'Man Utd wil Messi-droom van Guardiola doorprikken'

door
'Man Utd wil Messi-droom van Guardiola doorprikken'

Jarenlang leek het ondenkbaar dat Lionel Messi FC Barcelona zou kunnen verlaten, maar deze zomer zou het er weleens echt van kunnen komen. De Argentijnse ster heeft dinsdagavond aan het bestuur van zijn club officieel laten weten dat hij wenst te vertrekken en daarvoor beroept hij zich op een speciale clausule in zijn contract.

Die zou hem moeten toelaten om transfervrij te vertrekken nu het seizoen ten einde is, al betwisten ze dat bij Barça nog. Manchester City zou wel al zijn zinnen gezet hebben en zelfs al de onderhandelingen met vader Messi aangeknoopt hebben. En dat het de Engelsen echt menens is om Messi binnen te halen, blijkt uit het feit dat ze zelfs al een plan B klaar zouden hebben.

Als Messi dan toch niet gratis kan vertrekken uit Camp Nou, zouden ze volgens Braziliaanse media al een bod klaarhebben om Barça te overtuigen. De Catalanen zouden immers de komst van Gabriel Jesus wel zien zitten en City zou bereid zijn om de Braziliaanse spits in de deal te betrekken. Ze zouden daarnaast ook nog eens 80 miljoen euro gaan overmaken aan Barcelona.

UPDATE 20u20

Volgens Engelse bronnen zou Manchester City dus reeds contact hebben opgenomen met de vader van Messi. Echter is het nu al duidelijk dat The Cityzens niet de enige club zal zijn die in de markt is voor de beste speler ter wereld. Ook PSG en Inter Milaan worden nadrukkelijk genoemd, en ook de naam van Man Utd weerklonk hier en daar al.

En volgens de Italiaanse transfergoere Tancredi Palmieri is het ook The Mancunians menens om Messi naar de Premier League te halen. Want net als dat bij City het geval zou zijn, zou ook United reeds contact hebben opgenomen met vader Messi. Aan de hand van de uitlatingen van de Gazzetta dello Sport-journalist willen ze op Old Trafford dus een stokje steken tussen een hereniging met Guardiola.

LEES OOK: Lammens ‘hot’ bij United, maar merkt keerzijde

Wat zou de beste club zijn voor Messi?

Meest recent

TRANSFERUURTJE: 'Witte trainersrook bij Anderlecht, Barça dokt 30 miljoen'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

10
10
Buitenaardse Messi helpt Inter Miami aan straffe comeback

Lionel Messi is inmiddels al 38 jaar, maar net zoals Cristiano Ronaldo blijft de Argentijn gaan op ...

9
9
Simon Mignolet deelt boodschap die blijft nazinderen

Wat zich gisteren in Charleroi afspeelde, was het soort voetbalavond dat nog lang blijft nazinderen. ...

67
67
Ramp voor Union: “Groot probleem, géén oplossing”

Union SG staat nog altijd aan de leiding in de Jupiler Pro League, maar Club Brugge sloop afgelopen ...

63
63
Albert compleet verrast over RSCA: "Monsterlijk!"

RSC Anderlecht is onder Jérémy Taravel weer beter bezig. Er is nog veel werk om van ...

213
213
Van Gucht haalt Brusselmans door gehaktmolen

Ruben Van Gucht en Herman Brusselmans zijn twee van onze bekendste en misschien ook wel meest ...

64
64
Club door oog van de naald: "Dat leek nergens op"

Club Brugge won met meer geluk dan kunde op het veld van Sporting Charleroi. Blauw-Zwart speelde een ...

121
121
Enorm probleem bij Union SG: "Te weinig voor een kampioen"

Wat Union SG liet zien tegen KVC Westerlo, dat deed pijn aan de ogen. Dat was zeker niet de eerste ...

48
48
Vragen bij RSCA-ster: "Kan hij dit ook in de PO's brengen?"

RSC Anderlecht won met 5-1 van OH Leuven. De Brusselaars speelden een uur lang best goed, voordien ...

195
195
Mignolet bedankt Charleroi: "We werden wat geholpen"

Club Brugge pakte de drie punten in Charleroi. Het deed dat in de 100ste minuut via een goal van ...

169
169
'STVV rekent op duurste transfer ooit van de club'

Bij STVV gaan ze komende zomer ongetwijfeld een resem sterkhouders de club zien verlaten. De ...

105
105
Commotie na sleutelfase: Club bevoordeeld op Mambourg?

Na een doelpunt van Joel Ordoñez in de 100ste minuut, ging Club Brugge zondagavond ...

627
627
Enorme mokerslag AA Gent: "In de kleedkamer ..."

AA Gent heeft zijn deelname aan de Champions' Play-Offs zelf te grabbel gegooid. Na twee ...

272
272
'Napoli met verstomming geslagen: De Bruyne verbaast bij terugkeer'

SSC Napoli boekte afgelopen weekend een cruciale zege na een doelpunt van Romelu Lukaku in de extra ...

291
291
Walgelijk incident na Charleroi-Club, Vanaken haalt fors uit

Club Brugge pakte zondagavond in extremis de drie punten op Sporting Charleroi na een doelpunt van ...

850
850
Degryse nu zal zeker: déze ploegen halen Play-Off I

Nog drie speeldagen te gaan en de reguliere competitie in de Jupiler Pro League zit erop. De strijd ...

586
586
‘Club Brugge op z'n kop: ongehoorde toptransfer barst los'

Club Brugge weet dat er deze zomer opnieuw stevig aan de ploeg zal worden getrokken. Maar wat nu op ...

393
393
Dikke streep door Genkse rekening: "Zie enkel nadelen"

KRC Genk heeft een erg mooie week achter de rug. Slechts enkele dagen na de kwalificatie in de ...

296
296
'Trainerswending bij Anderlecht: witte rook op komst'

Met een 5-1-overwinning tegen OH Leuven, zette RSC Anderlecht afgelopen weekend een gigantische stap ...

806
806
Trump doet wereld daveren: wordt dít nieuwe WK-opponent Duivels?

Nog exact 101 dagen en het wereldkampioenschap in de VS, Mexico en Canada gaat van start. Maar de ...

204
204
Jeugdproduct Anderlecht versiert zeer verrassende transfer

Neerpede heeft nog steeds een geweldige reputatie, al weten niet alle jeugdproducten van Anderlecht ...

63
63
Ngoy verovert plots Frankrijk: "Het is geen toeval"

Bondscoach Rudi Garcia zal zondag met veel plezier gekeken hebben naar de wedstrijd van Lille. Niet ...

102
102
Straf beeld: Club deelt schade bij Tzolis na aanslag

Club Brugge heeft zondagavond een uitstekende zaak gedaan door te gaan winnen in Charleroi. Het nam ...

406
406
Cercle laat gouden punten liggen: "We verdienden meer"

De 27ste speeldag in de Jupiler Pro League werd zondagavond afgesloten met een heuse kelderkraker. ...

64
64
Geen droomdebuut voor Ferrera: "Maar dit geeft vertrouwen"

Bij FCV Dender streek er deze week nog een nieuwe coach neer. Na een nul op twaalf werd Hayk Milkon ...

17
17

Meer sportnieuws