Antonucci legt uit waarom hij toch voor Volendam koos

door
Antonucci legt uit waarom hij toch voor Volendam koos

Feyenoord versterkte zich deze zomer met Francesco Antonucci, die eerst nog een jaar op huurbasis bij FC Volendam gaat spelen. Gisteren maakte hij zijn rentree bij 'Het Andere Oranje', tijdens een 0-2 oefennederlaag tegen FC Groningen.


"Ik ben blij dat ik klein half uur heb kunnen spelen. Groningen was heel scherp en agressief en dit was zeker geen slechte tegenstander", stelt hij in het Noord Hollands Dagblad. "We zijn het seizoen net begonnen en dan kan het niet elke week even goed zijn. Ik heb de wedstrijden tegen De Graafschap en Cambuur ook gezien. Dat was heel goed. De ploeg die er nu staat is beter dan vorig jaar om dezelfde tijd."

Antonucci vervolgt: "Ik moet beter worden zonder bal en sterker in de duels. Waarom dan Volendam? Omdat ik een speler ben die de bal moet hebben en minder goed functioneer in een verdedigend team. Dan kun je beter bovenin de Eerste Divisie spelen dan onderin de Eredivisie."

Standard probeerde de ex-speler van Anderlecht ook aan te trekken, maar Feyenoord won het pleit.

LEES OOK: Champions League-verrassing: Dimata maakt overstap

Jammer dat hij niet in België speelt?

Meest recent

Frankrijk bibbert naar zege, Karetsas schittert opnieuw

Vrijdag stonden er opnieuw de nodige kwalificatiewedstrijden op het programma voor het WK van ...

3
3
Stevige waarschuwing voor Coucke: "Niet vergeten!"

Vrijdag kwam de officiële bevestiging van wat al enkele dagen bekend was: Wouter Vandenhaute is ...

70
70
Van Bommel hakt knoop door over Nederlands aanbod

Het is intussen al meer dan een jaar geleden dat Mark van Bommel afzwaaide bij Antwerp, waar hij ...

23
23
Bij Cercle verguisde Vromant vindt straffe uitdaging

Bij Cercle Brugge gooiden ze het deze zomer over een volledig nieuwe boeg. Na een rampzalig seizoen ...

40
40
Nieuwe domper bij Duivels: speler haakt af voor Kazachstan

Veel tijd om na te genieten van de ruime zege in Liechtenstein hebben de Rode Duivels niet, want ze ...

175
175
'Paniek bij Anderlecht: Stroeykens voor prikje weg'

Anderlecht incasseert de laatste tijd de ene na de andere mokerslag. De Europese uitschakeling tegen ...

579
579
Van der Vaart en dochter Johan Derksen delen groot nieuws

Rafael Van der Vaart stond met flair in Bernabéu, viel op in Hamburg, werd verguisd én ...

20
20
Vermeeren in vrije val: pijnlijke oorzaak duikt op

Arthur Vermeeren maakte deze zomer nog maar eens een transfer. De 20-jarige middenvelder verruilde ...

165
165
OHL heeft volgende transferdeal met Union beet

Bij Union is het nog een onverwacht druk einde van de mercato geworden. De landskampioen zag toch ...

37
37
‘Deadlinebom: Anderlecht wil nog gigantische transfer forceren‘

Bij Anderlecht ging alle aandacht vrijdag uit naar de officiële bevestiging van het vertrek van ...

749
749
Héél opmerkelijke transfer voor Alderweireld?

Toby Alderweireld hing afgelopen seizoen de schoenen aan de haak. Hij geniet nu wat van het leven, ...

582
582
Tranen bij Van der Gijp: hartverscheurende onthulling zoon

Tijdens een bijzondere uitzending van Vandaag Inside, waar deze week extra aandacht wordt besteed ...

34
34
Zinho Gano verrast en heeft nieuwe club beet

Zinho Gano heeft na enkele weken zonder club te zitten een nieuwe werkgever gevonden. De ervaren ...

156
156
Lommel SK pakt uit, Patro verrast met transfer

Lommel SK en Patro Eisden gaan dit seizoen volop voor promotie. De twee Limburgse tweedeklassers ...

133
133
Enorme vrees bij Duivels: "Groot probleem voor Garcia"

België won overtuigend van Liechtenstein. Op het einde van de wedstijd stond er 0-6 op het ...

173
173
Maakte Club Brugge grove fout? “19 clubs geïnteresseerd”

Club Brugge maakte de afgelopen seizoenen heel wat winst op spelers die doorstroomden uit de eigen ...

683
683
Coucke laat van zich horen na pijnlijk ontslag Vandenhaute

RSC Anderlecht voert weer heel wat veranderingen door. Tijdens de Raad van Bestuurd werd al deels ...

811
811
‘Na vertrek City: De Bruyne laat Guardiola nu bloeden’

Kevin De Bruyne nam na tien jaar afscheid bij Manchester City en de Rode Duivel tekende een contract ...

270
270
Jan Boskamp vol ongeloof na héél onverwacht nieuws

Je herkent hem uit duizenden: de bulderlach, de Hollandse tongval, het hart op de tong. Maar deze ...

374
374
‘Paleisrevolutie Anderlecht: dit trio grijpt de macht’

RSC Anderlecht hield vandaag een belangrijke vergadering met de Raad van Bestuur. Daarin werd het ...

865
865
'Vermeeren al afgeschreven? Marseille lacht er niet mee'

Arthur Vermeeren ging deze zomer naar Olympique Marseille. De middenvelder werd opzijgeschoven bij ...

703
703
Bastien doet schokkende onthulling: “Ik was bijna dood”

Samuel Bastien heeft een verleden bij Standard Luik en RSC Anderlecht, maar na zijn passage bij ...

58
58
Union rondt opnieuw transfer in Jupiler Pro League af

Union SG kreeg ook deze zomermercato weer te maken met een metamorfose. Verschillende spelers ...

104
104
Anderlecht-fans reageren massaal op aftocht Vandenhaute

Zoals verwacht mag Wouter Vandenhaute zich voortaan niet langer voorzitter van RSC Anderlecht ...

530
530
Witte rook: Anderlecht velt verdict over Vandenhaute

Hoogspanning bij RSC Anderlecht, waar in een bijzondere Raad van Bestuur vrijdag werd beslist over ...

632
632

Meer sportnieuws