'Edmilson open voor terugkeer, Club heeft beste papieren'

1067 stemmen
'Edmilson open voor terugkeer, Club heeft beste papieren'

Club Brugge heeft zijn eerste officiële zege van het nieuwe seizoen beet. Hoewel de regenachtige omstandigheden in het Oostkantons het niet gemakkelijk maakten, haalde Blauw-Zwart het zondag met 0-4 op het veld van KAS Eupen. En dat terwijl de verwachte aanwinsten nog moeten volgen.


Maar er wordt wel degelijk werk gemaakt van versterking. Die informatie wordt nu ook bevestigd door de kranten van SudPresse. Volgens het medium zou Edmilson op punt staan om bij Club Brugge aan de slag te gaan. Ook hier heeft men het over een huurbeurt, met een aankoopoptie van maar liefst 15 miljoen euro. De deal met Al-Duhail zou wel pas afgerond worden na 21 augustus. Dan loopt het kampioenschap in Qatar ten einde

En dus zou de transfer eerstdaags wel eens in een stroomversnelling kunnen geraken. Vrijdag viel immers het doek over het kampioenschap in Qatar en het was Al-Duhail dat de titel pakte. Door het behalen van deze prijs kan de club zich allicht iets gunstiger opstellen in de onderhandelingen. Bovendien dropte Edmilson zelf opnieuw een stevige hint. Zo vierde hij de Qatarese titel ook door enkele kiekjes op Instagram te delen. Het bijschrift bij die post was veelzeggend. 'No sweat, no glory', de bekende slogan van Club Brugge.

UPDATE 12u30
Ook bij Sporza maakt men nu gewag over een mogelijke transfer van Edmilson naar Jan Breydel. Het medium weet dat de aanvaller ondanks zijn contractverlenging in Qatar heeft laten verstaan open te staan voor een terugkeer naar Jupiler Pro League. En er wordt meteen bij vermeld dat Club Brugge over de beste papieren beschikt. Eerder liet Club-coach Philippe Clement ook al verstaan dat een transfer niet van de baan is. Afwachten dus of alle partijen tot een overeenkomst kunnen komen.

LEES OOK: Vanaken blijft domineren: "Hij is top 3 aller tijden in JPL"

Club moet doordrukken voor Edmilson ...

Meest recent

'Anderlecht drukt stevig door voor eerste zomertransfer'

RSC Anderlecht heeft nood aan versterking, dat is duidelijk. De Brusselaars gaan zich al snel moeten ...

12
12
Anderlecht en KRC Genk slaan toe met nieuwe contracten

RSC Anderlecht heeft op Neerpede heel veel talent rondlopen en de club is volop bezig met de ...

21
21
Union SG neemt na zes jaar afscheid van boegbeeld

Bij Union SG gaan er deze zomer weer heel wat spelers de club verlaten. De Brusselaars nemen in de ...

21
21
Profvoetballer vh Jaar: één topfavoriet, vier grote outsiders

Op een Europese barragematch na, valt dit weekend het doek over het seizoen in de Jupiler Pro ...

76
76
Vanaken blijft domineren: "Hij is top 3 aller tijden in JPL"

Met zijn zevende landstitel op zak, heeft Hans Vanaken zijn stempel op Club Brugge nog wat steviger ...

82
82
'Liverpool dokt monsterlijk bedrag voor erfgenaam Salah'

Zondag belooft het weer een emotionele avond te worden op Anfield. Liverpool FC neemt dan officieel ...

31
31
'Sibierski wrijft zich in de handen na transferwending RSCA'

Antoine Sibierski is de man die er tijdens de komende weken voor moet zorgen dat RSC Anderlecht ...

283
283
Eerste titelaanwinst? 'Club vol voor nieuwe aanvaller'

Bij Club Brugge lopen de festiviteiten na het behalen van de 20ste landstitel nog volop. Maar ...

216
216
TRANSFERUURTJE: 'Exodus Anderlecht, kampioen verlaat Club'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

244
244
Club-fan Julie Vanloo krijgt na titelviering koude douche

Afgelopen donderdag leefde Julie Vanloo vanuit Amerika intens mee met de titelstrijd van haar ...

60
60
Siquet komt plots boven water bij Club: “Dat wilde ik…”

Hugo Siquet is geen vaste basispion onder Ivan Leko bij Club Brugge, maar de afgelopen weken kwam de ...

226
226
Sikan klopt meteen op tafel bij Anderlecht: “Niet genoeg!”

Danylo Sikan kwam vorige speeldag plots boven water bij RSC Anderlecht De Oekraïner kon ...

300
300
Snelders zorgt voor golf van woede: "Schaamte is hem vreemd"

Eddy Snelders zit ondertussen al enkele maanden in de gevangenis. De gewezen analist en sidekick van ...

98
98
WK-drama Congo dreigt door ebolavirus: “Dan uitsluiting”

Het rampscenario is afgeroepen in Congo door het ebolavirus. Met het oog op het WK in de Verenigde ...

56
56
Tzolis legt transfereisen op tafel: wending op komst?

Christos Tzolis is de grote man bij Club Brugge dit seizoen. De Griekse buitenspeler raasde door de ...

373
373
STVV viert feest met de fans: "Kans bestaat dat ik blijf"

STVV vierde vrijdagavond samen met de fans dat ze een historisch Europees ticket hebben weten te ...

56
56
'Van Holsbeeck in nauwe schoentjes: straffe onthullingen'

Herman Van Holsbeeck is één van de grote spilfiguren in Propere Handen. De voormalige ...

248
248
Via Lommel (ooit) naar Man City? "Eerst met Lommel in JPL"

Lommel SK hoopt in de terugmatch tegen FCV Dender de promotie naar de Jupiler Pro League te kunnen ...

80
80
Gentse erehaag voor Club Brugge? De Mil spreekt zich uit

Club Brugge kroonde zich donderdagavond voor de 20ste keer tot landskampioen. Aanstaande zondag zal ...

471
471
Dochter Guardiola deelt ongezien KDB-beelden: video viraal

Pep Guardiola kondigde vrijdag zijn afscheid bij Manchester City aan. Naar aanleiding daarvan deelde ...

135
135
Van Bommel-bom bij Anderlecht: ‘Bel maar'

Bij Anderlecht valt opnieuw de naam van Mark van Bommel. Dat gebeurde vroeger ook al, maar deze keer ...

758
758
Vandenbroeck breekt stilte: zijn waarheid achter Vossen-soap

Zulte Waregem wist zich in het eerste seizoen na de promotie al bij al zonder grote problemen te ...

301
301
'Kampioenenploeg breekt: Club verliest eerste sterkhouder'

Club Brugge mag zondag zijn kersvers landstitel nog eens vieren voor zijn eigen thuissupporters. ...

386
386
'Harde hand Sibierski: negental de deur gewezen bij RSCA'

RSC Anderlecht sluit zondagavond zijn seizoen af met een derby op het veld van Union SG. Achter de ...

636
636
Slotweekend JPL: dít staat nog allemaal op het spel

Het laatste weekend in de Jupiler Pro League staat voor de deur. De titelstrijd is inmiddels ...

159
159

Meer sportnieuws