'Suarez kan Barça verlaten voor rechtstreekse rivaal'

door
'Suarez kan Barça verlaten voor rechtstreekse rivaal'

Luis Suarez is één van de speler die zou moeten vertrekken bij FC Barcelona, maar mogelijk blijft hij aan de top van La Liga actief. Volgens het Spaanse dagblad AS wil Atlético Madrid de spits en zijn werkgever van elkaar verlossen. Maar dan moet de Uruguayaan wel transfervrij op te pikken zijn.


Vervolgt Suarez zijn carrière in het Estadio Wanda Metropolitano, dan kan in Spanje blijven wonen waar zijn familie gesetteld is. Hij lijkt de piste dus niet op voorhand uit te sluiten. De deal heeft nog wel wat voeten in aarde, omdat de Madrilenen geen transfersom kunnen/willen betalen voor hun doelwit. Bovendien vraagt de club van oefenmeester Diego Simeone zich af of er voldaan kan worden aan de salariseisen van de goalgetter, die jaarlijks een gigantisch loon opstrijkt in Catalonië.

Als Atlético het signaal krijgt dat Suarez effectief transfervrij kan opgehaald worden, zou het alle mogelijkheden gaan onderzoeken. Sowieso zouden bepaalde spelers verkocht moeten worden om salarisbudget vrij te maken. Diego Costa komt hiervoor in aanmerking, de Spanjaard heeft in tweeënhalf jaar tijd slechts zeventien goals gemaakt voor Atlético.

Ook het Italiaanse Juventus en het Franse Paris Saint-Germain gaan mogelijk een poging ondernemen om Suárez in te lijven. De Parijzenaars zoeken naar een opvolger voor Edinson Cavani, waar De Oude Dame Gonzalo Higuaín overbodig acht.

LEES OOK: 'Transferbom: Messi én Haaland mogelijk samen?'

Wie vindt u momenteel de beste spits?

Meest recent

Sporting zet alles op alles: bekende 'spion' in tegen Club

De vierde speeldag in de League Phase van de Champions League komt er deze week aan. Club Brugge ...

39
39
'De Bruyne in shock: Napoli neemt rigoureuze beslissing'

Kevin De Bruyne dook de voorbije dagen meermaals op in de tribunes rond de Belgische velden. De ...

64
64
Groot probleem bij Genk: Fink geeft zelf dé oorzaak

KRC Genk verloor zondagnamiddag met 0-1 van KV Mechelen. Hierdoor moeten de Limburgers de heenronde ...

262
262
'Antwerp zoekt T1: onmogelijke opdracht voor Overmars?'

Het doek is gevallen voor Stef Wils, wiens ontslag onafwendbaar was nu Antwerp ook tegen ...

70
70
Under Review: Lardot laat licht schijnen op speeldag 15

De reguliere competitie is officieel halfweg. Ook afgelopen weekend lag de Belgische arbitrage hier ...

67
67
Zorgen om Franky Van der Elst: 'Had het einde kunnen zijn'

Franky Van der Elst is één van de meest aimabele analisten van ons land. Het voormalig ...

85
85
'Gheysens speelt solo slim: interne onrust bij Antwerp'

De nederlaag in de kelderkraker tegen rode lantaarn Dender bleek zoals verwacht de druppel voor Stef ...

211
211
'Renard pakt uit: Anderlecht draait Club Brugge loer'

RSC Anderlecht stevende af op een brilscore in La Louvière, maar dankzij een kopbal van ...

336
336
'Overmars dropt bom: droomcoach Gheysens al binnen'

Terwijl Paul Gheysens iedereen deed geloven dat hij nog zoekende was, lijkt Marc Overmars achter de ...

428
428
Union SG mikt op stunt: "Volgens de 'expected results'..."

Union SG speelt morgen in de Champions League op het veld van Galatasaray. David Hubert en Adem ...

44
44
Teklak verrast: “Renard doet wat Fredberg nooit kon”

Bij RSC Anderlecht waren ze bijzonder tevreden met de zege tegen La Louvière. De Brusselaars ...

235
235
Boeckx: "Als Antwerp zijnde zou ik hem bellen"

Royal Antwerp FC zette Stef Wils zoals verwacht op straat. De trainer betaalde het gelag voor de 14 ...

239
239
Galatasaray in de war: "Union SG is héél verschillend"

Union SG speelt morgenavond tegen Galatasaray in de Champions League. Als de Brusselaars nog ambitie ...

64
64
'Vinicius dropt gigantische transferbom bij Real Madrid'

Real Madrid won vorige maand de Clasico van FC Barcelona. De Koninklijke zette de grote rivaal in ...

161
161
Antwerp ontploft: fans eisen 'onmogelijke' coach

Royal Antwerp FC ontsloeg zondagavond na de nederlaag Stef Wils. Een ontslag dat er al een tijdje ...

497
497
Leko slaat alarm: “Drie weken overleven nu”

Bij AA Gent was het weer niet goed wat ze lieten zien tegen KVC Westerlo. De 0-0 was gevleid. ...

193
193
Van Crombrugge laat Vanessa sprakeloos: 'Heb het vaak gedaan'

Goed een jaar geleden maakten Vanessa D’Hooghe, ex-partner van Carl Hoefkens, en Hendrik Van ...

132
132
Transferbom in NL: Denis Odoi duikt op bij nieuwe club

Bijzonder verrassend nieuws vanuit Nederland. Daar heeft Carl Hoefkens immers Denis Odoi naar NAC ...

204
204
Eindelijk Vanaken: "Hopelijk ben ik nu weer vertrokken"

Bij Club Brugge was het weer niet goed wat ze lieten zien tegen Sporting Charleroi. Het werd 1-0 ...

116
116
'Club Brugge vreest éxodus: nieuwe strijd barst los'

Club Brugge zag in de zomer al de nodige sterkhouders vertrekken en lijkt te moeten opletten dat er ...

237
237
Degryse keihard: "Foute inschatting van Overmars"

Het is helemaal crisis bij Antwerp, dat zondag met de billen bloot ging tegen Dender. De tot dan toe ...

157
157
STVV blijft verbazen: "Niemand had het verwacht"

We zijn intussen halfweg de reguliere competitie en er staan nog altijd enkele verrassingen in de ...

61
61
Ruben Van Gucht zoekt keihard confrontatie met Wout van Aert

Ruben Van Gucht domineerde de laatste weken (andermaal) veelvuldig het nieuws. Dat had niet enkel te ...

115
115
Volgende topcoach stuurt Antwerp wandelen

De pijnlijke thuisnederlaag tegen Dender betekende meteen de zwanenzang van Stef Wils als trainer ...

403
403
'Debast moet serieuze opdoffer slikken'

Woensdag staat Club Brugge voor zijn volgende opdracht in de Champions League. Het moet in zijn ...

112
112

Meer sportnieuws