'Barça duidt potentiële opvolger voor Messi al aan'

door
'Barça duidt potentiële opvolger voor Messi al aan'

FC Barcelona wil er alles aan doen om Lionel Messi, die zou twijfelen aan zijn toekomst bij de club, op Camp Nou. Maar men wil ook voorbereid zijn op een doemscenario waarbij de superster toch vertrekt De Catalanen zouden zelfs al een opvolger hebben aangewezen: landgenoot Paulo Dybala van Juventus.


De 26-jarige smaakmaker is al gelinkt aan een vertrek bij Juventus. Dybala weigert zijn contract te verlengen in Turijn, mede omdat hij zijn salaris zou willen verdriedubbelen. Door het grote gat tussen vraag en aanbod zijn verschillende clubs in de running. Real Madrid werd eerder al aangehaald, maar ook Barcelona zou zijn situatie dus volgen.

Tuttosport schrijft dat Dybala het gat wat Messi potentieel achter zich zou laten voor een groot deel kan inullen. De sterspeler van Barcelona heeft een aflopend contract en liet coach Ronald Koeman al weten dat hij niet staat te springen om een langer verblijf in Catalonië. Internazionale is naar verluidt kandidaat om hem in te lijven, al zou ook Paris Saint-Germain al geïnformeerd hebben.

Barcelona denkt dat Dybala voor de komende jaren een kwaliteitsimpuls zou zijn. Wel moet er eerst verkocht worden, al dan niet Messi, om zijn komst überhaupt mogelijk te maken. Juventus wil voor zijn smaakmaker, die werd verkozen tot één van de MVP's van het voorbije seizoen in de Serie A, sowieso een smak geld vangen. Mogelijk kan Antoine Griezmann de prijs drukken. De Fransman kon tot dusver niet overtuigen bij Barça, maar zou volgens eerdere geruchten wel in beeld zijn bij de Oude Dame.

LEES OOK: 'Malinovskyi plots in de running voor droomtransfer'

Dybala is op termijn een ideale vervanger voor Messi ...

Meest recent

AA Gent-fans spuwen duo uit: "Hij is een ramp!"

Rik De Mil heeft zijn debuut als coach van AA Gent gemist. Met de nieuwe trainer aan de zijlijn ...

24
24
'Hasi geeft doodsteek: miljoenenaankoop Anderlecht moet weg'

RSC Anderlecht wil tijdens de wintermercato zijn salarismassa verder afbouwen, maar mikt zelf ook op ...

118
118
Antwerp in remonte-modus: De Mil kent horrordebuut

Wat een eerste (echte) werkdag moest worden vol nieuwe hoop, draaide uit op een koude douche voor ...

84
84
Dender-Club Brugge: Leko verrast met basisopstelling

Club Brugge gaat zondagnamiddag op bezoek bij FCV Dender, een wedstrijd waar behoorlijk wat druk op ...

278
278
Woede Anderlecht terecht? Boeckx helder over penaltyfase

RSC Anderlecht wist zich zaterdagavond op gepaste wijze te herpakken na de pandoering op Westerlo en ...

125
125
'Supertransfer Sadiki: nieuwe gegadigden onthuld'

De Jupiler Pro League zag afgelopen zomer weer verschillende smaakmakers vertrekken en een aantal ...

43
43
Ontslag Fink hangt in de lucht: Boskamp velt verdict

In de Jupiler Pro League krijgt KRC Genk zondagavond het bezoek van KVC Westerlo. Een wedstrijd waar ...

447
447
Gouden Schoen 2025: nieuwe topkandidaat staat plots op

Het einde van het kalenderjaar nadert en dus wordt weldra de tweede stemronde van de Gouden Schoen ...

503
503
Kandidatuur bij Garcia: Duivels met verrassing naar WK?

Nu de loting voor de groepsfase vastligt en de logistieke puzzel bijna gelegd is, kan bondscoach ...

109
109
'Alarm bij Club Brugge: transfer Tzolis terug op tafel'

Club Brugge maakt zich momenteel op voor een stevig einde van 2025, ondertussen is de sportieve ...

183
183
Eerste basiself De Mil bekend, Oosting houdt vertrouwen

Na alle commotie van de voorbije dagen, maakt Rik De Mil zondag zijn debuut als hoofdcoach van AA ...

41
41
Crisis bij Cercle: "Of we nog achter de coach staan?"

Cercle Brugge raakt voorlopig niet weg uit de hoek waar de klappen vallen. De Vereniging verloor ...

314
314
TRANSFERUURTJE: 'Engelse miljoenen voor Club, Kompany verwend'

De winterse transferperiode nadert met rasse schreden. Heel wat ploegen zijn dan ook druk in de weer ...

201
201
Zorgt Hazard voor absolute knaltransfer Anderlecht?

RSC Anderlecht staat tweede in de Jupiler Pro League. Na de klap tegen Westerlo wonnen de ...

325
325
‘Jackpot: Cercle-goudhaantje verlaat zinkend schip’

Cercle Brugge zit dit seizoen weer in de hoek waar de klappen vallen. Na het verlies tegen KV ...

327
327
Twee verrassende Anderlecht-uitblinkers peuzelen STVV op

RSC Anderlecht ging vorige speeldag met 4-0 onderuit tegen Westerlo, maar de manschappen van Besnik ...

205
205
Bastien doet verhaal na beroerte: “Het scheelde weinig”

Samuel Bastien speelde in het verleden bij RSC Anderlecht en Standard Luik. Vincent Kompany haalde ...

29
29
‘Nieuw trainersontslag in JPL kwestie van tijd'

De trainerscarrousel in de Jupiler Pro League draait dit seizoen op volle toeren. Bij Club Brugge ...

393
393
Anderlecht krijgt boost: Bertaccini sprakeloos na STVV

Adriano Bertaccini maakte de overstap van Sint-Truiden VV naar RSC Anderlecht en bij Paars-Wit is de ...

421
421
Rudi Garcia vergeet uitblinker "Of ik nog droom van het WK?"

Bij de Rode Duivels is er géén weelde in de aanval. Achter Romelu Lukaku gaapt er een ...

81
81
Hans Vanaken ontroert fans diep met emotionele beelden

Het zijn niet de meest fijne weken geweest voor de trouwe blauw-zwarte fans. De club van Bart ...

235
235
‘Napoli shockeert: bizarre shortlist voor De Bruyne’

Napoli-sportdirecteur Giovanni Manna schuift een bizarre shortlist naar voren als opvolger van Kevin ...

53
53
Ruben Van Gucht in het nauw: Volgt dubbele mokerslag?

Er waait nog steeds een storm door het leven van Ruben Van Gucht. Het Sporza-gezicht verschijnt ...

104
104
Juiste keuze van Verhaeghe? "Club gaat JPL daarin domineren"

Club Brugge moet winnen op het veld van FCV Dender of de crisis is helemaal losgebarsten. Ivan Leko ...

388
388
Haalt De Mil vedette uit de vergeetput bij AA Gent?

Een nieuwe trainer biedt ook nieuwe kansen voor spelers die onder de vorige coach amper speelden. ...

859
859

Meer sportnieuws