'Eupen denkt opnieuw aan grote transferstunt'

door
'Eupen denkt opnieuw aan grote transferstunt'

KAS Eupen is behoorlijk tegenvallend aan het nieuwe seizoen begonnen. Na het gelijke spel op de openingsspeeldag tegen OH Leuven, kregen de Panda's zondag een pak voor de broek van landskampioen Club Brugge: 0-4. Toch heerst er momenteel nog geen paniek aan de Kehrweg.


KASE sloeg immers stevig toe op de transfermarkt en een aantal van de aanwinsten moeten hun debuut nog maken. Zo is het uitkijken naar de prestaties van Adriano, de Braziliaanse back die lange tijd voor FC Barcelona speelde. Daarnaast werd dinsdag ook de komst van Victor Vazquez aangekondigd. De Spaanse spelmaker was destijds bij Club Brugge nog één van de grote attracties in de Jupiler Pro League. Al blijft het de vraag welk niveau beide spelers, die al serieus op leeftijd zijn gekomen, nog kunnen halen.

In ieder geval zijn Eupen en sportief directeur Jordi Condom niet klaar op de transfermarkt. Zo meldt Het Laatste Nieuws dat de Panda's overwegen om nog een keer te stunten op de mercato. Dit keer zouden ze een spits, een goaltjesdief, in het vizier hebben. Om welke naam (of namen) het precies gaat, is echter niet bekend.

Denkt u dat Eupen het moeilijk zal hebben om het behoud te vrijwaren?

Meest recent

Nieuwe keepersrotatie bij Club? Jackers doet boekje open

Club Brugge hoopt bij de start van de tweede seizoenshelft enkele geblesseerde spelers te ...

0
0
Genk-fan Brecel zet sportwereld op scherp met straffe droom

Hij verraste vriend en vijand al meer dan eens met zijn keuzes. Net wanneer je denkt dat Luca Brecel ...

1
1
WK-selectie Rode Duivels: enorme verrassing op tafel

Het kalenderjaar 2026 is aangebroken, het aftellen naar het wereldkampioenschap is nu ook echt ...

82
82
‘Club Brugge davert: ‘GO’ voor 10M-winterdeal’

Bij Club Brugge ligt een duur winterdossier klaar. Geen glamour, geen grote naam, wel een stevige ...

129
129
'City heeft beet: 75 miljoen voor eerste bom van 2026'

In de Engelse Premier League wil Manchester City woensdagavond tegen Brighton and Hove Albion zijn ...

28
28
Nieuwe wending: toch géén Gouden Schoen voor Club Brugge?

Komende zondag wordt de 72ste Gouden Schoen uitgereikt. De voorbije dagen werd vooral Club ...

218
218
'Pech voor Hayen: sterkhouder sowieso weg bij Genk'

Ook KRC Genk is gearriveerd op Spaanse bodem om een winterstage af te werken. Maar de kans is groot ...

102
102
Hazard doet Anderlecht schrikken: vertrek in de maak?

De sportieve leiding van RSC Anderlecht is momenteel druk in de weer. Paars-Wit wil zich immers ...

220
220
'Bekende goalgetter keert terug naar België'

De wintermercato is volop aan de gang en heel wat Belgische clubs zoeken versterking. Een profiel ...

287
287
Spits biedt zich aan bij Anderlecht: "Ik ben klaar"

Anderlecht hoopt zich deze winter op verschillende posities te versterken. Besnik Hasi zou onder ...

328
328
Genk trekt nieuw blik talent open: 5 jonkies mogen zich tonen

Ze vertrokken wat later dan de meeste andere eersteklassers, maar dinsdag reisde ook KRC Genk af ...

148
148
'Buitenkansje voor Belgische clubs (met hulp Mogi Bayat?)'

De wintermercato is nooit de makkelijkste periode om echte aanwinsten te vinden, maar vrijwel elke ...

76
76
'Anderlecht hakt knoop definitief door over Duranville'

Het is voorlopig nog wachten op de eerste winteraanwinst van Anderlecht. Het staat in ieder geval ...

272
272
Zulte Waregem stuurt pion na halfjaar al door

Zulte Waregem beleefde een eerste seizoenshelft met pieken en dalen. Dat blijkt ook uit hun plaats ...

100
100
'Anderlecht pakt groots uit met contract van vijf jaar'

Bij Anderlecht belooft het nog een zeer drukke wintermercato te worden. Die staat niet alleen in het ...

518
518
'Man Utd verbaast vriend en vijand met nieuwe coach'

Manchester United ging deze week over tot drastische actie. Na een 1-1-gelijkspel tegen Leeds en ...

176
176
'Cercle verbaast met megatransfer van 9 miljoen'

Cercle Brugge stelde dinsdag met Dante Vanzeir een bekende naam voor als nieuwste offensieve ...

210
210
'Charleroi gaat voor sterspeler, Beveren voor smaakmaker'

De transfermarkt is officieel geopend in België. De Belgische ploegen zijn zoals vanouds weer ...

61
61
Zulte Waregem zorgt voor positieve volgende stap

We opperden de afgelopen dagen voor minder buitenlandse spelers en meer kansen voor de Belgische ...

134
134
Done deal: Charleroi maakt opvolger De Mil bekend

Sporting Charleroi zag Rik De Mil naar AA Gent vertrekken. De Zebra's namen rustig hun tijd om na te ...

130
130
Vermeeren in oog van de storm bij OM

Arthur Vermeeren dacht net vertrokken te zijn bij OM — tot één actie alles deed ...

133
133
'Bassette en Ngonge klaar voor opvallende transfers'

Norman Bassette en Cyril Ngonge zouden wel eens een transfer kunnen versieren deze mercato. De twee ...

106
106
Ten Hag zorgt voor gigantische verrassing met nieuwe job

Erik ten Hag heeft voor een enoirme verrassing gezorgd. De voormalige coach van Bayer Leverkusen, ...

44
44
Duranville naar Anderlecht? Dit zegt Hasi daarover

Bij RSC Anderlecht is het voorlopig nog windstil omtrent ingaande versterking. Nochtans heeft ...

215
215
'Solden in Anderlecht: update contracten De Cat & co'

Het zijn nog maar eens solden bij RSC Anderlecht, waar tal van miscasts in januari liefst bij het ...

371
371

Meer sportnieuws