'Man Utd wil Messi-droom van Guardiola doorprikken'

door
'Man Utd wil Messi-droom van Guardiola doorprikken'

Jarenlang leek het ondenkbaar dat Lionel Messi FC Barcelona zou kunnen verlaten, maar deze zomer zou het er weleens echt van kunnen komen. De Argentijnse ster heeft dinsdagavond aan het bestuur van zijn club officieel laten weten dat hij wenst te vertrekken en daarvoor beroept hij zich op een speciale clausule in zijn contract.

Die zou hem moeten toelaten om transfervrij te vertrekken nu het seizoen ten einde is, al betwisten ze dat bij Barça nog. Manchester City zou wel al zijn zinnen gezet hebben en zelfs al de onderhandelingen met vader Messi aangeknoopt hebben. En dat het de Engelsen echt menens is om Messi binnen te halen, blijkt uit het feit dat ze zelfs al een plan B klaar zouden hebben.

Als Messi dan toch niet gratis kan vertrekken uit Camp Nou, zouden ze volgens Braziliaanse media al een bod klaarhebben om Barça te overtuigen. De Catalanen zouden immers de komst van Gabriel Jesus wel zien zitten en City zou bereid zijn om de Braziliaanse spits in de deal te betrekken. Ze zouden daarnaast ook nog eens 80 miljoen euro gaan overmaken aan Barcelona.

UPDATE 20u20

Volgens Engelse bronnen zou Manchester City dus reeds contact hebben opgenomen met de vader van Messi. Echter is het nu al duidelijk dat The Cityzens niet de enige club zal zijn die in de markt is voor de beste speler ter wereld. Ook PSG en Inter Milaan worden nadrukkelijk genoemd, en ook de naam van Man Utd weerklonk hier en daar al.

En volgens de Italiaanse transfergoere Tancredi Palmieri is het ook The Mancunians menens om Messi naar de Premier League te halen. Want net als dat bij City het geval zou zijn, zou ook United reeds contact hebben opgenomen met vader Messi. Aan de hand van de uitlatingen van de Gazzetta dello Sport-journalist willen ze op Old Trafford dus een stokje steken tussen een hereniging met Guardiola.

LEES OOK: ‘Real Madrid all-in voor verrassende superster’

Wat zou de beste club zijn voor Messi?

Meest recent

Under Review: meevallers voor AA Gent & Anderlecht?

Ook na de laatste speeldag van het kalenderjaar blikt Jonathan Lardot namens het Referee Department ...

59
59
Bondsparket stelt voorbeeld: monstersancties in JPL

Ook tijdens de feestdagen blijft voetbal een klein beetje oorlog. Een boodschap die Timothé ...

112
112
'Code rood voor Overmars: sterkhouder verlaat Antwerp'

Een efficiënt Antwerp boekte zaterdag een gevleide zege tegen Zulte Waregem, waardoor Joseph ...

307
307
'Voorwaarden bekend: Goto tóch terug naar Anderlecht?'

Behalve een centrale verdediger staat een spits straks met stip bovenaan de verlanglijst bij RSC ...

461
461
Liefdesbom rond Sydney Sweeney: topvoetballer haalt uit

Hollywood en topvoetbal lijken opnieuw gevaarlijk dicht bij elkaar te komen. Volgens Italiaanse ...

322
322
Africa Cup: Belgische bondscoaches vieren, Marokko imponeert

Op de Africa Cup werd maandag de laatste speeldag van de groepsfase op gang getrapt. Die leverde ...

91
91
Onverwachte kampioen? Vanhaezebrouck voorspelt titelstrijd

De jaargang in de Jupiler Pro League is exact halfweg. Na de winterstop resteren nog tien speeldagen ...

279
279
Twijfels rond Coosemans: analist haalt uit vlak voor neus Proto

Colin Coosemans geldt straks als één van de absolute topfavorieten voor de trofee van ...

242
242
'Duranville op zijspoor: Dortmund grijpt keihard in'

Een aantal (kandidaat-)Rode Duivels zullen zich in het nieuwe kalenderjaar moeten herpakken. Daarbij ...

222
222
Dikke steek aan Genk: dé reden voor viering Tzolis en Vermant

Club Brugge heeft zijn kalenderjaar 2025 op een fraaie manier kunnen afsluiten. De vicekampioen won ...

553
553
Genk in de nesten: "Prioriteit van Hayen is duidelijk"

KRC Genk heeft een tegenvallende eerste seizoenshelft achter de rug. Nieuwe coach Nicky Hayen zal ...

328
328
Anderlecht verrast iedereen: stuntdeal aan soldenprijs?

Het gonst in Brussel: dit soort speler zie je normaal niet in de Jupiler Pro League belanden. ...

621
621
Rigaux speelt open kaart over transferplannen Club Brugge

Na de beruchte trainerswissel kondigde het bestuur van Club Brugge in één adem een ...

637
637
Gouden Schoen 2025: verrassing van formaat in de maak?

Met het nieuwe jaar in zicht is het ook al reikhalzend uitkijken naar het Gala van de Gouden Schoen. ...

731
731
Alderweireld beweegt tot tranen toe met emotionele beelden

Eind vorig seizoen nam Toby Alderweireld een definitief afscheid van het profvoetbal bij Antwerp. Na ...

145
145
Visser vergalt debuut Hayen: Lardot ontleedt Genk-Club

De topper tussen KRC Genk en Club Brugge leverde op tweede kerstdag een heus spektakelstuk op, ...

573
573
Rigaux dropt bom: titelheld Union naar Club Brugge?

Na een beklijvende titelrace wist Union vorig seizoen eindelijk aan het langste eind te trekken ...

1340
1340
Gert Verheyen verrast iedereen met straffe nieuwe uitdaging

Op 55-jarige leeftijd blijft Gert Verheyen verrassen. Terwijl velen hem vooral kennen als vaste ...

767
767
'Jupiler Pro League-clubs lonken naar Neerpede-product'

De wintermercato loert om de hoek. De Belgische ploegen gaan op zoek naar opportuniteiten. ...

242
242
'Anderlecht rekent zich rijk en hoopt op 25 miljoen euro'

Bij RSC Anderlecht verkochten ze afgelopen zomer Kasper Dolberg en Jan-Carlo Simic voor grof geld. ...

474
474
STVV op zucht van topdeal: "Binnenkort een overeenkomst"

Bij STVV doen ze al vele jaren financieel en sportief geweldige zaken in Japan. Maar ondertussen ...

377
377
Vanhaezebrouck dropt 'bommetje': weldra terug T1?

Hein Vanhaezebrouck heeft al anderhalf jaar geen club meer. Hij is analist, maar zijn naam werd de ...

652
652
Van der Elst voorspelt "duurste transfer ooit" bij Club

Club Brugge kende een wisselvallig 2025. In 2026 willen ze weer écht domineren in ...

1031
1031
Vanhaezebrouck ziet grote transferblunder van Anderlecht

Olivier Renard heeft héél veel werk in januari. Hij moet proberen een zestal spelers ...

361
361
Bezorgt Leko Club Brugge een absolute toptransfer?

Bij Club Brugge zijn ze op zoek naar een winger. De Bruggelingen werden al met heel wat spelers in ...

875
875

Meer sportnieuws