Standard is maximum kwijt na matige topper tegen Racing Genk

door
Standard is maximum kwijt na matige topper tegen Racing Genk

Na een zeer teleurstellende topper hebben Standard en Racing Genk de punten gedeeld. Beide ploegen waren volledig onmondig voor doel en konden op geen enkel moment overtuigen vandaag. De Rouches moeten zo Charleroi voorlopig lossen aan de kop van de Jupiler Pro League.

Standard nam tot nu toe een foutloze start in de Jupiler Pro League. Deze namiddag speelden de Rouches hun eerste echte topper van het seizoen, thuis tegen Racing Genk. Bij de ploeg van Hannes Wolf was het competitiebegin eerder wisselvallig te noemen: met de hakken over de sloot won het bij Zulte Waregem en vervolgens ontsnapte het aan de nederlaag tegen promovendus OHL. De Duitse coach deed het vandaag alvast met twee spitsen, bij de thuisploeg ontbrak kapitein Bastien met een blessure.
Veel goede intenties maar weinig efficiëntie bij beide ploegen
De thuisploeg nam de beste start met een vroege kans voor Avenatti, zijn kopbal vloog niet zo ver voorlangs. Een paar minuten later had ook Racing Genk zijn eerste kans te pakken, deze keer was het Bongonda die aan de rand van de zestien meter uithaalde en een goede Bodart op zijn weg vond. Op het kwartier was ook de volgende grote kans voor de bezoekers, Dessers vond na een prima aanval nog de thuisdoelman op zijn weg. Op het halfuur kwam ook Standard er nog eens uit via Avenatti, die kon zijn schot onvoldoende kadreren en zo bleef Vukovic voorlopig werkloos. Beide ploegen gingen ook in het slotkwartier nog op zoek naar het openingsdoelpunt maar bleven onzorgvuldig in de zone van de waarheid. Zo stond het halfweg nog 0-0.

Avenatti kreeg een paar kansen maar was ongelukkig in de afwerking.
Spelniveau gaat van kwaad naar erger
Ook na de rust bleef Bodart de beste man op het veld, deze keer redde hij prima op een schot van Onuachu. Kansen waren ook in de tweede helft eerder schaars, we zagen enorm veel afval in het spel bij beide ploegen.  Het was wachten tot tien minuten van het einde voor we nog eens een 'kans' zagen, Oulare kopte na een prima voorzet hoog over. Bij Racing Genk kon een onzichtbare Dessers wederom niet overtuigen, in de slotminuten mocht de jonge Oyen het nog proberen. De bezoekers mochten het in de slotfase nog met een man meer proberen nadat Amallah een domme tweede gele kaart pakte. Uiteindelijk bleef het 0-0, een billijk resultaat na een zeer povere vertoning.
Bijzonderheid:
Amallah (Standard) pakt een tweede gele kaart (90')

LEES OOK: 'Chouchou' Daan Heymans verrast met pittige onthulling

Wie verdiende de zege?

Meest recent

UCL: Bayern nekt Real na ZINDERENDE clash, ook Arsenal door

Bayern München heeft zich geplaatst voor de halve finales van de Champions League na een ...

1
1
Roer compleet omgegooid bij Antwerp? "Moment is aangebroken"

Antwerp FC is uiterst tegenvallend aan de Europe Play-Offs begonnen. De Great Old ging in zijn ...

5
5
Vanaken onomwonden: "Wat Union meer heeft dan Club?"

De spanning in de Champions' Play-Offs neemt in de komende dagen gevoelig toe. Aanstaande zondag ...

54
54
Radja begrijpt niets van Anderlecht: "Alsof ze kampioen zijn"

RSC Anderlecht speelde afgelopen zondag wederom geen goede wedstrijd, maar boekte uiteindelijk wel ...

91
91
'Gevolgen na UCL-kater: toptransfer Barça in stroomversnelling'

FC Barcelona is er dan toch niet in geslaagd om een nieuwe remontada te bewerkstelligen en sneuvelde ...

