'Eerste megabod op Messi: 100 miljoen + 3 topspelers'

3042 stemmen
'Eerste megabod op Messi: 100 miljoen + 3 topspelers'

FC Barcelona wil er alles aan doen om Lionel Messi alsnog op andere gedachten te brengen, voorzitter Josep Maria Bartomeu zou zelfs bereid zijn een stap opzij te zetten. Diverse bronnen stellen echter de Argentijn zijn beslissing al genomen heeft en effectief wil vertrekken. Manchester City lijkt alvast het meest concreet om hem een uitweg te bieden.


Messi heeft een gelimiteerde transfersom van 700 miljoen euro in zijn contract staan, waardoor hij onhaalbaar lijkt voor eender welke club. Maar de Argentijn beschikt over een clausule waardoor hij transfervrij kon vertrekken. Volgens het kamp-Messi was die clausule door de corona-crisis geldig tot eind augustus. De club beweert dan weer dat deze clausule inmiddels al verlopen is. Daardoor dreigt een zware juridische strijd.

City zou een proces echter kunnen voorkomen door Barcelona te overtuigen om toch mee te werken aan een transfer. Volgens SPORT heeft de club uit Manchester zelfs al een eerste bod samengesteld City denkt aan een transfersom van maximaal honderd miljoen euro. Een hoger bedrag lijkt door de Financial Fair Play-reglementen überhaupt niet haalbaar. Maar met Gabriel Jesus, Bernardo Silva en Eric Garcia als ruilspelers denken de Britten alsnog een akkoord te kunnen bereiken met Barça.

Garcia is al langer in beeld bij Barcelona, dat ook Silva wel ziet zitten. Naar verluidt staat Jesus er minder goed op in Camp Nou. Het drietal samen kan echter tellen als pasmunt en kan de club doen twijfelen. Op deze manier haalt Barça immers drie interessante aanwinsten terwijl het de uitgaven beperkt houdt.

LEES OOK: Argentijnen vieren in laatste WK-test: Messi scoort meteen

🚀

Indien City dit echt biedt, moet Barça hier op ingaan ...

Meest recent

Straffe cijfers bij Witsel: "Is niet iedereen gegeven"

Axel Witsel begint aan zijn vierde WK met de Rode Duivels. Witsel is een icoon van het Belgische ...

27
27
KV Kortrijk kondigt volgende wijzigingen in A-kern aan

KV Kortrijk is druk bezig. De Kerels zijn volop bezig met het samenstellen van de selectie, maar de ...

22
22
Cyle Larin behoedt Canada van compleet mislukte WK-start

Om 21u begonnen Canada en Bosnië aan hun eerste match op dit WK. In de prachtige stad Toronto ...

24
24
'Drie Belgische clubs vechten om dezelfde spits'

De transfermolen draait op volle toeren. De geruchten nemen steeds meer toe en de Belgische clubs ...

67
67
Fans Rode Duivels vellen oordeel: eindstation op WK bekend

De Rode Duivels beginnen maandag aan hun WK met een match tegen Egypte. Daar moeten ze meteen de ...

65
65
Gewaagde uitspraken van Kompany kloppen (helaas) niet

Vincent Kompany was van 2019-2022 actief bij Anderlecht. In die periode werkte de coach met heel ...

76
76
“Ik zal het nooit vergeten”: Lukebakio over Mourinho

Dodi Lukebakio is steevast een goede invaller bij de Rode Duivels. Hij kan nog van grote waarde zijn ...

57
57
Seys lyrisch over Rode Duivel: "Zelfde niveau als Yamal"

Joaquin Seys is mee naar het WK en de linkerflankverdediger steelt op training met zijn ogen. In de ...

92
92
"Dat is heel belangrijk": Courtois voert druk op bij Duivels

De Rode Duivels spelen maandag tegen Egypte. Dat is meteen een belangrijke wedstrijd voor de Belgen. ...

32
32
Raadsel van Canada: geflopt bij Club, wel succes in La Liga

Canada speelt vanavond zijn openingsmatch van het WK tegen Bosnië. De Canadezen hebben spelers ...

85
85
Standard en België: Witsel verrast iedereen

Axel Witsel is op zijn 37ste misschien wel de meest ervaren speler van alle Rode Duivels. Na een ...

152
152
Opschudding op WK: speler mag Canada niet in en mist match

Er is al heel wat te doen geweest over bepaalde regels in de Verenigde Staten. De strenge aanpak van ...

220
220
Vertrek bij Club Brugge? Seys geeft duidelijk antwoord

Joaquin Seys maakte de afgelopen jaren een goede ontwikkeling door. De linksachter van Club Brugge ...

501
501
JPL-clubs kijken rond op WK: derde keer, goede keer?

Bosnië neemt het vanavond op tegen gastland Canada. Voor de Bosniërs een mooie match om ...

62
62
Onrust voor WK-opener: Duivels kennen scheidsrechter

Donderdagavond werd officieel het startschot gegeven voor het WK, maar de Rode Duivels moeten ...

174
174
'Leegloop bij KV Mechelen: viertal laat kassa rinkelen'

Meedingen naar een Europees ticket bleek net iets te hoog gegrepen, maar KV Mechelen mag toch ...

452
452
‘Dit wordt de zomerstunt': Anderlecht jaagt op droomtransfer

Anderlecht wil deze zomer uitpakken met een aanvaller die voor actie en goals moet zorgen. Paars-wit ...

859
859
Witte rook in Leuven: OHL shopt bij Club Brugge

Officieel moet de zomermercato zijn deuren nog openen, maar heel wat ploegen zijn uiteraard al druk ...

121
121
'AA Gent heeft Burgess beet: plannen De Mil bekend'

Nog voor het transfergeweld goed en wel is losgebarsten, lijkt de eerste spraakmakende overstap van ...

366
366
Belgisch WK-experiment draait uit op Nederlandse vernedering

Zowel Nederland als België zijn erbij op het ondertussen gestarte WK in Mexico, de Verenigde ...

175
175
'Alle remmen los: 3 (!) recordtransfers bij Club Brugge'

Charles De Ketelaere, Igor Thiago en Ardon Jashari legden de lat de afgelopen jaren stelselmatig ...

698
698
'De Cat hakt knoop door: jackpot voor Anderlecht'

In het ideale scenario blijft hij nog een jaartje langer aan boord, maar de kans oogt alsmaar groter ...

600
600
Van K3 naar WK: Kathleen Aerts met eerlijke bekentenis

Van een uitzinnige AFAS Dome naar een kolkend voetbalstadion met 87.000 supporters. Kathleen Aerts ...

20
20
‘Rigaux krijgt meteen mokerslag van jewelste bij Feyenoord’

Dévy Rigaux koos ervoor om Club Brugge te verlaten en een nieuwe uitdaging aan te gaan bij ...

182
182
‘Club Brugge krijgt genadeloos antwoord voor toptarget’

Club Brugge is de zomermercato naarstig aan het afspeuren om de kern van volgend seizoen te ...

377
377

Meer sportnieuws