'Edmilson open voor terugkeer, Club heeft beste papieren'

door
'Edmilson open voor terugkeer, Club heeft beste papieren'

Club Brugge heeft zijn eerste officiële zege van het nieuwe seizoen beet. Hoewel de regenachtige omstandigheden in het Oostkantons het niet gemakkelijk maakten, haalde Blauw-Zwart het zondag met 0-4 op het veld van KAS Eupen. En dat terwijl de verwachte aanwinsten nog moeten volgen.


Maar er wordt wel degelijk werk gemaakt van versterking. Die informatie wordt nu ook bevestigd door de kranten van SudPresse. Volgens het medium zou Edmilson op punt staan om bij Club Brugge aan de slag te gaan. Ook hier heeft men het over een huurbeurt, met een aankoopoptie van maar liefst 15 miljoen euro. De deal met Al-Duhail zou wel pas afgerond worden na 21 augustus. Dan loopt het kampioenschap in Qatar ten einde

En dus zou de transfer eerstdaags wel eens in een stroomversnelling kunnen geraken. Vrijdag viel immers het doek over het kampioenschap in Qatar en het was Al-Duhail dat de titel pakte. Door het behalen van deze prijs kan de club zich allicht iets gunstiger opstellen in de onderhandelingen. Bovendien dropte Edmilson zelf opnieuw een stevige hint. Zo vierde hij de Qatarese titel ook door enkele kiekjes op Instagram te delen. Het bijschrift bij die post was veelzeggend. 'No sweat, no glory', de bekende slogan van Club Brugge.

UPDATE 12u30
Ook bij Sporza maakt men nu gewag over een mogelijke transfer van Edmilson naar Jan Breydel. Het medium weet dat de aanvaller ondanks zijn contractverlenging in Qatar heeft laten verstaan open te staan voor een terugkeer naar Jupiler Pro League. En er wordt meteen bij vermeld dat Club Brugge over de beste papieren beschikt. Eerder liet Club-coach Philippe Clement ook al verstaan dat een transfer niet van de baan is. Afwachten dus of alle partijen tot een overeenkomst kunnen komen.

LEES OOK: Scherprechter Sint-Truiden: Sebaoui tipt nieuwe kampioen

Club moet doordrukken voor Edmilson ...

Meest recent

De Bruyne lucht zijn hart: “Kan geen normale papa zijn”

Het leven van Kevin De Bruyne speelt zich al jaren af onder een vergrootglas. Waar hij ook gaat, ...

6
6
Voorbeeld Brughmans: deze Genk-goudhaantjes staan al klaar

KRC Genk opende vrijdagavond zijn campagne in de Europe Play-Offs met de 17-jarige Lucca Brughmans ...

33
33
Comeback Kompany? 'City heeft ideale opvolger Guardiola'

Of hij doet zijn contract tot medio 2027 uit. Of hij zet er na dit seizoen al een punt achter. Feit ...

25
25
Scherprechter Sint-Truiden: Sebaoui tipt nieuwe kampioen

Zaterdagavond wordt de openingsspeeldag van de Champions' Play-Offs op gang getrapt. Leider Union SG ...

56
56
'Club knokt met Ajax en co: peperdure zomeraanwinst'

Club Brugge dreigt na het seizoen verschillende sterkhouders kwijt te spelen. Daar moet ook de ...

155
155
Woede Bosuil terecht? Somers velt verdict over penaltyfase

Antwerp FC heeft op de eerste speeldag van de Europe Play-Offs meteen averij opgelopen. De Great Old ...

168
168
Courtois deelt intrigerend bericht dat fans doet gissen

Zonder aankondiging, zonder context en precies daardoor zo opvallend. Thibaut Courtois zette zijn ...

28
28
TU: 'Pittig prijskaartje De Cat, Club wil bekende doelman'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

162
162
Transfersoap bij Chelsea: sterkhouder hint naar vertrek

Het is de voorbije jaren maar zelden rustig geweest bij Chelsea. Sinds de overname door BlueCo ...

17
17
Vloek op leider in play-offs? Dit vindt Hubert ervan

Om 20u45 wordt ook de Champions' Play-Off in de Jupiler Pro League afgetrapt. Daarin begint Union ...

41
41
‘Club Brugge ruikt buitenkans op mercato: Leko huivert’

Club Brugge ziet richting zomer een buitenkans op de transfermarkt opduiken, maar intern is niet ...

229
229
Geruchten over bliksemvertrek bij Napoli: De Bruyne spreekt

Na enkele maanden afwezigheid is Kevin De Bruyne helemaal terug. Voor de interlandbreak kon hij al ...

64
64
Duitse media smullen van Kompany’s hilarisch persmoment

Vincent Kompany werkte vrijdag zijn persconferentie af in aanloop naar de uitwedstrijd van Bayern ...

42
42
Wilmots doet transferplannen Standard uit de doeken

Standard trapt dit weekend zijn campagne in de Europe Play-Off af met een bezoek aan OH Leuven. De ...

105
105
Van der Elst ziet enorm transferdilemma voor Club

Club Brugge gaat in de play-offs op zoek naar de titel en daarna volgt ongetwijfeld weer een drukke ...

163
163
Taravel spiegelt zich aan Leko: "Dat wil ik ook"

Het is op de eerste speeldag van de Champions' Play-Off vooral uitkijken naar de kraker tussen Club ...

36
36
Vanaken breekt stilte: blessure zat dieper dan gedacht

Met de Champions’ Play-offs voor de deur lijkt Club Brugge zijn kapitein net op tijd terug te ...

102
102
Nederland in shock: Hoefkens legt schandaal bloot

Wat eerst leek op een juridisch staartje na de 6-0-nederlaag van NAC Breda, de club van Carl ...

134
134
'Italië verrast met opvallende keuze als bondscoach'

Bij Italië is alweer een nieuw hoofdstuk van de crisis begonnen. Gennaro Gattuso stapte vrijdag ...

129
129
‘Bliksemvertrek Mignolet bij de KBVB?’

Simon Mignolet stopt na dit seizoen als profvoetballer en hij gaat een avontuur aan bij de KBVB. ...

183
183
'Mokerslag voor Anderlecht: Club wil 2 toptargets wegkapen'

Het keepersdossier van Club Brugge en Anderlecht dreigt deze zomer opvallend hard door elkaar te ...

553
553
Afscheid bij Club Brugge? Vanaken gooit kaarten op tafel

Club Brugge wil in de komende weken de 20ste landstitel uit zijn geschiedenis veroveren. Daarvoor ...

512
512
Bayern-top schaamt zich kapot na blunder rond Kompany

Vincent Kompany zet sterke prestaties neer bij Bayern München, maar net dat maakt de situatie ...

365
365
Commotie op Bosuil: Van der Elst gaat volledig los na dé fase

De kop is eraf in de Europe Play-Offs. Leider KRC Genk trapte de nacompetitie vrijdagavond op gang ...

731
731
'Anderlecht zet spaarpotje klaar voor eerste zomeraankoop'

RSC Anderlecht hoopt in de Champions' Play-Offs alsnog een Europees ticket af te dwingen, maar mikt ...

300
300

Meer sportnieuws