Standard is maximum kwijt na matige topper tegen Racing Genk

door
Standard is maximum kwijt na matige topper tegen Racing Genk

Na een zeer teleurstellende topper hebben Standard en Racing Genk de punten gedeeld. Beide ploegen waren volledig onmondig voor doel en konden op geen enkel moment overtuigen vandaag. De Rouches moeten zo Charleroi voorlopig lossen aan de kop van de Jupiler Pro League.

Standard nam tot nu toe een foutloze start in de Jupiler Pro League. Deze namiddag speelden de Rouches hun eerste echte topper van het seizoen, thuis tegen Racing Genk. Bij de ploeg van Hannes Wolf was het competitiebegin eerder wisselvallig te noemen: met de hakken over de sloot won het bij Zulte Waregem en vervolgens ontsnapte het aan de nederlaag tegen promovendus OHL. De Duitse coach deed het vandaag alvast met twee spitsen, bij de thuisploeg ontbrak kapitein Bastien met een blessure.
Veel goede intenties maar weinig efficiëntie bij beide ploegen
De thuisploeg nam de beste start met een vroege kans voor Avenatti, zijn kopbal vloog niet zo ver voorlangs. Een paar minuten later had ook Racing Genk zijn eerste kans te pakken, deze keer was het Bongonda die aan de rand van de zestien meter uithaalde en een goede Bodart op zijn weg vond. Op het kwartier was ook de volgende grote kans voor de bezoekers, Dessers vond na een prima aanval nog de thuisdoelman op zijn weg. Op het halfuur kwam ook Standard er nog eens uit via Avenatti, die kon zijn schot onvoldoende kadreren en zo bleef Vukovic voorlopig werkloos. Beide ploegen gingen ook in het slotkwartier nog op zoek naar het openingsdoelpunt maar bleven onzorgvuldig in de zone van de waarheid. Zo stond het halfweg nog 0-0.

Avenatti kreeg een paar kansen maar was ongelukkig in de afwerking.
Spelniveau gaat van kwaad naar erger
Ook na de rust bleef Bodart de beste man op het veld, deze keer redde hij prima op een schot van Onuachu. Kansen waren ook in de tweede helft eerder schaars, we zagen enorm veel afval in het spel bij beide ploegen.  Het was wachten tot tien minuten van het einde voor we nog eens een 'kans' zagen, Oulare kopte na een prima voorzet hoog over. Bij Racing Genk kon een onzichtbare Dessers wederom niet overtuigen, in de slotminuten mocht de jonge Oyen het nog proberen. De bezoekers mochten het in de slotfase nog met een man meer proberen nadat Amallah een domme tweede gele kaart pakte. Uiteindelijk bleef het 0-0, een billijk resultaat na een zeer povere vertoning.
Bijzonderheid:
Amallah (Standard) pakt een tweede gele kaart (90')

LEES OOK: Play-Offs helemaal los: dé blikvangers van speeldag 2

Wie verdiende de zege?

Meest recent

'AA Gent troeft clubs in binnen- en buitenland af'

Bij AA Gent doen ze er in de Champions' Play-Off alles aan om een Europees ticket uit de brand te ...

0
0
Ruben Van Gucht in huis? Deze bom centen kost het u

De DJ-carrière van Ruben Van Gucht komt stevig van de grond en nu zijn ook opvallende cijfers ...

8
8
Garcia krijgt zeer verrassend staflid aangeraden voor WK

De Rode Duivels hopen deze zomer op het WK zo ver mogelijk te raken. De groepsfase overleven tegen ...

11
11
Enorme opsteker voor Duivels: sleutelpion weer op topniveau

De Rode Duivels vertoefden een tweetal weken geleden in de Verenigde Staten voor een stage en twee ...

17
17
'Real legt megabod neer bij Bayern na glansrol in Bernabeu'

Bayern München heeft deze week een grote stap gezet richting de halve finale van de Champions ...

