Volgend relletje bij Barça: Vidal haalt hard uit

door
Volgend relletje bij Barça: Vidal haalt hard uit

Het blijft bijzonder onrustig bij FC Barcelona. Naast de transferperikelen rond Luis Suarez en vooral Lionel Messi, gooit nu ook Arturo Vidal wat olie op het vuur. In een interview met La Tercera toonde de Chileense middenvelder zich vlijmscherp voor het beleid op Camp Nou.


Zo vindt Vidal dat Barça de voorbije jaren te veel is blijven stilstaan bij de successen van weleer, terwijl de rest van de voetbalwereld wel evolueerde. "Het gaat niet alleen om de spelers, maar de club moet zich in zijn geheel verbeteren. De manier van denken moet veranderen. Voetbal is geëvolueerd in de laatste jaren, maar Barcelona niet. Voetbal is steeds meer gebaseerd op fysiek, kracht en snelheid. Techniek is steeds meer op de achtergrond komen te staan. Andere clubs hebben zich daarop wel verbeterd en Barcelona moet dat ook doen", klinkt het.

Daarnaast is de middenvelder van mening dat de club nood heeft aan weer kwaliteit in de breedte en dat sterspeler Lionel Messi meer ondersteuning verdient. "Barcelona, waarvan ik nog steeds denk dat het de beste club ter wereld is, kan geen dertien spelers hebben die het niveau aankunnen en verder moeten bouwen op jeugdspelers. (…) Je kunt niet blijven denken dat je met het DNA van de club wedstrijden kan blijven winnen. Je moet jezelf ontwikkelen. Lionel Messi is buitenaards, maar hij kan het niet alleen. Hij heeft spelers nodig die hem goede resultaten kunnen brengen."

JUVENTUS
Voor Vidal zelf komen eventuele veranderingen in ieder geval te laat. Hij moet naar verluidt beschikken en lijkt daar zelf ook voor open te staan. Zo zou hij een terugkeer naar Juventus wel zien zitten. Daar is zijn ex-ploegmaat Andrea Pirlo pas aangesteld als nieuwe trainer. "Spectaculair dat hij de nieuwe coach daar is. Hij was ongelooflijk als speler en waarschijnlijk ook als coach. Als hij of de club mij zou bellen, zou ik daar heel blij mee zijn. Maar ik moet kalm blijven. Als het gebeurt, gebeurt het."

LEES OOK: 'Nachtmerrie Barcelona: PSG slaat toe aan spotprijs'

Barcelona is de voorbije jaren te fel blijven stilstaan ...

Meest recent

Nood breekt wet: Leko verrast met basisploeg Club Brugge

Een week na de thuisnederlaag tegen La Louvière krijgt Club Brugge straks Zulte Waregem over ...

57
57
Standard onder zware druk: volgt er verrassend ontslag?

Standard bakt er de laatste weken niets van. Ze verloren kansloos van Sporting Charleroi en AA Gent ...

155
155
AA Gent loopt weg met De Mil: Lopes verklapt zijn geheim

AA Gent scoorde maar liefst acht keer tegen RSC Anderlecht en Standard en boekte een zes op zes. ...

172
172
Beerschot neemt afscheid: spits verlaat het Kiel

Bij Beerschot vonden er al wat wissels plaats deze transferperiode. De Kielse Ratten hebben nog een ...

42
42
Lang krijgt klets om de oren: "Probleem ligt bij hem zelf"

Amper een half seizoen na zijn aankomst, is Noa Lang alweer vertrokken bij SSC Napoli. De ...

66
66
‘Onyedika ontploft: Club Brugge neemt brutale beslissing’

Bij Club Brugge is het plots oorlog rond Raphael Onyedika. De Nigeriaan duwt richting de uitgang, ...

577
577
'Mercato Anderlecht niet voorbij: Renard vol voor derde aanwinst'

RSC Anderlecht heeft een drukke transferweek achter de rug. Zowel aan de inkomende als de uitgaande ...

406
406
Hel breekt los op Sclessin: brute details supportersbestorming

Standard incasseerde vrijdagavond andermaal een optater en verloor met zware 0-4-cijfers van KAA ...

219
219
'Genk schiet wakker op mercato: versterking Hayen onderweg'

KRC Genk heeft donderdag eindelijk nog eens een wedstrijd kunnen winnen en plaatste zich zo ook voor ...

291
291
'Club gaat compleet los: bom geld voor dríé aanwinsten'

Nog een dikke week te gaan en de winterse transferperiode zit er alweer op. Maar nog heel wat ...

754
754
Toptransfer Antwerp: "Een interessant profiel"

Royal Antwerp FC kende tot op heden nog een rustige mercato. Nochtans kan de ploeg de nodige ...

314
314
Bom ontploft bij Standard: fans dringen kleedkamer binnen

Het is Crisis met een grote C bij Standard. Ze verloren met 0-4 van AA Gent en de top zes lijkt ...

313
313
'Pocognoli klopt aan voor toptransfer bij Anderlecht'

Bij RSC Anderlecht willen ze dolgraag een aantal spelers van de hand doen. De loonmassa moet naar ...

390
390
Uitgerekend Kanga vernedert Standard in eigen huis

In de Jupiler Pro League stond er met Standard - AA Gent een topper voor de top zes op het ...

174
174
KRC Genk trots: beste rapport in vele jaren

Het ging na de zege bij FC Utrecht vooral over de fans van KRC Genk. Maar de Limburgers zorgden wel ...

153
153
Hubert deelt gigantische tegenvaller Union SG mee

Union SG speelde verdienstelijk tegen Bayern München, maar verloor er met 2-0. De Brusselaars ...

91
91
'Dortmund wil zomerse slag slaan bij Genk én Club'

Borussia Dortmund is een club die heel aandachtig scout in de Jupiler Pro League. De Duitsers hebben ...

292
292
Leko krijgt volle laag: "Gelukkig dat hij AA Gent verliet"

Ivan Leko vertrok als een dief in de nacht bij AA Gent om voor Club Brugge te kenen. Ondertussen ...

300
300
Patro en Lokeren ronden alweer onderlinge transfer af

Sporting Lokeren en Patro Eisden maakten vorige week de transfer van Radja Nainggolan bekend. De ...

64
64
KRC Genk riskeert zware straf: club onderneemt stappen

Racing Genk won met 0-2 van FC Utrecht, maar het ging vooral over de rellen met de fans. CEO Luc ...

463
463
Vrancken heeft zeer groot transfernieuws bij STVV

Het is toch een drukke mercato bij STVV. Wouter Vrancken zag al drie spelers naar Stayen komen en er ...

386
386
'Club Brugge ruikt bloed: toptransfer aan stuntprijs'

Club Brugge heeft een winterkans geroken en ze willen toeslaan. Ze kunnen een toptransfer aan ...

571
571
KRC Genk houdt stand: "Juventus, PSV…? Valt héél goed mee"

KRC Genk is een club met een jeugdopleiding van Europese topklasse. De Limburgers wisten al heel wat ...

95
95
FCV Dender strikt smaakmaker uit Challenger Pro League

Er werden vanavond twee transfers officieel afgerond in de Jupiler Pro League. FCV Dender en La ...

53
53
'Anderlecht vindt akkoord: Stroeykens weigert voorstel'

Bij RSC Anderlecht mag er nog het een en ander verwacht worden deze transferperiode. De Brusselaars ...

492
492

Meer sportnieuws