'Eerste megabod op Messi: 100 miljoen + 3 topspelers'

3042 stemmen
'Eerste megabod op Messi: 100 miljoen + 3 topspelers'

FC Barcelona wil er alles aan doen om Lionel Messi alsnog op andere gedachten te brengen, voorzitter Josep Maria Bartomeu zou zelfs bereid zijn een stap opzij te zetten. Diverse bronnen stellen echter de Argentijn zijn beslissing al genomen heeft en effectief wil vertrekken. Manchester City lijkt alvast het meest concreet om hem een uitweg te bieden.


Messi heeft een gelimiteerde transfersom van 700 miljoen euro in zijn contract staan, waardoor hij onhaalbaar lijkt voor eender welke club. Maar de Argentijn beschikt over een clausule waardoor hij transfervrij kon vertrekken. Volgens het kamp-Messi was die clausule door de corona-crisis geldig tot eind augustus. De club beweert dan weer dat deze clausule inmiddels al verlopen is. Daardoor dreigt een zware juridische strijd.

City zou een proces echter kunnen voorkomen door Barcelona te overtuigen om toch mee te werken aan een transfer. Volgens SPORT heeft de club uit Manchester zelfs al een eerste bod samengesteld City denkt aan een transfersom van maximaal honderd miljoen euro. Een hoger bedrag lijkt door de Financial Fair Play-reglementen überhaupt niet haalbaar. Maar met Gabriel Jesus, Bernardo Silva en Eric Garcia als ruilspelers denken de Britten alsnog een akkoord te kunnen bereiken met Barça.

Garcia is al langer in beeld bij Barcelona, dat ook Silva wel ziet zitten. Naar verluidt staat Jesus er minder goed op in Camp Nou. Het drietal samen kan echter tellen als pasmunt en kan de club doen twijfelen. Op deze manier haalt Barça immers drie interessante aanwinsten terwijl het de uitgaven beperkt houdt.

LEES OOK: Argentijnen vieren in laatste WK-test: Messi scoort meteen

🚀 Manchester City FC-fans lezen nu:

Yaya Touré heeft verrassende eerste job als T1 beet
Yaya Touré heeft verrassende eerste job als T1 beet
15

Indien City dit echt biedt, moet Barça hier op ingaan ...

Meest recent

De Bruyne leeft weer op en dankt daarbij één man

België neemt het maandag op tegen Egypte. De Rode Duivels rekenen uiteraard onder meer op Kevin ...

95
95
Yaya Touré heeft verrassende eerste job als T1 beet

Yaya Touré was een zeer goede middenvelder, maar ondertussen is hij al enkele jaren trainer. ...

15
15
Qatar zorgt voor eerste stunt op het WK

Om 21u stond het duel tussen Qatar en Zwitserland op het programma. De Zwitsers waren de grote ...

50
50
Buitenkans JPL-clubs: via jeugd Club naar het WK

Australië opent zijn WK met een partij tegen Turkije. De Socceroos willen de volgende ronde ...

31
31
'KV Mechelen ruikt miljoenentransfer dankzij grote interesse'

KV Mechelen gaat komende zomer de nodige spelers verkopen. De club wil de kassa vullen met enkele ...

106
106
Bijna in Anderlecht, nu ‘dark horse’ bij Brazilië

Jesper Fredberg was de laatste sportieve baas die RSC Anderlecht voor de titel liet meespelen. De ...

118
118
'Westerlo is 'hot' : Galatasaray informeert'

KVC Westerlo krijgt heel veel telefoontjes. De Kemphanen merken dat er heel veel interesse is voor ...

28
28
Pittige strijd bij Rode Duivels: De Cuyper geeft update

Bondscoach Rudi Garcia gaat nog een aantal knopen moet doorhakken voor de partij tegen Egypte. Onder ...

46
46
Qatar rekent op man die de Jupiler Pro League liet daveren

Qatar wil dit WK zich tonen aan de voetbalwereld. Het land opent met een duel tegen Zwitserland. ...

57
57
'Mokerslag voor Rode Duivels uit ziekenboeg'

De Rode Duivels leggen de laatste hand aan hun voorbereiding op het WK. Maandag beginnen ook zij aan ...

286
286
Club Brugge-fans ontdekken iets wat normaal verboden is

Supporters dromen er al jaren van om eens te zien wat zich afspeelt achter de schermen van hun ...

157
157
Vertrek na WK? Garcia spreekt zich uit

De Rode Duivels hebben in de aanloop naar het WK alvast vertrouwen getankt met overtuigende zeges ...

47
47
'Club verbaast 'overbodige' spelers: slechts 2 vertrekkers?'

Het wordt bij Club Brugge een zeer drukke transferzomer. Aleksandar Stankovic, Simon Mignolet en ...

216
216
Club Brugge maakt twee vertrekkers officieel bekend

Club Brugge heeft vandaag het vertrek van twee assistent-trainers meegedeeld. Beiden waren nog maar ...

144
144
'Jackpot Standard: Serie A en Ligue 1 lonken'

Bij Standard gaat er deze zomer zeker volk vertrekken. De club moet geld innen, net zoals elke ...

144
144
Ooit beloftevol bij Anderlecht, nu verrassend op het WK

Bij RSC Anderlecht braken er heel veel spelers van Neerpede door. Niet allemaal maakten ze ...

92
92
De Cat openhartig over vertrek bij Anderlecht

Waar speelt Nathan De Cat volgend seizoen? Dat is nog steeds een heel groot vraagteken. RSC ...

430
430
Fink verrast en haalt boegbeeld Genk naar Turkije

KRC Genk haalde Thibaut Courtois terug als investeerder. Een boegbeeld dat terugkeert naar de ...

335
335
Van Club Brugge-flop tot droomverhaal op het WK

Club Brugge haalde de afgelopen jaren heel veel spelers naar het Jan Breydelstadion. De ene werd een ...

134
134
Lierse krijgt rechtszaak van oude eigenaar aan been

Lierse is tegenwoordig een stabiele club in de Challenger Pro League, die geen gekke dingen doet en ...

136
136
Ruben Van Gucht doet schokkende bekentenis over privé-leven

Hij lijkt tegenwoordig werkelijk overal op te duiken. Van televisieprogramma's tot radio en ...

97
97
Ex-Rode Duivel wil voor WK-stunt zorgen met enorm voordeel

Op het komende WK staan er niet 26 spelers die al het shirt van de Rode Duivels droegen, maar wel ...

34
34
'Union heeft wéér beet: medische keuring gepland'

Geen Belgische club leverde de voorbije jaren zo'n indrukwekkend werk op de transfermarkt als Union, ...

169
169
'Club blijft inzetten op jeugd: twee talenten naar A-kern'

Bij Club Brugge zetten ze de voorbije jaren zwaar in op de eigen jeugdopleiding. Dat bleek dit ...

201
201
Na openingsceremonie WK gaat opvallende theorie over Shakira rond

Het WK 2026 werd donderdagavond officieel op gang getrapt. Voor de openingswedstrijd tussen Mexico ...

42
42

Meer sportnieuws