'Man Utd wil Messi-droom van Guardiola doorprikken'

397 stemmen
'Man Utd wil Messi-droom van Guardiola doorprikken'

Jarenlang leek het ondenkbaar dat Lionel Messi FC Barcelona zou kunnen verlaten, maar deze zomer zou het er weleens echt van kunnen komen. De Argentijnse ster heeft dinsdagavond aan het bestuur van zijn club officieel laten weten dat hij wenst te vertrekken en daarvoor beroept hij zich op een speciale clausule in zijn contract.

Die zou hem moeten toelaten om transfervrij te vertrekken nu het seizoen ten einde is, al betwisten ze dat bij Barça nog. Manchester City zou wel al zijn zinnen gezet hebben en zelfs al de onderhandelingen met vader Messi aangeknoopt hebben. En dat het de Engelsen echt menens is om Messi binnen te halen, blijkt uit het feit dat ze zelfs al een plan B klaar zouden hebben.

Als Messi dan toch niet gratis kan vertrekken uit Camp Nou, zouden ze volgens Braziliaanse media al een bod klaarhebben om Barça te overtuigen. De Catalanen zouden immers de komst van Gabriel Jesus wel zien zitten en City zou bereid zijn om de Braziliaanse spits in de deal te betrekken. Ze zouden daarnaast ook nog eens 80 miljoen euro gaan overmaken aan Barcelona.

UPDATE 20u20

Volgens Engelse bronnen zou Manchester City dus reeds contact hebben opgenomen met de vader van Messi. Echter is het nu al duidelijk dat The Cityzens niet de enige club zal zijn die in de markt is voor de beste speler ter wereld. Ook PSG en Inter Milaan worden nadrukkelijk genoemd, en ook de naam van Man Utd weerklonk hier en daar al.

En volgens de Italiaanse transfergoere Tancredi Palmieri is het ook The Mancunians menens om Messi naar de Premier League te halen. Want net als dat bij City het geval zou zijn, zou ook United reeds contact hebben opgenomen met vader Messi. Aan de hand van de uitlatingen van de Gazzetta dello Sport-journalist willen ze op Old Trafford dus een stokje steken tussen een hereniging met Guardiola.

LEES OOK: ‘Monstertransfer Fernandez-Pardo: twee grootmachten’

Wat zou de beste club zijn voor Messi?

Meest recent

Nieuwe coach Essevee verklaart verrassende keuze

Bij Zulte Waregem wilden ze na het verzekeren van het behoud zo snel mogelijk de trainersknoop voor ...

16
16
'Titanenstrijd los: 3 grootmachten melden zich voor Tzolis'

Donderdag kan Club Brugge met een zege tegen KV Mechelen de landstitel veroveren. Als dat lukt, zal ...

128
128
'WK én toptransfer voor Fernandez-Pardo'

Matias Fernandez-Pardo kent spannende weken. De aanvaller koos voor België en gaat mee naar het ...

50
50
'KV Mechelen realiseert toptransfer in Bundesliga'

KV Mechelen kent een zeer goed seizoen, dat ze hopen af te sluiten met een Europees ticket. De ...

144
144
‘Club Brugge in shock: Anderlecht jaagt op topdeal’

Anderlecht mikt op een opvallende zomertransfer, en dat zorgt voor grte nervositeit in Brugge. Club ...

538
538
Verhuurde JPL-spelers: spits sluit seizoen op mooie wijze af

In de Jupiler Pro League hebben weer heel wat spelers de competitie tijdelijk verlaten voor een ...

16
16
Baseggio raadt Anderlecht deze JPL-toptransfer aan

RSC Anderlecht gaat een drukke zomermercato tegemoet, maar het is ook niet dat Antoine Sibierski van ...

425
425
'Antonio Conte dropt enorme bom bij Napoli'

Napoli kent een moeilijk seizoen. De Champions League-campagne was een grote flop en in de Serie A ...

81
81
Strijkt Romelu Lukaku plots neer in de Eredivisie?

Waar speelt Romelu Lukaku volgend seizoen? Elke fan van RSC Anderlecht hoopt op een mirakel, maar ...

203
203
'Club Brugge weigert monsterbod van 30 miljoen euro'

Club Brugge gaat komende zomer weer héél veel aanbiedingen krijgen. De toekomstige ...

738
738
Dilemma voor Standard en Euvrard: "Wat gaan we doen?"

Standard weet wat het moet doen in Westerlo: winnen. Het is dan hopen op puntenverlies van KRC Genk ...

110
110
'Trainerswals in JPL: zes (!) coaches richting exit'

Het is stilaan helaas een jaarlijkse traditie: de onophoudelijke trainerwals in de Jupiler Pro ...

201
201
Genk-Antwerp: renovatiewerken Haroun, primeur voor Hayen

Donderdag kan de titelrace in een beslissende plooi vallen, maar in de Europe Play-Offs blijft het ...

205
205
Opvallende actie Hans Vanaken lokt massa reacties uit

Club Brugge veegde zondagavond de vloer aan met concurrent Union en vond in Hans Vanaken een ...

545
545
'Kanga buiten: AA Gent geeft razende fans hun zin'

De komende dagen staat er voor AA Gent nog een Europees ticket op het spel, al lijkt dat momenteel ...

472
472
'Sibierski verrast: steunpilaar RSCA mag beschikken'

In de resterende twee wedstrijden moet RSC Anderlecht nog een Europees ticket uit de brand zien te ...

915
915
Antwerp in vieze papieren? “Pas binnen tien jaar…”

Royal Antwerp FC kent een desastreus seizoen. The Great Old haalde een paar jaar geleden nog de ...

324
324
‘Rigaux doet wenkbrauwen fronsen bij Club Brugge’

Club Brugge staat op het punt kampioen te worden, maar Blauw-Zwart zit achter de schermen met een ...

511
511
Eden Hazard doet boekje open over Real: “Ik wilde dat niet!”

Eden Hazard wordt gezien als één van de beste Belgische spelers ooit. De buitenspeler ...

301
301
Doku verbaast met Duivelse uitspraken over WK

Jérémy Doku verkeert in bloedvorm bij Manchester City. Het dribbelwonder dartelt nu ...

191
191
Ivan Leko laat Club Brugge-pion compleet sprakeloos

Club Brugge staat zéér dicht bij een nieuwe landstitel. Na de 5-0 pandoering tegen ...

436
436
Jan Vertonghen komt met kleedkameronthulling Duivels

Jan Vertonghen is de recordinternational bij de Rode Duivels, maar de centrale verdediger geniet nu ...

48
48
'Code rood bij Club Brugge: enorme leegte dreigt'

Club Brugge staat dan wel dicht bij een zevende landstitel op elf jaar tijd, het rommelt achter de ...

523
523
Beerschot neemt emotioneel afscheid van clubicoon

Beerschot zal volgend seizoen weer in de Challenger Pro League te zien zijn. De Antwerpse club liep ...

111
111
Coucke trekt champagnefles open: concurrentie in shock

Marc Coucke staat opnieuw klaar met een opvallend project. Terwijl de druk bij Anderlecht na alweer ...

348
348

Meer sportnieuws