieuws