'Standard staat op zucht van miljoenentransfer'

door
'Standard staat op zucht van miljoenentransfer'

Hij wist vorig seizoen niet meteen iedereen te overtuigen, maar toch deed Standard een jaar geleden een prima zaak door Mergim Vojvoda voor ruim één miljoen weg te plukken bij Moeskroen. De 25-jarige rechtsachter is nu immers alweer voor een fikse meerwaarde op weg naar de Serie A.

Aanvankelijk leek de Kosovaar naar Atalanta te verhuizen, maar in laatste instantie drukt nu een andere club uit Noord-Italië door voor zijn diensten. La Capitale weet namelijk dat Torino bereid is om het bod uit Bergamo van 3,5 miljoen stevig te overtreffen. Het team uit Turijn heeft naar verluidt maar liefst vijf miljoen plus bonussen veil voor Vojvoda, waarvan wel nog meer dan een half miljoen terug naar Le Canonnier zou vloeien.

UPDATE 19u40

Hoewel hij zondag tegen KRC Genk nog in de basis stond, lijkt de verkoop van Vojvoda helemaal rond. Behalve diverse Belgische media, waaronder Het Nieuwsblad en Het Laatste Nieuws, meldt tenslotte ook de Italiaanse transferexpert Gianluca Di Marzio dat beide ploegen een akkoord hebben gevonden. Daarbij zouden de Rouches zelfs mogen rekenen op 5,5 miljoen plus bonussen, waarmee het deel voor Moeskroen dus meteen gedekt is. Morgenavond zou Vojvoda al voorgesteld worden in Turijn.

UPDATE 25/08
Standard staat intussen echt op een zucht van de miljoenentransfer van Vojvoda. De rechtsachter is dinsdagavond al neergestreken op de luchthaven van Milaan, vanwaar hij door zal reizen naar Turijn om de laatste details van zijn overgang af te ronden. Op de luchthaven liet Vojvoda zich alvast met plezier fotograferen met een sjaal van Torino om de schouders.


LEES OOK: Standard leeft weer op: Euvrard vol lof

Zal Vojvoda slagen in de Serie A?

Meest recent

'Schokkend gerucht Lammens: United maakt fors statement'

Senne Lammens maakte zondag zijn eerste grote fout als doelman van Manchester United, maar droeg met ...

18
18
DAZN-soap in stroomversnelling: volgende grote deal nabij?

De soap rond de mediarechten in het Belgische voetbal heeft andermaal een U-bocht genomen. Na ...

124
124
'Club droomt van stunt: WK-held op weg naar Jan Breydel'

Club Brugge heeft zijn zinnen gezet op een grote naam. Blauw-zwart werkt aan een dossier dat de ...

508
508
'Sibierski velt hard verdict: dagen Taravel geteld?'

RSC Anderlecht ging zondag kansloos met 1-3 onderuit tegen Club Brugge. Vooral door de ...

115
115
'Bommetje bij Club Brugge: redder in nood gratis weg'

Momenteel ligt de focus uiteraard op de titelrace, maar nadien wenkt een heuse leegloop bij Club ...

364
364
Ruben Van Gucht klapt uit de biecht: derde vrouw in spel

Ruben Van Gucht blijft verbazen. De bekende sportjournalist zette afgelopen weekend de stap naar ...

108
108
Under Review: Lardot dient Burgess & Union van antwoord

Club Brugge profiteerde zondag optimaal van het puntenverlies van Union, dat collectief moord en ...

280
280
'Grote kuis in Anderlecht: eerste slachtoffer Sibierski'

RSC Anderlecht maakte zopas officieel de komst van Antoine Sibierski wereldkundig. De nieuwe ...

393
393
Voetbalbond verrast iedereen: Georges Leekens mee naar WK?

De Belgische voetbalbond pakte zopas uit met een opvallende en vooral humoristische video die meteen ...

39
39
'Megatransfer Ordonez: één van deze vijf clubs'

Joel Ordonez is aan zijn laatste weken bezig bij Club Brugge. De 22-jarige centrale verdediger gaat ...

422
422
Beveren legt weer sterkhouder langer onder contract

Bij SK Beveren is Bob Peeters druk bezig met het samenstellen van de kern van komend seizoen in de ...

47
47
Anderlecht maakt komst sportief directeur wereldkundig

RSC Anderlecht ontsloeg enkele maanden geleden Olivier Renard. Dat was een logische beslissing na ...

233
233
KRC Genk onder druk: clubleiding moet knoop doorhakken

KRC Genk zit in een sportieve crisis. De Limburgers gaan de komende matchen stevig moeten toeslaan. ...

324
324
'Anderlecht incasseert miljoenen voor overbodige pion'

Bij RSC Anderlecht hopen ze de komende weken de nodige miljoenen binnen te rijven. De Brusselaars ...

453
453
SK Beveren haalt slag thuis voor Jupiler Pro League

SK Beveren werd op heel overtuigende kampioen in de Jupiler Pro League. Ze promoveerden zo terug ...

122
122
Verrassend oordeel Sonck over Vrancken en Burgess

Op papier was de klassieker tussen Anderlecht en Club Brugge dé affiche van het weekend, maar ...

295
295
Revanche na nederlaag: Anderlecht slaat slag bij Club

Voor Anderlecht dreigen de play-offs alweer een ontgoocheling te worden. Zondag werd het door Club ...

313
313
'Lukaku is terug: D-Day voor toekomst bij Napoli'

Er was de voorbije weken zeer veel te doen over Romelu Lukaku. Dat de Rode Duivel ervoor koos om in ...

183
183
'Antwerp trekt nieuw blik met talenten open'

Antwerp kreeg vorig weekend een absolute mokerslag. Het werd op de eigen Bosuil compleet vernederd ...

364
364
Bondsparket beslist over schorsingen Mac Allister en Burgess

Bij Union likken ze maandag hun wonden na een pijnlijk weekend. De landskampioen verloor zijn ...

710
710
'Club Brugge druipt af in transferstrijd'

Het bleef tot dusver nog stil bij Club Brugge wat betreft aanwinsten voor volgend seizoen, maar er ...

233
233
'OHL gaat transferstrijd aan met Athletic Bilbao'

Voor OH Leuven werd het alweer een grijs seizoen. Het wist maar op het nippertje de play-downs te ...

33
33
'Eindelijk witte rook: Anderlecht heeft nieuwe TD'

De voorbije maanden waren er heel wat vraagtekens bij Anderlecht. Begin februari werden zowel ...

473
473
'STVV krijgt belangrijk nieuws over vertrek Vrancken'

STVV pakte vorig weekend een stuntzege tegen Union. Daarmee is het stilaan helemaal zeker van de ...

285
285
"Ik was beschaamd" - Hazard met de grond gelijk gemaakt

Anderlecht werd zondag nog maar eens pijnlijk met de neus op de feiten gedrukt door Club Brugge. Dat ...

505
505

Meer sportnieuws