'Eerste megabod op Messi: 100 miljoen + 3 topspelers'

3042 stemmen
'Eerste megabod op Messi: 100 miljoen + 3 topspelers'

FC Barcelona wil er alles aan doen om Lionel Messi alsnog op andere gedachten te brengen, voorzitter Josep Maria Bartomeu zou zelfs bereid zijn een stap opzij te zetten. Diverse bronnen stellen echter de Argentijn zijn beslissing al genomen heeft en effectief wil vertrekken. Manchester City lijkt alvast het meest concreet om hem een uitweg te bieden.


Messi heeft een gelimiteerde transfersom van 700 miljoen euro in zijn contract staan, waardoor hij onhaalbaar lijkt voor eender welke club. Maar de Argentijn beschikt over een clausule waardoor hij transfervrij kon vertrekken. Volgens het kamp-Messi was die clausule door de corona-crisis geldig tot eind augustus. De club beweert dan weer dat deze clausule inmiddels al verlopen is. Daardoor dreigt een zware juridische strijd.

City zou een proces echter kunnen voorkomen door Barcelona te overtuigen om toch mee te werken aan een transfer. Volgens SPORT heeft de club uit Manchester zelfs al een eerste bod samengesteld City denkt aan een transfersom van maximaal honderd miljoen euro. Een hoger bedrag lijkt door de Financial Fair Play-reglementen überhaupt niet haalbaar. Maar met Gabriel Jesus, Bernardo Silva en Eric Garcia als ruilspelers denken de Britten alsnog een akkoord te kunnen bereiken met Barça.

Garcia is al langer in beeld bij Barcelona, dat ook Silva wel ziet zitten. Naar verluidt staat Jesus er minder goed op in Camp Nou. Het drietal samen kan echter tellen als pasmunt en kan de club doen twijfelen. Op deze manier haalt Barça immers drie interessante aanwinsten terwijl het de uitgaven beperkt houdt.

LEES OOK: ‘Statement Inter Miami: verdict over WK Messi’

🚀

Indien City dit echt biedt, moet Barça hier op ingaan ...

Meest recent

Genk benadeeld? Ex-ref velt zijn oordeel

Geen Europees voetbal voor KRC Genk volgend seizoen, want in de barragematch gingen de gehavende ...

96
96
'PSG blijft gaan: straffe dubbeltransfer op komst'

Paris Saint-Germain bevestigde zaterdag nog maar eens dat het momenteel het beste team in Europa is. ...

36
36
Duitsland tankt vertrouwen voor WK: ex-JPL-held blinkt uit

Dit weekend zijn de meeste WK-deelnemers helemaal aan hun voorbereidingscampagne begonnen. Ook ...

12
12
Knap gebaar: Gent-held Roef neemt het op voor Genkse pineut

Hoogstaand is de afsluiter van het Belgische voetbalseizoen niet geworden, maar AA Gent en KRC Genk ...

104
104
Geen Europees voor Genk: Hayen viseert ref

KRC Genk zal het volgend seizoen zonder Europees voetbal moeten stellen. De Limburgers wonnen na het ...

154
154
Zo ziet het Europese programma van de Belgische clubs eruit

Zondagavond is het doek gevallen over het Belgische voetbalseizoen en werd ook het laatste Europese ...

139
139
'Dit is de reden voor breuk tussen Burgess en Union'

Union kwam zondag met een stevig transferbommetje. Het kondigde immers aan dat Christian Burgess na ...

372
372
Jonge Duivels mogen naar halve finale EK U17

Terwijl de Rode Duivels zich voorbereiden op het WK, staat een jeugdploeg nu al op een groot ...

118
118
AA Gent laat KRC Genk verweesd achter en gaat Europa in

In de Planet Group Arena stond vanavond het zeer belangrijke duel tussen AA Gent en KRC Genk op het ...

164
164
De Bruyne krijgt stevige sneer terug uit kamp-Conte

Kevin De Bruyne heeft zaterdag voor de nodige verbazing gezorgd in Italië met zijn uitspraken. ...

160
160
Klopt PSV weldra weer aan bij Anderlecht?

PSV is een club die al jaren naar België kijkt inzake versterkingen. Zo haalden ze onder meer ...

224
224
'Club Brugge grijpt naast transfer na monsterbod'

Club Brugge gaat een drukke zomermercato tegemoet. De Bruggelingen moet onder meer een vervanger ...

316
316
Marc Coucke laat miljoenen liggen: “Niet gepast”

Het gebeurt zelden dat iemand vrijwillig afstand doet van iets waar hij volledig recht op heeft. ...

179
179
“Dit kan Antwerp vernietigen”: grote onrust groeit

Bij Antwerp groeit de onrust over wat er achter de schermen gebeurt. De club staat te koop, er ...

439
439
Hasi messcherp voor beleid van Anderlecht

RSC Anderlecht kende een rotseizoen. De Brusselaars deden het minder goed dan vorig jaar. Het gevolg ...

178
178
AA Gent met parel: "Ooit de wereldtop"

Bij AA Gent haalden ze de afgelopen jaren (te) veel buitenlandse talenten naar Jong AA Gent, maar er ...

115
115
'Offensieve versterking: Club vindt nieuw goudklompje'

De vernieuwde sportieve leiding van Club Brugge zal zijn handen de komende weken meer dan vol ...

542
542
'Mourinho gaat los bij Real: zés grote zomeraanwinsten'

Voorlopig blijft het nog even wachten op de officiële bevestiging. Maar heel vooraanstaande ...

245
245
Optimale sfeer bij Duivels; De Bruyne doet Lukaku schrikken

Binnen een tweetal weken beginnen de Rode Duivels aan hun campagne op het WK in Canada, de VS en ...

104
104
Emotionele Van Gucht haalt snoeihard uit: "Pure onwil!"

Ruben Van Gucht is het spuugzat en dat mag u best letterlijk nemen. De VRT-man ligt de laatste jaren ...

74
74
De Mil wisselt drie keer, Genk met onuitgegeven elftal

Nog één wedstrijd te gaan en het seizoen in de Jupiler Pro League zit er volledig op. ...

51
51
'Vertrek Onyedika krijgt vorm: kampioen onderneemt actie'

Club Brugge gaat tijdens de zomerse transferperiode afscheid nemen van verschillende belangrijke ...

352
352
Genk onder grote druk: Heymans trekt harde conclusie

KRC Genk staat zondag voor een belangrijke laatste match van het seizoen. De Limburgers gaan op het ...

168
168
'Conte snel van straat: duizelingwekkend salaris gevraagd'

Antonio Conte vertrok vlak na de laatste speeldag van de Serie A bij SSC Napoli. Maar mogelijk volgt ...

151
151
Rellen Waalse derby: bondsparket eist loodzware sancties

De slotspeeldag van de Europe Play-Offs werden overschaduwd door de wantoestanden na ...

247
247

Meer sportnieuws