'Transfer Edmilson mogelijk in stroomversnelling voor Club'

door
'Transfer Edmilson mogelijk in stroomversnelling voor Club'

Club Brugge heeft zijn eerste officiële zege van het nieuwe seizoen beet. Hoewel de regenachtige omstandigheden in het Oostkantons het niet gemakkelijk maakten, haalde Blauw-Zwart het zondag met 0-4 op het veld van KAS Eupen. En dat terwijl de verwachte aanwinsten nog moeten volgen.


Tot dusver keken Vincent Mannaert en co de kat uit de boom op de transfermarkt. De mercato is immers toch geopend tot begin oktober en de landskampioen heeft dus tijd om te wachten op de juiste deal. Maar er wordt wel degelijk werk gemaakt van versterking. Afgelopen week viel opnieuw de naam van Junior Edmilson. De ex-smaakmaker van Standard is al een tijdje in beeld op Jan Breydel en volgens onder meer RTBF is een akkoord over zijn komst in de maak.

Die informatie wordt nu ook bevestigd door de kranten van SudPresse. Volgens het medium zou Edmilson op punt staan om bij Club Brugge aan de slag te gaan. Ook hier heeft men het over een huurbeurt, met een aankoopoptie van maar liefst 15 miljoen euro. De deal met Al-Duhail zou wel pas afgerond worden na 21 augustus. Dan loopt het kampioenschap in Qatar ten einde. Met nog één speeldag te gaan staat Al-Duhail aan de leiding, de voorsprong bedraagt echter slechts één punt.

UPDATE 22/08
De transfer van Edmilson naar Club Brugge zou eerstdaags wel eens in een stroomversnelling kunnen geraken. Vrijdag viel immers het doek over het kampioenschap in Qatar en het was Al-Duhail dat uiteindelijk de titel pakte. Door het behalen van deze prijs kan de club zich ook iets gunstiger opstellen in de onderhandelingen, een doorbraak lijkt in ieder geval niet uitgesloten. Bovendien dropte Edmilson zelf opnieuw een stevige hint. Zo vierde hij de Qatarese titel ook door enkele kiekjes op Instagram te delen. Het bijschrift bij die post was veelzeggend. 'No sweat, no Glory', de bekende slogan van Club Brugge.

LEES OOK: TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht schrikt van Lukaku, Club-transfer rond'

Denkt u dat Edmilson voor Club zal tekenen?

Meest recent

Van Basten slaat alarm: "Ze is bezeten door de duivel"

Nederland is momenteel in de ban van een bizar schandaal. Voetbalicoon Marco Van Basten krijgt ...

6
6
Man City bevestigt: icoon verlaat de club

Bij Manchester City zetten ze de laatste jaren een verjongingsoperatie in en die gaat onverminderd ...

15
15
Essevee mag dromen van nieuwe miljoenentransfer

Zulte Waregem speelt ook volgend seizoen nog in de Jupiler Pro League. De West-Vlamingen verzekerden ...

34
34
'Kassa kassa voor Genk: bod van 21 miljoen'

Voor KRC Genk is het al bij al een ontgoochelend seizoen, want de Limburgers grepen naast de top ...

93
93
Vreven hakt knoop over toekomst bij Lokeren door

Komend weekend staat in de Challenger Pro League de laatste speeldag van de reguliere competitie ...

20
20
Cercle Brugge weer langs de kassa voor flop?

Cercle Brugge verzekerde zich vorig weekend van het behoud in de Jupiler Pro League na alweer een ...

52
52
'Union dreigt miljoenentransfer mis te lopen'

Union kan zowaar nog de titel van vorig seizoen overtreffen. Het werkte al een zeer knappe campagne ...

51
51
'Anderlecht zet Duitse goalgetter op verlanglijst'

Ondanks dat het nog steeds geen sportief directeur heeft, lijkt Anderlecht al volop begonnen te zijn ...

88
88
'Straffe toekomstwending voor Stassin'

In maart gaf Rudi Garcia in de oefenmatchen tegen de Verenigde Staten en Mexico kansen aan enkele ...

57
57
Onthuld: speech Kompany zorgde voor comeback Bayern

Vincent Kompany wordt straks de eerste Belgische trainer ooit die in de halve finale van de ...

269
269
TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht schrikt van Lukaku, Club-transfer rond'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

451
451
Ook Kompany vloekt en briest na clash met Real Madrid

Vincent Kompany heeft weer geschiedenis geschreven. Met Bayern München schakelde hij Real ...

93
93
‘KV Kortrijk heeft eerste topaankoop na promotie al beet’

KV Kortrijk zal volgend seizoen weer in de Jupiler Pro League te zien zijn. De Kerels zijn zeker van ...

294
294
'Drie fraaie pistes dienen zich aan voor Openda'

Deze week bezegelde Loïs Openda zijn definitieve transfer naar Juventus. De Oude Dame verkreeg ...

85
85
Westerlo kondigt waanzinnig transferoffensief aan

De Europe Play-Off belooft de komende weken nog zeer spannend te worden. Genk leek dé ...

150
150
Anderlecht legt alweer goudhaantje onder contract

Bij Anderlecht blijft Neerpede van cruciaal belang. Met Tristan Degreef was vorig weekend nog een ...

112
112
Stijnen terechtgewezen: "Enkel relevant in podcast"

Het reguliere seizoen in de Challenger Pro League kent komend weekend zijn ontknoping. De strijd om ...

119
119
Infantino brengt belangrijk nieuws voor Rode Duivels

De Rode Duivels zijn in maart helemaal begonnen aan hun voorbereiding op het WK, dat binnen zowat ...

133
133
Rode kaart zindert na: Real woest, Kompany reageert gevat

De terugmatch tussen Bayern München en Real Madrid is woensdagavond een zinderend kijkstuk ...

432
432
Kompany schrijft alwéér Belgische geschiedenis

Bayern München won met 4-3 van Real Madrid en is zo door naar de volgende ronde. Een zeer ...

111
111
Van wereldkampioen tot WK-drama: Genk-fan Brecel stort in

Het kan verkeren in de topsportwereld, vraag dat maar aan Luca Brecel. In 2023 werd onze landgenoot ...

89
89
'Belgische clubs lonken naar nieuwe parel'

De Belgische clubs speuren heel de wereld rond naar versterking. Onze redactie weet dat ze steeds ...

85
85
'KV Mechelen hakt knoop door: ervaren pion moet weg'

KV Mechelen kent een zeer goed seizoen en plaatste zich voor het eerst ooit voor de Champions' ...

147
147
'Janssen schokt iedereen met toekomstkeuze'

Royal Antwerp FC kent een rotseizoen en het is duidelijk dat er héél veel gaat ...

594
594
'Kompany verrast Bayern met straffe De Cat‑wending'

Nathan De Cat zit in een dossier dat almaar groter wordt. Bayern München duikt op, Vincent ...

292
292

Meer sportnieuws