'KRC Genk krijgt goed en slecht nieuws over Lucumi'

door
'KRC Genk krijgt goed en slecht nieuws over Lucumi'

KRC Genk kan deze weken eens goed testen hoe ver het staat. Vorig weekend speelde het al 0-0 gelijk op Standard en komend weekend wacht een nieuwe topper. Club Brugge komt zondag immers op bezoek in de Luminus Arena. De kans bestaat wel dat Genk het zal moeten stellen zonder één van zijn sterkhouders.

Woensdag heeft Jhon Lucumi zich immers geblesseerd op training, weet Het Belang van Limburg. De jonge Colombiaan verzwikte zijn enkel en schreeuwde het uit van de pijn. Hij kon uiteindelijk wel nog op eigen kracht het veld verlaten, maar hij is desondanks hoogst onzeker voor de partij van zondag.

Het uitvallen Lucumi zou een stevig verlies zijn voor Genk, al heeft Hannes Wolf wel nog de nodige kwaliteit op de bank zitten. Mocht Lucumi niet fit raken, krijgt Sebastien Dewaest wellicht zijn eerste speelminuten van het seizoen. De 29-jarige bleef de voorbije drie wedstrijden op de bank omdat ook Carlos Cuesta de voorkeur kreeg.

UPDATE 28/08
Goed nieuws en slecht nieuws voor Genk omtrent de blessure van Lucumi. Even werd gevreesd voor een zware blessure, maar zowel Het Laatste Nieuws als Het Nieuwsblad melden nu dat de schade aan de enkel van de verdediger wel mee lijkt te vallen. Het slechte nieuws is dat er wel nog steeds een groot vraagteken staat achter zijn beschikbaarheid voor de wedstrijd tegen Club Brugge. De Limburgers zullen moeten afwachten wanneer Lucumi weer op het veld kan verschijnen.

LEES OOK: Straf werk! Antwerp deelt ultieme teaser voor opening tribune

Kan Genk zijn afwezigheid opvangen?

Meest recent

'Verhaeghe niet tevreden: spanning bij management Club'

Slechts enkele dagen na de bekerkwalificatie in Leuven, kreeg Club Brugge een nieuwe tegenvaller te ...

86
86
Vader Yamal wéér in opspraak: security moet ingrijpen

Lamine Yamal is één van de grootste voetbaltalenten ter wereld en heeft het potentieel ...

21
21
Eén zware terugval bij Anderlecht: basisplaats in gevaar

RSC Anderlecht blijft de goede resultaten opstapelen en kan zondagavond opnieuw een uitstekende zaak ...

186
186
Kansje voor Club? Arsenal met extra domper naar Brugge

De 3-2-nederlaag op STVV was niet bepaald een geslaagde generale repetitie voor Club Brugge op het ...

117
117
Straf werk! Antwerp deelt ultieme teaser voor opening tribune

In de Jupiler Pro League zijn de ogen zondagavond gericht op Deurne-Noord. Antwerp FC krijgt dan ...

155
155
Struikelblok Duivels: "Dan heb je niets te zoeken op WK"

De Rode Duivels weten waar ze aan toe zijn gedurende de groepsfase van het WK 2026. Tijdens de ...

291
291
TRANSFERUURTJE: 'Extra jackpot Club, toptransfer Karetsas'

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

160
160
Hubert lijnrecht tegenover Leko en co: “Bizarre controverse”

Union SG en KAA Gent deelden de punten, maar toch waren het de Buffalo’s die zich bestolen ...

146
146
Vetlesen briest: groot probleem voor Club Brugge

Club Brugge zit in de hoek waar de klappen vallen. In de competitie kampen Nicky Hayen en consorten ...

292
292
Opvallende terugkeer bij Anderlecht? “Altijd mijn droom”

RSC Anderlecht neemt het zondag op tegen Westerlo. Paars-Wit zit in een goede flow en kan weer een ...

253
253
‘Ramos wil naar WK: sensationele Europese comeback’

Sergio Ramos is al een tijdje naar de achtergrond verdwenen, maar een Europese terugkeer van de ...

76
76
Atalanta in shock: De Ketelaere volledig door het lint

Atalanta kreeg in de Serie A een verrassende mokerslag. Hellas Verona won met 3-1 en vooral voor ...

153
153
Crisis bij Club Brugge? Hayen reageert verrassend

Club Brugge verloor in het slot van Sint-Truiden VV en zag de Kanaries zo naar de tweede plaats ...

323
323
Oosting pakt uit met opvallende KRC Genk-uitspraak

Royal Antwerp FC neemt het op tegen KRC Genk. De Great Old hoopt zijn nieuwe tribune in te weiden ...

290
290
'Kompany diep geraakt: City-droom spat uiteen'

Voor Vincent Kompany is Manchester City nog altijd de club van zijn leven. Jarenlang leek het bijna ...

247
247
Hubert ontkent 'probleem': "Ben ik het niet mee eens"

Union SG heeft het moeilijker en moeilijker om resultaten over de streep te trekken. Tegen Zulte ...

53
53
Emotionele klap: breuk Amy raakt Wesley Sonck diep

Amy Sonck verraste haar volgers met nieuws over een onverwachte breuk, maar achter de schermen was ...

175
175
Hayen ontdekt 'nieuw' wapen bij Club Brugge

Club Brugge verloor weer en pakt zo een 3 op 12. Het zakt stilaan weg in de Jupiler Pro League. ...

412
412
Hasi met 'ongeziene' weelde: duo terug in de ploeg?

RSC Anderlecht is bijzonder goed bezig. Besnik Hasi heeft de richtinggevende matchen tegen Union SG ...

227
227
‘Club Brugge steelt transfershow: 8,5M voor toptarget’

Club Brugge lijkt klaar om zot te doen op de mercato voor een 18-jarige middenvelder uit de ...

431
431
STVV in extase: "Wat kan ik nog zeggen?"

STVV wist met 3-2 te winnen van Club Brugg en staat tot minstens 17u45 vandaag tweede in de Jupiler ...

206
206
DAZN-saga met grote gevolgen: transferlawine in JPL?

DAZN lijkt niet zinnens om de resterende miljoenen euro’s te storten. Dat is een stevige ...

347
347
Smets vol lof: “Eén van de beste spitsen in de JPL"

KRC Genk speelt namiddag tegen Royal Antwerp FC. Een partij die de Limburgers uiteraard willen ...

200
200
Nu wel crisis bij Club Brugge? Vanaken geeft hét probleem

Mogen we dan nu zeggen dat het toch wel een beetje crisis is bij Club Brugge? Of mag dit ook niet na ...

573
573
Hasi scoort veel punten met het 'Neerpede-effect'

De afgelopen jaren kwam er uit bepaalde hoek de nodige kritiek op Neerpede. Onterecht. Dat bewijst ...

256
256

Meer sportnieuws