'KRC Genk krijgt goed en slecht nieuws over Lucumi'

363 stemmen
'KRC Genk krijgt goed en slecht nieuws over Lucumi'

KRC Genk kan deze weken eens goed testen hoe ver het staat. Vorig weekend speelde het al 0-0 gelijk op Standard en komend weekend wacht een nieuwe topper. Club Brugge komt zondag immers op bezoek in de Luminus Arena. De kans bestaat wel dat Genk het zal moeten stellen zonder één van zijn sterkhouders.

Woensdag heeft Jhon Lucumi zich immers geblesseerd op training, weet Het Belang van Limburg. De jonge Colombiaan verzwikte zijn enkel en schreeuwde het uit van de pijn. Hij kon uiteindelijk wel nog op eigen kracht het veld verlaten, maar hij is desondanks hoogst onzeker voor de partij van zondag.

Het uitvallen Lucumi zou een stevig verlies zijn voor Genk, al heeft Hannes Wolf wel nog de nodige kwaliteit op de bank zitten. Mocht Lucumi niet fit raken, krijgt Sebastien Dewaest wellicht zijn eerste speelminuten van het seizoen. De 29-jarige bleef de voorbije drie wedstrijden op de bank omdat ook Carlos Cuesta de voorkeur kreeg.

UPDATE 28/08
Goed nieuws en slecht nieuws voor Genk omtrent de blessure van Lucumi. Even werd gevreesd voor een zware blessure, maar zowel Het Laatste Nieuws als Het Nieuwsblad melden nu dat de schade aan de enkel van de verdediger wel mee lijkt te vallen. Het slechte nieuws is dat er wel nog steeds een groot vraagteken staat achter zijn beschikbaarheid voor de wedstrijd tegen Club Brugge. De Limburgers zullen moeten afwachten wanneer Lucumi weer op het veld kan verschijnen.

LEES OOK: Hayen brengt zorgwekkend nieuws: nieuwe blessures bij Genk

Kan Genk zijn afwezigheid opvangen?

Meest recent

Bizar tafereel: Kanga en Gentse fans opnieuw in de clinch

AA Gent gaat op Stayen op zoek naar zijn eerste overwinning in de play-offs. Daarmee kunnen ze ...

4
4
Hayen brengt zorgwekkend nieuws: nieuwe blessures bij Genk

KRC Genk blijft zeer wisselvallig presteren in de Europe Play-Off. Het slaagde er ook zaterdag niet ...

25
25
Euvard baalt na gemiste kans voor Standard

In de Europe Play-Off blijft de strijd om de eindwinst razend spannend. Alles blijft bovenaan op een ...

35
35
Pocognoli spreekt klare taal over toekomst bij Monaco

Zondag staat in de Ligue 1 de slotspeeldag op het programma. Voor Sébastien Pocognoli staat ...

24
24
De Mil met handen in het haar: "Serieus puzzelen"

AA Gent hoopt in de laatste wedstrijden van het seizoen nog een Europees ticket uit de brand te ...

13
13
'Straffe wending: Neuer keert terug bij Duitsland voor WK'

Dezer dagen druppelen er alsmaar meer WK-selecties binnen. Het is nog wachten tot 21 mei voor die ...

28
28
Standard en Genk houden spanning maximaal in Europe PO's

Met nog twee speeldagen te gaan blijft het razend spannend in de Europe Play-Offs. Zowel Standard ...

82
82
Trainersbom bij Antwerp? Oude bekende staat al klaar

Antwerp zit weer met de handen in het haar. De stoel van Joseph Oosting wankelt na een dramatische ...

344
344
‘Xabi Alonso vindt akkoord met Engelse grootmacht’

Chelsea kent een dramatisch seizoen. The Blues staan er bijzonder slecht voor in de Premier League ...

75
75
’Ter Stegen maakt stunttransfer naar Eredivisie’

Ajax is van plan flink uit te pakken op de transfermarkt, al zullen ze dan eerst moeten verkopen. Ze ...

61
61
Fink wil Anderlecht en Club Brugge de loef afsteken

Thorsten Fink is trainer van het Turkse Samsunspor. De voormalige coach van KRC Genk en STVV gaat ...

197
197
Smaakmaker verrast: "Ik wil bij STVV blijven"

Bij STVV hebben ze heel veel smaakmakers rondlopen in de spelerskern. Heel wat van hen genieten ...

61
61
Start Lukaku niet aan het WK? Dit denkt Vandenbempt

Rudi Garcia maakte zijn WK-selectie bekend. Daar zaten weinig verrassingen bij. Peter Vandenbempt ...

61
61
Salah gooit met statement Slot helemaal onder de bus

Liverpool verloor vrijdagavond kansloos met 4-2 tegen Aston Villa. Mo Salah kwam daags nadien met ...

119
119
Late goal zorgt voor feest bij Westerlo

In de Jupiler Pro League ontving Sporting Charleroi om 16u KVC Westerlo. Wie kon Standard en KRC ...

92
92
Weergaloze goal bezorgt Manchester City de FA Cup

Om 16u begon in Engeland de FA Cup-finale tussen Manchester City en Chelsea. Wie ging aan de haal ...

38
38
Kompany eindigt met stevige knaller, Blessin degradeert

In de Bundesliga stond namiddag de laatste speeldag op het programma. Alle matchen werden om 15u30 ...

61
61
'Anderlecht baalt: flop keert terug na teleurstelling'

RSC Anderlecht wil af van de overtollige spelers. De Brusselaars gaan echter moeite hebben om ...

359
359
Frank Raes over pensioenleven: "Dat kan ik me nog permitteren"

Jarenlang was hij een van de bekendste gezichten van de VRT sportredactie, vandaag geniet Frank Raes ...

64
64
KRC Genk maakt zich geen zorgen: twee toppers in de maak

Bij KRC Genk staat er heel veel druk op de ketel. De Limburgers moeten een Europees ticket ...

226
226
Boskamp vreest rampscenario voor Anderlecht

RSC Anderlecht verloor alweer een finale en dat doet altijd pijn. Al zou een bekerzege niet meteen ...

283
283
Titeldrama bij Celtic-Hearts, OHL Women kampioen

In Schotland stond er een historisch titelduel op het programma tussen Celtic en Hearts. In ...

68
68
Vandenbempt ziet één megaprobleem bij Rode Duivels

De Rode Duivels maken zich stilaan klaar voor het WK. Rudi Garcia maakte zijn 26-koppige WK-selectie ...

203
203
STVV wacht af: Vrancken maakt keuze snel bekend

STVV is zeker van de derde plaats in de Jupiler Pro League en na de bekerwinst van Union SG ook al ...

274
274
De Mil geeft toekomstplannen van AA Gent prijs

Bij AA Gent staan ze voor een belangrijke match op het veld van STVV. Daar moeten ze eigenlijk ...

210
210

Meer sportnieuws