Standard is maximum kwijt na matige topper tegen Racing Genk

door
Standard is maximum kwijt na matige topper tegen Racing Genk

Na een zeer teleurstellende topper hebben Standard en Racing Genk de punten gedeeld. Beide ploegen waren volledig onmondig voor doel en konden op geen enkel moment overtuigen vandaag. De Rouches moeten zo Charleroi voorlopig lossen aan de kop van de Jupiler Pro League.

Standard nam tot nu toe een foutloze start in de Jupiler Pro League. Deze namiddag speelden de Rouches hun eerste echte topper van het seizoen, thuis tegen Racing Genk. Bij de ploeg van Hannes Wolf was het competitiebegin eerder wisselvallig te noemen: met de hakken over de sloot won het bij Zulte Waregem en vervolgens ontsnapte het aan de nederlaag tegen promovendus OHL. De Duitse coach deed het vandaag alvast met twee spitsen, bij de thuisploeg ontbrak kapitein Bastien met een blessure.
Veel goede intenties maar weinig efficiëntie bij beide ploegen
De thuisploeg nam de beste start met een vroege kans voor Avenatti, zijn kopbal vloog niet zo ver voorlangs. Een paar minuten later had ook Racing Genk zijn eerste kans te pakken, deze keer was het Bongonda die aan de rand van de zestien meter uithaalde en een goede Bodart op zijn weg vond. Op het kwartier was ook de volgende grote kans voor de bezoekers, Dessers vond na een prima aanval nog de thuisdoelman op zijn weg. Op het halfuur kwam ook Standard er nog eens uit via Avenatti, die kon zijn schot onvoldoende kadreren en zo bleef Vukovic voorlopig werkloos. Beide ploegen gingen ook in het slotkwartier nog op zoek naar het openingsdoelpunt maar bleven onzorgvuldig in de zone van de waarheid. Zo stond het halfweg nog 0-0.

Avenatti kreeg een paar kansen maar was ongelukkig in de afwerking.
Spelniveau gaat van kwaad naar erger
Ook na de rust bleef Bodart de beste man op het veld, deze keer redde hij prima op een schot van Onuachu. Kansen waren ook in de tweede helft eerder schaars, we zagen enorm veel afval in het spel bij beide ploegen.  Het was wachten tot tien minuten van het einde voor we nog eens een 'kans' zagen, Oulare kopte na een prima voorzet hoog over. Bij Racing Genk kon een onzichtbare Dessers wederom niet overtuigen, in de slotminuten mocht de jonge Oyen het nog proberen. De bezoekers mochten het in de slotfase nog met een man meer proberen nadat Amallah een domme tweede gele kaart pakte. Uiteindelijk bleef het 0-0, een billijk resultaat na een zeer povere vertoning.
Bijzonderheid:
Amallah (Standard) pakt een tweede gele kaart (90')

LEES OOK: Van wereldkampioen tot WK-drama: Genk-fan Brecel stort in

Wie verdiende de zege?

Meest recent

Genk houdt net koppositie vast, averij voor Standard

De Europe Play-Off blijft razend spannend. Leider Genk liet dinsdag immers opnieuw punten liggen en ...

21
21
'Lazio pleziert Sarri met komst Rode Duivel'

Enkele jaren geleden stond Maurizio Sarri nog te boek als één van de beste coaches van ...

0
0
'Anderlecht moet vrezen: droomtransfer gekaapt'

Ondanks dat er de komende weken nog heel veel op het spel staat voor Anderlecht en de zoektocht naar ...

28
28
"Club Brugge? Interesseert me op dit moment niet"

Voor Club Brugge zijn het ontgoochelende dagen geweest. Het zag de titel mogelijk definitief ...

53
53
De Mil komt met update over verguisde Kanga

AA Gent kon in deze play-offs nog niet winnen, met tot dusver een schamele twee op negen tegen KV ...

