'KRC Genk krijgt goed en slecht nieuws over Lucumi'

door
'KRC Genk krijgt goed en slecht nieuws over Lucumi'

KRC Genk kan deze weken eens goed testen hoe ver het staat. Vorig weekend speelde het al 0-0 gelijk op Standard en komend weekend wacht een nieuwe topper. Club Brugge komt zondag immers op bezoek in de Luminus Arena. De kans bestaat wel dat Genk het zal moeten stellen zonder één van zijn sterkhouders.

Woensdag heeft Jhon Lucumi zich immers geblesseerd op training, weet Het Belang van Limburg. De jonge Colombiaan verzwikte zijn enkel en schreeuwde het uit van de pijn. Hij kon uiteindelijk wel nog op eigen kracht het veld verlaten, maar hij is desondanks hoogst onzeker voor de partij van zondag.

Het uitvallen Lucumi zou een stevig verlies zijn voor Genk, al heeft Hannes Wolf wel nog de nodige kwaliteit op de bank zitten. Mocht Lucumi niet fit raken, krijgt Sebastien Dewaest wellicht zijn eerste speelminuten van het seizoen. De 29-jarige bleef de voorbije drie wedstrijden op de bank omdat ook Carlos Cuesta de voorkeur kreeg.

UPDATE 28/08
Goed nieuws en slecht nieuws voor Genk omtrent de blessure van Lucumi. Even werd gevreesd voor een zware blessure, maar zowel Het Laatste Nieuws als Het Nieuwsblad melden nu dat de schade aan de enkel van de verdediger wel mee lijkt te vallen. Het slechte nieuws is dat er wel nog steeds een groot vraagteken staat achter zijn beschikbaarheid voor de wedstrijd tegen Club Brugge. De Limburgers zullen moeten afwachten wanneer Lucumi weer op het veld kan verschijnen.

LEES OOK: KRC Genk plukt de vruchten van 'kritische' zet van Fink

Kan Genk zijn afwezigheid opvangen?

Meest recent

Openda roept meteen straffe taal na eerste goal

De ban is gebroken voor Loïs Openda. De aanvaller wist zijn eerste competitiedoelpunt voor ...

7
7
Zulte verbaast met sneer: “Union al weken bevoordeeld”

Zulte Waregem verloor met 2-0 van Union SG, maar na de wedstrijd was de uitploeg absoluut niet te ...

40
40
Flater bij AA Gent? “Waarom speelt hij niet?”

Bij AA Gent draait het al weken redelijk vierkant. Rik De Mil gaat tegen Club Brugge toch voor een ...

75
75
'Anderlecht uit z’n dak: Verschueren forceert megajackpot'

Plots gaat het op Neerpede niet meer alleen over besparen, maar over dromen. Michael Verschueren ...

395
395
‘Juventus gecharmeerd: vorig jaar nog outstanding bij KV Mechelen'

De wintermercato lonkt steeds meer en de geruchten beginnen steeds talrijker te worden. Zo is er een ...

65
65
Jan Boskamp doodziek: “Dit had iedereen zien aankomen”

Jan Boskamp was jarenlang niet weg te denken van de Nederlandse en Vlaamse voetbaltelevisie. Met ...

90
90
Gouden transfer van Lokeren: assistkoning in CPL

Sporting Lokeren is al een tijdje weer beter bezig en na een moeilijk begin staan ze nu achtste in ...

39
39
Anderlecht rekent zich rijk: "Naar de Premier League-top"

Bij RSC Anderlecht gaat de kassa enorm rinkelen in 2026. Dat lijkt nu al een zekerheid te zijn. De ...

170
170
‘Ramp voor Hayen: ijskoude douche na Genk-wending’

Net wanneer Nicky Hayen weer vooruit wil, krijgt hij een kans van Genk op zijn bord. Alleen: Genk is ...

690
690
Stankovic reageert op pikant transfergerucht

Bij Club Brugge is Aleksandar Stankovic wellicht de beste zomeraanwinst. Hij werd voor maar liefst 9 ...

207
207
KRC Genk plukt de vruchten van 'kritische' zet van Fink

We horen her en der kritiek op de aanpak van Thorsten Fink op Konstantinos Karetsas. “Hij werd ...

137
137
Hoe Verhaeghe & co hun aanpak moeten veranderen

Bij Club Brugge staat er heel veel druk op de ketel voor de match tegen AA Gent. Voorzitter Bart ...

144
144
Renard ziet dat het goed is: stille kracht bij Anderlecht

RSC Anderlecht speelt op het veld van Royal Antwerp FC. Daar waren de Brusselaars de afgelopen jaren ...

170
170
Code rood bij AA Gent: Baro krabt zich in de haren

AA Gent doet voorlopig slechter dan vorig seizoen. De club greep terug naar de oude garde, maar dat ...

393
393
Vandenbroeck haalt keihard uit naar Union en refs

Zulte Waregem blijft in het sukkelstraatje zitten. Na vijf gelijke spelen op een rij liep het ...

574
574
Hubert opgelucht: "Dat was belangrijk"

Na een tegenvallende twee op negen is Union er zaterdagavond opnieuw in geslaagd om een ...

45
45
Mbappé evenaart Ronaldo, Arsenal zuinig weer naar de kop

Arsenal moest zaterdag even zijn koppositie in de Premier League afstaan aan Manchester City, maar ...

54
54
Efficiënt Union knoopt eindelijk weer met de zege aan

Na een maand zonder zege en een twee op negen heeft Union eindelijk weer een competitiematch ...

34
34
Openda maakt eindelijk einde aan waanzinnige reeks

Voor Loïs Openda is 2025 zeker niet het makkelijkste jaar geweest. De spits zakte weg in de ...

75
75
Kater voor Ajax ondanks nieuwe goal Godts

Ajax had de voorbije weken de weg naar boven weer ingezet met vijf overwinningen op een rij, maar is ...

32
32
Beveren wint topper na remontada, Kortrijk blijft in spoor

SK Beveren is zaterdag zeer dicht bij zijn eerste nederlaag van het seizoen gekomen. Na een ...

167
167
Charleroi komt met update over trainersdossier

De voorbije weken heeft er weer een heuse trainerswals plaatsgevonden in de Jupiler Pro League. Club ...

67
67
Ontlading bij Westerlo: "Daarom is deze zege belangrijk"

Westerlo is bezig aan een fraaie opmars. Na een wisselvallig seizoensbegin hebben ze de top zes ...

58
58
'Bom op ontploffen bij Club na trainerssoap'

Zondag staat de Slag om Vlaanderen tussen Club Brugge en AA Gent op het programma en die zal een ...

1559
1559
Liverpool bibbert tegen negenkoppig Spurs top vier binnen

Liverpool is na een moeilijke periode weer de top vier van de Premier League binnengeslopen. De ...

39
39

Meer sportnieuws