Entourage aanvaller: "Hij is op weg naar Anderlecht"

1272
Entourage aanvaller:

Anderlecht heeft met de komst van Wellenreuther, Mykhaylichenko, Tau en Bundu zijn transferhuiswerk al grotendeels af, maar na het vertrek van Kemar Roofe lijkt een spits nog wel welkom te zijn. Momenteel beschikt Franky Vercauteren over Landry Dimata en Antoine Colassin, maar beiden zijn blessuregevoelig.


De voorbije weken werd de naam van Tolu Arokodare naar voor geschoven als mogelijk doelwit. Anderlecht lijkt wel degelijk aan zijn komst te werken en Arokodare wil in ieder geval graag naar Paars-Wit komen. Valmiera, de Letse club van de jonge Nigeriaan, kwam zondag immers met een opmerkelijk bericht.

De club liet immers weten dat Arokodare weigerde aan te treden in de wedstrijd tegen Liepajas omdat hij samen met zijn makelaar een transfer naar Anderlecht wil forceren. Maar Valmiera laat er meteen bij weten dat het zich niet zal laten doen en dat het niet van plan is om zijn 19-jarige prijsschutter te laten vertrekken. De club overweegt ook om naar de FIFA te stappen.

UPDATE 31/08
De soap rond Arokodare blijft maar duren. Tegenover La Capitale laat de entourage van de aanvaller immers weten dat hij op punt staat om naar België te trekken en er een contract te tekenen. Bij het bestuur van RSCA ontkent men echter dat er ook maar sprake is van een akkoord. Heel wat tegenstrijdigheden dus. Arokodare kwam donderdag in ieder geval nog in actie in de voorronde van de Europa League, maar zondag zat hij dan weer niet in de kern. Dat kan wijzen op een nakende transfer, al is de situatie momenteel vooral erg onduidelijk.

LEES OOK: Ex-Genk spits zorgt voor euforie en grote woede in Nederland

Anderlecht heeft momenteel voldoende opties in de aanvalslinie ...

Meest recent

Straffe comeback Man Utd, ook zeges Bayern, Barça en PSG

De vierde speeldag in de league phase van de Champions League heeft dinsdagavond heel wat spektakel ...

15
15
Lukaku kent zijn nieuwe trainer bij Fenerbahçe

Romelu Lukaku lijkt eindelijk een basisplaats beet te hebben bij Fenerbahçe, maar veel ...

7
7
Nederlanders lachen met Forbs: Bosz springt in de bres

Club Brugge gaat woensdagavond op het veld van PSV op zoek naar zijn derde overwinning op rij in de ...

56
56
'Antwerp neemt verrassend besluit voor bekerclash'

Komend weekend staat er nog competitievoetbal op het programma, maar daarna is het weer tijd voor ...

58
58
Yamal blijft schitteren: record van Mbappé sneuvelt

Om 21u werden er opnieuw een pak wedstrijden afgetrapt in de Champions League en die leveren meteen ...

36
36
Bounida doet verrassende onthulling over toekomst bij Ajax

Vorig seizoen leek Rayane Bounida eindelijk helemaal door te breken bij Ajax. Het supertalent klokte ...

36
36
Allegri komt met hoopgevende update over De Bruyne

Afgelopen weekend gingen de alarmbellen af bij Mark van Bommel. Enkele dagen voor hij zijn selectie ...

19
19
Bosz neemt het op voor Fernandez: "Alles voor de clicks..."

Woensdagavond kijken PSV en Club Brugge elkaar in de ogen in de Champions League. Voor een aantal ...

12
12
'STVV wil verrassende oude bekende als trainer'

Het was maandag bijltjesdag in de Jupiler Pro League, want er werden twéé trainers op ...

174
174
'Leipzig is wanhopig: Bakayoko voor spotprijsje op te halen'

De start van de wintermercato nadert stilaan en een aantal Belgen weten nu al dat ze voor een ...

55
55
Leko geeft aan waar de gevaren bij PSV liggen

Club Brugge is uitstekend begonnen aan zijn campagne in de Champions League, want tegen Aston Villa, ...

110
110
'Opsteker KV Mechelen: 2 sterkhouders keren terug'

KV Mechelen deed vorig weekend een geweldige zaak door Genk te kloppen. Het pakt zo zes op zes en ...

81
81
'Bosz flirt met Vanaken: transfer naar PSV op til?'

Het is stilaan een traditie bij matchen van Club Brugge in de Champions League: de trainer van de ...

98
98
'Bayern juicht te vroeg: Kane zorgt voor onverwachte wending'

In München klinken ze al op de nieuwe deal met Harry Kane. Alleen krijgt de beste speler ter ...

85
85
AA Gent bevestigt mokerslag: dramatisch verdict Burgess

Rik De Mil duimde nog dat de schade alsnog zou meevallen, maar zoals verwacht blijkt helaas niks ...

314
314
Opdoffer voor Genk: exit Youth League na spektakelstuk

Enkele dagen nadat het eerste elftal onderuit ging in Mechelen kregen ook de beloften van KRC Genk ...

59
59
Bosz blaast loftrompet: Club Brugge maakt indruk op PSV

In de Champions League staat er woensdag met PSV tegen Club Brugge een Derby der Lage Landen op het ...

65
65
Anderlecht keert kar: trio terug naar RSCA Futures

RSC Anderlecht boekte zaterdag een deugddoende zege met Westerlo. Deels met dank aan Jayden Onia ...

323
323
Leko vist outcast op: opvallende comeback bij Club Brugge

Na de zeges tegen Inter en Lens hoopt Club Brugge woensdag ook tegen PSV een resultaat te boeken in ...

290
290
'Bizarre werkwijze Cercle Brugge blootgelegd: hallucinant'

Cercle Brugge heeft afscheid genomen van hoofdtrainer Lars Friis. De oefenmeester leek nog ...

233
233
Verliest België weer parel? Anderlecht-belofte reageert

De afgelopen jaren verloor België heel wat toptalenten aan andere federaties. De malaise lijkt ...

181
181
Belgisch toptalent Noah Fernandez sneert ferm naar PSV

Noah Fernandez is een jeugdproduct van Lierse, maar hij maakte al op jonge leeftijd de overstap naar ...

115
115
Selectie Club Brugge voor PSV: Leko bevestigt verandering

Club Brugge neemt het woensdagavond in de Champions League op tegen PSV Eindhoven. Blauw-Zwart is ...

208
208
HVH maakt Standard-smaakmaker af: “Serieus blijven hè”

Standard Luik kent een wisselvallige periode en de Rouches vinden maar geen aansluiting bij de ...

209
209
Bosz wil Vanaken bij PSV: “Verrassend dat hij bij Club zit”

Hans Vanaken is al jaren dé sterkhouder op het middenveld van Club Brugge. De Rode Duivel ...

264
264

Meer sportnieuws