'Standard dreigt naast gewenste aanwinst te grijpen'

door
'Standard dreigt naast gewenste aanwinst te grijpen'

Standard bleef nog zeer rustig op de transfermarkt, maar maakt ondanks de beperkte middelen toch werk van versterking. De Luikse club werd alvast aan een aantal spelers gelinkt. Eén van de namen die de ronde doet, is die van Alessandro Ciranni.

De aanvallend ingestelde rechterflankverdediger kende een zeer goed seizoen bij Moeskroen. Bij Standard staat Mergim Vojvoda in de belangstelling van een aantal clubs en Ciranni is een concrete piste als de Kosovaar Sclessin verlaat. Onze redactie polste bij de voormalige jeugdspeler van KRC Genk. "Er was/is interesse van Standard en als zo een club zich zou melden, dan moet je toch eens twee keer nadenken. Ik focus mij nu echter voor 100% op Moeskroen en ze hebben ook aangegeven dat ze mijn contract willen verlengen", aldus Ciranni.

(CR)

UPDATE 17/08

Het vertrek van Vojvoda bij Standard komt steeds dichterbij. De speler heeft zelf al een akkoord met Atalanta en volgens diverse media staat er maandag opnieuw een onderhoud op clubniveau gepland. Dat zou ook de transfer van Ciranni in een stroomversnelling kunnen brengen. L'Avenir bevestigt dat de Rouches sterke interesse tonen in de vleugelback. Eenmaal de deal rond Vojvoda is afgerond, gaan de Luikenaars allicht over tot actie. Er zou zelfs all gesproken zijn met de directie van Les Hurlus.

UPDATE 15u16
Standard zal snel in actie moeten schieten als het Ciranni wil binnenhalen, want er is een kaper op de kust. Het Nieuwsblad weet dat Benevento, dat naar de Serie A promoveert, zich gemeld heeft voor de rechtsachter. De Italianen kregen wel te horen dat ze 1,5 miljoen euro zullen moeten neertellen voor de 24-jarige. Dat zal dus ook voor Standard gelden.

LEES OOK: Standard heeft prijs en slaat mooie slag

Zal Standard de strijd nog winnen?

Meest recent

Club Brugge bij Europese subtop? "Om er echt bij te horen ..."

Club Brugge maakte deze week opnieuw indruk in de Champions League. Ondanks een 0-2-achterstand aan ...

56
56
Nieuwe twist in Vinicius-rel: dít zegt Prestianni tegen UEFA

Het Champions League-duel tussen SL Benfica en Real Madrid werd deze week overschaduwd door de ...

125
125
AA Gent incasseert zware klap: "Serieus over praten"

In de strijd om de Champions' Play-Offs heeft AA Gent vrijdagavond een bijzonder slechte zaak ...

158
158
TRANSFERUURTJE: 'Barça vol voor Duivel, bliksemexit bij Club'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

151
151
Stankovic wijst naar woorden Leko: “Mooiste compliment”

Bij Club Brugge is Aleksandar Stankovic compleet losgebarsten. De zoon van Inter-legende Dejan is ...

91
91
Turkse fans pakken Tedesco genadeloos aan: “Parasiet!”

Domenico Tedesco was in het verleden de bondscoach van de Rode Duivels, maar dat draaide uit op een ...

71
71
Engeland wild van Lammens: “In voetsporen van legende”

Senne Lammens speelde in het verleden bij Club Brugge en Royal Antwerp FC, maar de Belgische doelman ...

146
146
Antwerp pakt uit met glorieus nieuw shirt: 145 jaar

Royal Antwerp FC bestaat al sinds 1880 en voor het 145-jarige bestaan heeft de club uitgepakt met ...

48
48
Dejan Stankovic dropt grote hint over toekomst zoonlief

Aleksandar Stankovic is niet meer weg te denken uit de basisopstelling van Club Brugge. Op korte ...

315
315
Scherpe De Mil vreest voor Play-Off 1: “Op deze manier…”

KAA Gent kreeg een ferme mokerslag vrijdagavond. In eigen huis werd verloren van laagvlieger Cercle ...

103
103
Renard bijzonder scherp voor twee RSCA'ers: "Schokte me"

Olivier Renard gaf een zeer pittig interview aan La Capitale. Daar haalde hij heel hard uit naar het ...

348
348
Vanzeir neemt wraak: "Toon me dat ik blind ben, zei hij"

Rik De Mil blijft het moeilijk hebben om standvastige resultaten te boeken. Met een 13 op 27 zijn ...

154
154
Taravel zet RSCA-speler op zijn plaats: "Hij gaf mij gelijk"

Bij RSC Anderlecht hebben ze heel wat problemen. Sportief kent het een zeer matig seizoen. Alleen ...

249
249
Verschaeren verlaat Anderlecht: 'ideale nieuwe club' bekend

Yari Verschaeren kan dit weekend zijn 250ste match voor de hoofdmacht van RSC Anderlecht spelen. De ...

522
522
Vermeeren kopje onder: Franse pers haalt botte bijl boven

Habib Beye heeft zijn debuut als hoofdcoach van Olympique Marseille helemaal gemist. Vrijdagavond ...

194
194
‘Code rood Anderlecht: basisspeler stoomt naar uitgang’

Anderlecht is bereid mee te werken aan een vertrek van een basisspeler, als de juiste voorwaarden op ...

330
330
'Alarm Club Brugge: bliksemvertrek Tresoldi krijgt vorm'

Club Brugge dreigt komende zomer verschillende sterkhouders te verliezen. Daarbij jongens die al een ...

400
400
'Trainersdossier Anderlecht: grandioze wending in de maak'

Ondertussen is het alweer een drietal weken geleden dat Besnik Hasi ontslagen werd en van een nieuwe ...

826
826
'Simonis zeker niet Anderlecht: volgende club bekend'

Paul Simonis werd gelinkt aan RSC Anderlecht, maar de Nederlander zal zeker niet de nieuwe trainer ...

113
113
Presidentskandidaat FC Barcelona gaat voor megatransfer

Bij FC Barcelona gaat er weer een strijd losbarsten voor het presidentsschap van de club. Uiteraard ...

116
116
Uitgerekend Vanzeir deelt AA Gent gigantische mokerslag uit

In de Jupiler Pro League stond er met AA Gent tegen Cercle Brugge een heel belangrijk duel op het ...

152
152
Blijft Vrancken bij STVV? Coach geeft belangrijke update

Wouter Vrancken is bezig aan een fantastisch seizoen bij STVV. De Truienaars staan tweede en doen op ...

245
245
'Anderlecht baalt: Club Brugge deelde transferslag uit'

Club Brugge en RSC Anderlecht zijn de twee ploegen die dit seizoen het meest spendeerden aan ...

832
832
RSCA Futures pakt scalp Jong Genk, Club NXT onderuit

In de Challenger Pro League stonden er om 20u matchen op het programma. RSCA Futures ontving Jong ...

109
109
Renard verklaart met straffe verhalen mislukte wintermercato

RSC Anderlecht is verzwakt, en niet versterkt zoals CEO Kenneth Bornauw aanhaalde, uit de mercato ...

307
307

Meer sportnieuws