'Standard staat op zucht van miljoenentransfer'

290 stemmen
'Standard staat op zucht van miljoenentransfer'

Hij wist vorig seizoen niet meteen iedereen te overtuigen, maar toch deed Standard een jaar geleden een prima zaak door Mergim Vojvoda voor ruim één miljoen weg te plukken bij Moeskroen. De 25-jarige rechtsachter is nu immers alweer voor een fikse meerwaarde op weg naar de Serie A.

Aanvankelijk leek de Kosovaar naar Atalanta te verhuizen, maar in laatste instantie drukt nu een andere club uit Noord-Italië door voor zijn diensten. La Capitale weet namelijk dat Torino bereid is om het bod uit Bergamo van 3,5 miljoen stevig te overtreffen. Het team uit Turijn heeft naar verluidt maar liefst vijf miljoen plus bonussen veil voor Vojvoda, waarvan wel nog meer dan een half miljoen terug naar Le Canonnier zou vloeien.

UPDATE 19u40

Hoewel hij zondag tegen KRC Genk nog in de basis stond, lijkt de verkoop van Vojvoda helemaal rond. Behalve diverse Belgische media, waaronder Het Nieuwsblad en Het Laatste Nieuws, meldt tenslotte ook de Italiaanse transferexpert Gianluca Di Marzio dat beide ploegen een akkoord hebben gevonden. Daarbij zouden de Rouches zelfs mogen rekenen op 5,5 miljoen plus bonussen, waarmee het deel voor Moeskroen dus meteen gedekt is. Morgenavond zou Vojvoda al voorgesteld worden in Turijn.

UPDATE 25/08
Standard staat intussen echt op een zucht van de miljoenentransfer van Vojvoda. De rechtsachter is dinsdagavond al neergestreken op de luchthaven van Milaan, vanwaar hij door zal reizen naar Turijn om de laatste details van zijn overgang af te ronden. Op de luchthaven liet Vojvoda zich alvast met plezier fotograferen met een sjaal van Torino om de schouders.


LEES OOK: 'Drie Belgische clubs vechten om dezelfde spits'

Zal Vojvoda slagen in de Serie A?

Meest recent

Antwerp-fans gaan stapje verder: Bosuil weer slachtoffer

Royal Antwerp FC kende een teleurstellend seizoen en zit weer zonder Europees voetbal. Een groot ...

12
12
'Club Brugge kan Antwerp pijn doen met Vermeeren'

Arthur Vermeeren heeft dringend nood aan speelgelegenheid en vertrouwen, en daarom valt plots de ...

506
506
Van Paris Hilton tot Donald Trump: VS plots 'wereldkampioen'

Canada wist zijn eerste match van het WK niet te winnen, Mexico wel. Derde gastland de Verenigde ...

25
25
'Club Brugge verrast met keuzes over Forbs en Tresoldi'

Club Brugge gaat heel wat spelers verliezen. Het Laatste Nieuws spreekt niet van een leegloop, maar ...

168
168
KV Kortrijk wil uitpakken: Jonckheere kondigt transfers aan

Het WK is begonnen, maar ondertussen zijn ze ook in de Jupiler Pro League weer van start gegaan. KV ...

89
89
Transfervuurwerk! 'Club pusht voor 13-voudige Rode Duivel'

Dat Club Brugge tijdens de zomermercato verschillende belangrijke krachten zal verliezen, is ...

368
368
'Burgess naar AA Gent: details schoktransfer onthuld'

Terwijl het WK in Amerika is losgebarsten, begint in eigen land de transfercarousel op toerental te ...

426
426
Nachtmerrie Tuchel: Engeland beleeft kleine ramp vlak voor WK-start

Het wereldkampioenschap in Mexico, Canada en de VS is officieel op gang getrapt. Ook de grote ...

67
67
De Ketelaere moet vrezen na opvallende zet van Garcia

Charles De Ketelaere leek klaar voor zijn grote kans bij de Rode Duivels. Door de twijfels rond ...

123
123
'Ongeziene jackpot Club: Tzolis krijgt absolute droomtransfer'

Met Aleksandar Stankovic, Simon Mignolet en Dani van den Heuvel zag Club Brugge inmiddels al drie ...

651
651
American dreamstart! VS halen fors uit in WK-opener

Voor de Verenigde Staten kon het wereldkampioenschap in eigen land niet beter beginnen. In hun ...

84
84
Straffe cijfers bij Witsel: "Is niet iedereen gegeven"

Axel Witsel begint aan zijn vierde WK met de Rode Duivels. Witsel is een icoon van het Belgische ...

65
65
KV Kortrijk kondigt volgende wijzigingen in A-kern aan

KV Kortrijk is druk bezig. De Kerels zijn volop bezig met het samenstellen van de selectie, maar de ...

60
60
Cyle Larin behoedt Canada van compleet mislukte WK-start

Om 21u begonnen Canada en Bosnië aan hun eerste match op dit WK. In de prachtige stad Toronto ...

40
40
'Drie Belgische clubs vechten om dezelfde spits'

De transfermolen draait op volle toeren. De geruchten nemen steeds meer toe en de Belgische clubs ...

141
141
Fans Rode Duivels vellen oordeel: eindstation op WK bekend

De Rode Duivels beginnen maandag aan hun WK met een match tegen Egypte. Daar moeten ze meteen de ...

112
112
Gewaagde uitspraken van Kompany kloppen (helaas) niet

Vincent Kompany was van 2019-2022 actief bij Anderlecht. In die periode werkte de coach met heel ...

108
108
“Ik zal het nooit vergeten”: Lukebakio over Mourinho

Dodi Lukebakio is steevast een goede invaller bij de Rode Duivels. Hij kan nog van grote waarde zijn ...

95
95
Seys lyrisch over Rode Duivel: "Zelfde niveau als Yamal"

Joaquin Seys is mee naar het WK en de linkerflankverdediger steelt op training met zijn ogen. In de ...

138
138
"Dat is heel belangrijk": Courtois voert druk op bij Duivels

De Rode Duivels spelen maandag tegen Egypte. Dat is meteen een belangrijke wedstrijd voor de Belgen. ...

46
46
Raadsel van Canada: geflopt bij Club, wel succes in La Liga

Canada speelt vanavond zijn openingsmatch van het WK tegen Bosnië. De Canadezen hebben spelers ...

108
108
Standard en België: Witsel verrast iedereen

Axel Witsel is op zijn 37ste misschien wel de meest ervaren speler van alle Rode Duivels. Na een ...

218
218
Opschudding op WK: speler mag Canada niet in en mist match

Er is al heel wat te doen geweest over bepaalde regels in de Verenigde Staten. De strenge aanpak van ...

271
271
Vertrek bij Club Brugge? Seys geeft duidelijk antwoord

Joaquin Seys maakte de afgelopen jaren een goede ontwikkeling door. De linksachter van Club Brugge ...

636
636
JPL-clubs kijken rond op WK: derde keer, goede keer?

Bosnië neemt het vanavond op tegen gastland Canada. Voor de Bosniërs een mooie match om ...

74
74

Meer sportnieuws