Entourage aanvaller: "Hij is op weg naar Anderlecht"

1272 stemmen
Entourage aanvaller:

Anderlecht heeft met de komst van Wellenreuther, Mykhaylichenko, Tau en Bundu zijn transferhuiswerk al grotendeels af, maar na het vertrek van Kemar Roofe lijkt een spits nog wel welkom te zijn. Momenteel beschikt Franky Vercauteren over Landry Dimata en Antoine Colassin, maar beiden zijn blessuregevoelig.


De voorbije weken werd de naam van Tolu Arokodare naar voor geschoven als mogelijk doelwit. Anderlecht lijkt wel degelijk aan zijn komst te werken en Arokodare wil in ieder geval graag naar Paars-Wit komen. Valmiera, de Letse club van de jonge Nigeriaan, kwam zondag immers met een opmerkelijk bericht.

De club liet immers weten dat Arokodare weigerde aan te treden in de wedstrijd tegen Liepajas omdat hij samen met zijn makelaar een transfer naar Anderlecht wil forceren. Maar Valmiera laat er meteen bij weten dat het zich niet zal laten doen en dat het niet van plan is om zijn 19-jarige prijsschutter te laten vertrekken. De club overweegt ook om naar de FIFA te stappen.

UPDATE 31/08
De soap rond Arokodare blijft maar duren. Tegenover La Capitale laat de entourage van de aanvaller immers weten dat hij op punt staat om naar België te trekken en er een contract te tekenen. Bij het bestuur van RSCA ontkent men echter dat er ook maar sprake is van een akkoord. Heel wat tegenstrijdigheden dus. Arokodare kwam donderdag in ieder geval nog in actie in de voorronde van de Europa League, maar zondag zat hij dan weer niet in de kern. Dat kan wijzen op een nakende transfer, al is de situatie momenteel vooral erg onduidelijk.

LEES OOK: 'Grote prioriteit Anderlecht: vier topaanwinsten op komst'

Anderlecht heeft momenteel voldoende opties in de aanvalslinie ...

Meest recent

Speel gratis mee met de VoetbalNieuws WK Poule 2026!

Het WK 2026 belooft een van de grootste voetbaltoernooien ooit te worden. Volg jij elke wedstrijd op ...

72
72
'Beslissing valt over toekomst KDB en Lukaku bij Napoli'

Voor Napoli is het een woelig seizoen geweest en de Italiaanse club lijkt van plan om volgend ...

13
13
Perez dropt transferbom: "Bod van 150 miljoen"

Zondag staan bij Real Madrid de voorzittersverkiezingen op het programma en dus gaan ze bij de ...

20
20
'Club Brugge blijft cashen: WK levert stevige duit op'

De voorbije jaren bouwde Club Brugge al een stevige financiële voorsprong op de concurrentie in ...

37
37
Nederlandse analisten fileren Duivels: "Hij is een beest"

De verwachtingen rond de Rode Duivels zijn voor aanvang van het WK niet al te hoog gespannen. ...

342
342
Superfavorieten wankelen: Frankrijk onderuit, blamage Spanje

Exact één week voor de openingsmatch, zijn twee van de grootste favorieten voor de ...

106
106
"50 Miljoen" - Tzolis maakt Europese voetbalfans horendol

Christos Tzolis lijkt zich op te maken voor een mooie transfer tijdens de zomermercato. ...

199
199
Mourinho naar Real: Benfica onthult riante afkoopsom

José Mourinho staat voor zijn grote terugkeer naar Real Madrid. SL Benfica bevestigde ...

74
74
'Grote prioriteit Anderlecht: vier topaanwinsten op komst'

RSC Anderlecht presenteerde donderdag zijn nieuwe thuisshirts met de grote terugkeer van Adidas als ...

596
596
Brugse broederstrijd: Tzolis ziet Nilsson eindelijk scoren

Binnen exact één week gaat het wereldkampioenschap van start. Momenteel wordt dan ook ...

132
132
Drukte op Bosuil: Antwerp kondigt nieuwe winger aan

Antwerp FC zal het tijdens de zomermercato opnieuw moeten doen met een erg bescheiden budget. Maar ...

155
155
Nieuw-Zeeland vreest één Duivel: "Met twee man op spelen"

België wordt door de meerste kenners bestempeld als topfavoriet voor WK-groepswinst in poule G. ...

184
184
Witte rook op Anfield: Liverpool presenteert nieuwe topcoach

Liverpool FC nam vorig weekend officieel afscheid van Arne Slot. Lang heeft de zoektocht naar een ...

61
61
Investeerder Courtois bezorgt Genk meteen transferboost

Thibaut Courtois staat voor een comeback in het Belgisch voetbal. Niet op het veld, wel als ...

200
200
Club Brugge in paniek: transferbom niet meer te stoppen

Bij Club Brugge groeit één dossier uit tot het grote transferverhaal van de zomer. ...

1005
1005
STVV bevestigt fraaie transferslag, OHL laat aanvaller gaan

Terwijl de start van het WK met rasse schreden nadert, zijn de ploegen in de Jupiler Pro League al ...

86
86
Twijfels na Duivels experiment: "Hij blijft risicopatiënt"

De driemansdefensie van Rudi Garcia heeft dinsdag goed uitgepakt bij de Rode Duivels. De kans is dan ...

342
342
'Atlético drukt door: Club Brugge-deal van 30 miljoen'

Club Brugge sneuvelde afgelopen seizoen in de tussenronde van de Champions League tegen ...

864
864
'Kompany geeft persoonlijke zegen: dubbele toptransfer Bayern'

Bayern München heeft een grandioos seizoen achter de rug in Duitsland. In de komende jaargang ...

131
131
Nederland ontdekt Hans Vanaken: duidelijk oordeel

De Rode Duivels willen tijdens het komende WK uitgroeien tot één van de positieve ...

711
711
Nieuwe naam staat op bij Duivels: ex-bondscoach lyrisch

De Rode Duivels kunnen tevreden terugblikken op hun voorlaatste oefenwedstrijd in aanloop naar het ...

379
379
Napoli-voorzitter dropt bom omtrent Lukaku en De Bruyne

Romelu Lukaku en Kevin De Bruyne focussen zich op het WK met de Rode Duivels. Nadien keren ze terug ...

309
309
Antwerp strikt spits, Standard stuurt grote naam door

Royal Antwerp FC weet nog steeds wat de toekomst brengt. Er is heel veel onzekerheid. De club blijft ...

260
260
STVV heeft prijs en legt sterkhouder langer onder contract

Bij STVV hebben ze heel veel kwaliteit rondlopen, maar daardoor is er ook heel veel interesse. De ...

51
51
'Antwerp lanceert zomeroffensief: 3 vliegen in 1 klap'

Hoewel het rommelt in de bestuurskamer kan Antwerp niet bij de pakken blijven zitten. Na alweer een ...

218
218
Peter Vandenbempt slaat VRT-kijker met totale verstomming

Nog voor de eerste bal is getrapt op het WK, heeft Peter Vandenbempt al voor een verrassing gezorgd. ...

367
367

Meer sportnieuws