44
44
Vanderbiest verklapt aanpak: "Als je dat doet tegen Club..."

KV Mechelen pakte voorlopig één punt in de Play-Offs. Tegen Union SG en RSC Anderlecht ...

50
50
Verhuurde JPL-spelers: KV Mechelen-speler maakt wéér indruk

In de Jupiler Pro League hebben weer heel wat spelers de competitie tijdelijk verlaten voor een ...

48
48
Club Brugge gaat ver met waanzinnige eis rond Tresoldi

Club Brugge voelt dat er iets beweegt rond Nicolò Tresoldi, en dat vertaalt zich meteen in ...

318
318
Anderlecht loopt stevige transferkater op

RSC Anderlecht wordt stilaan aan de nodige spelers gelinkt. Dat is uiteraard logisch, aangezien de ...

75
75
Charaï zwaar onder de indruk van topper KRC Genk

Bij KRC Genk hebben ze héél wat leuke voetballers rondlopen. Een aantal van hen gaan ...

41
41
Taravel maakt keuze: vervanger voor Hazard

Bij RSC Anderlecht staan ze voor een keuze. Thorgan Hazard zal wellicht niet én tegen STVV ...

163
163
'Drukke zomer Anderlecht: eerste toptarget lekt uit'

Ongeacht de verdere afloop van dit seizoen gaat RSC Anderlecht nadien alweer een drukke zomer ...

204
204
Club onder druk: BV komt met onheilspellend bericht

Club Brugge incasseerde afgelopen weekend een mokerslag van jewelste. Tegen rivaal Union ging het ...

253
253
'Overmars houdt adem in: goudhaantjes weg bij Antwerp?'

De nul is van het bord. Na de nederlagen tegen Genk en Charleroi knoopte Antwerp tegen OHL eindelijk ...

123
123
Leko hakt knopen door: duo buitenspel bij Club Brugge

Club Brugge hoopt de nederlaag tegen Union woensdag in eigen huis meteen weer door te spoelen tegen ...

184
184
'Anderlecht kan cashen: Goto richting topcompetitie'

Adriano Bertaccini en Mihajlo Cvetkovic vonden de voorbije weken hun neus voor doelpunten terug, ...

410
410
'AA Gent strijdt met JPL-subtoppers om goalgetter'

Met een magere twee op negen heeft AA Gent zijn start in de play-offs opnieuw gemist. Daar ...

95
95
'Leko grijpt in: drie slachtoffers bij Club Brugge'

De nederlaag tegen Union zindert nog na bij Club Brugge, dat evenwel weinig tijd heeft om stil te ...

579
579
'Anderlecht dumpt flops: Taravel op vingers getikt'

Dankzij een gevleide zes op zes ligt de derde plaats plots opnieuw binnen handbereik voor RSC ...

336
336
Amateurvoetbal op stelten: Antwerp-pion zaait titelchaos

Met nog één speeldag voor de boeg blijft het razend spannend in verschillende ...

145
145
KAA Gent en De Mil slikken opdoffer voor Union

KAA Gent neemt het komende speeldag van de Play-Offs op tegen leider Union SG. De Buffalo’s ...

155
155
‘Ophef in Nederland: bliksemvertrek Sterling bij Feyenoord’

Raheem Sterling werd met toeters en bellen binnengehaald bij Feyenoord. De Engelse international ...

80
80
Heftig nieuws: speler Deense topclub in coma na steekpartij

Heftig nieuws uit Denemarken: 19-jarige middenvelder Alamara Djabi werd even in een kunstmatige coma ...

0
0
Cornelis verrast over toekomst: snel weer in België?

Hans Cornelis werd ontslagen bij Sporting Charleroi. De hoofdtrainer blijft echter niet bij de ...

110
110
‘Belgische clubs strijden om Europese sensatie’

De zomermercato komt stilletjes dichterbij en de clubs kijken achter de schermen al vooruit. ...

121
121

Meer sportnieuws