'Edmilson open voor terugkeer, Club heeft beste papieren'

door
'Edmilson open voor terugkeer, Club heeft beste papieren'

Club Brugge heeft zijn eerste officiële zege van het nieuwe seizoen beet. Hoewel de regenachtige omstandigheden in het Oostkantons het niet gemakkelijk maakten, haalde Blauw-Zwart het zondag met 0-4 op het veld van KAS Eupen. En dat terwijl de verwachte aanwinsten nog moeten volgen.


Maar er wordt wel degelijk werk gemaakt van versterking. Die informatie wordt nu ook bevestigd door de kranten van SudPresse. Volgens het medium zou Edmilson op punt staan om bij Club Brugge aan de slag te gaan. Ook hier heeft men het over een huurbeurt, met een aankoopoptie van maar liefst 15 miljoen euro. De deal met Al-Duhail zou wel pas afgerond worden na 21 augustus. Dan loopt het kampioenschap in Qatar ten einde

En dus zou de transfer eerstdaags wel eens in een stroomversnelling kunnen geraken. Vrijdag viel immers het doek over het kampioenschap in Qatar en het was Al-Duhail dat de titel pakte. Door het behalen van deze prijs kan de club zich allicht iets gunstiger opstellen in de onderhandelingen. Bovendien dropte Edmilson zelf opnieuw een stevige hint. Zo vierde hij de Qatarese titel ook door enkele kiekjes op Instagram te delen. Het bijschrift bij die post was veelzeggend. 'No sweat, no glory', de bekende slogan van Club Brugge.

UPDATE 12u30
Ook bij Sporza maakt men nu gewag over een mogelijke transfer van Edmilson naar Jan Breydel. Het medium weet dat de aanvaller ondanks zijn contractverlenging in Qatar heeft laten verstaan open te staan voor een terugkeer naar Jupiler Pro League. En er wordt meteen bij vermeld dat Club Brugge over de beste papieren beschikt. Eerder liet Club-coach Philippe Clement ook al verstaan dat een transfer niet van de baan is. Afwachten dus of alle partijen tot een overeenkomst kunnen komen.

LEES OOK: Lemaréchal velt oordeel na basisdebuut bij Club

Club moet doordrukken voor Edmilson ...

Meest recent

Atletico kent goede generale repetitie, Godts weer bepalend

Atletico Madrid heeft zaterdag een goede generale repetitie gekend voor de terugmatch tegen Club ...

1
1
'Man Utd zet zinnen op tweede Rode Duivel'

Manchester United lijkt de laatste weken weer stappen gezet te hebben. Sinds de aanstelling van ...

9
9
Dubbele emoties bij Union: Zorgen om David, euforie in slot

Voor Union werd het een avond met héél veel emoties. De landskampioen zag ...

68
68
Lemaréchal velt oordeel na basisdebuut bij Club

Club Brugge heeft zaterdagavond zijn opdracht in de Jupiler Pro League tot een goed einde gebracht. ...

128
128
Lammens uit straffe ambitie: "Hopelijk kom ik op dat punt"

Velen in Engeland fronsten de wenkbrauwen toen Manchester United in de zomer meer dan 20 miljoen ...

46
46
Vuur en vuurwerk: Hete avond in Challenger Pro League

Het werd een 'aparte' dag in de Challenger Pro League vandaag. Deze namiddag gooide een opvallend ...

62
62
OHL baalt: "Spijtig dat we geen punt pakken"

OH Leuven had zaterdagavond een geweldige zaak kunnen doen in de strijd om het behoud. Het liet ...

40
40
Leko komt met verrassende reactie na moeizame zege

Club Brugge heeft na het knappe gelijkspel in de Champions League tegen Atletico Madrid in de ...

173
173
Thomas Meunier haalt zeer belangrijke slag bij de FIFA

Thomas Meunier is dezer dagen gelukkig bij Lille, maar daarvoor beleefde de Rode Duivel een woelige ...

40
40
Courtois en co beleven bijzonder pijnlijke avond

Na alle ophef rond de wedstrijd op Benfica in de Champions League heeft Real Madrid zaterdag een ...

35
35
Mokio onder vuur na bizarre keuze: "Hij is te jong"

Bij Ajax zijn het dezer dagen de jonge Belgen die fuore maken. Mika Godts is dit seizoen uitgegroeid ...

58
58
Van Atlético naar OHL: Club serveert nieuw spektakel

De vele fans op Jan Breydel zijn de laatste dagen verwend geweest met heel wat spektakel. Na het ...

99
99
Saudi’s verstommen: Anderlecht plant brutale Schreuder-coup

Drie weken na het ontslag van Besnik Hasi zit RSC Anderlecht nog altijd zonder nieuwe hoofdtrainer. ...

277
277
Degradatie lonkt in JPL: "We willen dit nog omkeren"

FCV Dender verloor al bij al kansloos met 1-4 van STVV, ook al kwamen ze heel snel 1-0 voor. Bij ...

121
121
Boskamp met hoop voor RSCA: "Dan komt het in orde"

Eigenaar Marc Coucke weet dat het van moeten is. De nieuwe paleisrevolutie is de laatste kans, ...

168
168
STVV is 'onstopbaar': Kanaries maken nieuwe ambities bekend

STVV blijft vriend en vijand verbazen. De Truienaars wonnen zeer knap met 1-4 op het veld van FCV ...

125
125
'Plots heel verrassende transferwending rondom Raskin'

Nicolas Raskin leek enkele maanden geleden nog op weg naar een vertrek bij Rangers FC. Maar na een ...

97
97
Donkere wolken pakken zich samen boven Gert Verheyen

Op 55-jarige leeftijd blijft Gert Verheyen zichzelf heruitvinden. Waar hij voor het grote publiek ...

441
441
Euvrard voert druk stevig op: "Anders is het gedaan"

Standard mikte in de zomer en in januari op ervaren spelers om Operatie PO I tot een goed einde te ...

90
90
Aston Villa en Chelsea incasseren duur puntenverlies

In de Premier League kwamen er om 16u zes ploegen in actie. Onder meer Aston Villa en Chelsea gingen ...

17
17
STVV overleeft horrorstart en zet droomseizoen verder

Meer dan ooit lijkt STVV echt een te duchten titelkandidaat. Op bezoek bij hekkensluiter Dender ...

48
48
Nonchalant Bayern zwetend de winnaar, Juventus onderuit

In de Bundesliga en Serie A kwamen namiddag Bayern München en Juventus in actie. Beiden gingen ...

19
19
Leko voert vier wissels door bij Club Brugge

Club Brugge toonde zich midweeks weer aan Europa met een 3-3-gelijkspel tegen Atlético ...

162
162
Deschacht over smaakmaker Union: "Zou niet slagen bij RSCA"

Bij RSC Anderlecht willen ze terug een visie ontwikkelen die past bij de club. Niet meer proberen te ...

160
160
'Megatransfer én Rode Duivels voor Belgische middenvelder'

Belgische spelers zijn al vele jaren bijzonder 'hot' in Europa. De kans is groot dat er in de zomer ...

118
118

Meer sportnieuws