'Standard dreigt naast gewenste aanwinst te grijpen'

door
'Standard dreigt naast gewenste aanwinst te grijpen'

Standard bleef nog zeer rustig op de transfermarkt, maar maakt ondanks de beperkte middelen toch werk van versterking. De Luikse club werd alvast aan een aantal spelers gelinkt. Eén van de namen die de ronde doet, is die van Alessandro Ciranni.

De aanvallend ingestelde rechterflankverdediger kende een zeer goed seizoen bij Moeskroen. Bij Standard staat Mergim Vojvoda in de belangstelling van een aantal clubs en Ciranni is een concrete piste als de Kosovaar Sclessin verlaat. Onze redactie polste bij de voormalige jeugdspeler van KRC Genk. "Er was/is interesse van Standard en als zo een club zich zou melden, dan moet je toch eens twee keer nadenken. Ik focus mij nu echter voor 100% op Moeskroen en ze hebben ook aangegeven dat ze mijn contract willen verlengen", aldus Ciranni.

(CR)

UPDATE 17/08

Het vertrek van Vojvoda bij Standard komt steeds dichterbij. De speler heeft zelf al een akkoord met Atalanta en volgens diverse media staat er maandag opnieuw een onderhoud op clubniveau gepland. Dat zou ook de transfer van Ciranni in een stroomversnelling kunnen brengen. L'Avenir bevestigt dat de Rouches sterke interesse tonen in de vleugelback. Eenmaal de deal rond Vojvoda is afgerond, gaan de Luikenaars allicht over tot actie. Er zou zelfs all gesproken zijn met de directie van Les Hurlus.

UPDATE 15u16
Standard zal snel in actie moeten schieten als het Ciranni wil binnenhalen, want er is een kaper op de kust. Het Nieuwsblad weet dat Benevento, dat naar de Serie A promoveert, zich gemeld heeft voor de rechtsachter. De Italianen kregen wel te horen dat ze 1,5 miljoen euro zullen moeten neertellen voor de 24-jarige. Dat zal dus ook voor Standard gelden.

LEES OOK: Solden bij JPL-topclubs: deze spelers staan in het uitstalraam

Zal Standard de strijd nog winnen?

Meest recent

'Antwerp all-in: Gheysens geeft Overmars groen licht'

Antwerp vreest om Gyrano Kerk, Vincent Janssen en Zeno Van den Bosch gratis te verliezen, maar zij ...

187
187
'Kink in de kabel: recorddeal Club Brugge valt in duigen'

Afgelopen zomer rinkelde de kassa als nooit tevoren bij Club Brugge, waar een aantal goudhaantjes ...

250
250
'Antwerp verrast en houdt speler wél aan boord'

Edit article ...

114
114
'STVV haalt opgelucht adem: smaakmaker niet weg'

STVV is zonder twijfel dé sensatie van de eerste helft van het seizoen in de Jupiler Pro ...

109
109
'Anderlecht onderhandelt: transfer Fredberg vertrekt'

Bij RSC Anderlecht willen ze heel wat spelers van de hand gaan doen deze mercato. Mogelijk gaat een ...

288
288
Zulte Waregem krijgt twee enorme dompers te verwerken

Zulte Waregem kent een goed seizoen in de Jupiler Pro League. Essevee verloor zijn laatste match van ...

70
70
'Na AA Gent volgende JPL-topclub in de markt voor Yow'

Griffin Yow is bezig aan zijn laatste weken/maanden in België. De Amerikaanse aanvallende ...

145
145
Anderlecht wil twee keer toeslaan in één pittig dossier

De tijd begint stilaan te dringen bij Anderlecht. Vanaf heden kunnen een aantal spelers zoals Yari ...

495
495
Cercle Brugge baalt: dan toch geen miljoenendeal?

Cercle Brugge is een vereniging die alle jaren voor meerdere miljoenen euro’s moet verkopen. ...

154
154
‘Anderlecht ruikt stunttransfer: ex-JPL-ster met megaloon'

Alsof er één ding is waar Anderlecht géén zin in heeft, dan is het nog ...

304
304
KRC Genk verrast compleet met terugkeer oude bekende

Verrassend nieuws uit Genk. Daar gaan de Limburgers twee wissels doorvoeren bij de A-ploeg en bij ...

521
521
Transfer Benteke: deze negen opties werden niets

Christian Benteke tekende bij Al-Wahda. Daar zal hij de laatste jaren van zijn loopbaan doorbrengen ...

192
192
Romano kondigt volgende 'stunttransfer' Union SG aan

Union SG gaat eerstdaags een volgende speler voorstellen. Volgens transfergoeroe Fabrizio Romano ...

106
106
Felle kritiek van Dedecker zet vrouwenvoetbal in brand

Traditiegetrouw blikt Het Nieuwsblad aan het einde van het jaar terug met een uitgebreid interview ...

177
177
'Alarmerende geluiden omtrent Victor Boniface'

Victor Boniface was een sensatie in de Jupiler Pro League. De aanvaller deed het zeer goed en ...

160
160
'AA Gent vergroot opties: verrassende aanwinst in zicht'

AA Gent is op zoek naar versterking, maar ze moeten ook spelers van de hand gaan doen. Er duikt een ...

428
428
'Westerlo schakelt door: sensatie trekt naar de Kempen'

KVC Westerlo schakelt een versnelling hoger op de transfermarkt. Ze halen weldra een speler weg bij ...

74
74
'Pech voor Anderlecht: Renard vist achter het net'

RSC Anderlecht gaat een drukke wintermercato tegemoet, zowel op uitgaand als inkomend vlak. ...

198
198
'Overmars draait overuren: Antwerp op zucht van topdeals'

Antwerp stevent af op een leegloop van jewelste, want op de Bosuil lopen volgende zomer een resem ...

777
777
'Club Brugge loopt blauwtje: knaltransfer van de baan?'

Mits een exit van Joel Ordonez lijkt vers bloed achterin evenmin een overbodige luxe voor Club ...

683
683
'Done deal: Westerlo bezorgt Anderlecht fikse kater'

Met de doorbraak van Nathan De Cat doet Neerpede zijn reputatie als kweekvijver van talent weer alle ...

372
372
'Grote kuis bij Antwerp: Overmars hakt knopen door'

Antwerp gaat tijdens de wintermercato op zoek naar vers bloed, maar Marc Overmars moet zich ook ...

621
621
Vanhaezebrouck steekt lofzang af over unieke wereldtopper

Na een rijkgevulde trainerscarrière heeft Hein Vanhaezebrouck zijn plek gevonden aan de ...

197
197
‘Stem Guardiola zindert: Anderlecht-samenwerking lonkt’

Pep Guardiola is nu al een legende bij Manchester City. De Spaanse oefenmeester zette de club ...

435
435
‘Update monsterdeal Ordonez: Club kruist vingers’

Joel Ordonez stond afgelopen zomer al dicht bij een knaltransfer naar Olympique Marseille, maar ...

658
658

Meer sportnieuws