Twee vraagtekens bij eerste basisploeg Kompany

945 stemmen
Twee vraagtekens bij eerste basisploeg Kompany

Zondagavond is het zover, dan maakt Vincent Kompany zijn officiële wedstrijddebuut als hoofdtrainer van RSC Anderlecht. In de thuiswedstrijd tegen Moeskroen moet zijn ploeg alvast in staat zijn om meteen de volle buit te pakken. Toch wordt het uitkijken naar hoe de nieuwe T1 zijn mannetjes zal posteren.


In de defensie worden geen al te grote veranderingen verwacht. Bogdan Mykhaylichenko debuteerde veelbelovend tegen STVV en blijft normaal gezien de voorkeur genieten op Kilian Sardella. Aan de overzijde is Michael Murillo een zekerheid, ook aan het centrale duo Luckassen-Cobbaut wordt allicht niet gesleuteld.

Op het middenveld is er wel een vraagteken. Zo wordt het uitkijken of Adrien Trebel zijn basisplaats mag behouden, zijn prestatie van vorige week rechtvaardigde dat in ieder geval. Wie weet moet Peter Zulj wel plaats maken voor Albert Sambi Lokonga of Marco Kana. Als spelmaker mag Michel Vlap normaal blijven staan, gezien Yari Verschaeren naar zijn beste vorm op zoek blijft.

Als diepste man krijgt Landry Dimata naar alle waarschijnlijkheid het vertrouwen na zijn doelpunt van vorige week, ook Jérémy Doku is een certitude. Enkel het laatste plekje in de aanvalslinie is nog een vraagteken. Blijft Anouar Ait-El Hadj staan? Keert Francis Amuzu terug in de basisploeg? Of mag Percy Tau zich een eerste keer vanaf de aftrap tonen?

De mogelijke basisploeg:
Van Crombrugge; Murillo, Luckassen, Cobbaut, Mykhaylichenko; Trebel, Zulj, Vlap; Amuzu, Dimata, Doku

LEES OOK: Jamal Musiala openhartig: zo denkt hij écht over Kompany

Denkt u dat Kompany meteen de volle buit zal pakken?

Meest recent

KRC Genk maakt zich geen zorgen: twee toppers in de maak

Bij KRC Genk staat er heel veel druk op de ketel. De Limburgers moeten een Europees ticket ...

25
25
Boskamp vreest rampscenario voor Anderlecht

RSC Anderlecht verloor alweer een finale en dat doet altijd pijn. Al zou een bekerzege niet meteen ...

48
48
Titeldrama bij Celtic-Hearts, OHL Women kampioen

In Schotland stond er een historisch titelduel op het programma tussen Celtic en Hearts. In ...

26
26
Vandenbempt ziet één megaprobleem bij Rode Duivels

De Rode Duivels maken zich stilaan klaar voor het WK. Rudi Garcia maakte zijn 26-koppige WK-selectie ...

78
78
STVV wacht af: Vrancken maakt keuze snel bekend

STVV is zeker van de derde plaats in de Jupiler Pro League en na de bekerwinst van Union SG ook al ...

123
123
De Mil geeft toekomstplannen van AA Gent prijs

Bij AA Gent staan ze voor een belangrijke match op het veld van STVV. Daar moeten ze eigenlijk ...

77
77
OFFICIEEL: FC Barcelona kondigt vertrek Lewandowski aan

FC Barcelona heeft de titel binnen en kan rustig het seizoen afronden. De Spaanse topclub maakte ...

96
96
'Standard en Club Brugge starten transfergesprekken op'

Standard strijdt nog volop voor de eindzege in de Europe Play-Offs, maar is ondertussen ook al in de ...

251
251
Albert overschouwt WK-selectie: één grote afwezige

Sinds vrijdag is bekend welke 26 Rode Duivels komende zomer aangemoedigd zullen worden op het WK ...

170
170
Jamal Musiala openhartig: zo denkt hij écht over Kompany

De Champions League winnen bleek uiteindelijk te hoog gegrepen, toch is Vincent Kompany bezig aan ...

139
139
Jan Boskamp haalt vernietigend uit naar Marc Coucke

Jan Boskamp kunnen we best beschrijven als een waar boegbeeld van Anderlecht. De flegmatieke ...

183
183
Coosemans-rel krijgt vervolg: bondsparket doet uitspraak

Colin Coosemans raakte de voorbije dagen in het oog van de storm met zijn bedenkelijke gedrag tegen ...

304
304
'Crisisberaad bij Antwerp: bliksemontslag Oosting op tafel'

Antwerp FC is het spoor volledig bijster in de Europe Play-Offs. Die dramatische prestaties hebben ...

216
216
Deschacht vindt opnieuw de liefde: “Klaar voor volgende stap”

Het hart van Olivier Deschacht bloedde eerder deze week nog hevig bij de verloren bekerfinale van ...

57
57
TRANSFERUURTJE: 'Recordtransfer Tzolis, nieuwe coach Real'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

162
162
‘Bart Verhaeghe zet Club Brugge zwaar onder druk’

De titeldruk begint te stijgen. Zondag kijken Club Brugge en Union SG elkaar in de ogen in een ...

454
454
Spelersgroep Antwerp velt duidelijk oordeel over Oosting

Royal Antwerp FC kent een desastreus seizoen. In de Europe Play-Offs verloor het de afgelopen weken ...

234
234
Guardiola verbaast iedereen met toekomstplannen

Manchester City kan tegen Chelsea weer een prijs pakken. Pep Guardiola kan zijn twintigste trofee ...

97
97
Rampscenario voor Simon Mignolet bij Club Brugge?

Simon Mignolet stopt aan het einde van het seizoen met profvoetbal. De doelman van Club Brugge hoopt ...

469
469
Hommeles bij Antwerp: Daam Foulon haalt hard uit

Royal Antwerp FC zit in zak en as. The Great Old verloor in de Europe Play-Offs van Oud-Heverlee ...

295
295
Godts reageert na WK-mokerslag: boodschap voor Garcia

Bondscoach Rudi Garcia heeft de WK-selectie bekendgemaakt. In de 26-koppige selectie van de Rode ...

265
265
'Zulte Waregem zet zinnen op nieuwe middenvelder'

Zulte Waregem is achter de schermen voluit bezig met het samenstellen van de kern van komend ...

105
105
Pech voor Anderlecht: Brusselaars grijpen naast target

Anderlecht gaat een drukke transferzomer tegemoet. Paars-Wit moet één speler alvast ...

189
189
"Als het kot brandt bij RSCA…": Vanderbiest scherp

RSC Anderlecht en KV Mechelen spelen zondag een zeer belangrijk duel. De Maneblussers tellen twee ...

362
362
'Transferbom bij Club: miljoenen voor nieuwe killer'

Club Brugge richt zijn vizier op een jonge doelpuntenmachine. Een zestienjarige die in Hongarije ...

196
196

Meer sportnieuws