Lukaku gebroken man: "Dit zal lang blijven hangen"

door
Lukaku gebroken man:

Romelu Lukaku heeft een uitstekend eerste seizoen bij Internazionale achter de rug, uiteindelijk tikte hij zelfs af op 34 doelpunten. Maar de kers op de taart kwam er niet. Vrijdagavond volgde immers een grote teleurstelling met een nederlaag in de finale van de Europa League tegen Sevilla FC.


De Rode Duivel was nochtans goed aan de partij begonnen en zette zijn ploeg van op de stip op voorsprong na een strafschop die hij zelf versierde. Diep in de tweede helft devieerde hij de winnende treffer van Sevilla echter in eigen doel. Inmiddels bevestigde de UEFA ook dat het wel degelijk om een owngoal van Lukaku ging. En die fase hakte er diep in bij de spits. Hij was achteraf zelfs zo gebroken dat hij paste voor de uitreiking van de zilveren medailles.

De ambitieuze topspits blijft immers wachten op zijn eerste trofee sinds 2012. En volgens analist Gilles De Bilde zal het allicht nog een tijdje duren alvorens hij zich over deze teleurstelling kan zetten. "Dit zal lang in de kleren blijven hangen. Zeker als je weet dat dit de laatste wedstrijd van het seizoen was voor Inter. Met dit rotgevoel moet hij de vakantie in. Hij zal een tijdje nodig hebben om hiervan te bekomen, want binnen een aantal weken zal hij helemaal fit moeten zijn voor de Nations League en ik kan me voorstellen dat bondscoach Martínez op hem zal rekenen", klonk het bij Het Laatste Nieuws.

LEES OOK: 'Lukaku-borm barst: Napoli grijpt keihard in'

Welke Rode Duivel vond u het voorbije seizoen het meest indrukwekkend?

Meest recent

'Lukaku-borm barst: Napoli grijpt keihard in'

Romelu Lukaku lijkt zich deze interlandperiode in nesten gewerkt te hebben. De topschutter aller ...

43
43
'Club Brugge-sensatie moet kruis maken over WK'

Club Brugge lijkt in de zomer weer stevig langs de kassa te zullen passeren. Het zag de voorbije ...

87
87
Noa Lang zorgt voor groot mysterie met korte boodschap

Noa Lang lijkt opnieuw klaar om naast het veld van zich te laten horen. De aanvaller, die momenteel ...

17
17
Zeer verrassend centraal duo bij Rode Duivels?

De Rode Duivels zijn woensdag aangekomen in de Verenigde Staten voor hun laatste oefenstage voor het ...

74
74
'Rangers hakt transferknoop door over Belgische sensatie'

In Schotland blijft de titelstrijd razend spannend. Hearts prijkt nog steeds verrassend aan de ...

40
40
'Anderlecht waagt nieuwe poging bij oud target'

Er is nog altijd grote onzekerheid over welke richting Anderlecht uit zal gaan, want de zoektocht ...

113
113
'Lukaku gooit olie op vuur bij Napoli'

De Rode Duivels vertoeven momenteel in de Verenigde Staten voor twee oefenwedstrijden tegen het ...

114
114
Mannaert komt met Duivels plan dat alles kan veranderen

De Rode Duivels willen komende zomer zo ver mogelijk raken op het WK, maar heel erg hoog zijn de ...

159
159
TRANSFERUURTJE: 'Club shopt in 1B, Arsenal haalt zwaar uit'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

132
132
Jonge Duivel geeft WK niet op: “Het kan snel gaan”

Bondscoach Rudi Garcia is momenteel in de Verenigde Staten op stage met de Rode Duivels. Het is een ...

61
61
Grote vrees WK 2026: cijfers spreken ‘grote drie’ tegen

De Rode Duivels werken een stage af in de Verenigde Staten, maar bondscoach Rudi Garcia zit nu al ...

80
80
‘Rode Duivels landen in VS: één pion haakt af op training'

De Rode Duivels werken een stage af in de Verenigde Staten. Er staan oefenwedstrijden tegen ...

217
217
Terugkeer Rode Duivel dichterbij? Anderlecht droomt

De Rode Duivels zijn deze week naar de Verenigde Staten vertrokken voor hun laatste bijeenkomst voor ...

325
325
BIZAR: KV Mechelen zet opvallende constructie op

KV Mechelen beleeft een sportief topseizoen en wist zich in de allerlaatste editie eindelijk voor de ...

160
160
Dreigt WK-drama voor Lukaku? Mannaert spreekt

De Rode Duivels zijn woensdag aangekomen in de Verenigde Staten, waar ze in de komende week twee ...

92
92
Van Gucht verrast met opvallende naam als peter

Ruben Van Gucht heeft voor een opvallend moment gezorgd tijdens een uitzending van Wielerclub ...

37
37
'Strijd om Tresoldi barst los: 2 clubs schieten in actie'

Club Brugge heeft na de interlandbreak maar één doel: in de play-offs zijn 20ste ...

441
441
Marokko schakelt meteen: Bounida staat voor debuut

Het werd deze week duidelijk dat de Rode Duivels in de toekomst opnieuw niet moeten rekenen op een ...

67
67
'Anderlecht schrapt volgende bekende naam als TD'

Bij Anderlecht is de zoektocht naar een sportief directeur nog altijd volop aan de gang. Paars-Wit ...

175
175
Club-fan Julie Vanloo in ongemakkelijke situatie

Wat begon als een luchtig gesprek, kreeg gisterenavond plots een heel intieme wending voor Julie ...

514
514
‘Bom onder Rode Duivels: publiekslieveling botst met Garcia’

Rudi Garcia heeft met zijn eerste selectie bij de Rode Duivels meteen een gevoelig dossier ...

333
333
'Europa verliest volgende ster: verrassende club Casemiro'

Het Europees voetbal zal na het seizoen afscheid nemen van enkele grote namen. Antoine Griezmann ...

116
116
Met extra boost naar VS: Doku kondigt heuglijk nieuws aan

De Rode Duivels hebben woensdag de vlucht genomen richting Atlanta, waar ze de komende dagen een ...

103
103
Fans in de wolken: grote Play-Off-joker voor Antwerp

Antwerp FC heeft woensdag extra vertrouwen getankt met oog op de Europe Play-Offs. In een oefenmatch ...

299
299
Bizar 'Elftal van Seizoen': zeven Club-spelers, géén Union

De reguliere competitie van de Jupiler Pro League zit er op. Om de protagonisten van de voorbije 30 ...

438
438

Meer sportnieuws