54
54
Sensatie in München: Neuer gruwelijk in de fout, Bayern reageert meteen

Woensdagavond worden in de Champions League de laatste tickets voor de halve finales uitgedeeld. ...

28
28
Degradatie-climax: beslissing Play-Downs op speeldag 3?

Toen waren ze nog met twee. Afgelopen weekend wisten ook Zulte Waregem en Cercle Brugge zich te ...

197
197
Eerste clash Union-Club Brugge: titelfavoriet aangeduid

Komend weekend is het zover, dan staat de eerste grote titelclash in de Champions' Play-Offs op het ...

343
343
Club Brugge staat perplex: Onyedika‑deal hakt er hard in

Club Brugge wil Raphael Onyedika langer vastleggen, maar dat dossier ligt minder rustig dan het op ...

551
551
'Anderlecht bidt: op deze voorwaarde miljoenen voor Vazquez'

Anderlecht heeft in de zomer heel wat werk voor de boeg om de ploeg te versterken. Daarvoor zullen ...

289
289
Beloftenquota blijft beroeren: advocaat wijst op bizar gevolg

Er was de voorbije maanden heel wat te doen over de nakende competitiehervorming in de Jupiler Pro ...

95
95
'Nieuwe domper dreigt voor STVV'

STVV begon aan de Champions' Play-Off als een outsider voor de titel, want het had slechts een ...

105
105
'Anderlecht schrikt: prijskaartje Lukaku bekend'

Het lijkt er stilaan op dat Romelu Lukaku en Napoli helemaal met elkaar op ramkoers liggen. De ...

393
393
Titelkoorts bij Club: Leko benoemt waar de sleutel ligt

Club Brugge heeft de komende weken nog maar één doel: Union nog van de koppositie ...

158
158
'Anderlecht baalt en loopt nog miljoenen mis'

Voor Anderlecht beloven het zeer drukke maanden te worden. De club is nog steeds op zoek naar een ...

247
247
Braziliaanse legende doet straffe uitspraak over Preud'homme

Op zijn 67ste is Michel Preud'homme intussen al enkele jaren uit de voetbalwereld verdwenen, na een ...

105
105
Club Brugge met straf nieuws: "Alle records verbroken"

Club Brugge hoopt binnen een zestal weken een enorm feest te bouwen. Ze hopen dit de landstitel te ...

268
268
Red Flames balen: "Toch mogen we het zo niet bekijken"

De Red Flames speelden 1-1 gelijk in en tegen Schotland. Dat is een goed resultaat, maar de ...

22
22
'Club Brugge incasseert domper: sterkhouder heeft transfer beet'

Club Brugge zal komende zomer héél wat sterkhouders de club zien verlaten. De ...

461
461
Lukaku niet mee naar het WK? Leekens oordeelt

Rudi Garcia zit toch met de handen in het haar. Loïs Openda speelt bijna niet meer bij Juventus ...

195
195
Kompany vol lof: "Kan één van de besten ter wereld worden"

Gaat Vincent Kompany met Bayern München vanavond Real Madrid uitschakelen? Bayern begint alvast ...

68
68
'Anderlecht baalt enorm: Verschaeren weigerde miljoenensom'

Yari Verschaeren is uitstekend begonnen aan de Play-Offs. Als invaller was hij goed voor een assist ...

570
570
Barça schopt wild om zich heen na CL-eliminatie

Voor FC Barcelona zijn de kwartfinales dinsdagavond het eindstation geworden in de Champions League. ...

112
112
'Vete rond Mokio: nieuw contract slaat diepe wonden'

Een weekje geleden kon Ajax een grote opsteker melden. Het slaagde er immers in om Jorthy Mokio een ...

117
117
Kompany doet beklag: "Ik vind dat streng"

Om 21u gaat Vincent Kompany met Bayern München op zoek naar een ticket voor de halve finale van ...

66
66

Meer sportnieuws