'Man Utd wil Messi-droom van Guardiola doorprikken'

397 stemmen
'Man Utd wil Messi-droom van Guardiola doorprikken'

Jarenlang leek het ondenkbaar dat Lionel Messi FC Barcelona zou kunnen verlaten, maar deze zomer zou het er weleens echt van kunnen komen. De Argentijnse ster heeft dinsdagavond aan het bestuur van zijn club officieel laten weten dat hij wenst te vertrekken en daarvoor beroept hij zich op een speciale clausule in zijn contract.

Die zou hem moeten toelaten om transfervrij te vertrekken nu het seizoen ten einde is, al betwisten ze dat bij Barça nog. Manchester City zou wel al zijn zinnen gezet hebben en zelfs al de onderhandelingen met vader Messi aangeknoopt hebben. En dat het de Engelsen echt menens is om Messi binnen te halen, blijkt uit het feit dat ze zelfs al een plan B klaar zouden hebben.

Als Messi dan toch niet gratis kan vertrekken uit Camp Nou, zouden ze volgens Braziliaanse media al een bod klaarhebben om Barça te overtuigen. De Catalanen zouden immers de komst van Gabriel Jesus wel zien zitten en City zou bereid zijn om de Braziliaanse spits in de deal te betrekken. Ze zouden daarnaast ook nog eens 80 miljoen euro gaan overmaken aan Barcelona.

UPDATE 20u20

Volgens Engelse bronnen zou Manchester City dus reeds contact hebben opgenomen met de vader van Messi. Echter is het nu al duidelijk dat The Cityzens niet de enige club zal zijn die in de markt is voor de beste speler ter wereld. Ook PSG en Inter Milaan worden nadrukkelijk genoemd, en ook de naam van Man Utd weerklonk hier en daar al.

En volgens de Italiaanse transfergoere Tancredi Palmieri is het ook The Mancunians menens om Messi naar de Premier League te halen. Want net als dat bij City het geval zou zijn, zou ook United reeds contact hebben opgenomen met vader Messi. Aan de hand van de uitlatingen van de Gazzetta dello Sport-journalist willen ze op Old Trafford dus een stokje steken tussen een hereniging met Guardiola.

LEES OOK: ‘Jérémy Doku slaat grote transferslag vlak voor WK’

🚀

Wat zou de beste club zijn voor Messi?

Meest recent

'KV Mechelen ruikt miljoenentransfer dankzij grote interesse'

KV Mechelen gaat komende zomer de nodige spelers verkopen. De club wil de kassa vullen met enkele ...

30
30
Bijna in Anderlecht, nu ‘dark horse’ bij Brazilië

Jesper Fredberg was de laatste sportieve baas die RSC Anderlecht voor de titel liet meespelen. De ...

60
60
'Westerlo is 'hot' : Galatasaray informeert'

KVC Westerlo krijgt heel veel telefoontjes. De Kemphanen merken dat er heel veel interesse is voor ...

19
19
Pittige strijd bij Rode Duivels: De Cuyper geeft update

Bondscoach Rudi Garcia gaat nog een aantal knopen moet doorhakken voor de partij tegen Egypte. Onder ...

27
27
Qatar rekent op man die de Jupiler Pro League liet daveren

Qatar wil dit WK zich tonen aan de voetbalwereld. Het land opent met een duel tegen Zwitserland. ...

47
47
'Mokerslag voor Rode Duivels uit ziekenboeg'

De Rode Duivels leggen de laatste hand aan hun voorbereiding op het WK. Maandag beginnen ook zij aan ...

165
165
Club Brugge-fans ontdekken iets wat normaal verboden is

Supporters dromen er al jaren van om eens te zien wat zich afspeelt achter de schermen van hun ...

123
123
Vertrek na WK? Garcia spreekt zich uit

De Rode Duivels hebben in de aanloop naar het WK alvast vertrouwen getankt met overtuigende zeges ...

29
29
'Club verbaast 'overbodige' spelers: slechts 2 vertrekkers?'

Het wordt bij Club Brugge een zeer drukke transferzomer. Aleksandar Stankovic, Simon Mignolet en ...

155
155
Club Brugge maakt twee vertrekkers officieel bekend

Club Brugge heeft vandaag het vertrek van twee assistent-trainers meegedeeld. Beiden waren nog maar ...

125
125
'Jackpot Standard: Serie A en Ligue 1 lonken'

Bij Standard gaat er deze zomer zeker volk vertrekken. De club moet geld innen, net zoals elke ...

114
114
Ooit beloftevol bij Anderlecht, nu verrassend op het WK

Bij RSC Anderlecht braken er heel veel spelers van Neerpede door. Niet allemaal maakten ze ...

80
80
De Cat openhartig over vertrek bij Anderlecht

Waar speelt Nathan De Cat volgend seizoen? Dat is nog steeds een heel groot vraagteken. RSC ...

366
366
Fink verrast en haalt boegbeeld Genk naar Turkije

KRC Genk haalde Thibaut Courtois terug als investeerder. Een boegbeeld dat terugkeert naar de ...

288
288
Van Club Brugge-flop tot droomverhaal op het WK

Club Brugge haalde de afgelopen jaren heel veel spelers naar het Jan Breydelstadion. De ene werd een ...

121
121
Lierse krijgt rechtszaak van oude eigenaar aan been

Lierse is tegenwoordig een stabiele club in de Challenger Pro League, die geen gekke dingen doet en ...

115
115
Ruben Van Gucht doet schokkende bekentenis over privé-leven

Hij lijkt tegenwoordig werkelijk overal op te duiken. Van televisieprogramma's tot radio en ...

84
84
Ex-Rode Duivel wil voor WK-stunt zorgen met enorm voordeel

Op het komende WK staan er niet 26 spelers die al het shirt van de Rode Duivels droegen, maar wel ...

28
28
'Union heeft wéér beet: medische keuring gepland'

Geen Belgische club leverde de voorbije jaren zo'n indrukwekkend werk op de transfermarkt als Union, ...

153
153
'Club blijft inzetten op jeugd: twee talenten naar A-kern'

Bij Club Brugge zetten ze de voorbije jaren zwaar in op de eigen jeugdopleiding. Dat bleek dit ...

185
185
Na openingsceremonie WK gaat opvallende theorie over Shakira rond

Het WK 2026 werd donderdagavond officieel op gang getrapt. Voor de openingswedstrijd tussen Mexico ...

40
40
'Rode Duivels nemen bijzondere maatregelen voor Egypte'

De start van het WK van de Rode Duivels komt stilaan zeer dichtbij. Maandag begint ook voor hen het ...

128
128
'Leko baalt: ook leegloop in staf Club Brugge'

Club Brugge gaat een zeer bewogen zomer tegemoet. Nadat het dit seizoen kampioen werd en weer de ...

348
348
'Cercle verrast en haalt ex-speler Union terug naar JPL'

Cercle Brugge beleefde alweer een moeilijk seizoen, maar verzekerde in de Relegation Play-Off alsnog ...

397
397
'AA Gent wil transferslag slaan in Duitsland'

AA Gent pakte dit seizoen op de valreep nog een Europees ticket, maar dat betekent wel dat ze deze ...

260
260

Meer sportnieuws