'Standard dreigt naast gewenste aanwinst te grijpen'

door
'Standard dreigt naast gewenste aanwinst te grijpen'

Standard bleef nog zeer rustig op de transfermarkt, maar maakt ondanks de beperkte middelen toch werk van versterking. De Luikse club werd alvast aan een aantal spelers gelinkt. Eén van de namen die de ronde doet, is die van Alessandro Ciranni.

De aanvallend ingestelde rechterflankverdediger kende een zeer goed seizoen bij Moeskroen. Bij Standard staat Mergim Vojvoda in de belangstelling van een aantal clubs en Ciranni is een concrete piste als de Kosovaar Sclessin verlaat. Onze redactie polste bij de voormalige jeugdspeler van KRC Genk. "Er was/is interesse van Standard en als zo een club zich zou melden, dan moet je toch eens twee keer nadenken. Ik focus mij nu echter voor 100% op Moeskroen en ze hebben ook aangegeven dat ze mijn contract willen verlengen", aldus Ciranni.

(CR)

UPDATE 17/08

Het vertrek van Vojvoda bij Standard komt steeds dichterbij. De speler heeft zelf al een akkoord met Atalanta en volgens diverse media staat er maandag opnieuw een onderhoud op clubniveau gepland. Dat zou ook de transfer van Ciranni in een stroomversnelling kunnen brengen. L'Avenir bevestigt dat de Rouches sterke interesse tonen in de vleugelback. Eenmaal de deal rond Vojvoda is afgerond, gaan de Luikenaars allicht over tot actie. Er zou zelfs all gesproken zijn met de directie van Les Hurlus.

UPDATE 15u16
Standard zal snel in actie moeten schieten als het Ciranni wil binnenhalen, want er is een kaper op de kust. Het Nieuwsblad weet dat Benevento, dat naar de Serie A promoveert, zich gemeld heeft voor de rechtsachter. De Italianen kregen wel te horen dat ze 1,5 miljoen euro zullen moeten neertellen voor de 24-jarige. Dat zal dus ook voor Standard gelden.

LEES OOK: Steven Defour breekt: zeldzaam openhartig

Zal Standard de strijd nog winnen?

Meest recent

Club en RSCA vallen in de prijzen, Pocognoli ook

Het gala van de Gouden Schoen is ondertussen begonnen en er is al een eerste prijs uitgedeeld. Zopas ...

134
134
De Bruyne weldra terug? KDB geeft cruciale update

Kevin De Bruyne is vanavond te gast bij het gala van de Gouden Schoen. De Rode Duivel sprak op de ...

14
14
Hatenboer laat zich gelden: RSCA weet niet wat het ziet

RSC Anderlecht kocht een jaar geleden Cedric Hatenboer voor ruim 2 miljoen euro. Hij werd al ...

90
90
'Uittocht bij Westerlo: volgende vertrekker staat klaar'

Bij KVC Westerlo mogen we nog een aantal uitgaande transfers verwachten. De Kemphanen kunnen het ...

26
26
'Clement wil smaakmaker uit de Jupiler Pro League'

Rangers FC is de afgelopen jaren wel vaker in België komen shoppen. Dat was niet altijd een ...

47
47
Kompany opent 2026 met monsterzege, Man Utd in zware crisis

In de Bundesliga opende Bayern München zijn jaar met een thuiswedstrijd tegen VfL Wolfsburg. In ...

58
58
RWDM en Lokeren komen met zeer opvallend nieuws

Bij RWDM en Sporting Lokeren hebben ze twee officiële berichten de wereld ingestuurd. De ...

49
49
United doodziek: nu ook Lammens gruwelijk in de fout

Na een erg woelige week, wou Manchester United FC zondagavond de rust binnen de club doen ...

86
86
'Transferwending Onyedika: nieuw prijskaartje genoemd'

Club Brugge staat op het punt om langs de kassa te passeren met Kaye Furo, die voor zo'n 10 miljoen ...

349
349
Martinelli-show bij Arsenal, peperdure slipper AC Milan

Arsenal FC blijft op koers om met de Engelse dubbel aan de haal te gaan. De leider uit de Premier ...

13
13
Nzeyimana legt pijnlijke waarheid bloot rond Gouden Schoen

Vanavond staat de uitreiking van de Gouden Schoen op het programma, maar dit jaar hangt er een ...

208
208
Hazard doet monden openvallen: sensationele landskampioen?

Komend weekend is het zover, dan barst de Jupiler Pro League weer los. De strijd om de tickets voor ...

301
301
Doelman vh Jaar: Mignolet duidt eigen opvolger al aan

Zondagavond wordt niet enkel de Gouden Schoen uitgereikt, op het gala zullen ook verschillende ...

660
660
Godts scoort in nipte zege Ajax, horror voor Hatenboer

Ajax is met een goed resultaat begonnen aan de tweede seizoenshelft in de Eredivisie. Na onder meer ...

149
149
Clement ziet 'enorme transferuitdaging' Club Brugge

Club Brugge KV wil zich tijdens de huidige transferperiode versterken met minstens één ...

588
588
Transferbommetje bij Antwerp: "Verslikte me in mijn koffie"

Antwerp FC wist de voorbije mercato's verschillende spelers voor de nodige miljoenen van de hand te ...

324
324
Historische Gouden Schoen Vanaken? "Zou te makkelijk zijn"

Hans Vanaken kan zondagavond voor een fenomenale mijlpaal zorgen. Indien hij zichzelf opvolgt als ...

125
125
'Barça helemaal overtuigd: eerste zomertransfer al bepaald'

FC Barcelona kruist zondagavond de degens met eeuwige rivaal Real Madrid in de finale van de ...

116
116
Coach vh Jaar: ophefmakende naam plots in de running

Zondagavond wordt in Middelkerke de Gouden Schoen uitgereikt. Daarnaast worden ook prijzen ...

474
474
'AA Gent pakt uit: publiekslieveling op zucht van terugkeer'

Onder het bewind van nieuwe coach Rik De Mil, wil KAA Gent zich in de komende maanden herpakken na ...

491
491
Verbazend ontslag bij Esssevee: Vandenbroeck prikt terug

Zulte Waregem besloot vlak voor de winterstop een belangrijke wijziging door te voeren binnen de ...

564
564
'Recordtransfer Tzolis: minimum-prijs Club Brugge onthuld'

Club Brugge wist in het voorbije kalenderjaar weer een pak miljoenen op te halen met de verkoop van ...

638
638
Courtois maakt Spanjaarden wild: "Reddingsboei Alonso"

Zondagavond wordt in Riyad de finale van de Supercopa de España afgewerkt. Dat wordt ...

256
256
Van Himst verbaast iedereen met Gouden Schoen-favoriet

Zondagavond wordt de 72ste Gouden Schoen uitgereikt. In aanloop naar het Gala regent het aan ...

1086
1086
Straffe Anderlecht-onthulling: "Werd zelfs met flesje gegooid"

RSC Anderlecht wist de voorbije maanden verschillende knappe resultaten neer te zetten. Maar die ...

498
498

Meer sportnieuws