57
57
'Hoefkens en co doen enorme bom ontploffen in Nederland'

Antwerp zal het vrijdagavond in Charleroi opnieuw moeten stellen zonder Gyrano Kerk, die aan de kant ...

87
87
Zo greep Colpaert in na ongelooflijke misser Essevee

Er staan dit weekend ook in de Relegation Play-Off weer enkele belangrijke wedstrijden voor de deur. ...

53
53
'Anderlecht hakt knoop door: volgende optie gelicht'

Anderlecht moet zich dit weekend tegen AA Gent zien te herpakken als het niet verder teruggeslagen ...

212
212
Bayern‑top verrast Kompany met genadeloze wending

Bayern won in Bernabéu, maar intern bleef het daar niet bij. Terwijl Vincent Kompany sportief ...

131
131
Mignolet vreest einde: zware klap komt hard aan

Club Brugge moest donderdag een enorme opdoffer slikken. Het moest melden dat Simon Mignolet opnieuw ...

178
178
'Leegloop bij Standard: nog 6 vertrekkers in de maak?'

Standard begon vorig weekend uitstekend aan de Europe Play-Off met een zege in Leuven en kan met ...

122
122
‘Anderlecht verrast: oude bekende duikt plots op’

Anderlecht wacht nog steeds op zijn nieuwe sportief directeur, maar ondertussen moet er ook al ...

130
130
'Titularis Anderlecht zakt door ijs: einde verhaal in zicht'

RSC Anderlecht staat komende zondag onder enorme druk, voor de komst van AA Gent kan Paars-Wit zich ...

182
182
'Transferbom Neymar Jr.: eerste contacten lopen'

Of hij alsnog met Brazilië naar het WK zal trekken, moet in de komende weken blijken. Maar ook ...

50
50
'Wending Jackers: transfer naar Club-concurrent dreigt'

Het noodlot heeft opnieuw toegeslagen bij Simon Mignolet. Een week nadat hij zijn ...

894
894
UEL/UECL: Wisselend succes Belgen, Nederlands drama en gruwelijke owngoal

De heenmatchen in de kwartfinales van de Conference en Europa League zitten erop. Voor de Belgen die ...

71
71
Oosting vloekt: Antwerp ziet revelatie wegvallen

Antwerp FC is aan de Europe Play-Offs begonnen met een thuisnederlaag tegen KRC Genk. Om alsnog kans ...

87
87
'Anderlecht overtuigd; eerste zomertansfer in aantocht'

RSC Anderlecht kan best niet te lang meer wachten in zijn zoektocht naar een nieuwe sportief ...

371
371
'Club Brugge-fase' zindert na: Barça legt klacht neer

FC Barcelona heeft donderdag een officiële klacht neergelegd bij de Europese voetbalbond UEFA. ...

94
94
"Onnozele Hollander" - Van Bommel doet Gheysens-boekje open

Ongeveer een tweetal jaren geleden raakte bekend dat Mark van Bommel zou afzwaaien als hoofdcoach ...

395
395
Club met neus op feiten gedrukt: "Mag nooit gebeuren"

Club Brugge is goed aan de Champions' Play-Offs begonnen en won maandagmiddag met 4-2 van rivaal RSC ...

396
396
Leegloop Liverpool: volgend boegbeeld verlaat Anfield

Liverpool FC kondigde tijdens de interland-break het nakende vertrek van Mohamed Salah. En donderdag ...

68
68
Club Brugge zit op grote berg cash: 106 miljoen voor drietal

Club Brugge wist de voorbije jaren heel wat jongens voor bakken geld te verkopen aan clubs uit de ...

203
203
Lukaku-exit in de maak: topclub aast op schoktransfer

Romelu Lukaku komt stilaan opnieuw op de transfermarkt terecht. Door de spanningen in Napels voelen ...

158
158
Straf! Belgische topscheidsrechter wordt VAR op WK

Na één speeldag in de Play-Offs, kwam de arbitrage in de Jupiler Pro League al meteen ...

94
94

Meer sportnieuws