'Barça duidt potentiële opvolger voor Messi al aan'

1007
'Barça duidt potentiële opvolger voor Messi al aan'

FC Barcelona wil er alles aan doen om Lionel Messi, die zou twijfelen aan zijn toekomst bij de club, op Camp Nou. Maar men wil ook voorbereid zijn op een doemscenario waarbij de superster toch vertrekt De Catalanen zouden zelfs al een opvolger hebben aangewezen: landgenoot Paulo Dybala van Juventus.


De 26-jarige smaakmaker is al gelinkt aan een vertrek bij Juventus. Dybala weigert zijn contract te verlengen in Turijn, mede omdat hij zijn salaris zou willen verdriedubbelen. Door het grote gat tussen vraag en aanbod zijn verschillende clubs in de running. Real Madrid werd eerder al aangehaald, maar ook Barcelona zou zijn situatie dus volgen.

Tuttosport schrijft dat Dybala het gat wat Messi potentieel achter zich zou laten voor een groot deel kan inullen. De sterspeler van Barcelona heeft een aflopend contract en liet coach Ronald Koeman al weten dat hij niet staat te springen om een langer verblijf in Catalonië. Internazionale is naar verluidt kandidaat om hem in te lijven, al zou ook Paris Saint-Germain al geïnformeerd hebben.

Barcelona denkt dat Dybala voor de komende jaren een kwaliteitsimpuls zou zijn. Wel moet er eerst verkocht worden, al dan niet Messi, om zijn komst überhaupt mogelijk te maken. Juventus wil voor zijn smaakmaker, die werd verkozen tot één van de MVP's van het voorbije seizoen in de Serie A, sowieso een smak geld vangen. Mogelijk kan Antoine Griezmann de prijs drukken. De Fransman kon tot dusver niet overtuigen bij Barça, maar zou volgens eerdere geruchten wel in beeld zijn bij de Oude Dame.

LEES OOK: 'Klopjacht op Tresoldi: 4 grootmachten drukken door'

Dybala is op termijn een ideale vervanger voor Messi ...

Meest recent

STVV droomt van stunt: "Het is mogelijk"

STVV pakte een punt tegen het Noorse SK Brann en heeft zo een zeer knappe zeven op negen in de ...

15
15
'Patro Eisden lonkt naar miljoenendeal'

Patro Eisden kan binnenkort een bijzonder mooie financiële zaak doen. De Limburgse club heeft ...

32
32
Bosz blikt nog eens terug: "Doet Club normaal nooit"

PSV miste veel te veel kansen tegen Club Brugge, dat wel redelijk efficiënt was. Peter Bosz ...

137
137
Sclessin brandt weer: Ayensa kruipt in ware heldenrol

Standard moest vanavond de crisis verjagen en heeft dat met verve gedaan. Vanaf minuut ...

29
29
'Galatasaray & co azen op parel van Union SG'

Een contract tot 2031, een groeiende marktwaarde en de belangstelling van enkele Turkse ...

33
33
'Tzolis moet opletten: Arsenal wil nieuwe ex-parel van Club'

Antonio Nusa staat opnieuw in de belangstelling van een Europese topclub. Arsenal heeft de Noorse ...

54
54
Sensatie in Limburg: Patro knipt BV-club de vleugels af

De kraker in de Challenger Pro League tussen Sporting Hasselt en Patro Eisden Maasmechelen heeft ...

66
66
Coosemans verrast: "Hij gaf een pakkende toespraak voor Salzburg"

Colin Coosemans moest een goede redding verrichten tegen RB Salzburg. De ervaren doelman van RSC ...

105
105
Bruno verklaart bankzitterstatuut van RSCA-speler

RSC Anderlecht speelde een goede partij tegen RB Salzburg en won overtuigend met 2-0. Coach Vitor ...

126
126
Van Gucht onthult wat Gert Verhulst écht van hem vindt

Ruben Van Gucht heeft er een bijzondere week opzitten. De presentator nam voor het eerst plaats aan ...

48
48
Duiventil Cercle Brugge: "Mijn verantwoordelijkheid"

Cercle Brugge heeft Pedro Caixinha officieel voorgesteld als nieuwe hoofdtrainer. De Portugese coach ...

56
56
Anderlecht krijgt twee opstekers voor clash met Club Brugge

RSC Anderlecht neemt het zondag in het Jan Breydelstadion op tegen Club Brugge. Weinigen geven de ...

296
296
'Forbs mag inpakken: Club Brugge heeft groot plan klaar'

Ivan Leko vroeg deze zomer om een extra rechter flankaanvaller, maar die kwam er nooit. Nu volgt ...

661
661
"Compleet gestoord"-Duchâtelet zorgt voor walging op TV

Een opvallend televisieoptreden van Roland Duchâtelet heeft voor heel wat ophef gezorgd. De ...

83
83
De Roeck voorgesteld bij STVV en geeft eerste doel prijs

STVV stelde namiddag Jonas De Roeck voor als opvolger van Frédéric De Meyer. De ...

25
25
Vertonghen loopt mee bij Beerschot: huwelijk in de maak?

Jan Vertonghen stopte als voetballer bij RSC Anderlecht. Nadien liep hij mee bij de Rode Duivels, ...

158
158
Standard onder zware druk: Euvrard verklaart Wilmots-verhaal

De crisis bij Standard blijft nazinderen. Na de tegenvallende resultaten en het gelijkspel tegen KV ...

82
82
Van Bommel speelt open kaart: vier Jonge Duivels op radar

Mark van Bommel maakte vrijdag zijn selectie voor het aankomende Nations League-tweeluik tegen ...

161
161
Thorup klopt op tafel in Genk: duo krijgt volle laag

Met een beschamend rapport van twee op 15 buitenshuis staat KRC Genk de immer lastige verplaatsing ...

190
190
Club Brugge rolt spierballen: vuurwerk op wintermercato

Ivan Leko wil niet te lang stilstaan bij de Champions League-triomf tegen PSV, want over een paar ...

360
360
De Winter stopt als Rode Duivel: échte reden bekend

Bij de bekendmaking van zijn selectie voor het aankomende tweeluik in de Nations League dropte Mark ...

676
676
Club Brugge slikt bittere pil: opdoffer uit ziekenboeg

De belangrijke affiches volgen mekaar snel op voor Club Brugge, dat een paar dagen na de zege tegen ...

252
252
Bruno blijft puzzelen: nieuw experiment in Brugge?

Of het advies van zijn bazen er iets mee te maken heeft valt sterk te betwijfelen, maar na een lange ...

203
203
Leko spreekt klare taal over leegloop bij Club Brugge

Met alweer een zege, dit keer op bezoek bij PSV, blijft Club Brugge hoge ogen gooien in de Champions ...

597
597
Antwerp incasseert mokerslag: twee sterkhouders out

Na de schamele vier op 24 lijken Marvin Compper zijn dagen op de Bosuil stilaan geteld. Thuis tegen ...

106
106

Meer sportnieuws