'Standard staat op zucht van miljoenentransfer'

290 stemmen
'Standard staat op zucht van miljoenentransfer'

Hij wist vorig seizoen niet meteen iedereen te overtuigen, maar toch deed Standard een jaar geleden een prima zaak door Mergim Vojvoda voor ruim één miljoen weg te plukken bij Moeskroen. De 25-jarige rechtsachter is nu immers alweer voor een fikse meerwaarde op weg naar de Serie A.

Aanvankelijk leek de Kosovaar naar Atalanta te verhuizen, maar in laatste instantie drukt nu een andere club uit Noord-Italië door voor zijn diensten. La Capitale weet namelijk dat Torino bereid is om het bod uit Bergamo van 3,5 miljoen stevig te overtreffen. Het team uit Turijn heeft naar verluidt maar liefst vijf miljoen plus bonussen veil voor Vojvoda, waarvan wel nog meer dan een half miljoen terug naar Le Canonnier zou vloeien.

UPDATE 19u40

Hoewel hij zondag tegen KRC Genk nog in de basis stond, lijkt de verkoop van Vojvoda helemaal rond. Behalve diverse Belgische media, waaronder Het Nieuwsblad en Het Laatste Nieuws, meldt tenslotte ook de Italiaanse transferexpert Gianluca Di Marzio dat beide ploegen een akkoord hebben gevonden. Daarbij zouden de Rouches zelfs mogen rekenen op 5,5 miljoen plus bonussen, waarmee het deel voor Moeskroen dus meteen gedekt is. Morgenavond zou Vojvoda al voorgesteld worden in Turijn.

UPDATE 25/08
Standard staat intussen echt op een zucht van de miljoenentransfer van Vojvoda. De rechtsachter is dinsdagavond al neergestreken op de luchthaven van Milaan, vanwaar hij door zal reizen naar Turijn om de laatste details van zijn overgang af te ronden. Op de luchthaven liet Vojvoda zich alvast met plezier fotograferen met een sjaal van Torino om de schouders.


LEES OOK: Qatar rekent op man die de Jupiler Pro League liet daveren

🚀

Zal Vojvoda slagen in de Serie A?

Meest recent

Garcia-favoriet verknalt het: niemand zag deze bom aankomen

Het gelijkspel tegen Egypte blijft nazinderen bij de Rode Duivels. België kwam niet verder dan ...

24
24
Messi breekt na straffe goal: oorzaak voor tranen bekend

Zou hij nog wel voldoende honger hebben? Was hij wel voldoende fit na zijn recente blessures? Welk ...

20
20
Magische Messi scoort hattrick; Haaland mist WK-debuut niet

Een week voor zijn 39ste verjaardag heeft Lionel Messi opnieuw voetbalgeschiedenis geschreven. Met ...

45
45
'Raskin en Fofana maken surprise transfer’'

Pas na het WK zal de transferzomer pas echt op gang komen. Dat zal zeker het geval zijn voor heel ...

70
70
'Club wil bliksemdeal sluiten voor opvolger Ordoñez'

Het is bij Club Brugge nog altijd wachten op de eerste aanwinst van de zomer. Verschillende deals ...

146
146
Mbappé knalt zich in annalen en Frankrijk naar zege

De voorbije dagen vielen er op dit WK al een aantal verrassingen te noteren. Frankrijk leek even ook ...

28
28
Brandon Mechele zorgt voor diepe emoties met één WK-bericht

Brandon Mechele was gisterenavond ongetwijfeld één van de beste Rode Duivels. De ...

188
188
Duivels tanken vertrouwen in oefenpot: Lukaku toont zich weer

De Rode Duivels moesten maandagavond vrede nemen met een gelijkspel in hun openingswedstrijd van het ...

159
159
'Feyenoord klopt aan in JPL, vertrekker bij Charleroi'

Hoewel het WK volop aan de gang is en dat de transfermarkt wat vertraagt, wordt er toch al volop ...

28
28
'Juventus verrast iedereen met piepjonge Belg'

Juventus en Belgen, dat bleek de voorbije jaren nog geen al te geslaagd huwelijk. Verschillende ...

32
32
Pfaff ziet enkele grote problemen voor Rode Duivels

De Rode Duivels zijn hun WK ontgoochelend begonnen met een gelijkspel tegen Egypte. Daarmee krijgen ...

133
133
'AA Gent en Saint-Etienne strijden om Patro-sensatie'

De voorbije jaren wist Patro Eisden al enkele uitstekende transfers te doen. De Limburgers wisten al ...

234
234
'Duranville jubelt: clubs akkoord over transfer'

Velen hadden enkele jaren geleden verwacht dat Julien Duranville nu op het WK met de Rode Duivels ...

60
60
Transfernieuws: vertrekkers Antwerp, AA Gent en Charleroi

Het WK mag dan volop bezig zijn, er gebeurt ook heel wat op transfervlak. Zo valt er toch wel wat ...

201
201
WK-favoriet wil status van nummer één kracht bijzetten

Er was een tijd dat Brazilië dé norm was in het international voetbal. De Goddelijke ...

39
39
Sterspeler België ‘onder vuur’: niet meer incontournable

De Rode Duivels speelden 1-1 tegen Egypte. Een billijk resultaat. Na de match ging het vooral over ...

197
197
'Roberto Martinez kondigt vertrek aan bij Portugal'

Portugal opent weldra zijn WK met een verraderlijke partij tegen Congo. Roberto Martinez hoopt dit ...

274
274
Trossard reageert zeer duidelijk op kritiek na Egypte

België speelde 1-1 tegen Egypte. Meer verdiende het zeker niet, want het gaf veel te veel ...

107
107
Bom bij Antwerp: ontslag na supportersprotest

Het blijft onrustig bij Royal Antwerp FC. Een deel van de supporters roerde zich de afgelopen weken ...

425
425
'Anderlecht met rug tegen de muur: solden op De Cat'

Nathan De Cat weigert om zijn aflopend contract te verlengen, en dus staat het zo goed als vast dat ...

607
607
AA Gent kondigt exit aan, Union strikt vijfde (!) aanwinst

Terwijl alle ogen op het WK gericht zijn, draait ook de transfermolen stilaan op volle toeren. Op ...

153
153
Rode Duivels wankelen nu al: akelig WK-scenario dreigt

België is nog maar één match ver op het WK, maar het masterplan komt al een ...

241
241
Anderlecht staat pal: Cvetkovic slikt bittere pil

RSC Anderlecht kan maar beter snel werk maken van een nieuwe hoofdcoach, want op 23 juli moet de ...

321
321
Lukaku klaargestoomd: Rode Duivels lassen oefenmatch in

Daags na het gelijkspel in de WK-opener tegen Egypte mag de riem er even af voor de Rode Duivels. ...

165
165
Garcia grijpt in: karrenvracht wissels tegen Iran?

Na de puntendeling tegen Egypte is Rudi Garcia al meteen aan bezinning toe. Om een nieuwe ...

304
304

Meer sportnieuws