'Edmilson open voor terugkeer, Club heeft beste papieren'

door
'Edmilson open voor terugkeer, Club heeft beste papieren'

Club Brugge heeft zijn eerste officiële zege van het nieuwe seizoen beet. Hoewel de regenachtige omstandigheden in het Oostkantons het niet gemakkelijk maakten, haalde Blauw-Zwart het zondag met 0-4 op het veld van KAS Eupen. En dat terwijl de verwachte aanwinsten nog moeten volgen.


Maar er wordt wel degelijk werk gemaakt van versterking. Die informatie wordt nu ook bevestigd door de kranten van SudPresse. Volgens het medium zou Edmilson op punt staan om bij Club Brugge aan de slag te gaan. Ook hier heeft men het over een huurbeurt, met een aankoopoptie van maar liefst 15 miljoen euro. De deal met Al-Duhail zou wel pas afgerond worden na 21 augustus. Dan loopt het kampioenschap in Qatar ten einde

En dus zou de transfer eerstdaags wel eens in een stroomversnelling kunnen geraken. Vrijdag viel immers het doek over het kampioenschap in Qatar en het was Al-Duhail dat de titel pakte. Door het behalen van deze prijs kan de club zich allicht iets gunstiger opstellen in de onderhandelingen. Bovendien dropte Edmilson zelf opnieuw een stevige hint. Zo vierde hij de Qatarese titel ook door enkele kiekjes op Instagram te delen. Het bijschrift bij die post was veelzeggend. 'No sweat, no glory', de bekende slogan van Club Brugge.

UPDATE 12u30
Ook bij Sporza maakt men nu gewag over een mogelijke transfer van Edmilson naar Jan Breydel. Het medium weet dat de aanvaller ondanks zijn contractverlenging in Qatar heeft laten verstaan open te staan voor een terugkeer naar Jupiler Pro League. En er wordt meteen bij vermeld dat Club Brugge over de beste papieren beschikt. Eerder liet Club-coach Philippe Clement ook al verstaan dat een transfer niet van de baan is. Afwachten dus of alle partijen tot een overeenkomst kunnen komen.

LEES OOK: Verbeke doet boekje open over "slechtste transfer ooit"

Club moet doordrukken voor Edmilson ...

Meest recent

Verbeke doet boekje open over "slechtste transfer ooit"

Sinds hij het profvoetbal enkele maanden geleden de rug toekeerde verdween Peter Verbeke naar de ...

80
80
'Beproefd recept Club Brugge: opvolger Leko al bekend?'

Het spelpeil laat geregeld te wensen over, maar sinds Ivan Leko het roer overpakte van Nicky Hayen ...

247
247
Taravel grijpt in: 'miscast' Anderlecht maakt brokken

RSC Anderlecht ging zondag met 1-0 onderuit tegen KV Mechelen. De gebeten hond langs Paars-Witte ...

148
148
'Jackpot voor Antwerp: ontdekking lokt leger scouts'

Antwerp bleef zondag steken op een 1-1 gelijkspel tegen Standard. Net zoals de afgelopen weken stond ...

174
174
Fred Vanderbiest dankt succes aan één persoon

Achter elke succesvolle trainer staat vaak een sterke vrouw. Vraag dat maar aan Fred Vanderbiest. ...

256
256
'Transferfiasco Jonathan David: bliksem-exit in zicht'

Na enkele seizoenen te hebben uitgeblonken bij Lille OSC, versierde Jonathan David afgelopen zomer ...

82
82
Selectie Rode Duivels: 'Vier afhakers, dríé grote verrassingen'

Volgende week gaat de eerste interland-break van 2026 van start, tevens de laatste interland-periode ...

631
631
Drastische titelvoorspelling: "Zij zijn kansloos"

Nog één speeldag te gaan en de reguliere competitie in de Jupiler Pro League zit erop. ...

314
314
'De Bruyne slaat Napoli met verstomming: totale transferwending'

Kevin De Bruyne maakte afgelopen weekend met zijn sterke invalbeurt namens SSC Napoli. In nog maar ...

214
214
'Toptransfer Club Brugge: opvallende foto gooit olie op vuur'

Club Brugge zal komende zomer afscheid nemen van verschillende sterkhouders. Eén van de ...

320
320
Garcia verrast: spectaculaire comeback bij Rode Duivels?

Rudi Garcia overweegt een opvallende comeback bij de Rode Duivels. Het gaat om een speler die al ...

225
225
Lardot velt verdict over rode kaart Foulon & Bertaccini

Ook op de voorlaatste speeldag van de reguliere competitie deden enkele beslissingen van de ...

392
392
Sterkhouder spreekt klare taal: "Weg bij Anderlecht?"

Na de nederlaag tegen KV Mechelen heeft RSC Anderlecht nog een waterkansje om uit de top zes te ...

368
368
KV Mechelen in PO1: Sprookje voor onverwachte held

We vermoeden dat veel fans van KV Mechelen deze morgen zijn opgestaan met een tekort aan stemvolume, ...

126
126
DAZN pakt uit met fraaie geste voor ontknoping JPL

Volgend weekend staat de laatste speeldag van de reguliere competitie op het programma. Voor die ...

494
494
AA Gent deelt dramatisch nieuws: supporter overleden

Dankzij de thuiszege tegen Zulte Waregem blijft AA Gent op koers liggen voor de Champions' ...

0
0
Brusselmans haalt BV's door gehaktmolen: "Absolute sukkels!"

Herman Brusselmans doet weer waar hij al decennia het beste in is: stoken, schoppen en tegelijk ...

224
224
'Openda lanceert zich opnieuw op oude nest'

Vorig weekend waren er opnieuw geen speelminuten weggelegd voor Loïs Openda bij Juventus. Dat ...

108
108
KV Mechelen zet zich schrap voor miljoenentransfer

KV Mechelen mag zich opmaken voor nog elf topmatchen. Het sluit volgend weekend zijn reguliere ...

429
429
Deur open voor vertrek bij Club: "Ik denk erover na, ja"

Bij Club Brugge mogen we in de zomer wellicht een stevige leegloop verwachten. Heel wat sterkhouders ...

392
392
'Gegokt en gewonnen? La Louvière weigert 5 miljoen'

De strijd om het behoud kreeg vorig weekend weer een nieuwe wending. OH Leuven wipte over Zulte ...

151
151
Vanhaezebrouck is kritisch voor Genkse held El Ouahdi

KRC Genk kan terugblikken op een uitstekende week. Het wist een goede uitgangspositie af te dwingen ...

298
298
'Enorme transferdomper dreigt voor Standard'

Standard mag in principe een kruis maken over een mogelijke deelname aan de Champions' Play-Off. Dat ...

226
226
Nieuwe weg voor Genk? Hayen krijgt boodschap

KRC Genk heeft zondag zijn kansen op de top zes zo gaaf mogelijk gehouden, want het boekte een ...

310
310
Eindelijk oplossing in zicht voor RWDM?

Al een heel seizoen gaan er zeer onrustwekkende berichten rond over RWDM Brussels. De traditieclub ...

169
169

Meer sportnieuws