Entourage aanvaller: "Hij is op weg naar Anderlecht"

door
Entourage aanvaller:

Anderlecht heeft met de komst van Wellenreuther, Mykhaylichenko, Tau en Bundu zijn transferhuiswerk al grotendeels af, maar na het vertrek van Kemar Roofe lijkt een spits nog wel welkom te zijn. Momenteel beschikt Franky Vercauteren over Landry Dimata en Antoine Colassin, maar beiden zijn blessuregevoelig.


De voorbije weken werd de naam van Tolu Arokodare naar voor geschoven als mogelijk doelwit. Anderlecht lijkt wel degelijk aan zijn komst te werken en Arokodare wil in ieder geval graag naar Paars-Wit komen. Valmiera, de Letse club van de jonge Nigeriaan, kwam zondag immers met een opmerkelijk bericht.

De club liet immers weten dat Arokodare weigerde aan te treden in de wedstrijd tegen Liepajas omdat hij samen met zijn makelaar een transfer naar Anderlecht wil forceren. Maar Valmiera laat er meteen bij weten dat het zich niet zal laten doen en dat het niet van plan is om zijn 19-jarige prijsschutter te laten vertrekken. De club overweegt ook om naar de FIFA te stappen.

UPDATE 31/08
De soap rond Arokodare blijft maar duren. Tegenover La Capitale laat de entourage van de aanvaller immers weten dat hij op punt staat om naar België te trekken en er een contract te tekenen. Bij het bestuur van RSCA ontkent men echter dat er ook maar sprake is van een akkoord. Heel wat tegenstrijdigheden dus. Arokodare kwam donderdag in ieder geval nog in actie in de voorronde van de Europa League, maar zondag zat hij dan weer niet in de kern. Dat kan wijzen op een nakende transfer, al is de situatie momenteel vooral erg onduidelijk.

LEES OOK: Hoogspanning in Sclessin: RSCA-fans maken statement

Anderlecht heeft momenteel voldoende opties in de aanvalslinie ...

Meest recent

Hasi: "Dat gaat mogelijk nog gebeuren op de transfermarkt"

RSC Anderlecht haalde tot op heden drie spelers en liet er vijf gaan. Mogen we nog wat verwachten in ...

7
7
'Leegloop bij Union: 5 sterkhouders richting exit'

Union greep in de Champions League net naast de knock-outfase, maar in eigen land doet de ...

5
5
'Totale uitverkoop bij Club Brugge: trio mag beschikken'

Hoewel enkele sterkhouders nog steeds aan de mouw worden getrokken lijkt Club Brugge tijdens de ...

119
119
Hoogspanning in Sclessin: RSCA-fans maken statement

Net nu er weer bezoekende fans  toegestaan zijn in de immer beladen Clasico balanceren zowel ...

134
134
'Club Brugge strikt winger, goudhaantjes vertrekken'

Om de torenhoge ambities waar te moeten zoekt Club Brugge in het slot van de wintermercato vooral ...

222
222
'De Mil drukt stempel: AA Gent polst oude bekende'

AA Gent trapt straks speeldag 23 op gang op het veld van La Louvière, maar achter de schermen ...

113
113
Ruben Van Gucht draait door: Nieuw leven verrast iedereen

Dat Ruben Van Gucht moeilijk stil kan zitten, is intussen geen geheim meer. De bekende journalist en ...

84
84
'Club Brugge all-in: Mourinho stuurt bestuur wandelen'

In de late uurtjes van de wintermercato was Club Brugge sowieso nog op zoek naar versterking, maar ...

454
454
'Hasi buiten': Anderlecht-trainer bijt van zich af

Uitgerekend nu de crisis om de hoek loert na een schamele twee op 12 gaat RSC Anderlecht zondag op ...

228
228
Louis Van Gaal breekt: Nederland tot tranen toe bewogen

Eind december stond Nederland even collectief stil bij een actie die emoties losmaakte en mensen in ...

114
114
Leko doet boekje open over toptransfer Schjelderup

Club Brugge wil zich op de wintermercato nog flink versterken. Andreas Schjelderup is hét ...

500
500
Standard heeft ferme waarschuwing voor Anderlecht

Komende speeldag staat de klassieker tussen RSC Anderlecht en Standard Luik op het programma. ...

409
409
Simeone roept meteen oorlogstaal richting Club Brugge

Club Brugge neemt het in de tussenronde van de Champions League op tegen Atlético Madrid. ...

611
611
Pro League komt met hard statement voor supporters

De afgelopen seizoenen werden er al verschillende wedstrijden gestaakt door het gebruik van ...

241
241
Antwerp stuit op koppige transfermuur Vandenbroeck

Royal Antwerp FC wil zich nog versterken op het slot van de wintermercato. The Great Old kijkt ...

467
467
‘Club Brugge heeft toptalent beet: transferplan onthuld’

Club Brugge is nog niet klaar op de wintermercato. Blauw-Zwart wil nog flink uitpakken en wordt met ...

337
337
Union haalt vierde aanwinst, sterkhouder naar Engeland?

Het gaat Union dit seizoen weer voor de wind, want de landskampioen prijkt aan de leiding in de ...

92
92
'Club wil verbazen: knaltransfer alsnog weer op tafel'

Club Brugge blijft verbazen op het Europese toneel. Met een klinkende zege tegen Marseille haalde ...

536
536
Zo ziet het verdere parcours van Genk in de EL eruit

Om 13u vond in het hoofdkwartier van de UEFA ook de loting plaats voor de knock-outfase van de ...

362
362
'Straf transfergerucht over verguisde Vermeeren'

Olympique Marseille keerde met een forse kater terug uit Brugge, nadat het woensdag een 3-0 om de ...

106
106
'Genk plooit niet: miljoenenbod van tafel geveegd'

KRC Genk boekte donderdag opnieuw een knappe zege in de Europa League en tankte daarmee ook ...

228
228
Club Brugge kent zijn verder parcours in Champions League

Club Brugge zette woensdag een zeer straffe prestatie neer. Het klopte Olympique Marseille met 3-0 ...

575
575
TRANSFERUURTJE: 'Plotse wending bij Club, Antwerp wil JPL-sensatie'

De winterse transferperiode is losgebarsten, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn druk in ...

305
305
Onana spreekt over WK-favorieten én Trump-boycot

De opmars van Amadou Onana is indrukwekkend. Van nobele onbekende evolueerde hij naar sterkhouder in ...

78
78
KAA Gent hakt koop door en neemt afscheid

KAA Gent heeft transferknopen doorgehakt. Meubelstuk Stefan Mitrovic zal de club verlaten, dat ...

118
118

Meer sportnieuws