'Verdediger dicht bij vertrek op Antwerp'

door
'Verdediger dicht bij vertrek op Antwerp'

Moeskroen ging deze zomer tot dusver vooral spelers ophalen bij Lille, nadat het overgenomen werd door Gerard Lopez, de voorzitter van de Franse subtopper. Maar Lopez wil niet enkel spelers van Lille op Le Canonnier stallen, hij wil ook inzetten op jong en Belgisch talent. Daarvoor gaan Les Hurlus nu aankloppen bij Antwerp.


De kans lijkt immers reëel dat Moeskroen één van de komende weken afscheid zal moeten nemen van Alessandro Ciranni. De 24-jarige rechtsachter, die sinds deze zomer ook aanvoerder is, is nadrukkelijk in beeld bij Standard en Benevento. Zijn vervanger wil Moeskroen volgens L'Avenir bij Antwerp gaan ophalen.

Ze zouden namelijk hun zinnen gezet hebben op Robbe Quirynen. De 18-jarige jeugdinternational werd vorig seizoen voor de leeuwen gegooid door Laszlo Bölöni en kwam uiteindelijk in alle competities vijf keer in actie. In de plannen van Ivan Leko lijkt de jongeling niet meteen voor te komen.

UPDATE 18/08
Het heeft er alle schijn van dat de jonge flankverdediger voor een tijdje zal vertrekken op de Bosuil. Volgens de krant Het Laatste Nieuws zouden er dinsdag verdere gesprekken volgen om de laatste details op clubniveau uit te werken. Antwerp geeft het jonge talent, dat nog tot 2022 onder contract staat, echt niet definitief op. De kans dat er ook een aankoopoptie in de huurovereenkomst wordt opgenomen is dan ook klein.

LEES OOK: Sneeuwfiasco in JPL: Lardot geeft opmerkelijke reactie

Antwerp moet hoger inzetten op de doorstroming vanuit de jeugd ...

Meest recent

Verhaeghe zaait ondanks topmatch twijfel over Mignolet

Club Brugge heeft woensdag opnieuw voor spektakel gezorgd in de Champions League. Het wist nu ook ...

37
37
Alderweireld richting kookpunt: hevige paniek slaat toe

Alderweireld is de laatste maanden een vaste gast geworden in voetbalprogramma’s, waar hij met ...

6
6
"Ik kon het niet maken om bij Union te tekenen"

Union moest in de zomer alweer op zoek naar vervangers voor heel wat sterkhouders. Daarvoor ging het ...

47
47
Simeone strooit lof naar Club: "Lastigste ploeg in de CL"

Club Brugge is er woensdagavond opnieuw in geslaagd om een zeer knap resultaat neer te zetten in de ...

186
186
Herman Brusselmans woedend: "Agressief gedrag beu!"

Herman Brusselmans is op dreef de laatste dagen. Eerder deze week haalde de schrijver al de ...

79
79
RSCA geeft update over nieuwe coach en sportief directeur

RSC Anderlecht ontsloeg Besnik Hasi, wat een zeer logische beslissing was. De zoektocht naar een ...

245
245
'Bundesliga-club zet Belgische verdediger op shortlist'

We haalden al meermaals aan dat de Belgische clubs meer kansen moeten geven aan Belgische spelers. ...

41
41
Hoeneß met heel straffe openbaring over Kompany

Bij Bayern München zijn ze tevreden over Vincent Kompany. Hij bracht weer rust en prijzen naar ...

141
141
'Anderlecht hakt knoop door: dit moet nieuwe TD worden'

Bij RSC Anderlecht willen ze binnen een aantal weken een nieuwe sportief directeur aanstellen. Ze ...

388
388
‘Keiharde breuk: Club Brugge dumpt absolute topspeler’

Bij Club Brugge staat er achter de schermen een harde beslissing op springen. Contracten, loonmassa ...

1236
1236
Vanaken en Mignolet gaan voor megastunt: "Dan kan alles"

Club Brugge maakte er weer een geweldige Europese avond van. Het speelde 3-3 tegen Atlético ...

115
115
De Condé: "Kans groot dat hij KRC Genk verlaat"

Bij KRC Genk lopen heel veel spelers in de kijker. Head of Football Dimitri De Condé heeft ...

364
364
Spaanse pers ziet tal van uitblinkers bij Club Brugge

Club Brugge maakte er weer een geweldige Europese avond van in het Jan Breydelstadion. Ze speelden ...

433
433
'Anderlecht krijgt gigantische opdoffer te verwerken'

RSC Anderlecht is op zoek naar een opvolger voor de ontslagen Besnik Hasi. De Brusselaars hebben ...

320
320
Leko baalt: Club met grote tegenvaller naar Madrid

Club Brugge speelde 3-3 tegen Atlético Madrid. Dat was al bij al een correct resultaat in het ...

256
256
Fiere Verhaeghe maakte brandhout van arbitrage: "Aan de rust ..."

Club Brugge is een historische avond rijker in de Champions League. Na een spectaculaire comeback ...

364
364
Club zege ontnomen tegen Atlético? Analisten vellen verdict

Club Brugge KV heeft woensdag opnieuw voor een straffe prestatie in de Champions League gezorgd. Zo ...

472
472
Waanzinnige UCL-stunt Bodo/Glimt, peperdure slipper Arsenal

In de Champions League staat een finalist van vorig seizoen op de rand van de uitschakeling in de ...

72
72
Jan Breydel davert! Club laat Atlético sprakeloos na comeback

Club Brugge heeft zijn kansen op de 1/8ste finales van de Champions League gaaf kunnen houden. In de ...

310
310
'Trainerswending Anderlecht: Taravel krijgt voorwaarde'

RSC Anderlecht zou in grote lijnen rond zijn met zijn beoogde nieuwe trainer Alfred Schreuder. Maar ...

523
523
Code rood voor bondscoach Garcia: "Een catastrofe!"

Nog exact 115 dagen te gaan en het wereldkampioenschap 2026 wordt officieel op gang getrapt. Maar ...

625
625
"Pure diefstal" - Club-fans furieus na dubbele penaltyfase

Club Brugge KV beleefde woensdagavon een tegenvallende start van de Champions League-partij tegen ...

337
337
Rampscenario Club: Atlético profiteert van pijnlijke penalty

Club Brugge kruiste woensdagavond in de Champions League de degens met Atlético Madrid. Maar ...

72
72
Sneijder vernietigend na Benfica-Real: "Zó kinderachtig"

Het Champions League-duel tussen SL Benfica en Real Madrid heeft heel wat stof doen opwaaien. Zo ...

199
199
UCL: Newcastle haalt sloophamer boven, sterspeler scoort 4 keer

Deze week worden de heenmatchen in de tussenronde van de Champions League afgewerkt. In ...

25
25

Meer sportnieuws