ESPN: 'City probeert handtekening Messi binnen te halen'

door
ESPN: 'City probeert handtekening Messi binnen te halen'

De blamage van FC Barcelona tegen Bayern München in de Champions League veroorzaakte een heuse schokgolf in Camp Nou. Trainer Quique Setien ruimde plaats voor Koeman, en ook de geruchten rond een vertrek van Lionel Messi werden steeds groter. Ondanks de recente woorden van Barça-voorzitter Bartomeu, die verduidelijkte dat de Argentijn niet mag vertrekken, lijken sommige clubs de hoop op Messi niet te hebben opgeborgen. 

Volgens HagridFCB, een medium dat zich specialiseert in de laatste nieuwtjes rond FC Barcelona, heeft Manchester City de 'Messi-piste' nog niet opgegeven. De Engelse topclub zou momenteel aan het onderzoeken zijn of een transfer van Messi financieel haalbaar zou zijn, zonder dat de regels van de Financial Fair Play worden geschonden. De eigenaar van de Citizens zou alvast een grote fan zijn van de kleine Argentijn.

Op dit moment heeft Lionel Messi een afkoopsom van 700 miljoen euro in zijn contract staan. Aangezien de Argentijn volgend seizoen zijn laatste contractjaar ingaat bij de Blaugrana, hoopt City volgens het medium dat Barcelona zijn vraagprijs voor Messi enigszins zal laten zakken. Of men in Catalonië zal willen meewerken aan een transfer, blijft echter nog maar de vraag. 

UPDATE 25/08

Ook bij ESPN komen ze nu met het bericht dat Manchester City wel degelijk op vinkenslag ligt om een poging te wagen bij Leo Messi. Gezien de financiële perikelen bij The Cityzens is echter onwaarschijnlijk dat ze da afkoopclausule van 700 miljoen euro in het contract van de Argentijn kunnen neertellen.

Desondanks geven ze de moed niet op in Manchester. Ook daar zullen ze intussen wel op de hoogte zijn van de misnoegdheid van Messi, wat zou kunnen leiden tot een vertrek bij Barça. Indien hij de wens zou doordrukken om te willen vertrekken, zouden ze in Catalonië akkoord kunnen gaan met een lagere transfersom, al zal die uiteraard nog stevig zijn. Ook PSG werd al genoemd als mogelijke nieuwe bestemming.

LEES OOK: ‘Ophef in Nederland: bliksemvertrek Sterling bij Feyenoord’

🚀

Zal hij vertrekken?

Meest recent

Club Brugge gaat ver met waanzinnige eis rond Tresoldi

Club Brugge voelt dat er iets beweegt rond Nicolò Tresoldi, en dat vertaalt zich meteen in ...

152
152
Anderlecht loopt stevige transferkater op

RSC Anderlecht wordt stilaan aan de nodige spelers gelinkt. Dat is uiteraard logisch, aangezien de ...

12
12
Charaï zwaar onder de indruk van topper KRC Genk

Bij KRC Genk hebben ze héél wat leuke voetballers rondlopen. Een aantal van hen gaan ...

19
19
Taravel maakt keuze: vervanger voor Hazard

Bij RSC Anderlecht staan ze voor een keuze. Thorgan Hazard zal wellicht niet én tegen STVV ...

75
75
'Drukke zomer Anderlecht: eerste toptarget lekt uit'

Ongeacht de verdere afloop van dit seizoen gaat RSC Anderlecht nadien alweer een drukke zomer ...

86
86
Club onder druk: BV komt met onheilspellend bericht

Club Brugge incasseerde afgelopen weekend een mokerslag van jewelste. Tegen rivaal Union ging het ...

133
133
'Overmars houdt adem in: goudhaantjes weg bij Antwerp?'

De nul is van het bord. Na de nederlagen tegen Genk en Charleroi knoopte Antwerp tegen OHL eindelijk ...

73
73
Leko hakt knopen door: duo buitenspel bij Club Brugge

Club Brugge hoopt de nederlaag tegen Union woensdag in eigen huis meteen weer door te spoelen tegen ...

118
118
'Anderlecht kan cashen: Goto richting topcompetitie'

Adriano Bertaccini en Mihajlo Cvetkovic vonden de voorbije weken hun neus voor doelpunten terug, ...

300
300
'AA Gent strijdt met JPL-subtoppers om goalgetter'

Met een magere twee op negen heeft AA Gent zijn start in de play-offs opnieuw gemist. Daar ...

63
63
'Leko grijpt in: drie slachtoffers bij Club Brugge'

De nederlaag tegen Union zindert nog na bij Club Brugge, dat evenwel weinig tijd heeft om stil te ...

461
461
'Anderlecht dumpt flops: Taravel op vingers getikt'

Dankzij een gevleide zes op zes ligt de derde plaats plots opnieuw binnen handbereik voor RSC ...

302
302
Amateurvoetbal op stelten: Antwerp-pion zaait titelchaos

Met nog één speeldag voor de boeg blijft het razend spannend in verschillende ...

136
136
KAA Gent en De Mil slikken opdoffer voor Union

KAA Gent neemt het komende speeldag van de Play-Offs op tegen leider Union SG. De Buffalo’s ...

143
143
‘Ophef in Nederland: bliksemvertrek Sterling bij Feyenoord’

Raheem Sterling werd met toeters en bellen binnengehaald bij Feyenoord. De Engelse international ...

73
73
Heftig nieuws: speler Deense topclub in coma na steekpartij

Heftig nieuws uit Denemarken: 19-jarige middenvelder Alamara Djabi werd even in een kunstmatige coma ...

0
0
Cornelis verrast over toekomst: snel weer in België?

Hans Cornelis werd ontslagen bij Sporting Charleroi. De hoofdtrainer blijft echter niet bij de ...

98
98
‘Belgische clubs strijden om Europese sensatie’

De zomermercato komt stilletjes dichterbij en de clubs kijken achter de schermen al vooruit. ...

115
115
‘Lukaku krijgt monsterboete, nieuwe uitdaging nakend’

De soap rond Romelu Lukaku en Napoli blijft voortduren. De laatste update was dat Big Rom weer naar ...

234
234
‘Succesformule Union: weer kassa voor twee goudhaantjes'

Union SG deed afgelopen speeldag een uitstekend zaak in de Champions Play-Offs. De Brusselse club ...

65
65
Kompany legt opvallende aanbiedingen naast zich neer

Vincent Kompany is hot in Duitsland én wereldwijd. De Belgische oefenmeester is Europa aan ...

88
88
Genadeloze Garcia: twee vaste Duivels geschrapt voor WK?

Het WK in de Verenigde Staten, Mexico en Canada staat voor de deur. Wie selecteert bondscoach Rudi ...

635
635
Leko hakt knoop door over Vanaken: basis tegen KVM?

Hans Vanaken moest afgelopen speeldag op de bank beginnen in de topper tegen Union SG. De ...

188
188
Cornelis maakt korte metten met Frutos na ontslag

Hans Cornelis werd de laan uitgestuurd bij Sporting Charleroi na een desastreuze reeks in de Jupiler ...

284
284
TRANSFERUURTJE: ‘Anderlecht verbaast, Antwerp kijkt in JPL’

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

344
344

Meer sportnieuws